تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 38 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 375

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مقررات آموزش متوسطه ( بزرگسالان ؛ راه دور ؛ غیر حضوری و ... )

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

نمره ادبیات رو گرفتم 9.25 و فیزیک رو 9.

پیش دانشگاهی هستم و انگار سال چهارم فقط 1 درس رو میتونن از تبصره استفاده کنن. پس یا باید اون مستمر ادبیات بیاد بالا که نمره سال درس بشه 10 یا شهریور امتحان بدم.

درباره مستمر که با مدیر صحبت کردم گفت دیگه نمیشه مستمر رو تغییر داد. نمره ها رفتن اداره. یعنی الکی گفته؟
    بله سال چهارم يه تبصره داره فقط.
    نمره مستمر رو كه هميشه ميشه تغير داد ولي مراحل اداري زيادي براي مدرسه داره براي همين حاضر نيستن اين كارو بكنن.
    بايد بمونين شهريور ميتونين هم دوتاش رو بمونين شهريور و هم اينكه يكيش رو تبصره كنين.

2. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

.............................................. .
    Last edited by B-Prot; 11-12-2014 at 08:33.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خيلي وقته غيرحضوري نداريم.
    روزانه - بزرگسال و داوطلب آزاد - راه دور فقط اينا هستن. كسي كه پايان خدمت داشته باشه يا معافي گرفته باشه داوطلب آزاد هست

5. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با دیپلم فنی میشه هر رشته ای در پیش دانشگاهی ثبت نام کنی.حالا سوال اینه اگر دروس داخلی پیش دانشگاهی رو با آموزش از راه دور بگیری و بعد اون نمره ها رو ببری دبیرستان بزرگسال بعنوان داوطلب ازاد ثبت نام میکنند تا مدرک پیش دانشگاهی معمولی صادر بشه و آموزش از راه دور نباشه؟
    الان هزینه های واحد های حضوری و غیر حضوری چقدر شده,کسی خبر داره؟
    نظام جدید 6-3-3 برای تطبیق از نظام قدیم به جدید اجرایی شده ؟ که دیپلم ردی های قدیم رو مجبور نکن دوباره از سال سوم شروع کنند
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

من تو بزرگسال بودم نمره ای که از ترم دی گرفتم 8 بود ولی رفتم مدرسه جدید پروندم رو گرفتم انتخاب واحد نکردم اون درس رو ولی تو ریز نمرات همون درس زده 11 چطوریه؟
    تکماده خورده؟من که تکماده نزدم تکماده نباید 10 بشن؟
    Last edited by hossein019940; 17-07-2014 at 20:19.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

تك ماده خوردن اينطور نيست كه نمره شما مقداري افزايش پيدا كنه بلكه يكي از نمرات بالاي 7 رو به جاي مردود جلوش نوشته ميشه تبصره .
    شما در چه سالي نمره 8 رو گرفته بودين ؟ تا سال 91 كه پيش 1 و پيش2 و جبراني وجود داشت هر درسي 2تا نمره داشت يه پيش 1 و يه پيش 2 . در مهر سال 91 نظام آموزشي عوض شد و قانون اينطور شد كه نمره هاي پيش 1 و پيش 2 براي هر درسي جمع بشن باهم و نمره كل رو تشكيل بدن. به عنوان مثلا اگر كسي تا قبل از مهر 91 در فيزيك پيش 1 گرفته بود 5 و فيزيك پيش 2 گرفته بود 17 در مهر سال 91 اين دوتا نمره باهم جمع شدن و تقسيم بر دو شدن و يه نمره 11 بهش تعلق گرفت.
    در غير اين صورت اگه باشه كه حتما بدون اطلاع شما اعتراض داده شده و نمره شما پس از اعتراض افزايش يافته

9. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

من کارودانش هستم
    این نمرم هم مهر92-93 شده بودم 8 با یه درس دیگه که شده بودم 7.75 که میخواستم برای مدرسه دیگه ای که برم برای اماده شدن دیپلمم تکماده بزنم چند روز پیش پروندم رو گرفتم بردم مدرسه به یارو گفتم زبان انگلیسی و ادبیات تکماده هست یارو گفت فقط ادبیات مونده که 7.75 هست برای همین من ذهنم مشغوله که چطوری شد که 8 شد 11

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اگه فقط ادبيات مونده باشه و نمره نهايي رو 7.75 گرفته باشي و نمره مستمر بهت بهت اصلا قبول هستي نيازي به تك ماده نيست . حتما اعتراضي چيزي زده شده و نمره افزايش يافته

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

اگه فقط ادبيات مونده باشه و نمره نهايي رو 7.75 گرفته باشي و نمره مستمر بهت بهت اصلا قبول هستي نيازي به تك ماده نيست . حتما اعتراضي چيزي زده شده و نمره افزايش يافته
    یعنی توی نمرات اشتباهی نشده که شده 11؟
    خودشون اعتراض زدن؟
    من اموزش از راه بودم نمرم 8 بود رفتم بزرگسال شد 11

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اعتراض زده شده به احتمال زياد. بازم از دفتردار مدرسه بپرسين شايد اشتباه تايپ شده باشه اگه بعدا متوحه بشن مشكلات زيادي پيش مياد واسشون.
    ولي در حالت عادلي همه نمره هاي زير 10 رو دفتردارها معمولا اعتراض ميدن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •