تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 28 اولاول ... 8141516171819202122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 276

نام تاپيک: همه چیز در مورد انیمه‌های Studio Ghibli (‌ هایائو ميازاكی + ایسائو تاكاهاتا )

اگه نباشه جاش خالی می مونه CAnZO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

no face معركه ست.

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

اين صحنه از Spirited Away رو يادتونه :

يكي از طرفداران اين شوخي رو كرده :

FanArt: Spirited Away

My first Spirited Away fan art comic. So sue me, I woulda taken the gold. Shiny shiny!!

Susan E. Shore.
    l

تو دوینت آرت از این کارا زیاد میکنن

اینم شوخی یه یارو با کارتن my neighbor totoro

صحنه اصلی :

شوخی :

3. 5 کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

راستي دقت كردين كاراكتر تووتورو شبيه اون روح تربچه هست . و هر دو مثل no face موجودات ساكتي هستند.

5. 2 کاربر از CAnZO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mmevooba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آره راست میگه! D:

اگه نباشه جاش خالی می مونه mmevooba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

THE LAST HAYAO MIYAZAKI'S WORK

Ponyo on the Cliff by the Sea

8. این کاربر از mmevooba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

تيم صدا پيشگي جديدترين فيلم ميازاكي با عنوان Ponyo انتخاب شد

سايت هواداران ميازاكي هايائو (Miyazaki Hayao ) ، تيم صداپيشگي آمريكايي براي دوبله انگليسي آخرين انيميشن Miyazaki با عنوان PONYO ON CLIFF BY THE SEA ( پونيو روي صخره، كنار دريا) را معرفي كرده است.

بنا به گزارش آنها مت ديمون، تينا في، كيت بلانشت، ليام نيسون، ليلي تاملين، بتي وايت، فرانكي جوناس، نوآه ليندزي سايروس و كلوريس ليچمن بخشي از تيم صداپيشگي در نسخه اي كه توسط Frank Marshall و Kathleen Kennedy توليد شده، هستند.

10. 2 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

12 انيميشن بعدي ميازاكي

مطمئنا هفته گذشته طرفداران ميازاكي خبر خوبي از زبان او شنيدند ؛ " قصد دارم توليد انيميشن جديدم را نيز با همكاران قديمي ام در كمپاني توهو ادامه دهم " .

موفق ‌ترين محصول سينمايي شركت توهو در سال 2008 انيميشن «پونيو روي صخره كنار دريا» ساخته هايائو ميازاكي بود كه ماه جولاي گذشته (اواسط تابستان) به روي پرده سينماهاي ژاپن رفت و در كل حدود 170 ميليون دلار فروش كرد. اين فروش خيره‌ كننده باعث تعجب و حيرت تحليل ‌گران اقتصادي سينما و دست‌اندركاران سينمايي ژاپن شد.

پوستر پونيو روي صخره كنار دريا

تا قبل از اين فقط انيميشن‌ هاي خود ميازاكي موفق به فروش‌ هايي نزديك به رقم اين فروش شده ‌اند.
    به گفته ميازاكي: « تماشاگران قصه و حال و هواي فيلم مرا پسنديدند و اين مساله باعث موفقيت فيلم و استقبال آنها از آن شد ولي در اين رابطه نوع تبليغات و بازاريابي شركت توهو را نبايد ناديده گرفت. شيوه جذاب كار آنها و شكلي كه براساس آن فيلم را به خيل عظيم تماشاگران معرفي كردند باعث موفقيت بيشتر انيميشن ما شد

مسئولان شركت قديمي توهو كارشان را خيلي خوب بلد هستند و مي‌دانند براي هر فيلمي بايد چگونه تبليغات كنند. «هيائو ميازاكي» قصد دارد توليد انيميشن تازه‌اش - كه هنوز اطلاعاتي پيرامون قصه و نام آن منتشر نكرده است - را نيز به همكاران قديمي‌اش در شركت توهو بسپارد.

12. این کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

امروز whisper of the hearts رو دیدم و اصلا ازش خوشم نیومد
    داستان همونطور که مشخصه درباره عشق کودکانه است ولی اصلا جذاب نیست و کشش لازم رو نداره. دختری که خیلی به کتاب خوندن علاقه داره و یه روز متوجه می شه کتابایی که می گیره همه قبلا توسط یه پسر خونده شده و این می شه اول آشنایی این دو تا و ...
    اصلا وقتی میازاکی کارگردان نباشه اثری که از استودیو قیبلی بیرون می یاد زیاد قابل توجه نیست
    من بهش 5 می دم از 10

14. 2 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

Ponyo on the cliff by the sea

فكر كنم ميازاكي تصميم داره كل قصه هاي كلاسيك رو بازسازي ژاپني كنه!
    قصه اين فيلم اقتباسيه از پري دريايي كوچولو اما با رنگ و روي كودكانه و تخيلي غني تر
    پونيو پري دريايي كوچيكيه كه يه روز بطور اتفاقي با پسر كوچيكي به اسم ساسوكه آشنا مي شه و بعد تصميم مي گيره انسان بشه. پدر و مادر پونيو واقعا خنده دارن! پدر پونيو خودش قبلا انسان بوده ولي از آدما خوشش نمي ياد و مخالف تبديل شدن پونيو به انسانه اما مادرش موافقت مي كنه ( من كلا نفهميدم مامانش چه موجوديه! )
    يه انيمه كاملا سرگرم كننده و كودكانه اما از نظر من يه افت توي پرونده ي ميازاكي بشمار مي ياد! داستان به نحو مسخره اي در آخر سرهم بندي مي شه و درست همون عجله اي كه در به پايان رسوندن قلعه متحرك هاول از ميازاكي ديديم در پايان اين انيمه هم به چشم مي خوره! ساسوكه با جواب دادن به اين سوال كه پونيو رو دوست داره دنيا رو نجات مي ده (!) و بعد بوسش مي كنه كه انسان بشه و تمام!
    كم كم دارم به خودم و ميازاكي مشكوك مي شم!
    يا منم كه ديگه مثل قبل از كارهاش لذت نمي برم ( امكان نداره! ) يا اونه كه داره تغيير رويه مي ده!
    از اوج و پايان هاي باشكوه داستان هاش ديگه خبري نيست و منم كه به پايان يه داستان خيلي اهميت مي دم دارم ازش نااميد مي شم
    تخيل انيمه پونيو زيبا و جذب كننده است بخصوص قسمتي كه پونيو كشتي كوچيك ساسوكه رو تبديل به يه كشتي بزرگ مي كنه و بعد سفر دريايي كوتاهي كه با هم دارن خيلي جالبه.
    ريتم داستان مناسبه و خسته كننده نيست اما در حقيقت هرچي فكر مي كنم اون چيزي نيست كه من از ميازاكي انتظار داشتم حالا هرچقدر مي خواد فروش داشته باشه!
    من انتظار شاهكارهايي مثل پرنسس مونونوكه و شهر اشباح رو مي كشيدم ولي خب ديگه چه مي شه كرد!
    امتياز من: 7 از 10

يادمه يه زماني يه خبرايي از انيمه اي به نام I lost my little son به كارگرداني ميازاكي بود كسي خبري اگه ازش داره دوست دارم بشنوم

16. این کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

يه جايي يوبابا به چيهيرو ميگه : " اينجا هشت ميليون كله هست كه بدناشون دارن خستگي در مي كنن "

نسخه انگلیسی همچین دیالوگی نداره !
    در واقع منم دیشب دیدمش.
    بعد از چند بار دیدن بنظرم رسید اون سه تا کله که بنوعی pet یوبابا محسوب میشن میتونن بلایی باشن که سر شوهرش آورده. البته فقط یه تصویره . خب یه مادر ، یه بچه و یه پدر طلسم شده که همیشه دنبال یوبابا ست بدون اینکه رسما خدمتکارش باشه!

صحنه هایی که گفتی واقعا خوب هستن. من اضافه میکنم:
    صحنه رد شدن چیهیرو از بین گلها
    هاکوی dragon در بین رختخواب خالی دخترها توی تاریک روشن اتاق
    سکانس قطار هم که فوق العاده ست و غم انگیز
    Last edited by CAnZO; 03-02-2009 at 12:36.

18. این کاربر از CAnZO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •