تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
412. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

301 73.06%
  • خیر

111 26.94%
صفحه 171 از 221 اولاول ... 71121161167168169170171172173174175181 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,701 به 1,710 از 2203

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان

میشه یه گینر خوب تو رنج قیمیت بین 100 تا 150 هزار تومان معرفی کنید...

گینری که به حداقل 5 کیلو باهاش بالا اومد...

اگر سایتی رو میشناسید که میشه اینترنتی خرید کرد معرفی کنید ممنون میشم

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان من 9 ساله رزمی کار میکنم ولی تا التن به فکر حجم نبودم و تنها مکملی هم که دو ساله مصرف میکنه البته نه دائم بلکه دوره ای فارماتون بوده ولی چند وقتی هست به فکر افزایش حجم هستم حالا میخوام یه کمکی بهم بکنید:
    1-تا جایی که من متوجه شدم بهترین پروتئین که سریع تر از همه جذب بدن میشه پروتئین وی هست ولی یکی از دوستان استفاده از آمینو رو هم بهم پیشنهاد داد و تا جایی که خودم خوندم گلوتامین هم نقشی توی حجم عضلات داره ولی من در توانم نیست که همه ی اینارو بخرم و استفاده کنم واسه همین میخوام بدونم الان استفاده از پروتئین وی بهتره و آمینو ها فرقشون با پروتئین ها چیه و البته گلوتامین ها چه فرقی با اینا دارن و من کدومشون رو مصرف کنم.

حـــــرفـه ای Havbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    .: اصــــــ‍‍‍‍‍فــــــهــــان :. اسم من: حـامـد

پيش فرض

سلام
    اولا اینو بدونید که حجم اکثر عضلات توی ورزشهای رزمی مانع کار هستش. شما نگاهی به بزرگان این ورزش بکنید ببینید کدومش عضلات بسیار بزرگی داشتند

به عنوان مثال در مشت زنی ، عضلات زیر بغل مانع بزرگی هست. یا مثلا عضله ی جلو بازو اگه زیادی قوی بشه قدرت مشت کم میشه و...

به هر حال برای افزایش حجم باید به اندازه ی کافی (زیاد) کربوهیدارت مصرف کنید. پروتئین هم به ازای هر کیلو از وزن بدن یک گرم کافیه. پروتئین معمولی برای شما کفایت میکنه مثلا پروتئین سفیده تخم مرغ. پروتئین وی مخصوص حرفه ای هاست.

4. 2 کاربر از Havbb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام

ی سوال داشتم میخواستم بدونم کلا ی خانوم باید چند سال بدنسازی کنه تا استایلی مثل مانکن های سالن های فشن داشته باشه و ایا مدل ها از مکمل ها استفاده میکنند؟

6. این کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amir1373's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان من 9 ساله رزمی کار میکنم ولی تا التن به فکر حجم نبودم و تنها مکملی هم که دو ساله مصرف میکنه البته نه دائم بلکه دوره ای فارماتون بوده ولی چند وقتی هست به فکر افزایش حجم هستم حالا میخوام یه کمکی بهم بکنید:
    1-تا جایی که من متوجه شدم بهترین پروتئین که سریع تر از همه جذب بدن میشه پروتئین وی هست ولی یکی از دوستان استفاده از آمینو رو هم بهم پیشنهاد داد و تا جایی که خودم خوندم گلوتامین هم نقشی توی حجم عضلات داره ولی من در توانم نیست که همه ی اینارو بخرم و استفاده کنم واسه همین میخوام بدونم الان استفاده از پروتئین وی بهتره و آمینو ها فرقشون با پروتئین ها چیه و البته گلوتامین ها چه فرقی با اینا دارن و من کدومشون رو مصرف کنم.
    سلام
    در تایید گفته های دوستمون اضافه کنم عضلات زیاد سرعت رزمی کارا رو کم میکنه ولی تا یه حدی عضلات بزرگ بشه نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوبه ( شما قد و وزنتون رو بگین خیلی خوب میشه )
    برای افزایش وزن باید بیشتر از نیازتون کالری مصرف کنید و به ازای هر کیلو وزن بدن 2-2.5 گرم پروتیین که حالا این مقدار رو هم میتونید با تغذیه طبیعی یا با تغذیه+مکمل بدست بیارین
    پروتیین بیشتر برای عضله خشک کاربرد داره و مکمل اصلی افزایش وزن گینر هست که میتونید از گینر های معروف مانند true mass - mass tech - real mass -n-large - jumbo - serious mass - gain bolic و ... استفاده کنید

سلام

ی سوال داشتم میخواستم بدونم کلا ی خانوم باید چند سال بدنسازی کنه تا استایلی مثل مانکن های سالن های فشن داشته باشه و ایا مدل ها از مکمل ها استفاده میکنند؟
    سلام مانکن شدن کلا برنامش با بدنسازی فرق داره و اصلی ترین تمریناتش تمرینات هوازیه و در کنار اون کار با وزنه
    بسته به استعداد بدن هر کس زمان متفاوته که به اون استایل برسه
    مکمل در مورد خانمها نمیدونم ولی آقایون از پروتئین خالص استفاده میکنن در کنار تغذیه عالی
    Last edited by amir1373; 15-07-2013 at 23:04.

8. 3 کاربر از amir1373 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Demon_342's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    این بماند ... !

پيش فرض

سلام

چندتا سوال فنی از اساتید

من 19 سالمه ، 178 قد و 62 وزن ... خب همونطور که مشخصه لاغرم و باشگاه رو به صورت یه روز در میون از اول تابستون شروع کردم

حالا سوالا :

واسه افرایش وزن چه مکملی خوبه ؟ یکی از دوستام میگفت کربوهیدرات بخور یکم بدنت پر شه بعد با کراتین و ... مشغول عضله سازی شو . نظر شما چیه ؟

حرکتهای برنامه ای که دنبال میکنم به این صورته که گاهی دوتا حرکت مختلف مثلا جلو بازو داخل برنامه س . حالا من اولیو که میزنم واسه دومی قدرتم کمتر میشه و ورنه کمتری میتونم بزنم . این مشکل نداره ؟

در ضمن اینم بگم هدفم بیشتر اضافه کردنِ وزنمه در کنار یه بدنِ متناسب !

راستی فکر میکنم یه سال واسه افزایش قد فرصت داشته باشم . چه پیشهادی برای این موضوع دارید ؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تمرینات هوازی یعنی چی؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام

چندتا سوال فنی از اساتید

من 19 سالمه ، 178 قد و 62 وزن ... خب همونطور که مشخصه لاغرم و باشگاه رو به صورت یه روز در میون از اول تابستون شروع کردم

حالا سوالا :

واسه افرایش وزن چه مکملی خوبه ؟ یکی از دوستام میگفت کربوهیدرات بخور یکم بدنت پر شه بعد با کراتین و ... مشغول عضله سازی شو . نظر شما چیه ؟

حرکتهای برنامه ای که دنبال میکنم به این صورته که گاهی دوتا حرکت مختلف مثلا جلو بازو داخل برنامه س . حالا من اولیو که میزنم واسه دومی قدرتم کمتر میشه و ورنه کمتری میتونم بزنم . این مشکل نداره ؟

در ضمن اینم بگم هدفم بیشتر اضافه کردنِ وزنمه در کنار یه بدنِ متناسب !

راستی فکر میکنم یه سال واسه افزایش قد فرصت داشته باشم . چه پیشهادی برای این موضوع دارید ؟
    سلام دوست عزیز

با توجه به قد و وزن شما کمبود وزن دارین برای افزایش وزن میتونین از گینر + کراتین و استک های افزایش وزن استفاده کنید

نه طبیعیه ولی سعی کنید وزنه ها رو طوری انتخاب کنید که برای تمام برنامه انرژی داشته باشین

افزایش قد هم توصیه خاصی نداره ورزش مناسب در کنار استفاده از حرکات پایه مانند اسکوات-پرس سینه-دد لیفت ( البته نباید سنگین بزنین ) + تغذیه و خوردن مواد کلسیم دار مثل شیر و پنیر و ... و خواب 8 ساعت

یعنی تمریناتی که بدن در طی اون از اکسیژن استفاده کنه مثل تردمیل - ال اپتیکال - کوه نوردی - دویدن نرم - پیاده روی

12. 2 کاربر از amir1373 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Demon_342's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    این بماند ... !

پيش فرض

سلام دوست عزیز

با توجه به قد و وزن شما کمبود وزن دارین برای افزایش وزن میتونین از گینر + کراتین و استک های افزایش وزن استفاده کنید

نه طبیعیه ولی سعی کنید وزنه ها رو طوری انتخاب کنید که برای تمام برنامه انرژی داشته باشین

افزایش قد هم توصیه خاصی نداره ورزش مناسب در کنار استفاده از حرکات پایه مانند اسکوات-پرس سینه-دد لیفت ( البته نباید سنگین بزنین ) + تغذیه و خوردن مواد کلسیم دار مثل شیر و پنیر و ... و خواب 8 ساعت
    ممنون از جوابتون . ببخشید اگه سوالام ابتدائیه چون تجربه ی خاصی تو این زمینه ندارم

گینر محتویِ چیه ؟

بعد همه ی اینارو با هم مصرف کنم یا مثلا یه دوره گینر یه دوره کراتین و ... ؟

استک های افزایش وزن هم نمیدونم چیه ... سایتی هست که این راجع به این مکمل ها توضیح داده باشه ؟

راستش از نظر قدی فکر میکنم 1-2 سالی هست که رشدم متوقف شده . بعضی از دوستای دبیرستانیم که یه زمانی همقد بودیم الان بلندتر از من شدن . این دلیل خاصی داره ؟

عکسی از ددلیفت دارید ؟

بازم ممنون
    Last edited by Demon_342; 16-07-2013 at 18:13.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنون از جوابتون . ببخشید اگه سوالام ابتدائیه چون تجربه ی خاصی تو این زمینه ندارم

گینر محتویِ چیه ؟

بعد همه ی اینارو با هم مصرف کنم یا مثلا یه دوره گینر یه دوره کراتین و ... ؟

استک های افزایش وزن هم نمیدونم چیه ... سایتی هست که این راجع به این مکمل ها توضیح داده باشه ؟

راستش از نظر قدی فکر میکنم 1-2 سالی هست که رشدم متوقف شده . بعضی از دوستای دبیرستانیم که یه زمانی همقد بودیم الان بلندتر از من شدن . این دلیل خاصی داره ؟

عکسی از ددلیفت دارید ؟

بازم ممنون
    سلام دوست عزیز

گینر حاوی کربوهیدرات با شاخص گلیسمیک متفاوت هست مانند دکستروز و مالتودکسترین و ... و همچنین مخلوط پروتیین وی و سویا و آلبومین ( پروتئین سفیده تخم مرغ ) و کازئین ( پروتئین شیر ) که میزان اینا بسته به نوع مکمل متفاوته مقدار کمی هم چربی دارن و بعضی گینر ها ویتامین هم دارند ولی ترکیب اصلی همون کربوهیدرات + پروتیئینه

شما چون بار اولته همون گینر هم مصرف کنی وزن خوبی میاری ولی وقتی حرفه ای تر شدی آره باید گینر کراتین گلوتامین پمپ و ... رو با هم مصرف کنی

استک یعنی ترکیب چند تا مکمل مثلا وی + گلوتامین + پمپ + ... که در ساعات متفاوت روز اینا رو میخورین

قد هم نمیدونم چی بگم بستگی به خیلی چیزا داره

اینم دد لیفت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. 2 کاربر از amir1373 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •