تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 314 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

داره خودمونی میشه hesam.ah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها 6090 backlight هم داره؟؟؟
    اینجوری که معلوم رو پد موس و کیبورد بکلایقت داره؟

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

بازم تبریک می گم . باریک الله خوب خریدی .
    بیمه شامل خرابی قطعات می شه یا فقط برای سرقت لپ تاپه .
    منظورت از فینگر پرینت همون شناسایی اثر انگشت هست .. ؟ چقدر با کلاسه ؟ ای وایه من ؟ واجب بخرمش !
    بيمه فكر نكنم شامل خرابيش بشه معمولا بيمه براي سرقت و اتش سوزي و نوسانات برق و امور غير مترقبه هست هي وايه من!! بفرماييد شام زياد نيگاه ميكنيا!!

3. این کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

سلام مبارک باشه
    این لپ تاپو تو لیست قیمت ایران اچ پی با پورت esata زدن ،خبر نداری راسته یا نه؟
    از کدوم فروشگاه خریدی؟
    کیف و کول پد چه مدلی خریدی،از کجا و با چه قیمتی؟
    به نظرت گارانتی ایران اچ پی با توجه به این اختلاف قیمتش می ارزه؟(حدود صد تومن از اینی که گرفتی بیشتر)
    ببخشید سوالا زیاد شد اخه اعصابم خورد شد از بس صبر کردم منم میخام همینو بخرم.
    به نظرم اگه تو گارانتيش تبصره زياد داره كه اصلا نميارزه بايد شرايط گارانتي شو بخوني ولي به نظرم شما سريال نامبرشو چك كن و اينك پشت لپتاپ رو حتما از اين باركد خونا داشته باش و از همه اينا مهمتر كه مثلا 6070 يا 6080 يا 6090 بايد پسوند ee باشه كيف و كول پد زياده اما سرهم 22 كيفش شد و كول پد 13 تومن البته كول پد 3 فنه بگيري بهتره من 3 فن خريدم 13 به نظرم ارزشش رو نداره بيشتر پول بدي من از همون جايي كه دوستمون ديويد بكهام گفت خريدم در مورد پورتش هم الان بررسي كردم با كمال شرمندگي عرض كنم منم اشتباه كردم esata داره

5. 2 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه guudzila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

به نظرم اگه تو گارانتيش تبصره زياد داره كه اصلا نميارزه بايد شرايط گارانتي شو بخوني ولي به نظرم شما سريال نامبرشو چك كن و اينك پشت لپتاپ رو حتما از اين باركد خونا داشته باش و از همه اينا مهمتر كه مثلا 6070 يا 6080 يا 6090 بايد پسوند ee باشه كيف و كول پد زياده اما سرهم 22 كيفش شد و كول پد 13 تومن البته كول پد 3 فنه بگيري بهتره من 3 فن خريدم 13 به نظرم ارزشش رو نداره بيشتر پول بدي من از همون جايي كه دوستمون ديويد بكهام گفت خريدم در مورد پورتش هم الان بررسي كردم با كمال شرمندگي عرض كنم منم اشتباه كردم esata داره
    ممنون واسه توضیحاتت.
    سریال نامبرو کجا باید چک کرد؟
    این سریال رو کارتن دستگاه هم هست؟

داره خودمونی میشه guudzila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

شرایط گارانتی نوت بوک ایران اچ پی
    * در حفظ کارت ضمانتنامه دقت فرماييد، زيرا المثني صادر نمي گردد.

* مواد مصرفي ( باطري و منبع تغذيه ) شامل گارانتي نمي باشد.

* هزينهاي حمل دستگاه به واحد هاي فني شركت بعهده خريدار مي باشد.

* اشكالاتي ناشي از نرم افزار به هيچ عنوان شامل اين ضمانتنامه نمي باشد.

* دريافت كارت به منزله پذيرش شرايط ضمانتنامه از طرف خريدار مي باشد.

* زمان بررسي نوت بوك تحت گارانتي ايران اچ پي 72 ساعت كاري بعد از پذيرش مي باشد.

* ارائه کارت ضمانتنامه جهت رفع عيب دستگاه الزامي است، در غير اين صورت هزينه تعميرات و لوازم يدكي نقداً دريافت ميگردد.
    * خرابي يك تا چهار پيكسل ( براي ال سي دي نوت بوك ) طبق جدول استاندارد ارائه شده توسط كارخانه سازنده شامل گارانتي نمي باشد.
    * ضمانتنامه فقط با برچسب هولوگرام داراي ارزش قانوني مي باشد، درصورت مخدوش شدن و يا عدم وجود هولوگرام اين كارت فاقد اعتبار مي باشد.
    * چنانچه پلمپ دستگاه باز شده باشد و يا شماره سريال ضمانتنامه يا دستگاه مخدوش و يا با يكديگر مطابقت نداشته باشد، ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط است.

* درصورتيكه خرابي دستگاه ناشي از نوسانات برق، نفوذ مايعات، آتش سوزي، وارد آمدن ضربه، استفاده نادرست ازدستگاه، تخريب عمدي، سرويس و تعميرات توسط اشخاص غير مجاز و استفاده از لوازم مصرفي نامرغوب و غير استاندارد و هرگونه ايراد فيزيكي باشد اين ضمانت از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.

* خدمات تعمير و رفع اشكال دوران ضمانت حتي المقدور در داخل كشور توسط كارشناسان شركت ايران اچ پي يا مراكز ذيصلاح انجام ميگردد. چنانچه انجام اين خدمات در داخل كشور ميسر نباشد، به صلاحديد شركت ايران اچ پي، دستگاه به نزديكترين مركز ارائه خدمات ضمانت در خارج از كشور منتقل و يا در صورت لزوم به كشور مبدا" انتقال مي يابد، كه در اين موارد انجام خدمات ضمانت بين دو هفته تا دو ماه به طول خواهد انجاميد. هزينه هاي ارسال و بازگشت و پي گيري مراحل انجام كار با شركت ايران اچ پي است، ولي هزينه تغييراتي كه به تشخيص شركت سازنده از شمول ضمانت خارج مي باشد از خريدار نقداً دريافت مي گرديد.

نظرتون چیه؟
    شرایطش خوبه؟

8. 3 کاربر از guudzila بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان 6090 esata داره یه خورده در مورد این وسیله و کاربردش میگید ؟

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:10 PM ----------

بيمه فكر نكنم شامل خرابيش بشه معمولا بيمه براي سرقت و اتش سوزي و نوسانات برق و امور غير مترقبه هست هي وايه من!! بفرماييد شام زياد نيگاه ميكنيا!!
    بیمه ایده آل من واسه که دوربین کنن گرفتم شامل خرابی آب خوردگی و ضربه و.. هم میشه.

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

سلام به همگي شرمنده من يه مدت نبودم رفته بودم دانشگاه و گرفتاري و سر كار و مشغله و ... نتونستم حتي بيام تو نت تا اينكه ديروز رفتم hp dv6-6070 رو با گارانتي به قيمت 1300 خريداري كردم و براي هميشه ام اس اي رو دادم به پسر داييم در مورد اين لپتاپ فقط بايد بگمالله اكبر! واقعا سريعتر از اون چيزي كه فكرشو ميكردم بود ساليد ورك رو كمتر از 1 ساعت رندر كردم خيلي خنكتر از ام اس اي هست و كيبورد فوق العاده خوش دستي داره فنش اصلا صدا نداره و فقط يه كول پد هم براش خريدم كه اصلا ديگه داغ نميكنه مثل يه پي سي كار ميكنه من واقعا ازش راضيم اين لپتاپ واسم 5-6 سال لا اقل كار ميكنه چون من خيلي دوسش دارم و با هيچ لپتاپي حتي مك هم عوضش نميكنم بدنش هم كمي اثر انگشت ميافته اما به راحتي ميشه پاكش كرد مثل ام اس اي نيس كه با بدبختي پاكش ميكردم!!!! اما صداش خيلي واضح هست من اين لپتاپ رو با دل 502 مقايسه كردم صداشونو دل صداي بلند اما مزخرفي داره كه اصلا وضوح صدا رو نميشه توش احساس كرد ايسوس ان 53 هم بد نبود اما خيلي زشت و گرئن بود 1580 !! تازه كارايي اين رو نداره فقط تنها ايرادي كه ميشه به اين لپتاپ گرفت عدم كابل اي ساتا هست كه به درد من يكي نميخوره در كل خيلي عاليه من خيلي دوسش دارم ايشالا فنش واسم 1000 سال بچرخه!!

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

از دوست خوبم ديويد بكام 23 هم ممنون كه منو راهنمايي كرد كه انتخاب خوبي داشته باشم ايشالا كه موفق باشي
    راستي قيمت اين لپتاپ بدون گارنتي 1270 هست ولي باقيمت خام و بي واسطه 1250 ميشه خريدش
    Princess جان مبارکت باشه ایشالا که فنش همیشه برات بچرخه
    راهنمایی کردن هم فقط وظیفست .کلا استفاده از تجربه دیگران رو خیلی دوست دارم

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

بچه ها 6090 backlight هم داره؟؟؟

اینجوری که معلوم رو پد موس و کیبورد بکلایقت داره؟
    فقط دور پد موس داره

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کم کم داره از این لپ تاپ خوشم می اد . تا ببینم شی می شه .
    هر جا را گشم ریوو خوب پیدا نکردم کسی از دوستان می تونه از لپتاپ چندتا عکس مشتی بگیره این جا قرار بده از بالا پایین چپ راست و کیبوردها . یه عکس ازش دیده بودم رنگش تو مایه های قهوای بود خیلی قشنگ شده بود . منتظرم

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

کم کم داره از این لپ تاپ خوشم می اد . تا ببینم شی می شه .
    هر جا را گشم ریوو خوب پیدا نکردم کسی از دوستان می تونه از لپتاپ چندتا عکس مشتی بگیره این جا قرار بده از بالا پایین چپ راست و کیبوردها . یه عکس ازش دیده بودم رنگش تو مایه های قهوای بود خیلی قشنگ شده بود . منتظرم
    امین جان تو صفحه 10 همین تاپیک عکس گذاشتیم به مقدار لازم

13. این کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

تنها نقطه ضعف این لپتاپ نداشتن قابلیت ارتقای RAM به 16 هست
    فقط همین به نظر من کسی که میخواد نهایتا 8 گیگ رم داشته باشه بهترین گزینه برای کارهای گیم و سرگرمی همین لپ تاپ هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •