تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 66 اولاول ... 51112131415161718192565 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 656

نام تاپيک: تاپیک رفع مشکل،به روز رسانی فریمور و دیگر ایرادات و ابهامات

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

.آره همیتن چند وقت پیش هم flash ش کردم...ولی بعضی وقت ها خودش خاموش میشه..کی سکته کنه خدا میدونه!!1
    خب این دوباره باید فلش بشه (همون نصب مجدد firmware که گفتم) ... دیگه پیریه و هزار جور دردسر ..
    ممنون از راهنماییت ولی کامپیوتر من به اینترنت پر سرعت وصله و پر ویروس البته از وقتی avg نصب کردم دیگه با کامپیوتر مشکلی ندارم تازه نسخه رایگانشم است و راحت آپدیت میشه . ولی برای مقابله با این ویروسایی که گفتی نرم افزار خواصی وجود نداره؟ یعنی اگه ویروس بود گارانتی ججوری حذفش کرده از نرم افزار خاصی استفاده کردن ؟ آخه من با avg هرچی اسکنش می کردم چیزی پیدا نمی کرد.
    بله - avg واسه حفاظت از Pc خوبه ... اکثر انتی ویروس های دیگه هم به همین ترتیب ... مشکل ویروس هایی که فلش رو گرفتار می کنن اینه که انواع و اقسامشون زیاده و حتی خیلی هاشون بومی هستن و این نرم افزارها نمی تونن پیداشون کنن ... مثل همین ویروس معروف کظم غیض ...

در مورد مقابله : در اینجا هم "پیشگیری بهتر از درمان است" .. یعنی همون کارایی که گفتم رو بکن ، مشکلی پیش نمیاد ... من الان یک ساله که دارم روزی 2-3 بار فلشم رو که به 7-8 تا PC آلوده وصل میشه (بی اغراق - چون توی سایت دانشکده هستم) میارم خونه و روی 3 تا PC باهاش کار می کنم و مشکلی پیش نمیاد ... این ویروس ها فقط به Open کردن مستقیم حساس هستن ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه xqg50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اگه حافظه فلش mp3 player را read only کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    در ضمن وقتی خود ویندوز فلش رو آیتوران می کنه مثل حالتی نیست که روش کلیک کنی؟ البته من تو کامپیوتر خودم آیتورانش رو غیر فعال کردم ولی تو سایت نمیشه این کارو کرد .
    Last edited by xqg50; 01-01-2009 at 12:58. دليل: اضافه کردن مطلب

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه حافظه فلش mp3 player را read only کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    در ضمن وقتی خود ویندوز فلش رو آیتوران می کنه مثل حالتی نیست که روش کلیک کنی؟ البته من تو کامپیوتر خودم آیتورانش رو غیر فعال کردم ولی تو سایت نمیشه این کارو کرد .
    از این کارا نمیشه کرد ... حداقل من ندیدم موثر باشه ...

اگه خود ویندوز اون صفحه ای رو میاره که ازت می خواد تصمیم بگیری که چه کاری انجام بشه اشکالی نداره ؛ یعنی شما هم اون پنجره رو می بندی و خلاص... مهم اینه که شما کاری نکنی که اون ویروس اجرا بشه و اون ویروس هم فقط اینطوری اجرا میشه که شما open رو بزنی یا دابل کلیک کنی و ... امن ترین راه همون تایپ اسم درایو در آدرس بار هستش ...

4. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

این mp3 player منو جون به لب کرد دیگه می خوام بندازمش دور تازه مشکلش حل شده بود که این بلا سرش اومد.دیگه گارانتی هم روم نمیشه ببرم. فایرم ورشم عوض کردم درست نشد لطفا به سر به اینجا بزنین.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

همونور یه پسی زدم ، چک کن ...

ضمنا از بردن دستگاه به گارانتی نترس ، وظیفه شونه (بخصوص اگه داخل دوره ی گارانتی هستی) و ضمنا مشکل رو باهاشون مطرح کن ببین خودشون چی میگن ...

(جالبه اگه مشکل سر این قضیه باشه - چون اصولا پلیرهای سونی در مورد remove کردن مقاومت خوبی دارن)

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

mp3 player کاملا سالم بود وقتی این برنامه ای رو که گفتم نصب کردم خواستم برنامه رو امتحان کنم mp3 player رو وصل کردم به کامپیوتر و هیچ کار دیگه ای نکردم فقط با این برنامه safe remove کردم و درش آوردم دیگه روشن نشد دوباره وصلش کردم و با خود ویندوز safe remove کردم بازم روشن نشد حتی pc رو خاموش کردم و درش آوردم بازم فرقی نکرد آخرش کاملا اتفاقی فکر کردم فولدری که توی حافظه واکمن بود و حاوی برنامه های exe. بود رو از توش پاک کنم وقتی پاکش کردم روشن شد دوباره فولدر رو ریختم توش بازم با کمال تعجب روشن شد . البته روشن نشدنش اینجوری نبود که اصلا روشن نشه بلکه تا یه جایی بالا می اومد و خاموش می شد این بود که فکر کردم شاید اشکال از یه فایل خواص باشه ولی این که برنامه usb safely remove این وسط چه نقشی داشت نفهمیدم.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

هممم ... کاشکی با یه PC دیگه هم تست می کردی؛ خیلی وقتا می تونه مشکل رو بهتر نشون بده... مثلا من همین دیروز یه دستگاه پلیر فلش رو که مشکل داشت آوردم خونه ؛ وصل کردم به PC خودم راه افتاد و اصلا مشکل حل شد (حالا هر چی که بوده!)

من احساس می کنم اون وسط درایور ums رو یه بلایی سرش آورده ... (یعنی درایور استاندارد اینطور دستگاه های فلش مانند) ... یه امتحان : اگه وسیله فلش دیگه ای مثل یه پلیر دیگه ، یا یه کول دیسک یا ... داری وصل کن ببین مشکلی نداره ؟ .. بعد که جداش کردی ، دوباره پلیرت رو تست کن ...

بهرحال الان توی مرحله آزمایش و خطاس ... حالا شما رو دیگه خسته کرده ، ولی مثلا من پیش اومده که یه هفته با یه پلیر خراب سر و کله زدم ؛ صرفا به قصد تجربه و بخاطر علاقه ... بعضی وقتا هم صرفا بدشانسی شماست و دستگاه یه قطعه نیمه معیوبی داره که هرازچند گاهی خودش رو نشون میده و اعصاب شما رو خورد می کنه ..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    نمیتونم تو ایپاده نانو بازی نصب کنم ارور میده
    your request cannot be processed 1009
    نمیدونم ایپادم چه ورزنی عکس تو یه سایت اپلود کردم شرمنده دیگه خیلی مبتدیم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

منم به خاطر علاقمه که بیشتر باهاش سرو کله می زنم حالا که خدارو شکر دیگه مشکلی نداره از راهنماییای شما هم طی این مدت ممنونم خیلی کمکم کرد . و اما یه سوال شما خیلی از کیفیت صدای واکمنای سونی تعریف می کنید . به نظر شما کیفیت صدای واکمنای چینی سونی فرقی با اصلیاش که مالزی داره آخه من مال خودمو با یه کریتیو با یه هدفون مشترک مقایسه کردم کیفیت کریتیو خیلی بهتر بود bass ی که کریتیو می داد با تنظیمات یکسان و هدفون یکسان خیلی بیشتر از مال من بود به نظر شما این مربوط میشه به مدل دستگاه من nwd-b105 f یا همه سونی ها همین جوری ان . ولی اینم بگم که کیفیت صدای خاننده رو خیلی عالی و واضح پخش می کنه.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    نمیتونم تو ایپاده نانو بازی نصب کنم ارور میده
    your request cannot be processed 1009
    نمیدونم ایپادم چه ورزنی عکس تو یه سایت اپلود کردم شرمنده دیگه خیلی مبتدیم
    نسل سوم داری ... بذار چک کنم ببینم چی بوده ... واسه ریختن بازی روی دستگاهت دقیقا چی کار می کردی؟
    منم به خاطر علاقمه که بیشتر باهاش سرو کله می زنم حالا که خدارو شکر دیگه مشکلی نداره از راهنماییای شما هم طی این مدت ممنونم خیلی کمکم کرد . و اما یه سوال شما خیلی از کیفیت صدای واکمنای سونی تعریف می کنید . به نظر شما کیفیت صدای واکمنای چینی سونی فرقی با اصلیاش که مالزی داره آخه من مال خودمو با یه کریتیو با یه هدفون مشترک مقایسه کردم کیفیت کریتیو خیلی بهتر بود bass ی که کریتیو می داد با تنظیمات یکسان و هدفون یکسان خیلی بیشتر از مال من بود به نظر شما این مربوط میشه به مدل دستگاه من nwd-b105 f یا همه سونی ها همین جوری ان . ولی اینم بگم که کیفیت صدای خاننده رو خیلی عالی و واضح پخش می کنه.
    من فرقی ندیده ام ... الان دیگه دورانی که مثلا درجه 2 ها رو بذارن واسه ما و خوبا رو سوا کنن برای بقیه گذشته ... در مورد creative : خب بله ، کریتیو کارش خیلی خوبه و از نظر کیفیت صدا جزو بهترین هاس ... خود منم معتقدم بهتر از سونیه یه مقدار ... هرچند مدل به مدل هم هست و مثلا سری B که شما داری شاید جزو top ترین مدلهای سونی از نظر کیفیت صدا نباشه ... (نه اینکه بد باشه - اما اول هم نیست)

12. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •