تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین رپر ایالت متحده از نظر شما؟(ترتیبی در لیست نیست)

راي دهنده
51. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Jay-Z

1 1.96%
  • The Notorious B.I.G

0 0%
  • 2Pac

5 9.80%
  • Rakim

0 0%
  • Nas

1 1.96%
  • KRS-One

0 0%
  • LL Cool J

0 0%
  • Scarface

0 0%
  • Eminem

29 56.86%
  • Snoop Dogg

3 5.88%
  • OutKast

0 0%
  • Ice Cube

0 0%
  • Common

0 0%
  • Chuck D

0 0%
  • Redman

0 0%
  • Slick Rick

0 0%
  • Method Man

0 0%
  • Mobb Deep

0 0%
  • 50Cent

10 19.61%
  • D.r Dre

1 1.96%
  • D12

0 0%
  • Will Smith

1 1.96%
  • T.I

0 0%
صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 36

نام تاپيک: » بهترین رپر ایالات متحده از نظر شما

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajadlog's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

eminem خیلی خوبه.
    دوست عزیز مطمئنی ویل اسمیت رپ میخونه؟
    ضمنا از ice cube هم خوشم میاد.چون خیلی خوب فیلمم بازی میکنه.فیلم torque رو دیدید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SEPIDEH JAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

به نظر من امينم كه بهترينه . 50 سنت و اسنوپ داگ هم كاراشون بد نيست .

آخر فروم باز thecrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ببینید دوستان یه چیزهائی هست که اصلا سوال کردن نداره
    ببینید وقتی صحبت از سینما می شه چارلی چاپلین همیشه حرف اولو می زنه شما نمی تونین کسی به بزرگی چارلی چاپلین تو سینما پیدا کنید کسی که بعد از اینکه 4 نسل ازش می گذره هنوز مردم با دیدن فیلم هاش از خنده روده بر می شن
    یا وقتی صحبت از فوتبال می شه دیگه همه می دونن که روی دست مارادونا کسی نبوده و نیست و به نظر من نخواهد بود اگر بازی هاشو ببینید به وضوح می تونید این حرف منو درک کنید
    پس چاپلین اسطوره ی سینما و مارادونا اسطوره ی فوتباله اگر کسی این حرف منو رد کنه یعنی یا فقط قصدش لج کردنه یا اطلاعات کافی نداره
    شما اگر فقط یک بار زندگی Eminem رو همینجوری الکی خونده باشید واقعا می فهمید که توی این ژانر موسیقی کسی رو نمی شه بالاتر از اون پیدا کرده البته من نمی تونم کارهای بزرگ و زیبای خواننده های دیگه مثل 2pac یا 50cent یا سsnoopdogg یا خیلی های دیگه رو رد کنم ولی اگر کمی با موسیقی رپ آشنا باشید می فهمید که Eminem هم اسطوره ی موسیقی رپه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

اسمی از kanye west نمی بینم
    با این حال به jay_z رای دادم
    من دو سه تا لیست تاپ رو با هم قاطی کردم.
    رپرهای خوب اما بی سبک و صیغه نبودن من هم نذاشتم.

پروفشنال H.M.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ببینید دوستان یه چیزهائی هست که اصلا سوال کردن نداره
    ببینید وقتی صحبت از سینما می شه چارلی چاپلین همیشه حرف اولو می زنه شما نمی تونین کسی به بزرگی چارلی چاپلین تو سینما پیدا کنید کسی که بعد از اینکه 4 نسل ازش می گذره هنوز مردم با دیدن فیلم هاش از خنده روده بر می شن
    یا وقتی صحبت از فوتبال می شه دیگه همه می دونن که روی دست مارادونا کسی نبوده و نیست و به نظر من نخواهد بود اگر بازی هاشو ببینید به وضوح می تونید این حرف منو درک کنید
    پس چاپلین اسطوره ی سینما و مارادونا اسطوره ی فوتباله اگر کسی این حرف منو رد کنه یعنی یا فقط قصدش لج کردنه یا اطلاعات کافی نداره
    شما اگر فقط یک بار زندگی Eminem رو همینجوری الکی خونده باشید واقعا می فهمید که توی این ژانر موسیقی کسی رو نمی شه بالاتر از اون پیدا کرده البته من نمی تونم کارهای بزرگ و زیبای خواننده های دیگه مثل 2pac یا 50cent یا سsnoopdogg یا خیلی های دیگه رو رد کنم ولی اگر کمی با موسیقی رپ آشنا باشید می فهمید که Eminem هم اسطوره ی موسیقی رپه
    اصلا اينطور كه ميگي نيست!

حتي اگه همه هم بگن مارادونا اسطوره فوتباله بازم من قبول نميكنم چون من يه تيم فونبال ديگه و يه بازيكن ديگه رو دوست دارم.

چارلي چاپلين هم يه اسطورست ولي هيچ كس نميتونه بگه اون بهترين بازيگر تاريخ سينماست.

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اصلا اينطور كه ميگي نيست!

حتي اگه همه هم بگن مارادونا اسطوره فوتباله بازم من قبول نميكنم چون من يه تيم فونبال ديگه و يه بازيكن ديگه رو دوست دارم.

چارلي چاپلين هم يه اسطورست ولي هيچ كس نميتونه بگه اون بهترين بازيگر تاريخ سينماست.
    ما می خواهیم حالت کلی رو در نظر بگیریم یعنی نظر اکثریت مهمه نظر شما که به خودتون مربوط میشه و کسی هم نمی تونه ردش کنه شاید شما اصلا میرزاپورو به عنوان اسطوره ی فوتبال قبول داشته باشی من کلی گفتم
    مردم دنیا مارادونا رو اسطوره ی فوتبال می دونن البته تو زمینه ی فوتبال اشخاص زیادی می تونن اسطوره بوده باشن ولی در زمینه ی سینما به چارلی چاپلین شک نکنید مطمئنا اسطوره ی سینما چارلی چاپلینه من هیچ شکی ندارم
    و در موسیقی رپ هم Eminem اسطوره است شک نداشته باشید (من نمی خوام نظرمو به کسی تحمیل کنم باور کنید خودم اصلا از مارادونا خوشم نمیاد ولی اسطوره بودن مارادونا برام چیز واضحیه)

پروفشنال H.M.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ما می خواهیم حالت کلی رو در نظر بگیریم یعنی نظر اکثریت مهمه نظر شما که به خودتون مربوط میشه و کسی هم نمی تونه ردش کنه شاید شما اصلا میرزاپورو به عنوان اسطوره ی فوتبال قبول داشته باشی من کلی گفتم
    مردم دنیا مارادونا رو اسطوره ی فوتبال می دونن البته تو زمینه ی فوتبال اشخاص زیادی می تونن اسطوره بوده باشن ولی در زمینه ی سینما به چارلی چاپلین شک نکنید مطمئنا اسطوره ی سینما چارلی چاپلینه من هیچ شکی ندارم
    و در موسیقی رپ هم Eminem اسطوره است شک نداشته باشید (من نمی خوام نظرمو به کسی تحمیل کنم باور کنید خودم اصلا از مارادونا خوشم نمیاد ولی اسطوره بودن مارادونا برام چیز واضحیه)

خب اينجا هم نوشته بهترين رپر ايالات متحده از نظر شما

البته بين رپر ها من خودم از امينم خوشم مياد ولي به نظر من نميشه گفت اون بهترين خواننده رپه

حيف كه Sean Paul رپ نميخونه وگرنه خودم روي همتونو كم ميكردم!

در ضمن چرا حرف ميزاري تو دهن من...من كي گفتم ميرزاپور اسطورس!!!
    Last edited by H.M.D; 16-01-2008 at 14:47.

آخر فروم باز LeBron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

eminem چون خیلی از شعراش معنی داره و درباره پول و ho و این چیزا نیست
    grammy هم برده
    همین!

حـــــرفـه ای divoonejoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Divoone khooneh

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان قربونت برم این عکس پستت ( پست شماره 2) رو ویرایش کن و بصورت لینک بزار یا کوچکترش کن .

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

خب اينجا هم نوشته بهترين رپر ايالات متحده از نظر شما

البته بين رپر ها من خودم از امينم خوشم مياد ولي به نظر من نميشه گفت اون بهترين خواننده رپه

حيف كه Sean Paul رپ نميخونه وگرنه خودم روي همتونو كم ميكردم!

در ضمن چرا حرف ميزاري تو دهن من...من كي گفتم ميرزاپور اسطورس!!!

ok آقا تسلیم
    اصلا از نظر من بهترین رپر همونیه که H.M.D جان می گه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •