تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 52

نام تاپيک: تست ، مقایسه و بنچمارک قطعات دز ایزان توسط لیون کامپیوتر

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

خوب ببین من چند تا پیشنهاد دارم ..

اولیش اینه که برای تست هاتون یک پروسه تعریف کنید و بر اساس اون پروسه هر قطعه خاص رو تست کنید /.

بقیه اش رو هم بعدا میگم !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خوب ببین من چند تا پیشنهاد دارم ..

اولیش اینه که برای تست هاتون یک پروسه تعریف کنید و بر اساس اون پروسه هر قطعه خاص رو تست کنید /.

بقیه اش رو هم بعدا میگم !!
    با درود
    منظورتون پروسه زمانی هستش دیگه ؟
    ما خوب تمام سعیمون رو داریم میکنیم تا بتونیم کار رو انجام بدیم ولی واقعا بعضی وقتها متاسفانه وقت نیستش و امکانات هم کمه و لی حتما برنامه ای منظم میزاریم و بیشتر کار میکنیم .

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

نه منظورم پروسه زمانی نیست دوست من ..
    راه و روشی درست برای تست یک قطعه :
    مثلا برای تست Cpu چه کاری انجام بدیم .. نتیجه رو چطوری بسنجم .. با چه نرم افزاری مقایسه کنیم .. حاصل رو چطوری منتشر کنیم .. پایداریشو چطوری بسنجیم و .. نتیجه تمام این سوالات میشه یه پروسه خاص برای تست یک قطعه خاص ./
    این چیزی هست که شما در تست های قبلیتون رعایت نکردید . کارت گرافیک و گذاشتید و یه تست با یه نرم افزار و تمام ../.
    از نظر من تست های قبلیتون این مشکلات و داره و ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

نه منظورم پروسه زمانی نیست دوست من ..
    راه و روشی درست برای تست یک قطعه :
    مثلا برای تست Cpu چه کاری انجام بدیم .. نتیجه رو چطوری بسنجم .. با چه نرم افزاری مقایسه کنیم .. حاصل رو چطوری منتشر کنیم .. پایداریشو چطوری بسنجیم و .. نتیجه تمام این سوالات میشه یه پروسه خاص برای تست یک قطعه خاص ./
    این چیزی هست که شما در تست های قبلیتون رعایت نکردید . کارت گرافیک و گذاشتید و یه تست با یه نرم افزار و تمام ../.
    از نظر من تست های قبلیتون این مشکلات و داره و ...
    با درود
    این برنامه فعلا برنامه Free هستش و این کار رو انجام دادیم تا نظر دیگران رو بدونیم . ولی این برنامه یک حالت پیشرفته داره که ما هنوز از اون استفاده نکردیم و باید کم کم و با نظرات دیگران پیش بریم . به نظر من در اول کار تا همین حد فکر میکنم که بد نبود و باید کم کم و پله پله پیش بریم . البته شاید شما به پله پله رفتن اعتقادی نداشته باشید . چون من به شخصه اعتقاد دارم که کار موقعی درست انجام میشه که در اول از رده پایین شروع بشه و به جلو پیش بره . زمانی که یک ساختما ن نقشه اون کشیده میشه هیچ دید درست و زیبایی دقیقی از اون حس نمیشه تا تکمیلتر بشه و زیباییش نمایان بشه .

در اول کار همیشه کارها ایرادات اساسی داره و کار ما هم مثل کارهای دیگست . و من خودم به دنبال یک سری برنامه های تکمیلتری در این زمینه هستم که حتما بعد از بررسی سعی میکنم که با برنامه های بیشتری تست قطعات داشته باشیم .

از نظر خوبتون ممنونم و امیدوارم که کار بهتر از این انجام بشه .

موفق باشید

آخر فروم باز yasser1680's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

مراحل تهیه و انتشار آزمایش قطعات از نظر من...

1.مقدمه کلی در مورد قطعه و وضعیت فعلی قطعه در بازار

2.درج چند عکس کلی و واضح از سخت افزار به همراه پک بسته بندی

3.درج چند عکس واضح و نمای نزدیک از تجهیزات مهم و اساسی قطعه (مثل خنک کننده،پردازشگرو...)

4.معرفی قطعات دیگر مورد استفاده و دخیل در آزمایش - معرفی نرم افزار های استفاده شده و دخیل در آزمایش

5.گزارش آزمایش در حالتهای مرسوم و مختلف به صورت جدول امتیازی و بنچمارک

6.گزارش آزمایش در حالت اور کلاک شدن قطعه - تهیه جدول و بنچمارک مصرف انرژی و میزان دمای قطعه

7.قیمت در بازار و نتیجه گیری - مقدمه پایانی

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

باشه دوست من ..
    اما من وقتی می بینم یه یوزر خانگی ( با قطعات خودش ) داره با 3D Mark امتیاز می گیره ( بر اساس قواعد ) و مقایسه می کنه ( با تست های و نتایج موجود در اینترنت ) دیگه نمیاد نتایج شما رو بررسی کنه که نرم افزار تستتون هم جزو مرجع نیست.. من می گم وقت خودتون و تلف نکنید . اگه واقعا این توانایی رو دارید که از قطعات مختلف تست بگیرید و برای استفاده دیگران قرار بدید اول پروسه خودتون و تعیین کنید و با استفاده از نرم افزار های مرجع و اصلی تست بگیرید و نتیجه بدید که همه بتونن استفاده کنن .
    تا شما پله پله پیش بری همه بروبچ یاور تمام نرم افزار ها و قطعات و استاد کردن رفته .. ( البته این نظر منه و ممکنه غلط هم باشه )
    در کل موفق باشی /.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

باشه دوست من ..
    اما من وقتی می بینم یه یوزر خانگی ( با قطعات خودش ) داره با 3D Mark امتیاز می گیره ( بر اساس قواعد ) و مقایسه می کنه ( با تست های و نتایج موجود در اینترنت ) دیگه نمیاد نتایج شما رو بررسی کنه که نرم افزار تستتون هم جزو مرجع نیست.. من می گم وقت خودتون و تلف نکنید . اگه واقعا این توانایی رو دارید که از قطعات مختلف تست بگیرید و برای استفاده دیگران قرار بدید اول پروسه خودتون و تعیین کنید و با استفاده از نرم افزار های مرجع و اصلی تست بگیرید و نتیجه بدید که همه بتونن استفاده کنن .
    تا شما پله پله پیش بری همه بروبچ یاور تمام نرم افزار ها و قطعات و استاد کردن رفته .. ( البته این نظر منه و ممکنه غلط هم باشه )
    در کل موفق باشی /.
    با درود
    نظر خوبی بود . البته از به بعد حتما از نرم افزار 3Dmark استفاده می کنیم . و حتی نرم افزارهای دیگه . ولی این فقط یک آزمایش بود و میخواتسیم ببینیم که کسی در این زمینه علاقه نشون میده یا نه .
    همیشه کار رو باید طوری انجام داد که مورد نیاز و بر طرف کننده نیاز دیگران باشه . چون ما کار رو اگر برای خودمون بخوایم انجام بدید که هرگز انجام نمیدیم .
    از شما و دوستان درخواست میکنم که اگر نرم افزار مرجعی مد نظرشونه اینجا بفرمایند تا ما انجام وظیفه کنیم .
    موفق و پیروزی برای همه دوستان

آخر فروم باز glc_engineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

آقا سعيد عرض ارادت
    خيلي چاكريم
    دستت درد نكنه
    جالب بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مراحل تهیه و انتشار آزمایش قطعات از نظر من...

1.مقدمه کلی در مورد قطعه و وضعیت فعلی قطعه در بازار

2.درج چند عکس کلی و واضح از سخت افزار به همراه پک بسته بندی

3.درج چند عکس واضح و نمای نزدیک از تجهیزات مهم و اساسی قطعه (مثل خنک کننده،پردازشگرو...)

4.معرفی قطعات دیگر مورد استفاده و دخیل در آزمایش - معرفی نرم افزار های استفاده شده و دخیل در آزمایش

5.گزارش آزمایش در حالتهای مرسوم و مختلف به صورت جدول امتیازی و بنچمارک

6.گزارش آزمایش در حالت اور کلاک شدن قطعه - تهیه جدول و بنچمارک مصرف انرژی و میزان دمای قطعه

7.قیمت در بازار و نتیجه گیری - مقدمه پایانی
    با سلام
    دوست خوبم برنامه کامل و دقیقیه . و حتما یه سری شون رو انجام میدیم . ولی یه سری رو به دلیل کمبود وقت قابل انجام نیست .
    در مورد 5 یه مقدار بیشتر توضیح بدید لطفا .
    منتظر نظرات بیشتر از شما هستیم .

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

قربانت سعید خان ..
    یه سرچی توی فروم ها بزن . ببین وقتی رکورد می زنن با چی تست می گیرن ..
    یا stability سیستم رو با چی می سنجن .
    بگردی پیدا میشه !
    نشد ما یه چند تا دو نه بلدیم ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •