تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 150 از 151 اولاول ... 50100140146147148149150151 آخرآخر
نمايش نتايج 1,491 به 1,500 از 1508

نام تاپيک: تمامی مباحث و اخبار مربوط به Gprs ( اینترنت ) همـراه اول

آخر فروم باز shayan0o21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهــران

پيش فرض

سلام من با تری جی همراه اول نمیتونم با مرورگرم کار کنم
    داره دیوونم میکنه دو بار ریست فکتوری کردم گوشی رو ولی بازم مشکل داره
    و بعضی وقتی از تری جی خارج میشه دو باره باید برم جست و جوی دستی شبکه رو بزنم و ای ار ای سی ام تری جی رو بزنم
    مدل گوشیم honor 3C هستش را حلش چیه میتونید کمکی کنید؟
    شاید تر جی فعال شده باشه ولی هنوز پهنای باند به اون دکل تعلق نگرفته باشه

2. این کاربر از shayan0o21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

از طریق سایت زیر اقدام کنید ببینید میشه یا نه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون ولی بازم جواب نداد اینترنت خطم به راهه اما پیامک ارسال نمیکنه ....

آخر فروم باز shayan0o21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهــران

پيش فرض

ممنون ولی بازم جواب نداد اینترنت خطم به راهه اما پیامک ارسال نمیکنه ....
    مشکل شاید از گوشی باشه ، با گوشی دیگه ای تست کردید؟

5. این کاربر از shayan0o21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

ممنون مشکل حل شد

تنظمات پیام رو به 500 تغییر دادیم

پروفشنال mohammad_77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

دوستان عزیز - من مدام ار اینترنت گوشیم استفاده میکردم ( همراه اول) و هیچ مشکلی هم نداشت - الان چند ماهی هست که اینترنت گوشیم قطع شده -

گفتن چون سیم کارتت 912 هست وقدیمی هست و تا حالا عوض نکردی مال اون هست - رفتم عوض کردم بازم درست نشد - به گوشیهای دیگه میندازم بازم کار نمیکنه - چندین و چند بار تنظیمات جدید دریافت کردم بازم درست نشد - گوشیمم چندان قدیمی نیست xperia neo هست

حالا کسی میدونه چه باید کرد ؟
    سلام. من هم دقیقا همین مشکل رو دارم . تازه بعد از اینکه رفتم و سیم نانو خریدم باز هم حل نشد .انگار به پوچ وصله . روی گوشی اندروید جدید هم حتی اون علامت E رو هم نشون نمی ده ولی ایرانسل مثل بنز کار میکنه . زنگ زدم مخابرات گفت باید بری به یکی از شرکت های مخابراتی سیم رو نشون بدی که بررسی کنند . گیر کردم .
    تازه مدل دانگل 3g دو تا دارم که ایرانسل روی هر دو کار می کنه ولی این مخابرات رو که می شناسه هم وصل نمی شه .
    Last edited by mohammad_77; 19-02-2015 at 00:43.

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. من هم دقیقا همین مشکل رو دارم . تازه بعد از اینکه رفتم و سیم نانو خریدم باز هم حل نشد .انگار به پوچ وصله . روی گوشی اندروید جدید هم حتی اون علامت E رو هم نشون نمی ده ولی ایرانسل مثل بنز کار میکنه . زنگ زدم مخابرات گفت باید بری به یکی از شرکت های مخابراتی سیم رو نشون بدی که بررسی کنند . گیر کردم .
    تازه مدل دانگل 3g دو تا دارم که ایرانسل روی هر دو کار می کنه ولی این مخابرات رو که می شناسه هم وصل نمی شه .
    سلام دوست عزیز - ببخشید من الان پست شما رو دیدم

من مشکلم حل شد - بخ اینصورت که رفتم یه بسته اینترنتی همراه اول خریداری کردم - با حجم خیلی کم - یه سه روزی کار کرد - وبعد چیغام اومد حجم خریداری شده شما به اتمام رسیده - میخواید دوباره حجم جدید خریداری کنید - منم زدم خیر - ولی اینترنت کار میکنه و چولشم رو قبض میاد دیگه مثل قبلا

در حقیقت باید اول یه پولی بدی یه حجمی خریداری کنی بعد دیگه خودش راه اندازی میشه و حجمتم که تمومو شه پولش رو قبض میاد دیگه

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

سلام دوست عزیز - ببخشید من الان پست شما رو دیدم

من مشکلم حل شد - بخ اینصورت که رفتم یه بسته اینترنتی همراه اول خریداری کردم - با حجم خیلی کم - یه سه روزی کار کرد - وبعد چیغام اومد حجم خریداری شده شما به اتمام رسیده - میخواید دوباره حجم جدید خریداری کنید - منم زدم خیر - ولی اینترنت کار میکنه و چولشم رو قبض میاد دیگه مثل قبلا

در حقیقت باید اول یه پولی بدی یه حجمی خریداری کنی بعد دیگه خودش راه اندازی میشه و حجمتم که تمومو شه پولش رو قبض میاد دیگه
    آقا ممنون . من هم یه امکتحان می کنم . امیدوارم کار بیفته . رفتیم 1400 پول موبایل دادیم اینترنت نداره ! باعث آبروریزی شده . حالا بیا توجیه کن مشکل از خطه . الان تست می کنم . ممنون .

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

آقا ممنون . من هم یه امکتحان می کنم . امیدوارم کار بیفته . رفتیم 1400 پول موبایل دادیم اینترنت نداره ! باعث آبروریزی شده . حالا بیا توجیه کن مشکل از خطه . الان تست می کنم . ممنون .
    الان تست کردم ولی نه درست نشد . گوشی رو که ریست که می کنم اولش فعال میشه ولی سریع از کار می فته .

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان تست کردم ولی نه درست نشد . گوشی رو که ریست که می کنم اولش فعال میشه ولی سریع از کار می فته .
    تنظیماتش رو دریافت کردی ؟ من اول تنظیمات رو دریافت کردم - بعد دیدم کار نیافتاد - رفتم سیم کارتم رو عوض کردم - اخه سیم کارتمم خیلی قدیمی بود مال 10 سال پیش بود - بعد دیدم باز کار نیافتاد - برادرم گفت برو بسته اینترنتی مخابرات رو بخر - اونو که خریدم کار افتاد دیگه -

من شماره 2 ش رو خریدم -

دقت کن که برای راه اندازی بسته ای که خریدی توضیحاتش رو درست انجام بدی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

تنظیماتش رو دریافت کردی ؟ من اول تنظیمات رو دریافت کردم - بعد دیدم کار نیافتاد - رفتم سیم کارتم رو عوض کردم - اخه سیم کارتمم خیلی قدیمی بود مال 10 سال پیش بود - بعد دیدم باز کار نیافتاد - برادرم گفت برو بسته اینترنتی مخابرات رو بخر - اونو که خریدم کار افتاد دیگه -

من شماره 2 ش رو خریدم -

دقت کن که برای راه اندازی بسته ای که خریدی توضیحاتش رو درست انجام بدی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون . در واقع برای گوشی من تنظیمات درستی وجود نداره -مخابرات پشتیبانی نمی کنه فعلا- برای همین دستی درست می کنم . سیم کارت رو هم چون فقط نانو می خوره رفتم 4g نانو گرفتم . البته مخابرات تماس گرفتم گفت به یکی از مراکز مخابراتی بروم و اون ها بررسی کنند . با این حال یکبار دیگه هم تست می کنم شاید نتیجه بگیرم . ممنون .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •