تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 14 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 140

نام تاپيک: :: کلاهبرداری به شیوه ایرانسل ::

پروفشنال CD-RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

والا عنوان تاپیک فقط باید اصلاح بشه , خیلی تنده .
    با این عنوان خیلی ها به جانبداری تشویق میشن , اگه قصد راهنمایی یا ارشاده میتونی ملایم تر باشی .
    در ضمن M.etallic.A یک کلام از حرفهات رو قبول ندارم , چرا واسه من اینطوری که میگی اتفاق نیافتاده ؟
    طرفداری نمیکنم , اگه سرویسهاش افت کنه حتما مقابله میکنم ولی نه از طریق جنجال و اینطور عناوین .
    کاری ندارم که مخابرات داره 14 سال کلاهبرداری میکنه , ولی بذارید هر کس توی انتخاب خودش راحت باشه , الکی جو سازی نکنید .

پروفشنال jackhammer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

خب از این چیزایی که گفتید چند تاشو قبول دارم چند تاشو نه...
    اول اینکه سیم کارت هدیه هیچ فرقی با سیم کارت معمولی نداره...من یکی از دوستای دوستم سیم کارت هدیشو هدیه داد بهش و من هر هفته میبینمش و با هاش در ارتباطم.هیچ مشکلی نداره.

دوم اون قضیه پوشش شهرها...ایرانسل نسبت به تعهداتش عقب نیست جلو هم هست ولی مشکل اینجاست که آقا 8 ماهه من توی شیراز ایرانسل دارم ورسما هم فعال شده ولی سطح زیر پوشش خیلی خیلی کمه و اصلا هم زیاد نشده!

سوم در مورد ام ام اس که به دستور دولت قطع شده تقصیر ایرانسل نیست...قرار بوده اول شهریور وصل شه ولی دولت میگه 1 ماهه دیگه و کاملا مشخصه که تا مخابرات ام ام اس نده اجازشو به ایرانسل نمیدن...این از کثافت کاری های مخابراته نه ایرانسل...شما میگی خیلی رو ام ام اس مانور داده...ولی اینو ا خودت درآوردی...چون ازوقتی ام ام اس قطع شده حتی اسم ام ام اس رو هم توی تبلیغاتش و ... نیاورده چه برسه که روش مانور بده.

در مورد اون 3 دقیقه هم من هیچ نظری ندارم چون هیچ کسی که من بشناسم ایرانسل نداره که ببینم چجوریه...به خاطر پوشش افتضاح شبکه

و در آخر هم باید بگم که این کارا و دزدی ها و ... رو گردن Mtn نندازید...mtn از بهترین اپراتور های دنیاست...افتاده دست مسئولین اینجا اینجوری شده....به خدا اگه همه مسئولینش آفریقایی بودند عمرا اگه 1 مشکل پیدا میکرد...توی ایران داری زندگی میکنی حاجی!!!

اینم که میگن مخابرات خصوصی میشه و غیره....میدنش دست یکی از خودشون عکرا اینهمه پولی که هر ماه گیرشون میاد رو ببرند!اینا از این کثافت ترند...

من نمیگم ایرانسل خوبه...باور کن اینقدر توش بخور بخور میشه که نگو!فکر کردی به فکر مشترکند؟پول گیرشون اومد دیگه من و شما رو نمیشناسند!

من قبلا خیلی طرفدار ایرانسل بودم ولی الان دیگه اونجوری نیستم برای اینکه توی این تابستون خیلی اعصابمو خورد کرده.
    من دیگه به هیشکی نصیحت نمیدم چی بخره...هر کس خودش بره جستجو کنه هر چی میخواد بخره.

حالا من از شما یه سوال دارم جناب متالیکا...
    شما خودت سیم کارت ایرانسل داشتی یا داری؟
    Last edited by jackhammer; 10-09-2007 at 10:23.

داره خودمونی میشه bahar5358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام به همه منم بايد بگم تو اين 6 ماهي كه ايرانسل اعتباري دارم تا حالا نشده كه مشكل خاصي پيدا كنم در ضمن هر كاري هر تازه واردي هر جديدالاستخدامي اوايل كار يه مشكلاتي داره كه يواش يوتس حلش ميكنه مگه همين خط هاي 911 مخابرات كه اول اومده بود يادتون رفته حلا ايرانسل بعضي شهرا انتن نداره اين خطهاي 911 مخابرات كه اول اومده بود يه جاي اتاق انتن ميداد يه قدم اونورتر نه!!!
    بهتره ايتطور مغرضانه راجع به اين شركت نظر ندين به قول دوستمونdavood6385 اين مخابرات كه خطهاي ديزلي شو با اين قيمت گزاف عرضه ميكنه خيلي پاك و شريفه؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

بله دوست عزیز Metalica ! می بینی که واقعا تند روی کردی و بیشتر حرف هاتون خیلی صحت نداشت.من موندم چرا کسی تاپیک در مورد مخابرات نمی زنه و فحش و بد بیراها بکشه به اونا ؟! می ترسین چون دولتیه ؟! اصلا بین مردم ما یه حالتی به وجود آمده که دوست دارن مثلا یه شخص معروف یا یک ماشین جدید اومده یا یک تکنولوژی جدید اومده را بکوبونن !! می خوان به هر نحوی شده اون هارا بدترین جلوه بدن !! این فرهنگ ایرانی نیست ... نکنین این کارارا بذارین لا اقل تو این وضعی که ما از همه چی محرومیم از همین یه ذره تکنولوژیم استفاده کنیم و حمایتش کنیم.
    Last edited by vahooli; 10-09-2007 at 11:41.

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

3 دقيقه كه نيست . 1 دقيقه و 50 ثانيه است
    دقیقا درسته. من حواسم نبود. هر یک دقیقه و 50 ثانیه قطع میشه. دیدید این دوستمون هم این مشکل رو داشت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

ببینید یک سری بد قولی های ایرانسل قبول اما قصد توهین ندارم اما باید بگم شما به بیشتر مسائل آگاه نیستید.

شما اینطور که پیداست اصلا خبر ندارید تعهد ایرانسل تا پایان شهریور چند شهر بوده و حالا چند شهر هست ! ( در این مورد ایرانسل اصلا عقب نیست )

همینطور پیداست که شما اصلا به مسائل پشت پرده ی Mms آگاهی ندارید و چون طولانیه اگه خواستید بعدا توضیح میدم.

شما میگید چرا از آفریقا اومدن کلاه برداری ؟! ببینم اینکه هم وطن خودت دولت خودت و بهتره یه نمونش که مخابراته را بگیم این همه کلاه سر همه گذاشتن عیب نیست ؟! تا حالا صداتون درومده در مقابل این ها ؟! که حالا بعد یک سال از تولد یک اپراتور این چنین می کنید و بعد چاپیدن 14 ساله ی مخابرات هم چنان حمایت می کنید ؟!

ببینید من می دونم ایرانسل بی عیب نسیت . خیلی وقت ها واقعا حرص آدم را در میاره اما این عبارات کلاه بردار و ... کلمات مناسبی نیستند.امید وارم تونسته باشم راضیتون کرده باشم.
    در مورد تعهد ایرانسل حرفی برای گفتن ندارم... وضعیت وحشتناک آنتن دهی رو هم نمیخوام چیزی بگم. مخصوصا اگر تماس outcoming باشه.

در مورد mms شما منظور منو نفهمیدید. من نگفتم چرا mms فعال نیست. منظور من این بود حالا که mms فعال نیست.چرا ایرانسل داره رو ارزون شدنش مانور تبلیغاتی میده ؟ و نوشته قیمت ارسال هر mms فقط 32 تومان... یکی نیست بگه این طرح قرمز و آبی که مدت اعتبارشون یک ماهه. تا یه ماه دیگه هم عمرا mms فعال نمیشه. پس رو چی دارید تبلیغات میکنید.

ببینید من طرفدار مخابرات نیستم. ایرانسل هم جزئی از مخابراته. من نمیگم مخابرات کارش درسته و ایرانسل بده. هر دو از یه قماش هستن. منتها ایرانسل هنوز نیومده راههای شیره مالیدن رو یاد گرفته و داره دونه دونه اجراشون میکنه. با این خدمات ضعیفش... جواب این سوال منو کسی نداد ؟؟ چرا ایرانسل فقط همون اوایل که وارد هر شهری میشه نمایندگی فروش میزنه و بعد کم کم فروش سیم کارتها رو در اختیار موبایل فروشی ها قرار میده و بند و بساطش رو جمع میکنه میره شهره بعدی. دو تا شماره تلفن داده که نمیشه هیچ وقت باهاشون تماس گرفت فرضا تماس هم بشه گرفت دو تا شماره تلفن واقعا کافیه ؟ یکی از دوستای من سیم کارت هدیه ش نیومده بود. رفت اداره پست گفتن به ما تحویل داده نشده. رفت اونجایی که سیم کارت خریده بود اونا گفتن به ما مربوط نیست. از اونا سوال کرد نمایندگی ایرانسل کجاست گفتن نمایندگی نداره. به اون شماره مربوطه sms زد جوابی نیومد. زنگ زد جوابی نشنید آخرشم بیخیال شد.

ببین اینهایی که گفتم عیب نیست. اگر بخوایم عیبهاشو در نظر بگیریم که یه کتاب میشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

یه نکته ای رو هم بگم در مورد اون دوستانی که اومدن و گفتن ما ایرانسل داریم و هیچ مشکلی باهاش نداریم. پس حرفهای شما دروغه و ایرانسل بهترینه ...

تا کی فقط دنبال منافع خودمون باشیم ؟ تا کی خودبینی ؟ چون شما مشکلی نداری باهاش پس چیزه خوبیه و ازش حمایت میکنی ؟ برات مهم نیست که بقیه مشکل دارن ؟ من که پدرکشتگی ندارم با ایرنسل. این مشکلات رو خودم داشتم و اطرافیانم که دارم میبینم... شما هم مثل من و بقیه مشتری هستید به جای اینکه طرف اپراتور رو بگیرید باید طرف مشتری رو بگیرید.

چون خودتون مشکل ندارید پس بقیه که مشکل دارن دروغ میگن ؟ میدونید من چند تا پیغام خصوصی دریافت کردم بعد از زدن این تاپیک که پر از توهین بوده ؟ فکر نمیکردم ایرانسل تو این فروم هم نفوذی داشته باشه...

پروفشنال jackhammer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من از ایرانسل حمایت نمیکنم...حتی مخابرات رو بهتر میدونم...من نمیدونم چرا بعضیا اینجوری از ایرانسل طرفداری میکنن!

البته شما هم با زدن این تاپیک کار اشتباهی کردید چون خودتون دیدید که چه بلایی سرتون اومده!

ولی من در مورد mms باشما مخالفم
    از وقتی قطع شده ایرانسل توی روزنامه و مجله و تلویزیون و ... حرفی از mms نزده و حتی توی شهر روی بعضی از تبلیغ ها رو پوشونده یا عوضشون کرده.
    فقط توی وبسایتش هست که اونم مانور نیست!
    من اینقدر با ایرانسل مشکل دارم که نگو...همین الان sms مشکل داره بد رقم!آنتن که نمیده و ...

و یه نکته دیگه هم هست...اون 2 تا شماره که فقط 2 نفر پاسخگو نداره!چندین اپراتور داره که بهتون جواب میدن.

دیگه شمام الکی غر نزن...ایرانسل مشکل داره ولی نه دیگه اینقدر!

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

من از ایرانسل حمایت نمیکنم...حتی مخابرات رو بهتر میدونم...من نمیدونم چرا بعضیا اینجوری از ایرانسل طرفداری میکنن!

البته شما هم با زدن این تاپیک کار اشتباهی کردید چون خودتون دیدید که چه بلایی سرتون اومده!

ولی من در مورد mms باشما مخالفم
    از وقتی قطع شده ایرانسل توی روزنامه و مجله و تلویزیون و ... حرفی از mms نزده و حتی توی شهر روی بعضی از تبلیغ ها رو پوشونده یا عوضشون کرده.
    فقط توی وبسایتش هست که اونم مانور نیست!
    من اینقدر با ایرانسل مشکل دارم که نگو...همین الان sms مشکل داره بد رقم!آنتن که نمیده و ...

و یه نکته دیگه هم هست...اون 2 تا شماره که فقط 2 نفر پاسخگو نداره!چندین اپراتور داره که بهتون جواب میدن.

دیگه شمام الکی غر نزن...ایرانسل مشکل داره ولی نه دیگه اینقدر!
    من کار اشتباهی نکردم. بلایی هم سر من نیومد چون هر کی هر چی گفت 4 تا اضافه کردم به خودش برگردوندم. اگه قرار بود پیش اینا کم بیارم که دیگه ....

اصلا 100 تا اپراتور داشته باشه. تلفن چه فایده ای داره ؟ من یه نمایندگی حضوری میخوام. من اگه به مخابرات مشکل داشته باشم میتونم برم خدمات مشترکین و مشکلم رو حل کنم اما اگر با ایرانسل مشکل داشته باشم چیکار میتونم بکنم ؟ زنگ بزنم که یه خانم اونور خط ..... الله اکبر ...

در مورد اون دوستمون که گفته بود تکنولوژی.... شما به gprs میگی تکنولوژِی ؟ واقعا با این قیمتی که داره خود تو جرات داری باهاش کار کنی ؟ تکنولوژی که نشه ازش استفاده کرد چه فایده ای داره...

داره خودمونی میشه phrshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehran

1

من کار اشتباهی نکردم. بلایی هم سر من نیومد چون هر کی هر چی گفت 4 تا اضافه کردم به خودش برگردوندم. اگه قرار بود پیش اینا کم بیارم که دیگه ....

اصلا 100 تا اپراتور داشته باشه. تلفن چه فایده ای داره ؟ من یه نمایندگی حضوری میخوام. من اگه به مخابرات مشکل داشته باشم میتونم برم خدمات مشترکین و مشکلم رو حل کنم اما اگر با ایرانسل مشکل داشته باشم چیکار میتونم بکنم ؟ زنگ بزنم که یه خانم اونور خط ..... الله اکبر ...

در مورد اون دوستمون که گفته بود تکنولوژی.... شما به gprs میگی تکنولوژِی ؟ واقعا با این قیمتی که داره خود تو جرات داری باهاش کار کنی ؟ تکنولوژی که نشه ازش استفاده کرد چه فایده ای داره...

100% درسته ...فقط بپا bann نشي مثل من..
    آقايون فكر مي كنند ما براي طرفداري از مخابرات اين حرفها رو مي زنيم كه خيلي كوته فكريه
    بعدشم توي اين كشور بازار آزاد وجود نداره كه بشه يه اپراتور ديگر رو انتخاب كرد ...
    و ...تو ايران همه طرحها كوتاه مدت است يعني بنداز و در رووو ...كه با طبع شركت MTN جور در اومده...
    من نميدونم چرا به خودمون نمي آييم و فكري اساسي براي آينده بكنيم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •