تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 34 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 339

نام تاپيک: [آموزش] تبديل فيلم هاي شما به DVD با منو حرفه اي توسط برنامه ConvertXtoDvd 3

پروفشنال karkan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    TeHraN

پيش فرض

سلام...ببخشيد...سريال نامبر كجاست ؟؟؟
    همراه برنامه يه فايل هست به نام file_id و يه فايل كه نوشته patch...
    file_id رو كه ميزنم يه نوشته هاي درهم مياد...نصف فارسي نصف انگليسي...
    اگه ممكنه خودتون سريال نامبر رو اينجا بزاريد....خيلي ممنون

پروفشنال karkan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    TeHraN

پيش فرض

سلام دوست عزيز...يه سوال ديگه...
    من اگه منو نخوام يعني فقط اولش يه عكس از فيلم نشون بده و بعد فيلم رو با زيرنويس نشون بده چيكار كنم...؟؟؟
    يه چيز ساده ميخوام بدون منو

پروفشنال senatore20042003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیز شما فایل پچ رو وقتی از حالت فشرده خارج کردی اون رو در جائی که برنامه رو نصب کردی کپی کن و بر روی کلمه پچ کلیک کن و سپس ok کن. این هم لینک فایل پچ به همراه یک سریال نامبر
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر هم که نخواستی منوی اول روداشته باشی ازهمون گزینه اول dvd option بر روی default simple کلیک کن و سپس می تونی از گزینه ها هر کدوم رو که خواستی انتخابکنی و همینطور میتونی گزینه no menu رو انتخاب کنی .دوستت عزیز برای این که دستت تو کار با این برنامه راه بیافته همونطور که تو 9برنامه توضیحداده شده یک تکه فیلم 3/4 دقیقه ای رو تبدیل کن که بتونی روش مانور بدی و هم اینکه زیاد وقتت رو نگیره باز هم اگر سوالی داشتی در خدمتم .

پروفشنال karkan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    TeHraN

پيش فرض

سناتور جان بسيار ممنون...لطف كردي...رجيستر شد...ببخشيد مزاحمتون شدم...
    چشم همونطور كه گفتيد باهاش ور ميرم تا قلقش دستم بياد...بازم متشكرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه amjad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام :
    من از convertxtodvd 2 استفاده میکنم. فایلهای mkv رو تبدیل میکنم نمیتونم براش زیرنویس بزارم و زیرنویسها بهش نمی چسبن.
    ایا تو convertxtodvd 3 هم همین مشکل هست؟

آخر فروم باز Ghost Dog's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    South Park

پيش فرض

آقا منم یه مشکل دارم تو برنامه اینکه وقتی زیرنویس های sub/idx رو به فیلم اضافه می کنم پس از تبدیل نمایش ندارن ولی برای زیرنویس srt نمایش دارم. برای چند dvd مختلف هم تست کردم ولی بازم همین مشکل بوجود اومد. اگه کسی از دوستان اطلاع داره کمک کنه

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آقا منم یه مشکل دارم تو برنامه اینکه وقتی زیرنویس های sub/idx رو به فیلم اضافه می کنم پس از تبدیل نمایش ندارن ولی برای زیرنویس srt نمایش دارم. برای چند dvd مختلف هم تست کردم ولی بازم همین مشکل بوجود اومد. اگه کسی از دوستان اطلاع داره کمک کنه
    دوست عزیز یکی از باگ هایی که این نرم افزارداره این هست که امکان ویرایش فایل هایی با غالب sub/idx رونداره شما برای اینکه بتونی فایل هات روبا این فرمت ویرایش کنی بایدازبرنامهsubtitlecreator استفاده کنی که می تونی نرم افزار و مقداری آموزش در رابطع با اون رو از لینک زیردریافت کنی/
    کد:

آخر فروم باز Ghost Dog's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    South Park

پيش فرض

دوست عزیز یکی از باگ هایی که این نرم افزارداره این هست که امکان ویرایش فایل هایی با غالب sub/idx رونداره شما برای اینکه بتونی فایل هات روبا این فرمت ویرایش کنی بایدازبرنامهsubtitlecreator استفاده کنی که می تونی نرم افزار و مقداری آموزش در رابطع با اون رو از لینک زیردریافت کنی/
    کد:
    نه عزیز منظور من ویرایش کردن زیرنویس نبود چون توی قسمت آموزش برنامه هم گفته بودید که امکان ویرایش زیرنویس با فرمت sub/idx وجو نداره.
    ببینید من چند تا فیلم مختلف رو تبدیل کردم و به اون ها زیرنویس رو با فرمت sub/idx اضافه کردم و پس از تبدیل و رایت dvd این زیرنویس ها در فیلم نمایش داده نمیشه در حالی که میشه اون ها رو انتخاب کرد و مشخصه که dvd شامل زیرنویس هست ولی نمایش نداره و من یه بار هم این کار رو برای زیرنویس با فرمت srt کردم که در وانجا به طور کامل نمایش زیرنویس رو داشتم.
    حالا اگه میشه راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ببينيد مشكل زيرنويس هاي Sub/IDX هنوز در برنامه به چشم ميخوره ولي بايد ابتدا از زيرنويس ها مطمئن شد و براي اين كار بايد زيرنويس رو قبل از تبديل كنار فيلم قرار داد و چنانچه زيرنويس مشكلي نداشت براي تبديل انتخاب شود . در ضمن اين برنامه هنوز با زيرنويس هاي Sub/Idx مشكل داره و هنگام تبديل رنگ زيرنويس رو تغيير ميده و ميتونه اين هم دليلي باشه براي مشكل . راه حله ديگه هم اين هست كه يك بار توسط برنامه VobSub زيرنويس رو باز كردد وتغييراتي رو در رنگ ايجاد كرد و ذخيره كنيم و يا توسط برنامه VobSub Cutter كه جزء زيمجموعه هاي برنامه VobSub هست زيرنويس رو لود كرده و دوباره ذخيره كنيم .اگر مشکلی بود باز هم درخدمتم.
    موفق و پيروز باشيد .

داره خودمونی میشه oghab mobarez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

ببينيد مشكل زيرنويس هاي Sub/IDX هنوز در برنامه به چشم ميخوره ولي بايد ابتدا از زيرنويس ها مطمئن شد و براي اين كار بايد زيرنويس رو قبل از تبديل كنار فيلم قرار داد و چنانچه زيرنويس مشكلي نداشت براي تبديل انتخاب شود . در ضمن اين برنامه هنوز با زيرنويس هاي Sub/Idx مشكل داره و هنگام تبديل رنگ زيرنويس رو تغيير ميده و ميتونه اين هم دليلي باشه براي مشكل . راه حله ديگه هم اين هست كه يك بار توسط برنامه VobSub زيرنويس رو باز كردد وتغييراتي رو در رنگ ايجاد كرد و ذخيره كنيم و يا توسط برنامه VobSub Cutter كه جزء زيمجموعه هاي برنامه VobSub هست زيرنويس رو لود كرده و دوباره ذخيره كنيم .اگر مشکلی بود باز هم درخدمتم.
    موفق و پيروز باشيد .
    واقعا خسته نباشید
    دستتون درد نکنه بابت جواباتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •