تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1600 از 2600 اولاول ... 60011001500155015901596159715981599160016011602160316041610165017002100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,991 به 16,000 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

برای من که قطع بود امیدوارم فقط اختلال بوده باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

یک سوال :

چرا دیگه در تعرفه های مخابرات اینترنت محدود بالاتر از سرعت 2 مگ موجود نیست ؟

یعنی این سرویس 10 مگی من رو به کسی دیگه نمیدن ؟

بعد نکته ی از اون جالب تر اینه که من دارم 10 مگ 10 گیگ رو ماهی 30 تومن میدم . چرا اینا 2 مگ 8 گیگ رو دارن

31 تومن میدن ؟! جالب تر این که سرعت نوظهور 64 هم به مخابرات اضافه شده . واقعا جای تکبیر داره ! 64 !!!

و اما یه محاسباتی که در زمان تحیرم بین مخابرت و فن آوا کردم رو این جا میذارم شاید به درد کسی خورد ، ببخشید

دیگه اگه بی ربطه :

مقایسه ی قیمت اینترنت 10 مگ 10 گیگ مخابرات ( دانلود 1200 در ثانیه ) با فن آوا 1 مگ 30 گیگ ( دانلود 600 در ثانیه ) :

1- میزان حد اکثر دانلود در اینترنت فن آوا :
    30 گیگ دیفالت سرویس + 30 تا 5 ساعت در هر ثانیه سرعت میانگین 120 کیلوبایت = 64 گیگ (شبانه رایگان)
    جمعا : 94 گیگ ==> ماهی 90 هزار تومان ( 83500 + 6000 مالیات )

2- میزان دانلود 94 گیگ با اینترنت مخابرات ( مسلما با خرید ترافیک اضافه ) :
    10 گیگ دیفالت (30هزارتومان) + 84 گیگ اضافه ( =10 گیگ اولیه 30 هزار تومان 74 گیگ بعدی = 74 تا
    1600 تومن = 119 هزار تومان )
    جمعا ماهانه به مبلغ 179 هزار تومان

خلاصه : 94 گیگ دانلود با فن آوا و مخابرات :
    فن آوا : 90 تومن
    مخابرات : 180 تومن !

مزایای مخابرات نسبت به فن آوا :
    1- سرعت 2 برابر

معایب مخابرات نسبت به فن آوا :
    1- قیمت 2 برابر
    2- تایم اوت

یعنی واسه کسی که دانلود داره داشتن مخابرت اشتباه بزرگی محسوب میشه.

داداش اخه چیرو با چی مقایسه میکنی ؟ شبانه فن اوا که رایگان داریو با روزانه مقایسه میکنی ؟ شما با شبانه خود مخابرات محاسبه کن ببین میصرفه یا نه ؟ من خودم مخابرات خونه دارم نامحدود و مغازه های وب ؟ حالا مقایسه این سه تا رو برات میزنم .

با مخابرات شبانه با یه سرویس معمولی ماهی 20000 تومان شبانه رایگان ( 1 تا 6 صبح) سرعت 2 مگ ؟ سرعت شبانه 250 کیلو بایت حداقل شبی 4 گیگ دانلود دارین که در ماه میشه 120 گیگ ولی مخابرات مثل اینکه محدودیت 90 گیگی داره پس برای 90 گیگ فقط 20000 تومن میدین .

و اما اگر به خوایم روزانه دانود داشته باشیم به صرفه ترین های وب ؟ فشفشه 15 گیگ 10000 تومن با عوارض و مالیات . 94 گیگ دانلود مطمعا چون مثل شبانه محدودیت ساعتی نداری یا مشکل اینو داشته باشی سرعتت افت کنه یه شبو از دست دادی روز شب میتونی دانلود کنی با سرعت دانلود یک مگ میشه 63 تومن و با سرویسی که بگیری 83 تومن در صورتی که هر موقع لازم داشته باشی میتونی دانلود کنی نه فقط شب .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hoaxes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

داداش اخه چیرو با چی مقایسه میکنی ؟ شبانه فن اوا که رایگان داریو با روزانه مقایسه میکنی ؟ شما با شبانه خود مخابرات محاسبه کن ببین میصرفه یا نه ؟ من خودم مخابرات خونه دارم نامحدود و مغازه های وب ؟ حالا مقایسه این سه تا رو برات میزنم .

با مخابرات شبانه با یه سرویس معمولی ماهی 20000 تومان شبانه رایگان ( 1 تا 6 صبح) سرعت 2 مگ ؟ سرعت شبانه 250 کیلو بایت حداقل شبی 4 گیگ دانلود دارین که در ماه میشه 120 گیگ ولی مخابرات مثل اینکه محدودیت 90 گیگی داره پس برای 90 گیگ فقط 20000 تومن میدین .

و اما اگر به خوایم روزانه دانود داشته باشیم به صرفه ترین های وب ؟ فشفشه 15 گیگ 10000 تومن با عوارض و مالیات . 94 گیگ دانلود مطمعا چون مثل شبانه محدودیت ساعتی نداری یا مشکل اینو داشته باشی سرعتت افت کنه یه شبو از دست دادی روز شب میتونی دانلود کنی با سرعت دانلود یک مگ میشه 63 تومن و با سرویسی که بگیری 83 تومن در صورتی که هر موقع لازم داشته باشی میتونی دانلود کنی نه فقط شب .
    خو آخه مخابرات شبانه دار باید یه ساله یا شیش ماهه بگیریم ، یه ماهه نمیدن . واسه همین بود که من این دو تا

رو با هم مقایسه کردم.

این های وب فشفشه رو میرم ببینم چی به چیه ، تا حالا سمت های وب نرفته بودم .

4. این کاربر از Hoaxes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه doom3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه یه نگاه دقیق تر بندازید می بینید که 45 دلار برای 6 ماه و هر ماه 450 گیگ ترافیک میده
    فکر میکنم هر ماه باشه چون یکی از اقوام نزدیک من داره از همین سرویس تو کانادا استفاده میکنه و من دوباره ازش پرسیدم گفت ماهی 45 دلاره البته شما اینو به پول ما حساب نکن میشه مثلا ماهی 140 هزار تومن اونا درآمداشون بالاتره

6. 2 کاربر از doom3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه doom3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سرعتش که حرفی نداره ، من واقعا وقتی میبینم تورنت رو دارم با 1 مگ و 200 ( بین 900 تا 1200 نوسان ) دانلود میکنم

یه حس قدرت کاذب بم دست میده . پینگمم خیلی عالیه ( 1 تا 8 ) .

اما یه چیزی که به همه ی اینا گند میزنه ، همین تایم اوته ، که مثلا یه سایت رو میزنیم باز شه ، بعد میگه همچین سایتی

اصن نیست ، بعد شما شک میکنی که الان بامبول تایم اوته مخابراته یا این که واقعا این سایته چند ساله جمع شده

ما بی خبریم . اینه که اذیت میکنه .

تازه اینم بگم که من با فیلطر شکن هم تا 800 کیلوبایت تو ثانیه دانلود کردم .

حالا به نظر شما راهی داره که تنظیمات مودم رو دستکاری کنیم این تایم اوته از بین بره ؟ یا این که مشکل از مرکز

مخابراتی هست ؟
    من که هیچ کاری نتونستم بکنم امیدوارم بعد از ماه رمضون و این جریان مذاکرات شاید به اوضاع قبلی برگرده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستان یه سوال خیلی فنی داشتم !
    میشه با یک مودم هم از طریق وایرلس و هم از طریق لن به طور همزمان به اینترنت وصل شد ?

Sent from my HTC One using Tapatalk

9. این کاربر از aali361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه .Ashkan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تـهــران

پيش فرض

میشه با یک مودم هم از طریق وایرلس و هم از طریق لن به طور همزمان به اینترنت وصل شد ?

بسته به نوع مودم، به تعداد پورت های لن و به تعداد تقریبا نامحدود میشه بطور همزمان هم با کابل اترنت و بصورت وایرلس به اینترنت وصل شد.

11. این کاربر از .Ashkan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

بله میشه با لپ تاپ یا اگه pc داری یه کارت شبکه بیسیم لازم داری
    الان نت pc وصله 3 تا موبایل هم وایرلس دارن از نتم استفاده میکنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

غیر حضوری از نامحدود به محدود تبدیل میکنن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

غیر حضوری از نامحدود به محدود تبدیل میکنن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •