تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 13 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 126

نام تاپيک: معرفی انواع بازی های پی اس پی ( قديمی-جديد)

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

the warriors
    the warriors ساخته شده از روی فیلمی به همین نام که در سال 1979 به اکران درآمد.بازی به ورت مبارزه های خیابانی میباشد و تا حدی شبیه بازی getting up .شما در نقش گروه warriors هستید که در شهری با گروه های دیگر درگیر میشوید ضربه ها و حرکات هر کدام از افراد گروهتان با هم دیگر متفاوت هست و تکراری ضربات وجود ندارد همچنین برای مبارزه از اشیایی مانند بطری صندلی آجر طبر میله و....میتوانید استفاده کنید محیط بازی تا حدی تخریب پذیر هست بازی داستان زیبایی دارد که ارزش یکبار تمام کردن بازی را دارد همچنین در قسمت هایی باید نام warrirors و ... را با اسپری با استفاده از آنالوگ بر روی دیوار هک کنید همچنین میتوانید رادیو های ماشین ها را به سرقت ببرید و پول کسب کنید.بازی گرافیک و صداگذاریه خوبی دارد. امتیاز از gs 8.1 حتما این بازی را انجام دهید.
    [][/URL]

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

Final Fantasy Ix اخرين سري از شماره هاي موفق و تاريخي Final Fantasy بر روي كنسول فوق محبوب Ps بود. بدون شك تمام كساني كه اين بازي را در زمان عرضه با شوق فراوان خريدند و بازي كردند بياد دارند كه چه دوران زيبايي با اين بازي گذراندن و بازيابي خاطرات ان دوران جاي بسي نشاط و خوشحالي است. حال كه سوني اين امكان را براي كنسول Psp فراهم كرده تا بتوانيم بازي هاي Ps را دوباره بازي كنيم يكي از بهترين عناوين Final Fantasy Ix است.

شخصيت ها ي جذاب و طراحي شاد و بسيار زيباي محيط و مكان هاي مختلف بازي به همراه Cg هاي باشكوه بازي و بدون شك داستان گيرا و رمانتيك ان فكر هر گيمري را براي اجراي مجدد ان مشغول خواهد كرد.

اگر شما همانند من از ان دسته هستيد كه اين بازي زيبا را در همان دوران عرضه تهيه و بي وقفه بازي كرديد و به انتها رسانديد پيشنهاد ميكنم نه فقط براي تجديد خاطره بلكه براي بازي كردن يك Rpg ناب بر روي Psp دوباره ان را از ابتدا اغاز و لذت ببريد و اگر در دسته اي قرار ميگيريد كه اين بازي را امتحان نكرديد بايد بگم بدون شك تهيه و شروع به بازي كنيد و اگر احساس ميكنيد گرافيك بازي شما را راضي نخواهد كرد كاملا در اشتباهيد .
    [][/URL]
    Last edited by mazi_z_PSP; 12-10-2007 at 15:20.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

میخام براتون بازی رو معرفی کنم که چند ماه بیشتر از انتشارش نمیگذره ولی خیلی به اون اهمیت داده نشد!(حداقل اینجا این طوری بود)
    سازنده ی بازی خود جناب sony میباشد که میدونید وقتی sony بازی رو برای یکی از کنسول هاش بسازه امکان نداره به یکی از بهترین های اون کنسول تبدیل نشه!

اسم بازی ratchet & clank: size matters میباشد.
    بازی حالت پلت فرمی مثل سری crash دارد و البته اگر اون رو بازی کنید با من هم عقیده میشید که هر سبکی که فکرش رو کنید در این بازی پیدا میشه!
    مثل: action – adventure – rpg – puzzle …..
    گرافیک و کنترل بازی فوق العاده هستند... از ابتدا که بازی رو شروع میکنید یک شخصیت دارید که یکی دو تا سلاح ساده داره و کم کم با جمع کردن پول(!!!) میتونید سلاح های خفن بخرید! و البته همه ی اینها به علاوه ی توانایی های خودتون در طی بازی قابل پیشرفت هستند و نکته ی دیگر لباس های شخصیت هست که میتونید بدست بیارید و هر کدوم آرمور مشخصی دارن!
    دو تا شخصیت بازی یک آدم آهنی هست با یک حیوونی که نمیدونم چیه!
    دمو های بازی گرافیکش از بازی جداست و عالی کار شده و وسط دمو ها احتمالا کلی هم میخندید چون تیکه های سام و مکسی زیاد داره!
    نکته بعد مربوط به مینی گیم ها میشود که هر کدام به خودی خود شامل یک بازی کامل هستند!!! بعضی ها رو با راچت و بعضی هم با کلانک انجام میشن! و تقریبا نصف تایم بازی صرف رد کردن ایم مینی گیم ها میشه!
    راستی بازی غول آخر هم دارد بعلاوه مراحلی که در فضا انجام میشه و در اونجا میشه نقطه قوت گرافیک بازی رو دید.......
    از تمامی این حرف ها که بگزریم اگر عکس های بازی رو ببینید فکر میکنید بچه بازیه! ولی در اصل این طور نیست. آخر های بازی اینقدر سخت میشه که هزار جور بد و بیراه نثار سازنده ها میکنید! اما در حدی هم نیست که اعصاب خورد کن باشد!

خلاصه درباره این بازی خیلی بیشتر از این حرف ها میشه حرف زد ولی سرتون رو درد نمیارم و توصیه میکنم این بازی رو از دست ندید!!!
    (در ضمن از سایت های معتبر امتیاز بالایی هم گرفته game zone: 8.7)
    [][/URL]

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

یه Shooter فوق العاده با دوربین ایزومتریک که خیلی کم دیدم.
    ناشر بازی Guerrilla از زیر مجموعه های SONY SCE هستش که قراره Kill Zone رو برای PS3 بسازه و این ورژن PSP پیش درآمد و به قول معروف جا باز کن و معرف اون بازیه و البته یه بازی تقریبن مزخرف هم واسه PS2 ساخته!!!
    گرافیک خیلی خوب کار شده و ابجک ها خیلی زیادن ، افکت های انفجار عالین و هر بار که انفجاری رخ میده کل ضفحه تکون میخوره انگار که زلزله اومده!
    صدا گذاری خوبه و گیمر رو راضی نگه میداره ، هر چند دیالوگ دشمن گاهی تکراری میشه ولی هر وقت یه دشمن داد میزنه ISA Scum ، آدرنالین خونتون به شدت بالا میره !!!
    داستان جالبی داره این بازی ولی میتونین ازش صرفنظر کنین چون واسه اینجور بازی ها داستان کلا چیز خوبی نیست!!!
    گیم پلی بازی نقطه قوت اونه که با توجه به کنترل خوب زود بهش عادت میکنین و اون موقع دیگه تا بازی رو نخورین PSP از دستتون زمین نمی افته...
    روایت بازی و دوربین خیلی خوب کار شده و از نظر سختی معتدل و بالانس هستش ؛ هر چند هر کی بتونه مرحله روبات رو رو درجه سخت بگذورنه من یه صد آفرین براش میفرستم!
    هوش مصنوعی دشمن خیلی خوبه و با دیدن شما فورن سنگر میگیرن و دوستاشون رو صدا میزنن تا شما رو دور بزنن و چند نفره حمله کنن ! سگ روبات ها و عنکبوت رباتهای انفجاری خیلی هوش بالایی دارن و از نقاط دوردست مستقیم به طرف شما میان و اذیت میکنن ، حتی کمین هم میکنن !!!ماموریت ها نسبتاً متنوع هستن و کمتر تکراری میشن و مراحل خوب طراحی شدن. در بعضی از مراحل کنترل یک تانک و هاورکرافت هم به شما داده میشه که میتونین کنترلش کنین و با کنترل کلاً خوب بازی این مراحل خیلی لذت بخشن. هرچند دشمن معمولاً موشک انداز داره و حسابی از خجالت وسیله نقلیه !!! در میاد...
    تو بعضی از مراحل میتونین یک زیردست داشته باشین و بهش فرمان بدین که هوش مصنوعی خوب کار شده و تو بازی به شما کمک میکنن. با پیشرفت در بازی و اتمام درجه سختی ها و ماموریت های جانبی Champion ، اسلحه ها و قابلیت های جدید Unlock میشن و میشه ازشون استفاده کرد که تعدادشون هم خیلی زیاده . با اتمام بازی در حالت تکنفره و در تمامی درجه سختیها ، تازه 48 درصد از بازی تکمیل میشه !!! و بقیه بازی در حالت چند نفره دنبال میشه که عالی کار شده و من خودم با دوستام ، 3 نفره بازی کردیم که خیلی حال داد و مراحل جدید و unlockable های متنوعی داره.
    اگه بتونین با PSP تون به اینترنت هم وصل بشین (ما که نداریم) میتونین به سایت بازی وصل بشین و آنلاین بازی کنین و آیتم ها و مراحل جدید دانلود کنین.
    کلا با این بازی خیلی حال کردم و به نظرم از بهترین های PSP هستش، یکی از دوستام وقتی با دستگاه من یکی دو مرحله کیلزون زد تو رگ ، فرداش رفت یه PSP به عشق کیلزون خرید.
    من به این بازی نمره 9 از 10 میدم.

[][/URL]

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

Exit
    یه بازی فوق العاده به سبک Lemmings و ژانر 3D Platformer که شما در اون در نقش Mr.Esc باید تعدادی از افراد رو از محل های حادثه دیده خارج کنین.
    گیم پلی کاملا جدید و روان که در نسخه دوم بازی به اوج خودش رسیده.
    همینطور گرافیک ساده و بسیار زیبا به سبک Cell Shade و همچنین موزیک فوق العاده که با مکان های مختلف کاملا متناسبه.
    یکی از نکات جالب بازی هم Credit بازی هست که به صورت یک مرحله ساده و بسیار جذاب باید اونو بازی کنین.
    شاید بهترین Credit یی باشه که من به عمرم دیدم...
    هر نسحه از بازی دارای 10 مکان مختلف و هر مکان دارای 10 لول هستش که در مجموع 100 مرحله رو شامل میشه...
    این بازی رو به همه پیشنهاد میکنم...
    البته یه مقداری مغز نیاز داره.مخصوصا اگه مثل من سرتون درد بکنه برای اینکه توی هر 100 مرحله نمره 100% بگیرین...

[][/URL]

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

اینهم بازی ندای وظیفه!!!
    بازی روایت شماره سوم سری Call Of Duty هست که مشابه ورژن های X360 و PS3 عرضه شده(البته هر چیزی بجز گرافیک!)
    ناشرش شرکت Activition هستش که بازیهای بسیار خوبی رو ازش دیدیم، در پلتفرم های مختلف.
    سبک بازی: اکشن اول شخص (FPS)

داستان: داستان بازی بشدت تکراریه و بازگوی بخشی از تاریخ جنگ جهانی دومه!
    پس اگر علاقمند وقایع تاریخی اون دوره نیستید (مثل من) هیچ انتظاری از داستان نداشته باشین.(کسی هست که بخاطر تاریخ اینو بازی کنه؟)

گرافیک : دوربین مثل سری های قبلی اول شخصه ، محیط بازی جالب کار نشده و بهتر از اینهارو روPSP دیدیم! همرزمان و دشمن از نظر گرافیکی چنگی بدل نمیزنن و البته قابل تحمل هستن. باگهای گرافیکی کوچیکی در بازی دیده میشه، مثلاً موقع پیچیدن از سنگری به محل دیگه و یا باز شدن درها. در کل از گرافیک بازی لذت زیادی نمیبرید ، ولی قابل تحمل هستش.

گیم پلی :اگر بازی های سری قبلی این مجموعه رو بازی کرده باشین ،(خصوصاً شماره اول رو) یک گیم پلی اکشن خفن و متفاوت با حس واقعی جنگ رو تجربه کردید که تو کمتر بازی میشه دید. از شروع بازی درگیر کنندس و بشدت حس سربازی رو القا میکنه که با همرزماش در مخمصه و محاصره دشمنه و باید کاری بکنه!
    دستورات پشت سر هم صادر میشن و دشمن منتظر خطای شماست. پس در گیم پلی این بازی و کلاً این مجموعه شک نکنید. ماموریت ها متنوع هستن ولی نسبتاً تکراری (تو شماره های قبلی همه رو دیدیم بجز هواپیما) که البته از انجامشون لذت میبرید. گیم پلی بازی واقعاً لذت بخشه و اینو موقعی حس میکنید که در انجام ماموریتی ناکام میشید و دوباره سریع شروع میکنید تا تمومش کنید.درجه سختیهای مختلف در بازی هست که میتونید انتخاب کنید و در طی جریان بازی در ارتشهای مختلف متفقین بازی خواهید کرد.اسلحه ها متنوع (البته از نوع جنگ جهانی و اوراق!!!) هستن و از نظر مهمات مشکلی پیدا نمیکنید.
    کنترل بازی خیلی خوبه و خیلی روان . دکمه ها خوب چیده شدن و مشکلی از این جهت ندارید (4 نوع کنترل در Option بازی قابل انتخابه.)

تنها بدی که این بازی رو نابود کردهاینه که دوربین اول شخصه. چون باعث میشه که محیط اطرافتون رو خوب نبینید و زجر زیادی بکشید!!! چون معمولاً از چند طرف نامعلوم بسمت شما شلیک میشه که در محیط باید دنبالشئن بگردین و تا اون موقع جونتون از دست رفته!!! ضمن اینکه بعضی ماموریت ها دید بالایی میخواد (مثل قسمتی که با دوربین باید مختصات تانکهای آلمانی رو گزارش کنید تا با ضد تانک بزننشون) و دفعه اول مثل من ممکنه ظرف چند ثانیه game over بشین.
    صدا : صدا ها مثل سریهای قبل عالی کار شدن و نقصی در صداگذاری دیده نمیشه و به حس درگیری شما کمک میکنه.

چند نفره: بازی بنظرم قسمت چند نفره نداره(تا اونجایی که من یادم هست!) یا اینکه من ندیدم!

این بازی رو باید خورد هر چند که بهتره رو X360 یا PS3 باشه ولی نسخه PSP هم لذت بخش و هیجان انگیزه.
    مطالب زیادی مونده و از قلم افتاده که عذر میخوام چون همینقدر هم طولانی شده و حوصلتون رو سر میبره.
    تمام این مطلب رو با توجه به تجربه شخصی خودم نوشتم و نظرات شخصی منه.امیدوارم کسی ناراحت نشه.

[][/URL]

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

دوستان ببخشيد به بعضی از عکس ها کوچيک هستند. بهتر نبود. اگه کسی بهترشو داره خوشحال ميشيم بزاره

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض 300

تصاویری از بازی 300 :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سبک بازی اکشن سوم شخص هست. گرافیک بازی متوسطه ولی صداگذاری بازی خوب. تم اکشن بازی جالبه و البته گاهی تاکتیکی هم میشه. فنون مختلفی رو میتونین اجرا کنین که بسته به دشمنتون باید از اونها استفاده کنید. کنترل بازی خیلی راحته !

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

13 Loco Roco

Loco Roco
    داستان این بازی درباره سیاری است که موجودات حباب مانند و دوست داشتنی به نام Loco Roco در اون زندگی میکنن، این سیاره مورد هجوم موجودات بدجنسی قرار میگیره که حیات لوکو روکو هارو به خطر میندازه ! و حالا شما در نقش سیاره !!! باید موجودات بامزه سیارتون رو نجات بدید.این موجودات حباب مانند با خوردن گل بزرگ میشن و به صورت جمع و هم به صورت جدا از هم میتونن حرکت کنند . شما به عنوان سیاره میتونین با چپ و راست کردن و تغییر در جاذبه لوکو روکو هارو راهنمایی کنید. مهیت بازی بسیار زیباست و با اینکه دو بعدیه ولی از دیدنش سیر نمیشید. فیزیک بازی محشره و شما نرمی و قل خوردن و ... رو با تمام وجود حس میکنید. دیگه نمیدونم چجوری وادارتون کنم که این بازی رو انجام بدید !
    بازی پر از نوآوری، هیجان، شادی، نشاط، آوازها وموسیقی های زیبا و چیزهای جالب و بامزه است و در کل میشه گفت یک شاهکار در بازیهای کامپیوتر است. برای فرار از بازیهای شلوغ پر جزییات و پر زرق برق واقعا این بازی یه نیاز حیاتی است، تا بازی نکنید اون حسی رو که من دارم رو درک نمیکنید .این بازی رو دست هر کی دادم لذت برده :مادر بزرگم، داییام، زن داییم، مادرم ،برادرام ، بچه های داییام، رفیقام همه و همه ازش لذت بردن. منظورم اینه که این بازی جنسیت و سن سرش نمیشه و همه رو راضی میکنه. اگه از این بازی بدتون اومد بیاید سرب داغ بریزید توی حلق من !!!!!!!!

نام : Loco Roco
    سازنده : SCEJ
    ناشر : sony
    سبک : 2D Platformer
    قابل اجرا بر روی : PSP،Mobile

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام :
    مازي جان بازي silent hill : origins . مگه قرار نبود ماه نوامبر بياد . ؟ اومده الان ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •