تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 80

نام تاپيک: تاپیک مشاوره و راهنمایی در مورده وب سایت جدید DaRiOuShJh ?!؟

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

دوستان چش و گوششون رو باز کنن و بر و بر اینجا رو نیگا کنن وسر بزنن زود به زود! الان فرصت دارید تا استاده نابغه ای مثله بنده!×! پیشتونه و اسراره کارش رو داره قدم قدم فاش میکنه و یاد میده یه 4 تا چیز یاد بگیرید!
    از این فرصت ها دیگه گیرتون نمیاد ها

هـــــــــــــــــــی زمانه ما که همه تو شیش و پنج بودن و یه نفرم تو باغ نبود یه چیزی ازش بپرسیم! همه چی رو خودم یاد گرفتم!!! اوهو اوهو اوهو

یاد بگیرید نصفه شما بودم!×!

نم نم وارده کاره سلاخی و تیکه پاره کردن و بریدنه قالبمون میشیم زین پست به بعد!×!

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

توجه این تاپیک رو در سه تالار و قسمته

• طراحی صفحات وب
    • فتوشاپ
    • انجمن متفرقه

با هم میبرم جلو چون خیلی ها ازم این سوالات رو کردن و به کاره خیلی ها میاد
    پس قدرش رو بدونید که همین یه باره و همین چند روز!

************************************************** *

خوب همونطور که اشاره کردم دیگه کاره طراحی و اضافه کردن رو فعلا میزاریم کنار میرسیم به کاره نیمه سخته تیکه پاره کردنه عکس! به طوری که تا جایی که میشه راحت تر بتونیم با علم و آشنایی ای که به کدهای html و css داریم اونا رو تو قسمت های خودشون جا بدیم و فیکس کنیم ولی ترتیبه نشون دادنشون تو صفحه به هم نخوره!×!

برای این قسمت هم هنوز با خوده فتوشاپ کار میکنیم

برای راحت تر شدنه کار این اقدامات رو انجام میدم به ترتیب

0. اول از همه یادتون باشه اون لایه هایی که بعدها تو Html اضافه میکنید رو hide :نید که من در اینجا آیکون ها و تیکه های آویزونه!!! بقل رو حذف کردم!
    وشته ها و پست ها رو هم باید حذف میکردم که چون خواستم جنبه ی آموزشی هم داشته باشه گزاشتم تو این عکس باشن

1. یه عکس با کیفیته عالی یا خوب (حجم مهم نیست) از قالبم خروجی میگیرم (ترجیحا jpg با کیفیته 80)

2. سنده قبلی رو میبندم
    فعلا با اون کاری نداریم حالا با ctrl + r خطکش ها یا همون rulers رو فعال میکنیم

3. با دقته پیکسلی!!! قسمت هایی رو که میخواید جدا کنید و ببرید رو انتخاب میکنید
    خیلی دقت کنید حتی یه پیکسل بالا پایین هم در آینده ممکنه ترتیبه قالبتون رو در html به هم بزنه!

4. در قسمت هایی که انتخاب میکنید حواستون باشه اگه جزوه قسمت های ثابت هستن یه تیکه های از گرافیک تو جاهای دیگه و برش های دیگه جا نمونه خراب کاری کنه

5. قسمت هایی که در بک گراند تکرار میشن یا فقط یه تیکشون تکرار میشه هی! رو همیشه مده نظر داشته باشید که تو قسمت هایی که میبرید نیفتن! این قسمت یکی از سخت ترین کارهاس و اکثرا باید اوایلش کارتون رو حدسی تخمین بزنید

6. قسمت ها رو میبرید و خروجی jpg با کیفیته متناسب میگیرید

من تا مرحله ی 5 مراحله بالا رو انجام دادم فعلا و برای اینکه کارتون در شناسایی قسمت ها و اندازشون و تفکیکشون از قسمت های دیگه ساده تر بشه! (دیگه کاری نبود که انجام نداده باشم برای این موضوع!) هم اندازه ها رو زدم بر حسبه پیکسل هم اسمشون هم فرمته خروجیشون و هم های لایتشون کردم براتون
    دیگه چی میخواید!×!

تا الان این طوری شده:

خوب همونطور که میبینید همه ی قسمت ها رو طوری در نظر گرفتم که تا حده امکان کاره کد نویسی رو راحت کنم

فقط تو قسمته 4 و 5 درده سره زیادی خواهم داشت
    چون بیشتره اطلاعات رو نمیدونیم چی هستن و بعضا رو هم باید به جای پیکسلی و دقیق، درصدی و present ای بگیریم که خیلی اعصاب خورد کن و درده سر داره!

البته حله این قسمت نصفه راهه و بعد میرسیم به کد نویسی و ... که درست نشون داده شدن در مرورگرهای مختلف و رزولوشن های مختلف تازه میان اعصابتون رو گره میزنن!!!!

خوف نکنید با بنده همراه باشید هی!×!
    داریــــــــــــوش!×!

فک کنم تا به حال یه نمه دستتون اومده باشه که چرا طراحی سایت با قالب و .... چرا بعضی اوقات به قیمت های چند میلیونی هم ممکنه برسه!×!

در ضمن موسیقیه متال (اونم یه خرمن) هم فراموش نشه که حس و حال میده بهتون!×! و باعث میشه خوابتون نبره!×!

WILD STEEL\WILD STEEL - [2007] - HEAVY METAL\10 - WILD STEEL - TRANSCENDENCE.MP3

VA - Metal Mania - (2007) - Metal\07-tobias_sammets_avantasia-the_final_sacrifice-bnl.mp3

ARCH ENEMY\RISE OF THE TYRANT - [2007] - DEATH METAL\01 - ARCH ENEMY - BLOOD ON OUR HANDS.MP3

در طرح های اسلامی میتونید از نوحه و .... سودجویید!×!

3. این کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

دوستان یه مقدار وقت داشتم یه مقدار دیگه بلا سرش آوردم!
    این دفه کلا قسمته پست ها و ... رو یه رنگ کردم!
    البته خودم خوشم نیومد ولی انوطوری به مراتب کار و قت بیشتر میبرد! منم دیگه مثله قیدما جوون نیستم و حوصاله ندارم
    این شد که چنین شد و همچین شد

به نظرتون چه طوره؟ زیادی کچل میزنه؟
    حالا بعد ها که کارش تموم شد میشه قسمته پست ها رو هم یه نمه جنگولکی جات مثله ترک خوردنه صفحه و لکه و این چیزا بندازم کمه زیاد کچل نزنه
    ولی همینه

زودتر بگید که دو دلم!×! نمیدونم چه کنم همی! این باشه که کاره طراحیش به مراتب خیلی ساده تره...

بلکه تا امشب برسم تیکه پاره کردنش رو تموم کنم! و یه مقدار از استایل ها و کدهای استاتیکش رو بنویسم خلاص شم!×!

5. 2 کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

دوستان در راستای اولین سواله css!!!

چه طوری برای قسمته جدول ها یعنی قسمته شماره 3 تو عکسه قبلی با 3 تا div با عرض و طوله مشخص درست کنم که ثابت باشن و دقیقا سره جاهایی که میخوام نوشته ها و مطالب رو بزارم قرار بگیرن؟
    ها!

راستی برنامه غیر از dreamweaver چی رو پیشنهاد میکنید که راحت باهاش بشه div رو با cdd تنظیمن کرد و طراحی کرد؟
    با frontpage راحتم که اونم با TABLE :ار میکنه به جای div و کلی باید دستی دست کاری کنم مه div شون کنم!

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

داریوش قبل از هر چیز بگم یکی از بهترین برنامه ها برای کار با css نسخه جدیدتر فرونت پیج یعنی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میباشد !
    مطمئنا نصب کنی دیگه سوال نمیپرسی !

ُسریال : GFF4B-G4JJ8-HXRPX-RV4VQ-8CV9W

نمایی از پنجره ویرایش استایل :

8. 2 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی David.Jn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

نمیدونم همه این مشکل را پیدا کردن یا فقط من اینجوری شدم
    نمیتونم کد تو صفحه بزارم.
    مجبور شدم برات آپلود کردم
    بگیر ببین به دردت میخوره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن تو باید یه tableکلی هم بزنی اگه دااری که هیچ اگه نه حتما بزن وگرنه با کوچک بزرگ کردن صفحه div ها بهم میخورن.
    Last edited by David.Jn; 22-08-2008 at 19:00. دليل: کد html نمایش داده نمیشد

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

قبل از این که صدای کسی در بیاد رفتم با ff چک کردم دیدم رو هم میفتن اون position:fixed; را از هر دو تاکلاس بردار درست میشه.

11. این کاربر از David.Jn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

دوستان در راستای اولین سواله css!!!

چه طوری برای قسمته جدول ها یعنی قسمته شماره 3 تو عکسه قبلی با 3 تا div با عرض و طوله مشخص درست کنم که ثابت باشن و دقیقا سره جاهایی که میخوام نوشته ها و مطالب رو بزارم قرار بگیرن؟
    ها!

راستی برنامه غیر از dreamweaver چی رو پیشنهاد میکنید که راحت باهاش بشه div رو با cdd تنظیمن کرد و طراحی کرد؟
    با frontpage راحتم که اونم با TABLE :ار میکنه به جای div و کلی باید دستی دست کاری کنم مه div شون کنم!
    سایز ها رو همیجوری دادم
    کد:

13. این کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

بابا این expression چیه!×! دو دقیق هبازش کردم گرگیجه گرفتم بستم! نخواستیم همین فرونت پیجه خودم به 100 تایه این و دریم ویور و ... میارزه!

اوهوم!×!

این div ها اعصابم رو خورد کردن! هی الکی وسطشون فاصله میافتاد!×!
    منم به عنوانه اصلی از یه جدوله 5 سطره استفاده کردم
    صد رحمت به همین جدول ها!!!!
    خلاصه حالا اگه لازم بود توی هر قسمت رو سعی میکنم با div درست کنم
    درستتون درد نکنه بچه ها

نیما مرسی
    ولی باید از یه سمت مثلا چپ شروع کنم بیام به سمته راست برای جدول و همه اندازه ها هم absolute باشه
    چون تویه طراحیه گرافیکیش یه مقدار اینور اونور میشه و دقیق در نمیاد

ولی تا اینجاش که بد نشده درکل
    حجمش شده 240 کیلوبایت که قابله قبوله!×!

این کدیه که تا اینجای کار نوشتم! در فایر فاکس خوب نشون میده ولی در IE یه چند پیکسل اینور اونور میشه
    ندانیم مشکل چیست!×!؟
    کد:

به نظرتون تا به اینجاش چه طوره؟!

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خوبه ولی به نظرم قسمت پایینی(آخری)height ش خیلی بلنده و قسمت دومی height ش کمه .(اونجوری که از عکست بر میاد باید یه اغییراتی بهش بدی)در مورد فاصله افتادن بین div ها هم اینو بهت بگم که من هم یه بار به این مشکل بر خوردم ولی وقتی هر div را تو خط خودش بستم دیگه این مشکل برام پیش نیومد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •