تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 19 اولاول ... 713141516171819 آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 186

نام تاپيک: بازیها و کلکهای پاسور

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خب
    این تریکی که میخوام بگم رو اولا قبل از اجرا کردنش تمرین کنید تا دستتون روون شه و همچنین بیشتر از یکبار جلوی کسی اجرا نکنید .
    یه دست ورق کامل رو برمیدارید ، میدید به طرف کامل بر بزنه
    بعد بهش میگید که میخواین 2 تا 26 تایی جدا کنین
    ورق ها رو به رو برمیگردونید ( که ببینید ) ، شروع میکنید به شمردن ( بدون پشت و رو گذاشتن و هرچیزی ) فقط میشمرید
    در حین شمردن نهمین ( 9 ) ورق رو بخاطر میسپارید و سریع رد میشید ( نباید روی ورق نهمی مکث کنید تا تابلو بشه ! ) فقط یادتون بمونه چی هست

میشمرید تا به 26 برسید
    26 تایی که توش ورق نهمی بود رو برمیگردونید به پشت و میزارید زمین ( تا آخر دیگه با اینا کاری ندارید )
    26 تای دیگه که تو دستتون هست رو نگه میدارید

نکته مهم : در این تریک ورق های 10 - سرباز - بیبی - شاه - آس همگی 10 تا شمارش میشن و بقیه ورق ها هر عددی که روشون نوشته شده باشه

با توجه به این نکته 4 تا ستون ورق باید بچینید
    از اون دسته 26 تایی که دستتون هست یک ورق رو میکنید میزارید ستون اول ، اگر عددی که روش بود کمتر از 10 بود ( اعداد 2-9 ) به تعدادی که کمتر داره ورق میزارید پایین
    مثلا اولین ستون اگر عدد 6 خشت بود 4 تا کمتر از 10 داره ، 4 تا برگ بدون توجه به عدد و خالش میزارید زیرش ( مثل عکس )
    ستون دوم اگه مثلا شاه پیک بود ( شاه یا آس یا بیبی یا سرباز یا خود عدد 10 ) هیچی نمیزارید زیرش
    ستون سوم هم فرضا 4 دل ( 6 برگ کمتر از 10 داره که میزارید زیرش )
    ستون چهارم هم فرضا 10 دل

بعد از چیدن ستون ها هر تعداد برگ اضافی دستتون بود میزارید روی اون 26 تایی که قبلا شمارش کردید و ورق نهمی رو بخاطر سپردید
    حالا باید از طرفتون بخواهید که اولین برگ های ستون ها رو شمارش کنه

6 خشت ( 6 تا ) + شاه پیک ( 10 تا ) + 4 دل ( 4 تا ) + 10 دل ( 10 تا ) = 30

حالا به طرف میگید 30 امین برگ رو بدون اینکه اونها رو نگاه کرده باشید ! ( همون برگ نهمی که بخاطر سپردید )
    جالبه ؟!

2. 12 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

حالا به طرف میگید 30 امین برگ رو بدون اینکه اونها رو نگاه کرده باشید ! ( همون برگ نهمی که بخاطر سپردید )
    جالبه ؟!
    از ابتدای خط رو بیشتر توضیح بده بزرگوار ، تا مساوی 30 مشکلی نیست ولی 30 امین برگ یعنی کدوم برگ ؟؟؟ یعنی مبنای برگ سی ام چیه ؟

4. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

از ابتدای خط رو بیشتر توضیح بده بزرگوار ، تا مساوی 30 مشکلی نیست ولی 30 امین برگ یعنی کدوم برگ ؟؟؟ یعنی مبنای برگ سی ام چیه ؟
    ببین 26 تا برگ که از قبل داشتیم ، خب ؟
    برگهایی که اضافه هم تو دستتون میمونه رو میزارید روی اون 26 تا
    یه تعدادی میشه فرضا 40 تا
    شما از رو میشمری تا به 30 امین برگ از 40 تا برسی ، اون برگ همون نهمین برگی هست که از قبل دیدید
    مبنای خاصی نداره ولی تو این حقه همیشه هر شماره ای بیاد اون نهمین برگ زیر میشه

پ.ن : نامردا 2 ساعت طول کشید شکلش و متنش رو درست کنم ، یکم تشویق کنید بازم درست کنم !

6. 6 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام : دی
    ایول من یک 20 سالی میشه ورق باز هستم ولی ترفند خیلی کم بلدم :(
    مرسی پامی جان مثل پیشنهادات لپ تاپیت همیشه عالیه
    ==
    دیدم کمی آموزش در مورد حکم داده می شد
    بیاین رسوم هم بگیم مثلا دوستانی هستند نرس سرس بازی کنند ؟ نحوه حکم کردن براساس شرایط هم دارند ؟ مثلا سر سیاه قرمز ؟
    مخصوصا دوستان شمالی !

8. 3 کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بیاین رسوم هم بگیم مثلا دوستانی هستند نرس سرس بازی کنند ؟ نحوه حکم کردن براساس شرایط هم دارند ؟ مثلا سر سیاه قرمز ؟
    سلام پیشی جان

در سرس و نرس و تک نرس چون کلا برش نداریم خیلی جذابیتی نداره ، ضمن اینکه به خصوص در نرس و تک نرس ارزش عددی برگها کاملا عوض میشه و حداقل برای ماها که لذتی نداره به این شیوه بازی کردن /

نحوه ی حکم کردن بالطبع قراردادی هست بین افرادی که بازی میکنند ؛ مثلا ما زمانهایی که بازی میکنیم اگر تیم مقابل قبول کنند از خال وسط یار حاکم برای حکم کردن استفاده میکنیم در بعضی اوقات .

در مورد رسوم هم کلا رسوم "پیرمردان" بر ما حاکم هست ؛ کارهایی مثل محکم کوبیدن برگها یا اشاره و هرنوع علامت خارج از فیرپلی ! و یا بلند شمردن حکمهایی که رفته شده و یا هرصحبتی که یار مقابل رو هوشیار کنه منجر به "جا رفتن" دست میشه ..
    +
    سر سیاه قرمز چی هست ؟

---------------------------------------------
    پ.ن : نامردا 2 ساعت طول کشید شکلش و متنش رو درست کنم ، یکم تشویق کنید بازم درست کنم !
    ادمین هم آوردیم لایک بزنه برات دیگه

10. 7 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام پیشی جان

در سرس و نرس و تک نرس چون کلا برش نداریم خیلی جذابیتی نداره ، ضمن اینکه به خصوص در نرس و تک نرس ارزش عددی برگها کاملا عوض میشه و حداقل برای ماها که لذتی نداره به این شیوه بازی کردن /

نحوه ی حکم کردن بالطبع قراردادی هست بین افرادی که بازی میکنند ؛ مثلا ما زمانهایی که بازی میکنیم اگر تیم مقابل قبول کنند از خال وسط یار حاکم برای حکم کردن استفاده میکنیم در بعضی اوقات .

در مورد رسوم هم کلا رسوم "پیرمردان" بر ما حاکم هست ؛ کارهایی مثل محکم کوبیدن برگها یا اشاره و هرنوع علامت خارج از فیرپلی ! و یا بلند شمردن حکمهایی که رفته شده و یا هرصحبتی که یار مقابل رو هوشیار کنه منجر به "جا رفتن" دست میشه ..
    +
    سر سیاه قرمز چی هست ؟

---------------------------------------------

ادمین هم آوردیم لایک بزنه برات دیگه
    سلام سروش جان
    اتفاقا از نظر من نرس خیلی جذابیت داره مخصوصا نرس حالا من بین خودمون که اصلا این رو بازی نمیکنیم ولی زمانی که سرباز بودم با بچه ها زیاد بازی می کردیم
    یک حساب کتاب خاصی داره باید حواست به تعداد کارت ها دقیقا باشه و مخصوصا بدونی چی بازی کنی و پیشبینی.. جذابیت نداره ولی سخت تر است ولی سرس اینطوری نیست و شاید چون نمیشه کٌت کرد شاید کمی خشک باشه
    در مورد رسوم منظور من این بود مثلا من 8 9 سال پیش که بازی میکردم با دوستان دانشجو مثلا رسم داشتن بگن دومین برگ برای حکم اگر قرمز بود فلان اگر سیاه بود فلان
    ولی این رسوم رو خود ما نداریم و زمانی که با قوم و خیش بازی میکنیم تنها حالتی که میشه روی دست یار حکم کرد برگ وسط هست
    سرسیاه قرمز هم یعنی اینکه میگی حکم سر سیاه، برگ های یارت همگی رو میشه بالاترین برگ خاج یا پیکش میشه حکم اگه همه قرمز بود دست بعدی رو میشه به ترتیب تا آخر
    و اگه اصلا هیچی سیاه نداشت خود حاکم تصمیم میگیره ! اگه دوتا برگ برابر سر بود دست بعدی رو میشه و طبق اون تصمیم گیری میشه
    این محکم زدن اینا رو هم من شدید بدم میاد

12. 3 کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان آنلاین کجا بازی میکنید؟!فقط یک ضعف بزرگ که داره نمیتونم از همه پتانسیلم استفاده کنم تقلب نمیشه کرد

پ.ن : نامردا 2 ساعت طول کشید شکلش و متنش رو درست کنم
    ، یکم تشویق کنید بازم درست کنم !
    جالب بود معلومه خدمت کاملا بی فایده هم نبوده بیا اینم انرژی مثبت بازم از این حقه ها بذار

حالا یه نمونه من بگم :

از طرف مقابل درخواست میکنید یک برگ انتخاب کنه بدون اینکه به شما بگه یا بفهمید بعد میدید خودش هرچقدر هر مدل دوست داره بر بزنه از رو 4 برگ میشمرید و بهش نشون میدید و میگید آیا برگ شما تو ایناست؟
    طرف میگه نه!
    شما باقی کارت ها رو میکوبید جلوش و با قاطعیت میگید پس تو ایناست!!

شوخی کردم از اینا زیاد بلدم شاید سر فرصت چند تا خوبشو بگم هرچند آنلاین توضیح دادنش طولانی و سخته...

پ.ن:
    از هر 100 مورد یکی گزارش شده که طرف گفته آره برگش تو اون 4 تا هست

14. 5 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز secretman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

آقا این ترفند ها رو نگو ، مگه پاش قسم نخوردی؟>

ترفند های جالبی بلدم اما یکی از باحالاشو میذارم ، فقط مشکل اینه مشکل تایپ دارم

پس شد یه ترفند و یه بازی واشنگتن

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

این رو کسی بهم یاد نداد ! طرف جلوم یکبار اجرا کرد یکم مشکوک شدم به قضیه ! دفعه دوم که اجرا کرد مچشو گرفتم
    برا همین میگم فقط یکبار اجرا کنید

17. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز secretman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

خب آموزش بازي 3 نفره واشنگتن

اين بازي خيلي جالبه من خيلي باحاش حال ميکنم ، کلا کاراي متفاوت خوبه ، چيه هر سري حکم ميشينين بازي ميکنين

اول اينکه حکم هميشه پيکه (با بازي قهوه اشتباه نگيرين) بعد اينکه اول بازي يه 2 ميره بيرون (2پيک نباشه)

نحوه دست دهي (مهم):

دست اول به هر نفر 17 برگ ميرسه ، دست بعد نفر کناري که داره بر ميزنه 3 تا برگ رو رندوم ميذاره کنار که کسي حتي خودش نبايد ببينه

پس دست دوم نفري 16 برگ ميرسه ، دست سوم نفري 15 و همينطور ادامه پيدا ميکنه تا در آخر که نفري يک برگ داشته باشن که دست آخر بازيه

هر دست هم کسی که بر میزنه عوض میشه(خلاف عقربه)

نحوه بازي:

بازي به اين صورته که حکم همونطور که گفتم هميشه پيکه و وقتي دست پخش شد هر نفر بايد اعلام کنه چند دست ميتونه بگيره

نفر اوله بعده دست پخش کننده اعلام ميکنه که چند دست ميگيره ، همينطور نفر دوم و نفر سوم همونيه که دست پخش کرد(اينجا يه مساله هست که ميگم)

نفر اول مثلا ميگه 6 دست ، نفر دوم ميگه 4 دست و نفر آخر که استثناء داريم که نميتونه 7 دست بخونه (يني هر چي ميتونه بخونه جز 7)

حالا چراا؟؟؟؟؟ اول اينکه تو هر دستي که بازي ميشه بايد حداقل يک نفر امتيازي نگيره

حالا اونجا چي شد؟چرا 7 نميتونه بخونه؟
    چون کلا 17 دست داريم ، نفر اول 6 و نفر دوم 4 دست اعلام کردن که مجموعا ميشه 10 دست 7 دست ميمونه که بشه 17 دست
    نفر سوم واسه همين نميتونه بگه 7 ، چون اگه بگه يه جورايي توافقي ميشه و هر کي تعداد دست خودش و امتياز خودشو ميگيره و ميره پي کارش

فقط بايد تعداد دستي رو که خوندي بگيري يني اگه گفتي 5 فقط بايد 5 دست بگيري که امتياز بگيري 4 دست يا 6 دست هيچ امتيازي نداره

بازي هم شبيه حکمه ، نفر اول کنار بر زننده بازي رو شروع ميکنه و ميچرخه مثله حکم، هر کسي سر بود يه دست ميگيره و دوباره بازي از خودش شروع ميشه ، اين که کاري نداره

امتياز دهي:

اينجا خيلي سادست هر دستي که خوندي واسه امتياز يه 1 پشتش اضافه ميشه

مثلا 8 دست 18 امتياز داره ، حتي 0 دست هم ميتونين بخونين که امتيازش 10 ميشه ، 10 دست 100 امتياز داره و....

بعد هر دست امتيازا رو يه جا بنويسين همچنين تعداد دستي که ميخونين ، در آخر امتيازا رو جمع ميکنين و برنده مشخص ميشه

حتما اين بازي رو انجام بدين خيلي بازي جالبيه ، بايد حواستون باشه هر دست اون سه تا برگي که ميره بيرون چيه تا تو دستاي ديگه بهتون کمک کنه

تو اين بازي ميتونين ضد حال بزنين به بقيه ، يني يه دست الکي به يکي ديگه بدين که دستش زياد بشه و ببازه ، درکل بايد حواستون به همه چي باشه

تو دست که بازي کنين قلق کار مياد دستتون

جاهایی که Bold نوشتم مهمه !!!

اگه جايي مبهم بود بگين تا توضيیح بدم

19. 5 کاربر از secretman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •