تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1548 از 2600 اولاول ... 548104814481498153815441545154615471548154915501551155215581598164820482548 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,471 به 15,480 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

دوستان برای منم جواب دادن که اون طرح یه امتیاز و از این حرف ها منم دیدم انگار اصلا تو باغ نیستن یا دارن خودشون رو به اون راه میزنن نمیدونم واقعا ...

این و براشون فرستادم :

با سلام مجدد

ببخشید اینکه اومدن برای نت نامحدودی که از لحاظ حجم دانلود داشتیم اعمال محدودیت به اسم مصرف منصفانه کردن و بعد گفتن میتونین از سایر طرح ها استفاده کنید اسمش رو میزارید امتیاز ... خوب من نیازی به این امتیاز و هیچ نوع طرح تشوبقی و اختیاری دیگه ندارم و میخوام با همین نت نامحدودی که داشتم طبق روال گذشته مصرف نامحدود داشته باشم
    ضمنا انگاری شما احتمالا از طرحی که مخابرات به صورت اجباری درحال اجرا برای مشترکین نامحدود گذاشته که هم پشت قبض تلفن مشترکین نت نامحدود گفته از اول اردیبهشت این طرح اجرا میشه و هم توی سایت خودشون گفتن که برای نت نامحدودی که تا قبل از این داشتیم چنانچه از حدی که معین کردن رد بشیم (سقف دانلود تعیین کردن) باید هزینه اضافه پرداخت کنیم که احتمالا انگاری شما در جریان نیستین و ما مشکلمون اینکه اگر این ماه قبض چند صد هزار تومنی برامون فرستادن شما میرید جوابشون رو میدین یا ما خودمون بریم مخابرات رو سرشون خراب کنیم ؟

این لینکی که براتون میزارم یک نگاهی کنید سوال یکی از مشترکین نامحدود در مورد اینکه اگر از حجم
    مورد نظری که ( برای نت نامحدود) تعیین کردن عبور کنیم چی میشه و به جواب مخابرات نگاه کنید تا بهتر متوجه مشکل ما بشین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد میزان مصرف بنده هم که فرمودین درست اعمال شده اصلا بنده اشتباه کردم اون حرف و زدم من نتم نامحدود هست طبق قرار داد قبلی و مهم نیست چقدر دانلود داشته باشم اگر شما رسیدگی کنید و اگر قبلا مشترک نت نامحدود شدم به خاطر این بود که دائم نگران تموم شدن حجم نتم نباشم طرح تشویقی و جایزه هم نمیخوام شما فقط پی گیر باشید که بعدا نگن میزان مورد نظر ما رو رد کردی باید پول بیشتر بدی تا لازم هم نباشه ما خودمون بریم مخابرات و باهاشون درگیر بشم

امیدوارم رسیدگی کنید

ممنون از شما

2. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان برای منم جواب دادن که اون طرح یه امتیاز و از این حرف ها منم دیدم انگار اصلا تو باغ نیستن یا دارن خودشون رو به اون راه میزنن نمیدونم واقعا ...

این و براشون فرستادم :
    سوال درست رو شما پرسیدید ببین من فکر می کنم با توجه به شواهد و تجربه این طرح داره اجرا می شه ولی احتمال داره با توجه به شکایات اگر قبضی صادر بشه تخفیفی یا چیزی در نظر بگیرن ولی فکر نمی کنم دیگه برای خرداد بهانه ای باشه این 195 کلا تو جریان نیست یک هزار پیچی درست کرده برای ملت طرح هایی رو که بهم ربط ندارن بهم مربوط کرده باور کن اصلا فکر نکنم زحمت پیگیری رو به خودشون بدن فردا یک قبض صادر بشه به ما می گن به ما ربطی نداره حالا به نظرم این یک ماه رو صبر کنید زیاد دانلود نکنید اگر طرح اجرا نشد ماه دیگه از خجالتشون در می آییم

4. 2 کاربر از SAHANDE3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

برایند صحبت های دوستان و گزارشاتشون از مکالمه با بازرسی سازمان تنظیم این هست که این طرح اختیاریه و هنوز طرح اصلی اجرایی نشده
    چیزی که روشنه مثل روز اینه که میخوان تعداد مشترکین نامحدود خودشون کاهش بدن و برای این هدف از این طرحای بزک کرده استفاده میکنن اگر کسی استقبال نکنه مطمئنن پشیمون میشن اگر هم که ببینن دارن با اینکار جواب میگیرن چند ماه دیگه همین نامحدود جمع میکنن میکنن محدود همونجوری که اعلام کردن رو تالارشون
    یه نکته خیلی خیلی جالبی که داره اینه که این کمپین شگفت انگیز مثلا شما میری با نامحدود 1 مگ درخواست تبدیل به 5 مگ محدود میدی و از ساعت 1 تا 6 صبح هم دانلود رایگان میدن بهت که تو این 5 ساعت شما میتونید با سرعت 5 مگ حدود10 گیگ دانلود کنید(دوستان محاسبه کنید با 1 مگ ساعتی 400 مگ دانلود میشه پس با 5 مگ ساعتی 2 گیگ میشه که 5 ساعتش همین عدد میشه) که دذر یک ماه میشه 300 گیگ!!!!
    خب ما که الان داریم 250 گیگ با همین 1مگ دانلود میکنیم اینا چرا میخوان این دیونه بازی در بیارن؟احتمال زیاد اینه که بار شبکه به شب منتقل بشه

6. این کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

برایند صحبت های دوستان و گزارشاتشون از مکالمه با بازرسی سازمان تنظیم این هست که این طرح اختیاریه و هنوز طرح اصلی اجرایی نشده
    چیزی که روشنه مثل روز اینه که میخوان تعداد مشترکین نامحدود خودشون کاهش بدن و برای این هدف از این طرحای بزک کرده استفاده میکنن اگر کسی استقبال نکنه مطمئنن پشیمون میشن اگر هم که ببینن دارن با اینکار جواب میگیرن چند ماه دیگه همین نامحدود جمع میکنن میکنن محدود همونجوری که اعلام کردن رو تالارشون
    یه نکته خیلی خیلی جالبی که داره اینه که این کمپین شگفت انگیز مثلا شما میری با نامحدود 1 مگ درخواست تبدیل به 5 مگ محدود میدی و از ساعت 1 تا 6 صبح هم دانلود رایگان میدن بهت که تو این 5 ساعت شما میتونید با سرعت 5 مگ حدود10 گیگ دانلود کنید(دوستان محاسبه کنید با 1 مگ ساعتی 400 مگ دانلود میشه پس با 5 مگ ساعتی 2 گیگ میشه که 5 ساعتش همین عدد میشه) که دذر یک ماه میشه 300 گیگ!!!!
    خب ما که الان داریم 250 گیگ با همین 1مگ دانلود میکنیم اینا چرا میخوان این دیونه بازی در بیارن؟احتمال زیاد اینه که بار شبکه به شب منتقل بشه
    روبط عمومی که قطعا آگاه تر هست از 195 می گه طرح داره اجرا می شه ولی هنوز شانس عوض شدن طرح هست
    اما در مورد شگفت انگیز دوست عزیز اون جشنواره هست یعنی زمان محدود داره دائمی نیست عملا وقتی بری نامحدود رو برای همیشه از دست دادی ولی اگر طرح منصفانه قطعی بشه برای تسویه حساب با مخابرات طرح خوبی من 2 مگ نامحدود دارم می برم رو 10 مگ هارد 4 ترا هم هست از خجالتشون تا پایان جشنواره در می آیم

8. این کاربر از SAHANDE3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

حداقل من به شخصه خیالم راحته که سند و مدرک دارم و اگر قبض میلیونی
    اومد بتونم به مراجع بالاتر شکایت کنم

البته فکر نکنم قضیه انقدر جنایی باشه در حد میلیون و این حرفا ولی صد در صد حرفتون درسته اینا نگاه کردن ببینن رفتار یوزرها چی هست اگر کوتاه میومدیم همون اول مطمئنا اینام با خیال راحت نت رو منصفانه میکردن از این حرفا ...

یکی از ترفند هاشون همیشه اینکه کم کم که ذهنتون اماده شد برای مثلا محدود شدن نت بعدش بیان با یه طرحی مثل شگفت انگیز و بهاره به ملت حال بدن که همینم از دستتون میره که دیدن خیلی هام سریع رفتن تغییر دادن از نامحدود به طرح های جدید ولی خوب چون در مورد همه کارساز نبود و خیلی ها مثل ما شکایت کردن شاید مجبور بشن کم کم حداقل در برابر ما کوتاه بیان ...

یه نکته خیلی خیلی جالبی که داره اینه که این کمپین شگفت انگیز مثلا شما میری با نامحدود 1 مگ درخواست تبدیل به 5 مگ محدود میدی و از سا

عت 1 تا 6 صبح هم دانلود رایگان میدن بهت که تو این 5 ساعت شما میتونید با سرعت 5 مگ حدود10 گیگ دانلود کنید(دوستان محاسبه کنید با 1 مگ ساعتی 400 مگ دانلود میشه پس با 5 مگ ساعتی 2 گیگ میشه که 5 ساعتش همین عدد میشه) که دذر یک ماه میشه 300 گیگ!!!!

تو ادامه صحبت بالا اگر دو روز دیگه بیان دانلود رایگان شبانه رو جمع کنن یا هزار جور فیلم دیگه در بیارن کسی نمیتونه اعتراضی کنه ولی اونی که مونده تو نامحدود به شرط اینکه نتونن طرح منصفانه رو اجرا کنن دیگه بعدا هم نمیتونن باز فیلم جدید براش پیاده کنن ...

=========

اگر به منم زنگ بزنن بگن با خیال راحت دانلود کن از امشب میندازم زیر دانلود و دوست دارم فقط قبض بیشتر از قیمت همیشگی بیاد ...

اون وقته که ...

10. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

نمی دونم چرا بعضی ها الکی شلوغش می کنند ؟
    در حال حاضر برای نامحدودها اصلا محدودیتی اعمال نشده و تمام سعی بر این است که نامحدودها را با طرح های تشویقی به سوی طرحهای محدود سوق دهند . پس فعلا نگران نباشید .

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

250گیگ در ماه چی دانلود میکنید؟؟؟ ؟

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه fg_war2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

من پریروز ظهر رفتم درخواست جمع‌آوری دادم مرکز مخابرات هجرت،ساعت 4 نتم قطع شد و جمع شد! حالا بدیش اینه هیچ پورت خالی وجود نداره تا من از جای دیگه بتونم سرویس بگیرم!الکی نبود طرف پرسید مطمئنی؟گفتم آره!

14. 2 کاربر از fg_war2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

نه دوست من, احتمال زیاد اینه که بعد از انتقال تمام نامحدودها به محدود (کمپین و حجمی و ...) اون وقت مثل حالا میگن دانلود رایگان شبانه یه امتیاز بوده که اون موقع عشق مون کشید بهتون دادیم الان دیگه نمیدیم.

16. این کاربر از Igla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درود.

شاید اگر در حالت عادی میبود، میگذاشتم پست ها باشه ولی وقتی دیگه کار به دعوا و بی احترامی به همدیگه میرسه، شرایط قابل تحمل نیست.

کلیه ی پست های اینچنینی و نقل قول ها حذف شدند، دوستان لطفا رعایت کنند و با لحن دوستانه و مودبانه تری با همدیگه صحبت کنند.

تاپیک پاکسازی شد.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

18. 8 کاربر از Lord Farshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •