تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: برو بچه های خوش سلیقه و با مرام فروم، تشریف بیارید به نظر شما نیاز مبرم دارم

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

فقط روي Lenovo Thinkpad edge e520 تمركز كن
    گرافیک نداره احسان جان

چرا core i5 نایاب شده بگردی پیدا میشه بی گارانتی 1195 هزار تومن
    اگه بشه که خیلی خوبه..خیلی دوستش دارم امین جان این Core i5 ها پسوند خاصی تو اسمش داره؟

2. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mo5tafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببین رفیق من خیلی دنبال لپ تاپ گشتم، البته پارامترهای من با تو متفاوت بود اما طبق اون چیزی که می خوای، من جات باشم HP ProBook می خرم، سیستم پر قدرت، بدنه آلومینیومی و ضد خش!
    من دنبال وزن و باتری بودم که Asus U36JC گرفتم که الان همه چیزش خوبه جز همین لک و خش

4. 2 کاربر از Mo5tafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه امین لفتافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ورامین

10

گرافیک نداره احسان جان

اگه بشه که خیلی خوبه..خیلی دوستش دارم امین جان این Core i5 ها پسوند خاصی تو اسمش داره؟
    نه من تو اینترنت ندیدمش تو پاساژ رضا اورده بود می گفت سفارش عربستان هست فینگر پرینت هم داره میدونی باید اگه لب تابو می خای فیزیکی بری راه بری دوست عزیز

6. 2 کاربر از امین لفتافی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان.
    به نظر منم الان قیمتا کاذب رفته بالا. و میان پایین تا چند وقت دیگه ...
    اما اگه به ظاهر محکم.لپ تاپ با بدنه فوق العاده محکم.زیبا.مات و .... اهمیت زیاد میدین 4530 میتونه براتون یه انتخاب عالی باشه
    تا قبل ازین فاز افزایش قیمت i5 اون قیمتش 950 تومن بود...
    الان حدود 1300 شده... i3 اون شده حدود 1 تومن
    به نظرم دیر یا زود میاد پایین دوباره
    اما واقعا لپ تاپ قرص و محکم و قوی ای هست.
    پارامتراشم از چیزی که شما میخوای بالا تره....
    البته اون ایسوسا هم لپ تاپای خوبی هستن.
    ولی اگه اون کانفیگو میخواین 4530 یه لپ تاپ خیلی خوبه.
    ضمنا بگم dv6 بدنش براقه و مات نیست.
    از نظر استحکام و بعضی پارامترا 4530 به اونا میچربه
    البته اونا هم برتری هایی دارن
    مثل کیبورد بک لایت.یا امکانات سخت افزاری بالاتر...
    صفحه نمایش 4530 هم مات هست و حتی شما که حساسی به گرد و خاک و اثر انگشت حتی با داشتن 4530
    نه تنها روی بدنه اثر انگشت و کثیفی آزارت نمیده
    بلکه رو نمایشگر هم دیگه اثر انگشت و حتی ازون مهم تر اشعه ی مزاحم خورشید رو نخواهی یافت...
    پیشنهاد میکنم روی i5 اون با 4 تا 8 گیگ رم و هارد 500 تا 750 بسته به نیازت فکر کنی ....
    توصیه میکنم پردازنده قوی تر رو بگیری ...
    اگرم نیازت نمیشه میتونی i3 رو با قیمت پایین تر بخری ...

8. 2 کاربر از ahmad_1390 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

نه من تو اینترنت ندیدمش تو پاساژ رضا اورده بود می گفت سفارش عربستان هست فینگر پرینت هم داره میدونی باید اگه لب تابو می خای فیزیکی بری راه بری دوست عزیز
    آره..100 درصد..همینکارو میکنم ..ممنون امین جان

سلام دوستان.
    به نظر منم الان قیمتا کاذب رفته بالا. و میان پایین تا چند وقت دیگه ...
    اما اگه به ظاهر محکم.لپ تاپ با بدنه فوق العاده محکم.زیبا.مات و .... اهمیت زیاد میدین 4530 میتونه براتون یه انتخاب عالی باشه
    تا قبل ازین فاز افزایش قیمت i5 اون قیمتش 950 تومن بود...
    الان حدود 1300 شده... i3 اون شده حدود 1 تومن
    به نظرم دیر یا زود میاد پایین دوباره
    اما واقعا لپ تاپ قرص و محکم و قوی ای هست.
    پارامتراشم از چیزی که شما میخوای بالا تره....
    البته اون ایسوسا هم لپ تاپای خوبی هستن.
    ولی اگه اون کانفیگو میخواین 4530 یه لپ تاپ خیلی خوبه.
    ضمنا بگم dv6 بدنش براقه و مات نیست.
    از نظر استحکام و بعضی پارامترا 4530 به اونا میچربه
    البته اونا هم برتری هایی دارن
    مثل کیبورد بک لایت.یا امکانات سخت افزاری بالاتر...
    صفحه نمایش 4530 هم مات هست و حتی شما که حساسی به گرد و خاک و اثر انگشت حتی با داشتن 4530
    نه تنها روی بدنه اثر انگشت و کثیفی آزارت نمیده
    بلکه رو نمایشگر هم دیگه اثر انگشت و حتی ازون مهم تر اشعه ی مزاحم خورشید رو نخواهی یافت...
    پیشنهاد میکنم روی i5 اون با 4 تا 8 گیگ رم و هارد 500 تا 750 بسته به نیازت فکر کنی ....
    توصیه میکنم پردازنده قوی تر رو بگیری ...
    اگرم نیازت نمیشه میتونی i3 رو با قیمت پایین تر بخری ...
    ممنون احمد جان..توضیحاتت کامل بود در مورد قیمت که بعید می دونم بیاد پایین غیر از اون قیمت کاذبی که شب عید رفت رو لپ تاپ، دیگه فکر نکنم قیمت کمتر از اونی بشه که اواسط اسفند بود.
    راستی احمد جان، گفتی DV6 ها بدنش براقه اما این مدلهایی که عکسشو تو صفحه اول گذاشتم و الانم میذارم دقیقا مثل 4530 هست اما یکم خشگلتره : HP Pavilion DV6-6050se یا HP Pavilion DV6-6080
    اینو تو بازارچه یه فرومی دیدم یکی از کاربرا گذاشته بود واسه فروش خوشم اومد بدنش عین 4530 هست اما خشگلتره:

10. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

بنظر من 15 اینچ از 14 بهتره. به یک شرط: 15 اینچ از حد استاندارد سنگین نباشه.
    هدف عمده از خرید لبتاب کوچک سبک بودنشه و اگه شما 15 سبک بگیرید به مراتب بهتره چون تقریبا همه 14 اینچ ها 2200 گرمه اما 15 اینچ ها از 2400 تا حدود 3 کیلو هم هست.
    در ضمن 15 اینچ کیبورد کامل داره و برای فیلم دیدن و خیلی کارهای دیگه مناسبتره.

پیشنهاد اول من اینه که فوجیتسو رو نگه دارید، تو مشاوره های قبلیم همیشه میگفتم فوجیتسو لبتاب های باکیفیت داره اما کاربرپسند و به روز نیست! کاربرای آماتور باهاش حال نمیکنن.

پیشنهاد من HP 4530 هست ایسوز کا 43 خیلی گرونه . 6050 که شما گفتی هم وزنش زیاده و هم اینکه " مگه بیکاری کل تهرانو بگردی شاید یدونه پیدا کنی؟" 4530 جاافتاده تر و قیمت خوبی هم داره و فکر هم نکنم پشتش لک بیفته. البته اکثر لبتابها میفتن! لبتاب به روزی هم هست. کیبورد خوب، هارد خوب،ظاهر زیبا، USB3 و ...

در مورد اون دو عکسی که به نام G470 گذاشتید>>> اولی V470 هست و دومی G470. جی 470/570 رو من باهاش کارکردم، پشتش براقه و لک میفته اما اگه V470 رو دیدی سلام من رو هم بهش برسون ! چون نیست تو بازار
    در ضمن گرافیکی که روی G570/470 هستش>>>> بود و نبودش فرقی نمیکنه . ضعیفه

12. 2 کاربر از Highbury بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006

13

بنظر من 15 اینچ از 14 بهتره. به یک شرط: 15 اینچ از حد استاندارد سنگین نباشه.
    هدف عمده از خرید لبتاب کوچک سبک بودنشه و اگه شما 15 سبک بگیرید به مراتب بهتره چون تقریبا همه 14 اینچ ها 2200 گرمه اما 15 اینچ ها از 2400 تا حدود 3 کیلو هم هست.
    در ضمن 15 اینچ کیبورد کامل داره و برای فیلم دیدن و خیلی کارهای دیگه مناسبتره.

پیشنهاد اول من اینه که فوجیتسو رو نگه دارید، تو مشاوره های قبلیم همیشه میگفتم فوجیتسو لبتاب های باکیفیت داره اما کاربرپسند و به روز نیست! کاربرای آماتور باهاش حال نمیکنن.

پیشنهاد من HP 4530 هست ایسوز کا 43 خیلی گرونه . 6050 که شما گفتی هم وزنش زیاده و هم اینکه " مگه بیکاری کل تهرانو بگردی شاید یدونه پیدا کنی؟" 4530 جاافتاده تر و قیمت خوبی هم داره و فکر هم نکنم پشتش لک بیفته. البته اکثر لبتابها میفتن! لبتاب به روزی هم هست. کیبورد خوب، هارد خوب،ظاهر زیبا، USB3 و ...

در مورد اون دو عکسی که به نام G470 گذاشتید>>> اولی V470 هست و دومی G470. جی 470/570 رو من باهاش کارکردم، پشتش براقه و لک میفته اما اگه V470 رو دیدی سلام من رو هم بهش برسون ! چون نیست تو بازار
    در ضمن گرافیکی که روی G570/470 هستش>>>> بود و نبودش فرقی نمیکنه . ضعیفه
    ممنون از توضیحات کاملتون
    در مورد فوجیتسو باهاتون موافقم اما این مدلش از نظر کیفیت بدنه خیلی ضعیفه (به نظر خودم)..شاید چون جزو اولین تجربه لپ تاپ های شکیل و براق فوجی بوده اینطوری شده
    v470 طبعا تو بازار نیست چون هنوز COMING SOON هست (تو سایتهای فروش لپ تاپ زده)
    در مورد G470 هم اینو جناب biostar معرفی فرمودن شاید منظور ایشون کارایی دستگاه بود البته داخل این لپ تاپ فلزی هست و بیرونش فقط براقه
    6050 هم آخه خیلی شیکه هم پیشرفته تره

14. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از دیجیکالا review های آبکی کپی پیست نکنید ، ممنون
    فقط باعث شلوغ شدن تاپیک میشه

16. 3 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fokahi110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوستان من راهنمایی کردم پست هم دادم توسط مدیر انجمن حذف شد 2 ساعت من تایپ کردم بابا این چه وضعشه.پیشنهاد من میتونم فقط بگم ASUS K53 بگیر کلی توضیح داده بودم حذف شد دیگه.

18. این کاربر از fokahi110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه امین لفتافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ورامین

10

سلام دوستان من راهنمایی کردم پست هم دادم توسط مدیر انجمن حذف شد 2 ساعت من تایپ کردم بابا این چه وضعشه.پیشنهاد من میتونم فقط بگم ASUS K53 بگیر کلی توضیح داده بودم حذف شد دیگه.

بعضی موقع ها از این شیرین کاری ها پیش می اد عادت می کنی

20. این کاربر از امین لفتافی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •