تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 52 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 520

نام تاپيک: [ Skype ] / تمامی مسائل اسکایپ

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

تقریبا 1 هفته میشه اسکایپ نصبیدم و فقط از 10 دقیقه زمان مکالمه که رایگان داده فقط استفاده کردم و سرعت اینترنتم 256 کیلو بیت هست و کیفیت خوبی داشتم

الان یک فکر تو ذهنم هست چون تجرم کمه در مورد اسکایپ نمیدونم میشه یا نه اگه کسی میدونه جواب بده این شدنی هست یا نه!
    همون طور که میدونیم اسکایپ واسه حدود 40 کشور واسه مکالمه خیلی به صرفه هستش
    اگه ما سیم کارت یکی از اون 40 کشور رو داخل ایران بیاریم با اون سیم کارتا تماس بگیریم هزینش فرقی میکنه؟

فعلا در ایران به صرفه ترین تماس اسکایپی اینه که هر دو نفر نرم افزار اسکایپ روی گوشی نصب کنن
    یک ADSL داشته باشن با مودم وایرلس
    بعد اسکایپ به اسکایپ تماس بگیرن!
    با سلام
    مثلا منظورتون این هست که سیم کارت کشور آمریکا رو بیاریم داخل ایران و باهاش تماس برقرار کنیم؟؟

موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من اخيرا متوجه شدم كه وقتي روي يك فايلي، كليك راست ميكنم و نشانگر رو روي گزينه Send To ميبرم، در گزينه‌هاي ظاهر شده، مثلا desktop، my documents و غيره، گزينه‌ي Skype هم هست. نميشه يك طوري اين گزينه اسكايپي رو حذفش كرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من اخيرا متوجه شدم كه وقتي روي يك فايلي، كليك راست ميكنم و نشانگر رو روي گزينه Send To ميبرم، در گزينه‌هاي ظاهر شده، مثلا desktop، my documents و غيره، گزينه‌ي Skype هم هست. نميشه يك طوري اين گزينه اسكايپي رو حذفش كرد؟
    این آدرس رو در نوار آدرس یک پنجره در ویندوز وارد کنید:
    C:\Documents and Settings\XXXXXX\SendTo

XXXXX نام یوزر ویندوز شماست البته این واسه اکس پی بود برای سون رو نمیدونم اما فکر کنم مشابه این باید باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام
    مثلا منظورتون این هست که سیم کارت کشور آمریکا رو بیاریم داخل ایران و باهاش تماس برقرار کنیم؟؟

موفق باشید.
    آره دیگه
    اما حدس میزنم یه پیشنهاد تخیلی دادم نه؟

حالا برای سیم کارت آمریکا نه اما سیم کارتای مالزی راحت میشه جور کرد چون کشورش مسلمان هم که هست رومینگش اینجا 100 درصد فعاله

ولی من هنوز نمیدونم چرا نرخ پیامک انقد زیاد نسبت به حرف زدن :-? از خود ایران پیامک بزنی مثلا به آمریکا 150 تومن میشه .. اما با اسکایپ 9 سنت میشه اگه یورو 1700 تومن باشه باز تقریبا همون 150 تومن در میاد!
    اصلا واسه پیامک زدن به صرفه نیست
    Last edited by nikan4host; 22-09-2011 at 08:25.

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

آره دیگه
    اما حدس میزنم یه پیشنهاد تخیلی دادم نه؟

حالا برای سیم کارت آمریکا نه اما سیم کارتای مالزی راحت میشه جور کرد چون کشورش مسلمان هم که هست رومینگش اینجا 100 درصد فعاله

ولی من هنوز نمیدونم چرا نرخ پیامک انقد زیاد نسبت به حرف زدن :-? از خود ایران پیامک بزنی مثلا به آمریکا 150 تومن میشه .. اما با اسکایپ 9 سنت میشه اگه یورو 1700 تومن باشه باز تقریبا همون 150 تومن در میاد!
    اصلا واسه پیامک زدن به صرفه نیست
    با سلام
    خوب مسلما گرونتر میشه اگه اون کار رو انجام بدید.
    مثلا سیم کارت کشوری دیگه رو بیارید داخل ایران و رومینگشو فعال کنید.
    اینطوری باید اجاره بها بابت رومینگ هم روی اون سیم کارت خارجی بپردازید.

موفق باشید.

6. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این آدرس رو در نوار آدرس یک پنجره در ویندوز وارد کنید:
    C:\Documents and Settings\XXXXXX\SendTo

XXXXX نام یوزر ویندوز شماست البته این واسه اکس پی بود برای سون رو نمیدونم اما فکر کنم مشابه این باید باشه
    خيلي ممنون از پاسختون. منظور از يوزر ويندوز همون كدها و حرفهاييه كه روي سي‌دي ويندوز نوشته كه شامل پنج تا كلمه است كه با خط تيره از هم جدا شدن؟ اگر همينه، من زدم ولي پيغام "Cannot find file" رو داد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

خيلي ممنون از پاسختون. منظور از يوزر ويندوز همون كدها و حرفهاييه كه روي سي‌دي ويندوز نوشته كه شامل پنج تا كلمه است كه با خط تيره از هم جدا شدن؟ اگر همينه، من زدم ولي پيغام "Cannot find file" رو داد.
    نه منظور اون نیست
    منوی استارت رو بزنید اون بالا اسم کاربر ویندوز رو نوشته کنارش هم یک عکس دراخل یک مربع کوچک دیده میشه

منظور از XXXX همون نام کاربری که در بالای استارت منو میبینیم

9. این کاربر از nikan4host بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amjad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

من اسکایپ ندارم ولی میخوام اسکایپ تهیه کنم اما فعلا در مورد هزینه اسفاده از اسکایپ گیجم
    از دوتا از دوستام که اسکایپ دارن پرسیدم . اونها گفتن که هزینه اش زیاد میوفته ولی اینجا دوستا میگن که هزینه اش کمه!!
    من برای دوجا میخوام ازش استفاده کنم یکی برای تماس با شهرستان و یکی برای تماس با انگلستان ( خودم تهران هستم)
    آیا از نظر هزینه میصرفه که ازش استفاده کنم؟ آیا برای صحبت با شهرستان هزینه اش نسبت به مخابرات به صرفه هست؟
    مثلا 10 دقیقه مکالمه با شهرستان چقدر هزینه میندازه؟ با انگلستان چقدر؟

مرسی

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نه منظور اون نیست
    منوی استارت رو بزنید اون بالا اسم کاربر ویندوز رو نوشته کنارش هم یک عکس دراخل یک مربع کوچک دیده میشه

منظور از XXXX همون نام کاربری که در بالای استارت منو میبینیم
    خيلي ممنون، درست شد!

راستي، براي بقيه هم اسكايپي امشب وصل نميشه؟!!!

12. این کاربر از عاليه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amjad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

help plz

سلام

من اسکایپ ندارم ولی میخوام اسکایپ تهیه کنم اما فعلا در مورد هزینه اسفاده از اسکایپ گیجم
    از دوتا از دوستام که اسکایپ دارن پرسیدم . اونها گفتن که هزینه اش زیاد میوفته ولی اینجا دوستا میگن که هزینه اش کمه!!
    من برای دوجا میخوام ازش استفاده کنم یکی برای تماس با شهرستان و یکی برای تماس با انگلستان ( خودم تهران هستم)
    آیا از نظر هزینه میصرفه که ازش استفاده کنم؟ آیا برای صحبت با شهرستان هزینه اش نسبت به مخابرات به صرفه هست؟
    مثلا 10 دقیقه مکالمه با شهرستان چقدر هزینه میندازه؟ با انگلستان چقدر؟

مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •