تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 73 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 722

نام تاپيک: Tomb Raider

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

دوست عزیز اسم نمیبردی بهتر بود چون کلا مقایسه باعث به وجود اومدن یه سری بحثایی میشه که بعضیا از دامن زدن به اونها لذت میبرن

من اصلا کاری به قدمت و تاریخچه و سناریو یک بازی ندارم . بحث من هم سر این نیست . توضیحات شما هم به جا و درست اما ربطی به صحبت من نداره . من میگم از لحاظ گیم پلی این بازی شبیه اون بازی هست همین . صحبتی راجع به دیگر قسمت های این 2 بازی ندارم . آنچارتد شاهکار به تمام معنایی بود از ND و تامب رایدر هم یه بازیه قدیمیه که طرفدارای خاص خودش رو داره منم میگم که همیشه دوست دارم اینگونه IP های قدیمی موفق باشن و از موفقیتشون لذت میبرم . امیدوارم دیگه این بحث همینجا تموم بشه و به خود بازی بپردازیم

در کل ما هم به بازی امیدوار هستیم و منتظرش میمونیم تا بیاد و ببینیم بین غول های 2013 چه میکنه
    بله، و بعدش هم نظرم رو گفتم و در هر صورت تمايلي به جر و بحث در اين زمينه ندارم.

به هر حال، از اين داستان كه بگذريم...به نظر من بازي تامب رايدر در سال جديد خيلي موفق عمل مي كنه و مي تونه حرفها براي گفتن داشته باشه. اما با يد ديد!

محمد جان، نظرت در مورد قسمت مولتي پلاير بازي چطوره؟ يعني ميتونه خوب باشه؟ اون ويدئو Guide to Survival رو ديدي؟ براي من نحوه كسب مهارتها و كار با معما ها خيلي جالب بود! براي حل معما ها از منابع طبيعي مثل آب،‌ آتش و باد استفاده ميشه و صحنه هاي زد و خورد هم واقعا تكان دهنده بودند! و جاي تعجب نيست كه رده بندي سني اين بازي M هست.

موضوع ديگه اي هم كه نظر منو جلب كرده بازي جديد پيشرفت قابل ملاحظه از لحاظ گرافيك و صدا و همچنين جلوه هاي سمعي و بصري نسبت به نسخه هاي پيشين كرده، اين بار حركت هاي لارا بسيار طبيعي تر از قبل هست و با بازي كردن به شما اين احساس القا ميشه كه انگار واقعا اون جا هستيد و همراه لارا داريد تجربه مي كنيد!

2. 6 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

من بیشتر با این موضوع حال میکنم که کرکتر بازی رفته رفته تبدیل به یه Bad ass Hunter میشه ، نه مثل خیلی از بازیای دیگه که ار همون اول استاد همه چی هستن ! درواقع میتونیم بگیم یه چی تو مایه های Jason بازی FC3 میشه که رفته رفته کرکتر مهارت کسب میکنه و ....

این سنت شکار هم که RDR آورد ، تو این بازی هم وجود داره و از نکات جالب به شمار میاد ، امیدوارم خوب کار شده باشه این قسمت ، چون تو تریلرا زیاد به این موضوع پرداخته نشده !

4. 3 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

من بیشتر با این موضوع حال میکنم که کرکتر بازی رفته رفته تبدیل به یه Bad ass Hunter میشه ، نه مثل خیلی از بازیای دیگه که ار همون اول استاد همه چی هستن ! درواقع میتونیم بگیم یه چی تو مایه های Jason بازی FC3 میشه که رفته رفته کرکتر مهارت کسب میکنه و ....

این سنت شکار هم که RDR آورد ، تو این بازی هم وجود داره و از نکات جالب به شمار میاد ، امیدوارم خوب کار شده باشه این قسمت ، چون تو تریلرا زیاد به این موضوع پرداخته نشده !
    جاي تعجبي هم نداره!

به هر حال بعد از گذشت موقيعتي كه لارا سعي بر بقا و تلاش براي زنده موندن و نجات از جزيره داره، وارد مرحله اي جديد ميشه كه ديگه اون دختر ضعيف و رنجور و نياز به كمك نيست و به راحتي مي تونه از خودش مراقبت كنه و از خودش دفاع كنه، و به همراه ماجراجويي كه دنبالش بود،‌ بره.

با نظر تو هم موافقم، هر كسي نمي تونه از همان ابتداي امر، مهارت كافي داشته باشه...اين مهارت همون طوري كه مي بينيم داره به مرور كسب ميشه و لارا دچار تحول ميشه! اما بيشتر افراد وقتي در شرايط سخت قرار ميگيرن در اول كار تا حدودي خودشون رو مي بازند (مثل اون چيزي كه تو ترايلر ها ديديم) اما بعدش خودشون رو پيدا مي كنند و پخته تر از قبل آماده شرايط حتي سختر تر هم هستند.

من دموي Hunter رو قبلا ديده بودم، كه لارا تير و كمان رو پيدا مي كنه و بعد از شكار آهو متاسف ميشه! براي من جالب بود كه براي آهو ناراحت شد ولي خودش رو كنترل كرد....اما خب چاره ه اي نداره،‌ بايد براي بقا تلاش كنه و خودش رو با شرايطي كه براش پيش اومده، وفق بده.

6. این کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

بله، و بعدش هم نظرم رو گفتم و در هر صورت تمايلي به جر و بحث در اين زمينه ندارم.

به هر حال، از اين داستان كه بگذريم...به نظر من بازي تامب رايدر در سال جديد خيلي موفق عمل مي كنه و مي تونه حرفها براي گفتن داشته باشه. اما با يد ديد!

محمد جان، نظرت در مورد قسمت مولتي پلاير بازي چطوره؟ يعني ميتونه خوب باشه؟ اون ويدئو Guide to Survival رو ديدي؟ براي من نحوه كسب مهارتها و كار با معما ها خيلي جالب بود! براي حل معما ها از منابع طبيعي مثل آب،‌ آتش و باد استفاده ميشه و صحنه هاي زد و خورد هم واقعا تكان دهنده بودند! و جاي تعجب نيست كه رده بندي سني اين بازي M هست.

موضوع ديگه اي هم كه نظر منو جلب كرده بازي جديد پيشرفت قابل ملاحظه از لحاظ گرافيك و صدا و همچنين جلوه هاي سمعي و بصري نسبت به نسخه هاي پيشين كرده، اين بار حركت هاي لارا بسيار طبيعي تر از قبل هست و با بازي كردن به شما اين احساس القا ميشه كه انگار واقعا اون جا هستيد و همراه لارا داريد تجربه مي كنيد!
    درباره ی قسمت مولتی پلیر جون من خودم زیاد راقب این قسمت نیستم تریلرش هم ندیدم اما خبرهاش رو دنبال میکردم و به نظرم یکی از نقاط قوت این بازی میتونه طراحی قسمت مولتی پلیر بازی به وسیله ی Eidos Montreal باشه . جای امیدواری بسیار بالایی داره ...

اینجوریم که توی خبرها و مجلات بود کلا بخش مولتی پلیر خودش از 2 بخش طراحی شده Team Deathmatch و Rescue mode . قابلیت طراحی کاراکتر و Customize هم به نظر من یکی دیگه از نکات مثبت این این قسمته ...

قسمت Team Deathmatch رو اگه روش واقعا کار کنن و مثل بازیهای FPS نشه که فقط جنبه ی مسخره بازی داشته باشه میتونه یکی دیگه از نکات مثبت مولتی پلیر به حساب بیاد . حالا اونجور که خودشون گفتن قابلیت گذاشتن تله , تخریب محیط حل معما و ... توی این قسمت وجود داره . در کل اگه این قسمت رو جوری در بیارن که گیمر با هوش و استراتژیک مورد نظر خودش بتونه بازی رو اداره کنه میتونه بخش موفقی از آب در بیاد . اما اگه مثل بازیهای FPS آبکی باشه که ...

در آخر باز هم میگم امیدوارم یه بازیه سخت با معماهای پیچیده و دشوار رو به رومون باشه و اون قسمت ادونچرش پررنگ تر باشه . اینجوری مخاطبای خاص خودش رو راضی نگه میداره .

8. 2 کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من جزو طرفدارای قدیمی این بازیم و تقریبا همه نسخه های اونو رفتم.ولی کلا نسبت به این نسخه نه تنها احساس بدی ندارم بلکه فکر می کنم شانس خیلی زیای داره که بهترین نسخه این سری باشه و حتی از لحاظ امتیازی از نسخه اول که میانگین 91 رو داشت هم می تونه بالاتر قرار بگیره.

ببینید توی یه بازی سبک ماجرایی خالص قاعدتا معماهای پیچیده شاید یه چیز طبیعی باشه و بخشی از زیبایی این سبک هم همینه. ولی خب وقتی میگیم سبک اکشن ماجرایی لزوما نباید حتما توی بازی معماها و یا قسمت های ماجرایی پیچیده وجود داشته باشه!
    توی این چند سال اخیر هم نگاه کنیم بهترین سری ها در این سبک سری های Uncharted و Batman بودن که این مورد بالا برای اونا صدق می کنه و بیشتر توی این بازی ها سعی شده که در کنار اکشن ، قسمت های ماجرایی هم بسیار زیبا طراحی بشن ولی بدون معماهای و یا قسمت های ماجرایی خیلی پیچیده...

بعدشم کلا همین بازی های ماجرایی خالص که گفتم هم دیگه متاسفانه خیلی کمتر منتشر میشن چه برسه به اینکه توی بازی های اکشن ماجرایی هم از اون معماهای پیچیده بخواد استفاده بشه و باید قبول کرد دیگه اون زمان گذشت که بازی هایی مثل شماره های قدیمی Tomb Raider منتشر می شدن که زیاد مبتنی بر معما بودن...
    در حال حاضر هم من به عنوان طرفدار این سبک می تونم بگم که از Tomb Raider به این شکل رو بیشتر می پسندم و لذت می برم و باید قبول کرد که دیگه عصر ما عصر این مدل اکشن ماجرایی ها ست!
    در مورد قسمت های ماجرایی این شماره بازی هم با توجه به ویدئوهای بازی مشخصه که خوب کار شده و فعلا ایرادی بهش وارد نیست و اصلا قبول ندارم که بازی بیشتر اکشن شده. اگه محصول نهایی هم در حد همین ویدئوها بتونه راضی کننده باشه و بازی ایراد خاص و مهمی نداشته باشه مطمئنا می تونه یه نامزد جدی برای بهترین اکشن ماجرایی امسال باشه...

جالبه در مورد Batman : Arkham City هم قبل از انتشارش تقریبا همین نظرات رو داشتم که آخرش هم دیدیم که بهترین اکشن ماجرایی سال و حتی از بعضی جاها بهترین بازی سال هم شد. ولی راستش اینی که گفتم بهترین شماره این سری میشه رو پارسال در مورد Hitman هم همینو بارها توی تاپیکش پیش بینی کرده بودم ولی اصلا درست درنیومد

10. 9 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

یه کم از مولتیش بگیم ...

تو یکی از همین ویدئو ها درمورد این قسمت صحبت میکنن ، با این که کار Eidos هست و میشه بش امیدوار بود ولی بعید میدونم چیز شاخی دربیاد ....کلن به نظر من ازون مولتی هایی میخواد بشه که جز لطمه زدن به نمره ی بازی چیزی دیگه ای ندارند ...کاش نمیساختن !

12. این کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

مولتی پلیر بازی باعث پایداری دنیای لارا می شود !

طی مصاحبه ای با Eurogamer ، انگیزه افزودن مولتی پلیر به یک بازیی که به Single player بودن مشهور است ، استفاده کامل از ظرفیت های غنی بازی بوده است .

در بخش Single player یک شروع و یک پایانی وجود دارد ، برخی از بازی های دنیای بزرگ و غنی دارند که دلتان میخواهد مدت زمان بیشتری را در آن سپری کنید ، گسترده کردن نقشه ها متنوع ساختن

گیم پلی کمک شایانی در ثبات و پایداری دنیای لارا خواهد کرد ...

این نکته نیز مورد تایید قرار گرفت که بخش مولتی پلیر زیاد مورد توجه نبوده و تمرکز بیشتر روی Single Player است : بخش مولتی پلیر تاثیری در موفقیت Single Player ندارد و قبول درام بودن این بخش
    حیاتی نیست ، راستشو بخواید یک چیز انقلابی و شاخی هم نیست !(بخش مولتی )

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 10 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

لیست اچیومنت های این بازی هم روی اینترنت قرار گرفت ؛
    همچنین توضیحات و نحوه ی گرفتن آنها حاوی مطالب اسپویلی هستند :

محتوای مخفی: ..... 

Bookworm
    25% of all documents found.

Historian
    75% of all documents found.

Relic Hunter
    25% of all relics collected.

Archaeologist
    75% of all relics collected.

Looking for Trouble
    25% of all GPS caches found

Bag Full O' Cache
    75% of all GPS caches found.

No Stone Left Unturned
    All documents, relics, and GPS caches found.

Scrounger
    5000 pieces of salvage collected.

Picky
    200 enemies looted.

Clever Girl
    Purchased all skills in one category.

Lethal
    Purchased all skills in all categories.

Now We're Getting Serious
    One weapon fully modded and completely upgraded.

The Professional
    All weapons fully modded and completely upgraded.

Big Game Hunter
    10 large animals killed and looted.

Tastes Like Chicken!
    10 small animals killed and looted.

Feather Duster
    10 flying animals killed and looted.

Sharp Shooter
    50 headshot kills performed in the single player campaign.

Predator
    50 enemies killed with the bow.

Equalizer
    75 enemies killed with the rifle.

Widowmaker
    40 enemies killed with the shotgun.

Gunslinger
    35 enemies killed with the pistol.

Epic Fumble
    Forced an enemy to drop dynamite that killed two people.

Get Over Here!
    5 enemies rope pulled off edges.

Opportunist
    25 unaware enemies killed.

Down and Dirty
    15 finishers performed.

Deadeye
    10 enemies shot off zip lines.

Former Adventurer
    25 enemies incapacitated with dodge counter.

One Smart Cookie
    One optional tomb completed.

Intellectually Superior
    All optional tombs completed.

Unfinished Business
    One challenge completed.

Inconceivable!
    All challenges complete.

A Survivor Is Born
    Game completed

Adventurer
    Played a match to completion in all multiplayer modes.

Artilleryman
    20 enemy players killed with a turret in multiplayer.

Down Boy!
    Zip-lining enemy killed in multiplayer.

Entrapment
    Trapped an enemy in multiplayer.

Escapist
    Survived 10 explosions in multiplayer.

Good Samaritan
    Revived a teammate in a multiplayer match.

I'm all that!
    Won a ranked match in every multiplayer mode.

Sole Survivor
    Sole survivor on your multiplayer team.

Lights Out
    10 multiplayer enemies killed with the melee attack.

Master Blaster
    Two multiplayer enemies killed with one explosive.

Monkey Around
    Survived 3 times in multiplayer by using the rope ascender.

Narcissistic
    New character purchased.

On My Way Up
    Multiplayer level 10 attained.

Shopaholic
    Purchased all upgrades and characters in multiplayer.

True Commitment
    Multiplayer level 60 attained.

16. 8 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ye adam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان بازی در رابطه با چیه؟
    من اصن هیچی درباره ی این بازی نمیدونم
    نسخه قبلی داشته (100% داشته فک کنم )
    اگه داشته نسخه ها به هم ربط دارن؟ :|
    واقعا گیج شدم

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

^^ بله، من هم اين آچيومنت ها را ديروز ديده بودم...البته براي XBOX تعريف شدن و تعدادي هم به صورت مولتي پلاير بايد كسب بشن!

Challenge هاي جالبيه! من كه به شخصه خوشم اومد...فقط در مورد آچيومنتهاي استيم هنوز مطمئن نيستم، اما بايد يكي باشن.

19. 2 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •