تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: سریال سه پنج دو

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

گفت‌وگو با شهره لرستاني ـ بازيگر سريال «سه پنج دو»
    «اگر اوضاع آنچه نشان مي‌دهيم باشد، بدا به حال ورزشمان»

شهره لرستاني كه اين روزها طنز «سه پنج دو» را روي آنتن شبكه تهران دارد، پيش از بازي در اين سريال، در عمرش فقط يك بار فوتبال ديده‌ بود. با اين حال او اين روزها به دنبال كردن اخبار فوتبال علاقمند است و در عين حال تاسف مي‌خورد كه ورزش ما دچار مسائلي از اين دست است.

لرستاني درباره‌ي‌ حضورش در اين سريال به خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا گفت: سريال «سه پنج دو»‌ قصه‌ي بانمكي درباره‌ي فوتبال دارد.

اين بازيگر درباره حاشيه‌هاي فوتبالي «سه پنج دو» نيز به خبرنگار ايسنا گفت: خود من اصولا اهل فوتبال نيستم و در زندگي‌ام فقط يك بار فوتبال ديده‌ام و آن زماني بود كه مسابقه ايران و آمريكا از تلويزيون پخش شد.
    وي ادامه داد: ‌بعد از اين كه در اين سريال بازي كردم، ‌خودم مچ خودم را گرفتم؛ مثلا اخبار ورزشي نگاه مي‌كنم. برايم عجيب بود كه به فوتبال علاقه‌مند شدم و اگر شبكه‌اي كه فوتبال نشان ‌دهد، ناخودآگاه به آن توجه مي‌كنم.

لرستاني در ادامه عنوان كرد: با اين كه من آدم فوتبالي نيستم و اگر كسي از من بپرسد كه آبي يا قرمز دوست ‌داري هميشه جوابم اين است كه تيم ملي را دوست دارم، ولي بازي در يك سريال كه مي‌توانست حاشيه داشته باشد برايم جذاب بود. برايم خوشايند است كه ببينم واكنش‌هاي اصحاب فوتبال چيست. هر چه جلوتر مي‌رويم، دست‌هاي پشت پرده و افراد بدون تخصص كه وارد فوتبال شده‌اند، رو مي‌شود.

بازيگر «سه پنج دو» ابراز عقيده كرد: هميشه از مطالبي كه درباره فوتبال مي‌شنيدم تعجب مي‌كردم و با خودم فكر مي‌كردم چرا ورزش ما اينقدر ركود دارد و هيچ رشدي در آن نيست. الان كه اين سريال را كار مي‌كنيم وقتي مي‌شنوم آدم‌هايي كه در رأس ورزش هستند، هيچ كدام حرفه‌يي نيستند و باند بازي يا فضاهاي اينچنيني وجود دارد، متاثر مي‌شوم.

شهره لرستاني خاطرنشان كرد: كم كم دارم به وضع ورزش كشور اشراف پيدا مي‌كنم و خيلي تاسف مي‌خورم اگر آن چيزي باشد كه ما در «سه پنج دو» مي‌گوييم و واقعا بدا به حال ما كه ورزشمان به اين روز كشيده شده است. ورزش ما مي‌تواند با وجود اين همه ورزشكار خوب، افتخارآفرين باشد اما حيف كه مسؤولان ورزش ما حرفه‌يي نيستند.

وي در ادامه درباره اعتراضاتي كه در پي نمايش اصناف در تلويزيون شكل مي‌گيرد، گفت: خيلي عجيب است؛ اين‌جا در مملكت خودمان درباره‌ي ورزشكار فيلم مي‌سازيم، اعتراض مي كنند. درباره پرستار مي‌سازيم اعتراض مي‌كنند. بالاخره بايد راجع به يك قشر فيلم ساخت. نمي‌شود كه نتوان درباره‌ي هيچ‌كس حرف زد. در اين صورت مثل خانواده‌اي مي‌شود كه هيچ‌كس نتواند عيب ديگري را بگويد؛ بنابراين هيچ رشدي درآن نيست.
    بازيگر سريال «سه پنج دو» تاكيد كرد: اگر همه‌ي ارگان‌ها صادقانه كار كنند، بايد اجازه بدهند، عيب آنها گفته شود. عيب گفتن كه اشكالي ندارد؛ در واقع اگر شما اشكالي نداريد نبايد وقتي فيلمي درباره شما ساخته مي‌شود، ناراحت شويد. وقتي ناراحتيد يعني كاسه‌اي زير نيم‌كاسه است و مشكلي وجود دارد.

شهره لرستاني كه در زمان تصويربرداري «سه پنج دو» با ايسنا گفت‌وگو مي‌كرد، در پاسخ به پرسشي درباره تاثير كامل نبودن فيلمنامه بر بازي بازيگران، گفت: من نگران ناتمام بودن فيلمنامه نيستم، چون فيلمنامه براي من كامل است. من و چند تن از بازيگران اصلي با نويسنده صحبت كرده‌ايم و نشست‌هايي داشتيم كه خود كارگردان هم درآن‌ها حضور داشته است. ما مي‌دانيم كه قرار است چه اتفاقي بيفتد. در واقع اين داستان ترانسفر و تغيير شكل آدم‌ها در اين مسير بي‌پولي و پولدار شدن است و شكلي كه تا انتها ادامه پيدا مي كند؛ مثلا براي من تحول نقشم كاملا مشخص است كه از كجا شروع مي‌شود و به كجا مي‌رسد.

وي در ادامه در توضيح بيشتر كاراكترش در «سه پنج دو» با بيان اين كه تحول اين نقش برايش جذاب بود، خاطرنشان كرد:‌ كاراكتري كه من بازي مي‌كنم از فقر به پولداري مي‌رسد. خيلي كم پيش مي‌آيد كه آدم‌هايي اين مسير را طي كنند. بازي اين نقش برايم جذاب و تجربه‌ي متفاوتي بود. من هميشه سعي مي كنم طنزهايي كه بازي مي‌كنم با هم فرق داشته باشد. اميدوارم تماشاگر از اين نقش هم راضي باشد.

بازيگر سريال «سه پنج دو» در پايان درباره‌ي حضور تيم‌ها و بازيگران تكراري در سريال‌هاي طنز عنوان كرد: خود من تكراري نيستم چون من سالي يك بار در تلويزيون بازي مي‌كنم و در اين فاصله بيشتر كارگرداني مي كنم و كارهايي مي‌نويسم. اما به هر حال فكر مي‌كنم اگر هر چيزي تازگي داشته باشد براي مخاطب است.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

جامعه فوتبالي مشاوران سريال «سه، پنج، دو» بوده‌اند

خبرگزاري فارس: مدير شبكه تهران گفت: هر سريال كه به نقد اجتماعي بپردازد، يك‌سري موافق و مخالف دارد، سريال «سه، پنج، دو» نيز از اين قاعده مستثني نيست در حالي كه جامعه ورزشي و فوتبالي مشاوران اين سريال بوده‌اند.

مسعود احمدي در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس درباره برخي انتفادات وارده به مجموعه تلويزيوني «سه، پنج، دو» گفت: اين سريال در حوزه طنز ورزشي بسيار خوب عمل مي‌كند، سالم، به دور از لودگي و به صورت كاملا آسيب شناسي جنبه‌هاي مثبت و منفي حاشيه‌هاي ورزشي را مورد ارزيابي قرار مي‌دهد.
    وي ادامه داد: ضمن اينكه هر سريال در زمان پخش خود منتقداني دارد، در حالي كه جامعه ورزشي و فوتبالي مشاوران اين سريال بوده‌اند كه نامشان در تيتراژ هم وجود دارد. هر نقد اجتماعي يك‌سري موافق و مخالف دارد و اين رويه كاملا طبيعي است. اين سريال در حوزه سريال‌هاي طنز ورزشي، يك سريال غير آپارتماني و جذاب است كه از شبكه تهران پخش مي‌شود.
    وي همچنين درباره سريال مناسبتي شبكه تهران در ماه رمضان و دلايل عدم توفيق سريال‌هاي مناسبتي شبكه تهران نيز اظهار داشت: شبكه تهران در زمينه سريال‌هاي اجتماعي الگو و پيشرو بوده و هست اما در مناسبت‌ها ماراتن نفس‌گيري بين شبكه‌ها وجود دارد و دلايل آن مختلف است. هركدام از سريال‌ها بايد در ظرف خود سنجيده شوند. سريال هفتگي يا شبانه، ساعت پخش و همه اين‌ها در كار مهم است. نمي‌توان گفت كه حتما همه سريال‌ها موفق هستند يا ناموفق.اما شبكه تهران روند رو به رشدي را سپري مي‌كند و ما اگر به لحاظ اعتباري تامين شويم، توليداتمان 5 برابر افزايش خواهد يافت.
    مدير شبكه تهران تصريح كرد: در حوزه سريال‌سازي دستگاه‌هاي مختلف مي‌توانند مشاركت كنند وگرنه هركدام هزينه‌هاي بالايي دارند. ساخت 20 سريال حدود بودجه چند شبكه است.
    وي همچنين درباره سريال‌هاي شبكه تهران در سال 90 نيز توضيح داد: اين شبكه از ابتداي سال تا به حال 3 سريال پخش كرده‌ است، سريال‌هايي نظير موج و صخره، زمين انسان‌ها، سه پنج، دو و شايد براي شما هم اتفاق بيفتد‌ پخش شده است. براي ماه رمضان نيز سه دونگ، سه دونگ و شايد براي شما اتفاق بيفتد روي آنتن مي‌رود. براي پاييز و زمستان هم 6 سريال اينجا تهران است، دستان سبز، عمليات 125، تكيه بر باد، سري جديد شايد براي شما هم اتفاق بيفتد و سري دوم سه، پنج، دو، تدارك ديده شده است. همچنين 12 سريال آماده توليد است و 10 سريال هم در حال نگارش است كه منوط به اعتبار است تا كليد بخورد.
    احمدي در پايان گفت: ما نهضت توليد را شروع كرده‌ايم كه نياز به حمايت دارد. ما در ابتداي سال براوردمان از توليد 24 سريال بود ولي تا به حال 34 سريال در برنامه‌هايمان داريم كه تعداد 10 تا از برنامه‌هاي ما بيشتر است و منتظر خط اعتبار هستند، اگر اعتبار رسيد، كليد مي‌زنيم و اگر نرسيد در خط تامين اعتبار منتظر مي‌مانيم.

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

خیلی دلم میخواست این سریالو ببینم ولی حیف که شبکه تهران ندارم.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •