تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 118 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1177

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی .Chelsea F.C | آبی‌های لندن | جلد 2

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

دوستان بالاخره این هالک چی شد؟؟؟ مگه قرار نشد باید چلسی؟؟؟ حالا به نظرتون کاوانی بهتره یا هالک؟؟؟ جفتشون خوبن اما به نظرم هالک فیزیک و نوع بازیش بیشتر میتونه با لیگ جزیره جور در بیاد هر چند کاوانی هم یجرایی مثل ون پرسیه که توو لیگ برتر موفق بودن...

2. 2 کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

دوستان بالاخره این هالک چی شد؟؟؟ مگه قرار نشد باید چلسی؟؟؟ حالا به نظرتون کاوانی بهتره یا هالک؟؟؟ جفتشون خوبن اما به نظرم هالک فیزیک و نوع بازیش بیشتر میتونه با لیگ جزیره جور در بیاد هر چند کاوانی هم یجرایی مثل ون پرسیه که توو لیگ برتر موفق بودن...
    جریان خرید هالک و کاوانی زیاد امیدوارانه پیش نمیره و بعیده این دو انتقال صورت بگیره چون قیمت هالک که سنگینه و دی لورانتیس رئیس ناپولی هم گفته کاوانی رو مفت از دست نمیده

پیشنهاد 17 میلیونی چلسی به لواندووسکی هم که رد شد

واسه همین چلسی رفته تو فکر ویکتور موزس بازیکن ویگان که 21 سالشه و توانایی بازی به عنوان وینگر و مهاجم نوک رو داره ...

واسه دفاع راست هم احتمالا آزپیلیکوئتا بازیکن مارسی رو خواهیم گرفت

باید منتظر روزهای آینده باشیم ببینیم چه اتفاقاتی میفته

4. 3 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

این دو بازیکن های خیلی متفاوتی هستن.. هالک وینگر/مهاجم چپ پاییه که سمت راست بازی می کنه و داخل میاد، بسیار فیزیکی و سرعتی، کاوانی مهاجم نوک کلاسیکه.. سخته بگیم کدومشون بهترن ولی کلا کاوانی دقیقا جایگزین تورس میشه ولی هالک رو میشه همزمان با ماتا، هازارد و تورس بازی داد و در حقیقت آزادی تاکتیکی بیشتری رو نسبت به کاوانی به تیم می ده.

6. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این دو بازیکن های خیلی متفاوتی هستن.. هالک وینگر/مهاجم چپ پاییه که سمت راست بازی می کنه و داخل میاد، بسیار فیزیکی و سرعتی، کاوانی مهاجم نوک کلاسیکه.. سخته بگیم کدومشون بهترن ولی کلا کاوانی دقیقا جایگزین تورس میشه ولی هالک رو میشه همزمان با ماتا، هازارد و تورس بازی داد و در حقیقت آزادی تاکتیکی بیشتری رو نسبت به کاوانی به تیم می ده.
    درسته
    اومدن هالک یه جورایی به ضرر بازیکنای وینگر چلسیه و اومدن کاوانی هم یه جورایی به ضرر تورسه
    ولی فکر کنم اون قدر وینگر داشته باشیم که نیازی به خرید وینگر دیگه نباشه. هازارد ، ماتا ، رمیرس و مارین به طور تخصصی در این پست بازی می کنن به اضافه اینکه بازیکن جوونی خیلی خوبی هم قابلیت بازی در این پست رو دارن مثل : استوریج ، کاکوتا ، لوکاس پیازون و حتی اسکار که تازه به تیم اضافه شده. این در حالیه که بالاخره توی ترکیب اصلی دو تا از این وینگر ها باید قرار بگیرن و فکر کنم دیگه یه تیم بیشتر از این به بازیکن در این پست نیاز نداره!

توی پست مهاجم نوک ولی قضیه فرق داره. میشه گفت که توی کل بازیکنامون فقط تورس و لوکاکو پست تخصصیشون مهاجم نوکه و مسلما کافی نیستن و به خاطر همین چلسی همش به دنبال مهاجم های تاپ مختلف می گرده که به نظر من حالا اگه یه بازیکن خیلی تاپ مثل کاوانی هم نیاد مشکلی نیست و میشه یه بازیکن جوونتر خرید که مثل کاوانی از همون اول مدعی فیکس بازی کردن نباشه
    برای اونم چلسی از مدت ها پیش گزینه های خوبی رو مدنظر داشته مثل یووتیچ ، راندون ، موزس ، دی یانگ و شورله که متاسفانه اکثرا جواب رد شنیده

8. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب آخرین بازیمون توی آمریکا رو یک بر صفر مقابل میلان باختیم
    ترکیب هم به این صورت بوده:

چک - لوئیز - تری (کیهیل) - ایوانوویچ (هاتچینسون) - کول (فریرا) - میکل - میرلس (مارین) - لمپارد (اسین) - رمیرس (مالودا) - هازارد - لوکاکو (تورس)

جدای از نتایجی که گرفتیم بازی های مناسبی توی آمریکا انجام دادیم و باید کم کم آماده بشیم برای بازی های حساسی مثل بازی با منچستر سیتی و اتلتیکو مادرید

+

اسکار هم امروز توی المپیک مثل بازی قبلی برای برزیل 90 دقیقه بازی کرد و گل سوم برزیل رو هم مقابل بلاروس به ثمر رسوند
    کلا ماتا و اسکار احتمالا به این زودی ها به چلسی ملحق نمیشن و تیمشون به این راحتی ها از المپیک حذف نمیشه!

10. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دی متئو: چلسی فصل آینده تیم غیرقابل پیش بینی تری خواهد بود
    آبی ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی بسیار فعال بودند و با به خدمت گرفتن ادن آزارد، اسکار و مارکو مارین، خط حمله تیم شان راتقویت کردند.

سایت گل- روبرتو دی متئو، سرمربی ایتالیایی چلسی، از اینکه با به خدمت گرفتن چند بازیکن جدید، تیمش در فصل پیش رو غیرقابل پیش بینی تر شده، خوشحال است.

آبی ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی بسیار فعال بودند و با به خدمت گرفتن ادن آزارد، اسکار و مارکو مارین، خط حمله تیم شان راتقویت کردند.

دی متئو معتقد است هواداران اکنون باید در انتظار یک چلسی متفاوت باشند.

او در گفتگو با مجله رسمی باشگاه گفت:" فکر می کنم مهمترین مسئله این است که بازیکنان جدید را وارد تیم کنیم. واضح است که ورود بازیکناین با توانایی ها و کیفیت های متفاوت می تواند چهره تیم را تغییر دهد اما ما باید همیشه توازن درستی بین حمله و دفاع ایجاد کنیم.
    من فکر می کنم حرکت بین خطوط و سیستم چرخشی در استفاده از بازیکنان می تواند یکی از سلاح های هجومی ما باشد. ما سال گذشته در این پست تنها خوان ماتا را داشتیم؛ البته رائول میرلس نیز چند بار در این پست بازی کرد.

اما اکنون گزینه های بیشتری در اختیار داریم و این باعث می شود تا کنترل ما دشوار شده و به تیم غیرقابل پیش بینی تری تبدیل شویم.

با این وجود، ما باید به بازی مان عرض بیشتری بدهیم زیرا شرایط بازی همیشه در جهت خرکت بین خطوط نیست. بلکه باید بازی را در عرض گسترش داد."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رامیرس: یک فصل سخت و طولانی در انتظار چلسی است

آبی ها به تازگی تور تابستانی شان در آمریکا را به پایان رسانده اند و این هافبک برزیلی معتقد است علیرغم شکست مقابل میلان و ستارگان ام ای اس، پیش فصل موفقیت آمیزی داشتند

سایت گل- رامیرس، هافبک چلسی، در انتظار رقابت های فصل جدید لیگ برتر است اما به هم تیمی هایش هشدار داد که باید بهتر شوند زیرا یک فصل سخت و طولانی در پیش دارند.

آبی ها به تازگی تور تابستانی شان در آمریکا را به پایان رسانده اند و این هافبک برزیلی معتقد است علیرغم شکست مقابل میلان و ستارگان ام ای اس، پیش فصل موفقیت آمیزی داشتند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این دیدارها تست خوبی بود. تیم خوب کار کرد. ما در دو دیدار آخر شکست خوردیم اما سخت کار کردیم.

خیلی زود است که در مورد بازی های مان نگران شویم. ما در مرحله پیش فصل قرار داریم و تمرکز اصلی ما روی آماده سازی بدنی بود.

مدتی طول خواهد کشید تا به بهترین شرایط برسیم اما من تلاش می کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم؛ سطح آمادگی ام را افزایش دهم و به بهترین فرم ممکن برسم."

رامیرس که فصل گذشته عنوان بهترین بازیکن سال چلسی را به دست آورد، نقش مهمی در قهرمانی های چلسی در جام حذفی و چمپیونزلیگ داشت اما او معتق است این موفقیت ها حاصل تلاش تیمی است.

" تلاش می کنم بازی های فصل گذشته ام را تکرار کنم یا اگر بتوانم، بهتر از فصل قبل بازی کنم. اما همه چیز در اختیار من نیست بلکه باید از نظر تیمی پیشرفت کنیم.

یک فصل دشوار و طولانی در پیش است و با توجه به افتخاراتی که سال گذشته به دست آوردیم، انتظارات زیادی از ما وجود دارد."

هالک: می خواهم به چلسی بروم
    هالک که اکنون با تیم المپیک برزیل در لندن به سر می برد، قصد دارد قهرمانی در المپیک را به افتخارات شخصی خود اضافه کند

سایت گل- هالک مهاجم برزیلی تیم پورتو اعلام کرد دوست دارد به تیم لندنی چلسی برود.

به گزارش سایت طرفداری، هالک طی مصاحبه ای با سایت four four two اعلام کرد که از پیوستن به چلسی خوشحال می شود. وی در مصاحبه ای اختصاصی که با این سایت خبری داشت اعلام کرد از این که چلسی او را میخواهد بسیار خوشحال و هیجان زده است!

او به این سایت گفت: "من بسیار خوشحالم که چلسی مرا میخواهد، آنها قهرمان اروپا و بهترین تیم این قاره در حال حاضر هستند. این برای من یک موفقیت بزرگ است که در لباس آبی چلسی بازی کنم."

هالک که اکنون با تیم المپیک برزیل در لندن به سر می برد، قصد دارد قهرمانی در المپیک را به افتخارات شخصی خود اضافه کند. وی در این باره گفت: "من میخواهم به کسب افتخاراتم ادامه بدهم، و مطمئن هستم اگر به چلسی بپیوندم، میتوانم این کار را انجام دهم."

12. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ظاهرا به خاطر المپیک دیگه همه فوتبال رو فراموش کردن : دی
    خیلی کوتاه به مرور یه سری خبرهای مهم این چند روزه می پردازم

اولین خبر اینکه آخرین بازی دوستانه خودمون رو با نتیجه 3 بر 1 مقابل برایتون باختیم که تا حدودی عجیب بود
    توی این بازی اکثر بازیکنای بزرگ بودن
    +
    شماره 11 تیم بالاخره به اسکار داده شد
    این در حالیه که چند وقت پیش بعضی دوستان می گفتن که این شماره به هازارد داده شده که الان مشخص شده این بازیکن هم شماره 17 رو گرفته
    +
    براساس خبرها به نظر می رسه که به خرید ویکتور موزس از ویگان و همین طور سزار آزپیلیکوئتا از مارسی نزدیک شدیم
    ویکتور موزس 21 ساله جوون آینده داری که ظاهرا توی پستی مثل وینگر بازی می کنه که در اون ترافیک بازیکن داریم
    از اون طرف سزار آزپیلیکوئتا 22 ساله که دفاع راسته رو به شدت نیاز داریم

14. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب براساس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت رسمی باشگاه لوکاکو به مدت یکسال به طور قرضی به وست برومویچ پیوست
    فکر کنم این انتقال برای لوکاکو خیلی خوبه و اون جا بهش بازی بیشتری می رسه و می تونه پیشرفت کنه
    با توجه به اینکه چلسی صد در صد به دنبال یه مهاجم تراز اوله دیگه مطمئنا به لوکاکو بازی های زیادی نمی رسید
    +
    فردا ساعت 5 بعد از ظهر به وقت ایران با منچستر سیتی برای فتح کامیونیتی شیلد بازی داریم
    امیدوارم اولین قدم رو محکم برداریم و منچستر سیتی که توی این فصل هم یکی از رقیبای اصلیمون هستش رو شکست بدیم
    ترکیب پیش بینی شده دو تا براساس سایت یورو اسپورت به این صورته:

چک - تری - کیهیل - ایوانوویج - کول - میکل - میرلس - لمپارد - رمیرس - هازارد - تورس

هارت - کولو توره - لسکات - زابالتا - کولاروف - یحیی توره - دی یانگ - جانسن - نصری - توز - آگوئرو

16. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

3 - 2

اولین جام فصل رو از دست دادیم ولی به عبارتی کم اهمیت ترین جام بود .
    همین که نیمه ی اول و تا وقتی که ده نفره نشده بودیم یک بر صفر جلو بودیم نشون میده باید به این چلسی امیدوار بود . مهمترین نکته توی ترکیب هم اینه که دیگه خبری از اون تیم پیر نیست . من خودم بازی رو ندیدم ولی گفته میشه که مالکیت توپ تا قبل از این که ده نفره بشه چلسی بیشتر به نفع چلسی بوده .
    یکی دیگه از نکات بازی گل زنی تورس بوده که داره هم اعتماد به نفس کسب میکنه و هم اعتماد هوادارا رو جلب میکنه . برتراند هم گل زنی کرد که نشون میده واقعا چلسی یک اشلی کول جدید به انگلستان معرفی کرده و این بازیکن هم نشون داده مرد بازی های بزرگه ... هم توی این جام خوب بازی کرده و گل زده و هم توی فینال لیگ قهرمانان خوب بازی کرد .
    خرید های چلسی امسال فوق العاده بودن ... همین که همشون جوون بودن نشون میده دی متئو تفکراتش درسته ... امیدوارم یک بازیکن هم توی دفاع راست بخریم و تیم تکمیل بشه .
    هفته ی دیگه هم بازی های لیگ برتر شروع میشه و فکر کنم با ویگان بازی داره چلسی ...
    امیدوارم چلسی این فصل چهار تا جام انگلیس + دو تا جام سوپر کاپ اروپا و جام باشگاه های جهان رو ببره ...

18. 3 کاربر از CATALONIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

چلسی در آستانه به خدمت گرفتن سزار آزپلیکوئتا

با جدایی ژوزه بوسینگوا از چلسی در این تابستان، آبی ها سخت به دنبال تقویت سمت راست خط دفاعی شان هستند و این مدافع اسپانیایی از مدت ها پیش مورد نظر آنها بوده است.

سایت گل- به گزارش رسانه های فرانسوی، باشگاه چلسی در آستانه به خدمت گرفتن سزار آزپلیکوئتا، مدافع اسپانیایی المپیک مارسی است.

با جدایی ژوزه بوسینگوا از چلسی در این تابستان، آبی ها سخت به دنبال تقویت سمت راست خط دفاعی شان هستند و این مدافع اسپانیایی از مدت ها پیش مورد نظر آنها بوده است.

نماینده های این بازیکن 23 ساله برای نهایی کردن این انتقال راهی لندن شده اند و یکی از آنها در گفتگو با خبرنگاران این انتقال را تقریبا قطعی دانست.

انتظار می رود چلسی برای به خدمت گرفتن این بازیکن 8 تا 10 میلیون یورو به مارسی بپردازد و آزپلیکوئتا نیز قراردادی 4 یا 5 ساله با این باشگاه امضا خواهد کرد.

این مدافع جوان که تاکنون برای تیم ملی بزرگسالان اسپانیا بازی نکرده، در سال 2010 با انتقالی 7 میلیون یورویی از اوساسونا به مارسی پیوست.

پ.ن : خب اینم از دفاع راست ... مونده یه مهاجم که به نظرم از بین هالک و کاوانی یکیشون میاد

20. 3 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •