تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 42 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 420

نام تاپيک: چگونه صاحبه وب سایته رایگان برای خود شویم?!؟ (آموزش، بحث، تبادله نظر و ...)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

:

ا..
    در مورده سوالتون هم front page برنامه ای هست کمکی برایه مدیریت محتوایه صفحه هایی که در پسته قبل ذکر کردم
    شما باید فایلها رو با پسوندشون بشناسید و با توجه به پسوند میفهمید که با کدوم برنامه باید باز بشه

برایه مثال *.psd به فرمته فتوشاپ، *.html به فرمته صفحاته وب و با فرانت پیج و در مراحله پیشرفته تر در برنامه نویسی با نوتپد، *.fla فرمته فلش و با مایکرومدیا فلش، *.swi با سوییش و ... باز میشوند

البته در هر مورد بستگی به نوعه فایل ممکنه با برنامه هایی دیگه ای هم باز کردشون

داریوش جان ممنونم از توضیحاتتون

در ضمن شما خیلی هم واردی در ضمن خیلی هم با حوصله هستید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    127.0.0.1

پيش فرض

تسلیم! شما درست میگید!

بعدا این تاپیک رو میخونم و سعی میکنم ادامه اش بدم.

اگر مدیرانه این قسمت هم یه نظمی به تاپیک ها و قسمت ها بدن و برایه هر موضوع بخشی رو در نظر بگیرن تا دوستان زودتر جواشون رو بگیرن و دوره خودشون نچرخن عالی میشه...
    متاسفانه این بخش یا مدیر نداره ، یا مدیرش با پی سی ورلد میونه خوبی نداره...

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

تسلیم! شما درست میگید!

بعدا این تاپیک رو میخونم و سعی میکنم ادامه اش بدم.

متاسفانه این بخش یا مدیر نداره ، یا مدیرش با پی سی ورلد میونه خوبی نداره...
    خوشحال میشم و بی صبرانه منتظره همکاریتون هستم

با این تفاصیل این طور که معلومه حالا حالا ها همینطوری این ور و اون ور بحث هایه جانبی میشه و همشون هم بعد از یه مدتی به اعماقه تالار سقوط میکنن خوب دیگه ماریش نمیشه کرد ولی از P30 World بعیده که یکی از پر بازدید کننده ترین تالارهاشون رو به امانه خدا ول کنه

موفق باشید

لازمه برنامه نویسی و کارهایه گرافیکی در مقامه اول حوصله و صبره تا بعد به جاهایه خوبش برسیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mashaheeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

من با frontpage يه وب سايت ساختم . چه طوري مي تونم اون رو توي webng.com به طور كامل آپلود كنم.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

من با frontpage يه وب سايت ساختم . چه طوري مي تونم اون رو توي webng.com به طور كامل آپلود كنم.
    خوب شما بی خیاله فرانت پیج شی راحت تری

تمامه صفحات رو از index.html تا فولدرهایه زیر شاخه رو انتخاب کن و کلیک راست بزن وsend to compressed (zip) vرو انتخاب کن تا zip بشه
    سپس فقط فایله zip رو آپلود کن و درونه سرور از Unzip استفاده کن
    اگر مشکلی پیش اومد باز بگو!

6. این کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام اقا داریوش
    سایت شما هنوز هم تحت ساخت هست که!!!!!
    شما عجب لوگو هایی طراحی میکنید. فکر کنم ذوق هنری بالایی هم دارین.

داریوش جان وقتی تو صفحه اصلی یه چند تا دگمه دارید که از اون دگمه ها میخواد بره به صفحه های دیگه مثلا در صفحه اصلی زدیم "دروس این ترم "بعد رو دگمه که کلیک میکنید باید وارد یه صفحه دیگه بشید.
    پس باید یه صفحه دیگه هم ساخته شود؟؟؟
    بعد این صفحه باید در یه ساب فولدر مثلا به همین نام در هاست اپلود بشه؟؟؟
    و در صفحه اصلی باید بجای اون دگمه این لینک ساب فولدر بدیم؟؟

لطف میکنید یه توضیح در اون مورد بدید؟؟

ممنونم

داره خودمونی میشه amir-hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام داریوش جان . من رفتم توی همین سایت اکانت گرفتم ولی با file manager مشکل دارم . یه کمی هم در مورد file manager سایت webng.com صحبت میکنی برامون ...
    دمت گرم ...

داره خودمونی میشه mehraz66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من هم اکانت گرفتم و برای unzip کردن مشکل دارم.
    منظور از zip name دقیقا چیه؟ اگه اسم فایل که خوب نوشتم ولی نشد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mashaheeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

وقتي فايلي كه توي frontpage ساختم رو آپلود كردم و بعد unzip مي كنم عكس ها رو آپلود نمي كنه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

13 آموزشه تصویریه کار با قسمته File Manager در هاسته رایگانه webng.com

آموزشه تصویریه کار با قسمته File Manager در هاسته رایگانه webng.com

خوب من الان در صفحه اول username و Password رو وارد کردم و در صفحه دوم گزینه File Manager رو انتخاب کردم و رسیدم به این صفحه....
    همونطور که میبینید با هیچ دشمن و غول و ... ای خدا رو شکر رو به رو نشدم و در کماله سلامته جانی و روحی به اینجا رسیدم

اینجا 16 قسمت رو براتون انتخاب کردم و دربارشون توضیحاتی میدم:

1.آدرسه وب سایته شما یعنی اگر خواستید سایتتون رو Online تست کنید فقط کافیه به این آدرس مستقیم بیاید و همینطور اگر هم خواستید به کسی بدید از این آدرس استفاده کنید...

2. مقدار فضایی رو که شما از فضایه کلتون استفاده کردید رو نشون میده

3.برایه ایجاده فایل از از این گزینه به این ترتیب که نام فایلی رو که میخواید درست کنید به همراهه پسوندش در کادر نوشته و بر رویه کلید کلیک میکنید...

4. برایه درست کردنه folder ویا sub-folder در هر جایه سایتتون از این گزینه استفاده کنید! (به این نکته توجه کنید که فولدرها فقط اسم دارند و فاقده پسوندن!)

5.این قسمت یکی از کارآمدترین قسمتهاس و فایله زیپ شده ای رو که با استفاده از قسمته شماره 10 آپلود کردید همراهه اسم و فرمته آن در کادر نوشته و بر رویه unzip کلیک میکنید تا فایل داخله سرور با ز شود
    همینطور میتوانید از گزینه zip برایه فشرده سازیه مجدد فایل ها در داخله سرور و مثلا دانلوده آنها از طریقه گزینه 11 استفاده کنید

6.این کلید شما رو یه طبقه به بالا میبرد و ماننده گرینه up در ویندوز کازر میکند
    هنگامی که در folder ها هستید برایه آمدن به root از این کلید اضافه کنید

7.این گزینه استعفا داده و رفته گل بچینه گویا! در هر صورت مربوط به قسمتی میشه که نوشته:
    Files uploaded successfully
    در این قسمت پیغام هایه سرور رو میبینید اینها رو هم مده نظر داشته باشید...

8.از این سه کلید برایه کپی، بریدن و چسباندن(الصاق) فایل استفاده میشود ماننده ویندوز فقط ابتدا فایل هایی رو باید از طریقه گزینه 12 و 13 انتخاب کنید و بعد هر جایی خواستید ببرید

9.این گزینه هم مخصوصه پاک کردنه فایل هاست و با استفاده از 12 و 13 میتونید فایل هایه اضافی رو پاک کنید...

10.در این قسمت پس از کلیک بر رویه Upload یه صفحه کوچک برایه آپلوده فایل هاتون باز میشه که 5 و یا بیشتر انتخاب به شما میدهد
    پس از کلیک بر رویه گزینه browse فایلهایه مورده نظر را انتخاب کرده و سپس upload Files را کلیک کنید و منتظره آپلوده فایل ها بمانید تا دوباره به همین صفحه شما را برگرداند
    حتی المقدور از zip استفاده کنید هم به خاطره فشرده سازی و هم به خاطره آپلود کردنه یک فایل به جایه چندین فایل
    اگر از دایال آپ استفاده میکنید سعی کنید حجمه فایلتون زیره 1مگابایت باشه تا وسطه آپلود به مشکل نخورید

11.از این گزینه برایه دانلوده بعضی فایلها بر رویه کامپیوتر استفاده کنید
    دانلود متضاده آپلود است

12.برایه انتخاب کلیه فایلها در یک Directory یا فولدر این دکمه را انتخاب کنید

13. انتخاب کردنه چند فایله معین

14.این صفحه، صفحه یه حیاتیه سایته شماست و باید با همین اسم یعنی index.html و حالا با هر فرمتی در قسمته root سایت یعنی بالاترین دایرکتوریه سایتتون باشه در غیره این صورت سایتتون نشون داده نمیشه

15.نمونه فایله zip ای که آپلود کردم بریاه unzip کردنه آن در قسمته 5 mysite.zip را نوشته و بر رویه Unzip کلیک میکنم و یا برایه دانلوده آن کنار آن را انتخاب میکنم در قسمته 13 و بر رویه دانلود در قسمته 13 کلیک میکنم

16. برایه تغییره نام فایلتون از این گزینه استفاده کنید

گزینه هایه بالا برایه اغلبه سایت ها وجود داره و فقط ممکنه که جاهاشون با هم فرق داشته باشه

موفق باشید

12. 4 کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •