تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید لپ تاپ تا سقف 1800 با گرافیک خوب

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سی پی یو ها سری کم مصرف(پسوند U ) هستند و از نظر قدرت نصف سی پی یو های هم رده ی خودشون با مصرف عادی قرار دارن و برای شمایی که کارتون بازی هست توصیه نمیشه. گرافیک این لپتاب ها هم خیلی ضعیف تر از اون گرافیک هایی که توی پست های قبل گفتیم هستن و بدرد بازی نمیخورن.

داداش ما گفتیم 740 قوی تر از 8750 هست ولی این مدل هایی که شما گفتید ( 720 و 710 ) خیلی ضعیف تر از این دو تا کارت هستن.
    lممنون سجاد جان
    اطلاعات خیلی مفیدی دادی مخصوصا در مورد CPU... البته یه چیزی بگم..الان ایسوز همکارم دستمه..CPU این لپ تاپ از نوع B970 با قدرت 2.3 گیگاهرتز هست..گرافیک هم 7470M هست !! بازی PES رو بدون کوچکترین لگ داره اجرا میکنه فقط گرافیکش طبعا نسبت به مدلهای بالاتر ضعیفه..حالا نمیدونم این لپ تاپهایی که گفتم با CPU از نوع Corei3 از اینی که الان دستمه ضعیفترن یا قوی تر..

با اینحال باید بگردم ببینم چیا میتونم پیدا کنم اون HP هم خوب بود فقط کیفیت قابش خیلی براق و ضعیفه..یکم تو ذوق میزنه..بیشتر دوست دارم از برندهایی مثل لنوو و ایسوز بگیرم ..
    Last edited by !Bikhaneman!; 07-06-2014 at 15:20.

پروفشنال sajjadgameactor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

تمام گرافیک هایی که در بالا صحبتش شد از این گرافیک 7470 قوی تر هستند حتی 710 که پایین ترین مدل بود دو برابر قوی تر از 7470 هست. بازی های فوتبال جوری ساخته میشن که با تمام گرافیک ها به راحتی اجرا بشن و حتی روی بالاترین تنظیمات اکثر کارت های امروزی میتونن اون رو ساپورت کنن

3. این کاربر از sajjadgameactor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

lممنون سجاد جان
    اطلاعات خیلی مفیدی دادی مخصوصا در مورد CPU... البته یه چیزی بگم..الان ایسوز همکارم دستمه..CPU این لپ تاپ از نوع B970 با قدرت 2.3 گیگاهرتز هست..گرافیک هم 7470M هست !! بازی PES رو بدون کوچکترین لگ داره اجرا میکنه فقط گرافیکش طبعا نسبت به مدلهای بالاتر ضعیفه..حالا نمیدونم این لپ تاپهایی که گفتم با CPU از نوع Corei3 از اینی که الان دستمه ضعیفترن یا قوی تر..

با اینحال باید بگردم ببینم چیا میتونم پیدا کنم اون HP هم خوب بود فقط کیفیت قابش خیلی براق و ضعیفه..یکم تو ذوق میزنه..بیشتر دوست دارم از برندهایی مثل لنوو و ایسوز بگیرم ..
    این لب تابی که شما ذکر کردید رو برادرم داره و حدودا بازی هارو با کیفیت پایین بازی میکنه و به نظر من اینو نخری بهتره چون میشه یه چیز بهتر گیر اورد اینم تجربه من از این لب تاب برای تو و اینو بگم که بقیه تو این رنج قیمت از این قوی ترند و از این دل بکن چون خیلی بیریخت هم هست

5. این کاربر از امیر تتلو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •