تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 100

نام تاپيک: کمک در خرید لپ تاپ

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

متشکر از شما دوست عزیز

این مارک هایی که معرفی کردید ایا از نظر کیفیت و عمر و.... موارد به درد میخورند؟؟؟ این مارک ها زیاد نام اشنا نیستند!!!
    من خودم از hp خوشم میاد لطفا توی مایه های 900 اگه مدلی سراغ دارید معرفی کنید!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

سپاس بی کران
    تو مدل هایی که گفتم فقط سامسونگ نام آشنا نیست ، ایسوس الان برند پیشتاز ایران هست ، لنوو هم که تو کل دنیا معروفه ، به کیفیت فوق العاده ای که داره ، ایسر هم که هم کانفیگ خوب میده و هم کیفیت خوب .

ولی اگر HP میخوایید ، قبلنا میشد 4530 رو خرید ، الان رو نمیدونم ، شاید بتونی core i3 / intel 3000 بخری .
    سریه G6 هم هست که کیفیتش با کل سری های HP فرق داره و به نظرم رو برند های دیگه سرمایه کنید بهتره .

من اگر باشم و بخوام تا این مقدار هزینه کنم ، اول لنوو رو میخرم بعد سامسونگ ، و بعد ایسوس و یا ایسر .

2. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lakers320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

با سلام بر دوستان عزیز
    lenovo ساخت کدام کشور هست و کیفیت اش چطوری هست!!!! این مدل که معرفی کردید خیلی امکانات خوبی داره!!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه شما دوستان چه مدلی پیشنهاد می کنید!!!
    یکی دوستان گفت بهتره یا تابستان صبر کنید!!! چه کار کنم؟؟؟ ایا تا اون موقع قیمت ها بالا میره!!؟؟؟

سپاس
    Last edited by lakers320; 18-03-2012 at 11:14.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

با سلام
    یک سئوال داشتم لطفا راهنمایی کنید!!
    من شنیدم روی گرافیک هایintel HD graphics بازی گرافیک بالا نصب نمیشه !!! مثل pess 2012!!! ولی روی گرافیک های Nvidia gefprce بازی های با گرافیک بالا نصب میشوند!!!! مخصوصا لپ تاپ های دل سری 5110 که خیلی ازش تعریف می کنند!!
    ایا این موضوع در مورد گرافیک واقعیت داره؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید؟؟

سپاس

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

راستی این دو نوع گرافیک چه فرقی با هم دارند؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه امین لفتافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ورامین

10

فقط دل هم برند عالیه با مونتاژ عالی و هم کارایی بالا و قیمت مناسب dell vostro dell 5110 core i3

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

تو مدل هایی که گفتم فقط سامسونگ نام آشنا نیست ، ایسوس الان برند پیشتاز ایران هست ، لنوو هم که تو کل دنیا معروفه ، به کیفیت فوق العاده ای که داره ، ایسر هم که هم کانفیگ خوب میده و هم کیفیت خوب .

ولی اگر HP میخوایید ، قبلنا میشد 4530 رو خرید ، الان رو نمیدونم ، شاید بتونی core i3 / intel 3000 بخری .
    سریه G6 هم هست که کیفیتش با کل سری های HP فرق داره و به نظرم رو برند های دیگه سرمایه کنید بهتره .

من اگر باشم و بخوام تا این مقدار هزینه کنم ، اول لنوو رو میخرم بعد سامسونگ ، و بعد ایسوس و یا ایسر .

کمپانی دل هم که یکی دو روزه به وجود اومده جزو تقسیم بندی اقا به حساب نمی یاد

7. این کاربر از امین لفتافی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

متشکر: بعضی ها میگن دل به درد نمی خوره!!! من موندم واقعا چی بگیرم!!! مثلا تنها لپ تاپی که usb3 داره دل هست و هیچ لپ تاپ دیگری ندیدم که این قابلیت را داشته باشه!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه امین لفتافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ورامین

10

متشکر: بعضی ها میگن دل به درد نمی خوره!!! من موندم واقعا چی بگیرم!!! مثلا تنها لپ تاپی که usb3 داره دل هست و هیچ لپ تاپ دیگری ندیدم که این قابلیت را داشته باشه!!!

دوست عزیز به هیچ عنوان گول این ها رو نخورید اینها فکر می کنی به فکر منفعت تو هستن عیبی نداره تحقیق کن من خودم دل دارم و فروشگاه و همینطور تجربه لب تابیه که تا تو حوض خونتون نندازیش برات کار می کنه

10. این کاربر از امین لفتافی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

با سلام بر دوستان عزیز: من بودجه ام به طور دقیق و قطعی مشخص شد = 1500000 تومان : اردیبهشت میخوام بگیرم لپ تاپ را!!
    من مد نظر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارم با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مد نظر دارم!!! به نظر شما کدام بگیرم؟؟؟ گرافیک و سی پی یو و رم خیلی برا م مهمه!!!
    اگه مارک های دیگه توی این رنج سراغ دارید که خوب هست لطفا معرفی کنید؟؟؟
    سپاس

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بهترین انتخاب acer هستش و تو این فروم هرکی که گرفته راضی بوده و بدون مشکل و سایتش هم خوب داره ازش حمایت میکنه
    میتونید برای مقایسه بنچ مارک ها رو ببینید در سایت :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

تشکر از شما دوست عزیز: به نظر من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از نظر قیمت و کاربرد خوبه!!! نظر شما چی هست؟؟؟ یعنی بگیرمش؟؟؟ در ضمن کلا بی خیال دل شدم چون خیلی دوستان ازش بد میگن !! من هم حوصله دردسر ندارم!!!
    سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •