تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 11 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 107

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر موتور سیکلت

داره خودمونی میشه Single man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان عزيز
    من يك مشكل با گير بكس موتورم دارم .وقتي كه مي زنم دنده 3 صدا مي ده قش قش مي كنه
    لطفا كمكم كنيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه dihav1359's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام به همه
    بچه ها یک موتور پیشرو پویا اتوماتیک گیرم آمده که یکسال خراب بوده موتور کوچک و جمع و جوری است میخوام خودم تعمیرش کنم به عنوان سرگرمی کسی وارد هست کمکم کنه البته فکرکنم خیلی چیزها ش شبیه موتورهای دیگه باشه ممنون میشوم هرکه چیزی بلده بگه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام
    دوستان عزیز روشی برای بیرون آوردن دنده تایم هوندا CG125 بلد نیستن؟ همون کوچیکه که روی میل لنگ میخوره
    البته بدون باز کردن انجین و فقط با باز کردن پولی و صفحه برق

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

13 بچه ها یک موتور پیشرو پویا اتوماتیک گیرم

موتورت چشه خوب يه سال خوابيده خوب بايد كاربراتشو بشوري بعد شمع را باز كني تميز كني بنزين اگه داشت خالي كني و بنزين نو بريزي وووو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

13

سلام دوستان عزيز
    من يك مشكل با گير بكس موتورم دارم .وقتي كه مي زنم دنده 3 صدا مي ده قش قش مي كنه
    لطفا كمكم كنيد
    فكر كنم گيت يا همون گايد ميل سوباب از جاش در اومده باشه يا ميل لنگ داره يواش يواش بوست ميندازه بيشتر توضيح بديد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

12

با سلام
    دوستان عزیز روشی برای بیرون آوردن دنده تایم هوندا CG125 بلد نیستن؟ همون کوچیکه که روی میل لنگ میخوره
    البته بدون باز کردن انجین و فقط با باز کردن پولی و صفحه برق
    تا جايي كه من يادمه نه نميشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه dihav1359's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام
    موتور من وقتی چند ساعت یا چند روز از خاموش بودنش میگذرد و به اصطلاح سرد میشود خیلی بد روشن میشود ولی همینکه روشن شد و کمی کار کرد بعد از خاموش کردن راحت روشن میشود البته گلویی کاربراتور به سر سیلندر ترک داشت که چسب زدم با این اوصاف فکر میکنید مشکلش چیه
    ممون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض موتور سیکلت بدون کلاچ

با سلام من یه موتور سیکلت بدون کلاچ احسان خریدم یه روز صبح روشن کردم خوب روشن شد ولی بعد ظهر هر چی سعی کردم روشن کنم نشد .. کاز هم نمیگرفت . تنظیم بادش هم دستکاری کردم فایده نداشت.حتی وقتی هم که به زور روشن شد دود سیاه میداد . ولی فردا وقتی روشنش کردم با یه استارت و خیلی راحت روشن شد می خواستم اگه میشه بدونم چرا یه همچین چیزی شد؟ با تشکر از شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست گرامی علت اینکه موتور شما بعد چند مدتی که سرد شد و با مشکل روشن میشود ولی در عوض اگر گرم باشد زود روشن میشود تایمینگ موتور یعنی فیلر سوباب بنزین چسبیده و مقدار خلاصی که فیلر روی سوباب بنزین باید داشته باشد ندارد بس و باعث میشود از طرف سوباب بنزین مقداری راه برای خروج بنزین و هوا وجود داشته باشد بس موتورتو فیلر گیری کن که عیب موتور برطرف بشه

سلام دوست عزیز برای بیرون اوردن دنده تایم غیر از اینکه موتور شما باز نشه یه راه دیگه هست قسمت فلکه برق که باز کردی یه وصیله ای هست الان تو بازار به اسم دنده کش تایم بادامک مثل فولی کش میمونه اونو تهیه کن دیگه احتیاجی به باز کردن موتور دیگه نیست

سلام دوست عزیز اگر موتور شما فقط تو دنده سه غش غش میکنه بایستی گیربکس موتور شما باز بشه و دنده سه با رابط دنده سه عوض بشه چون دندونه های هر دو چرخ دنده موتور شما در اثر فشار زیاد به موتورتون کرمکی شده بهتر هرچه زودتر عوضش کنی وگرنه کل گیربکس ضربه میبینه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام من یه موتور سیکلت بدون کلاچ احسان خریدم یه روز صبح روشن کردم خوب روشن شد ولی بعد ظهر هر چی سعی کردم روشن کنم نشد .. کاز هم نمیگرفت . تنظیم بادش هم دستکاری کردم فایده نداشت.حتی وقتی هم که به زور روشن شد دود سیاه میداد . ولی فردا وقتی روشنش کردم با یه استارت و خیلی راحت روشن شد می خواستم اگه میشه بدونم چرا یه همچین چیزی شد؟ با تشکر از شما
    دوست عزیز سلام مشکلی که برای موتورتون بیش اومده یه مثله عادی هستش این نوع موتور شما که بدون کلاج هست کاربراتور این موتور قسمت ساساتش برقی است یعنی اوتوماتیک خودش موقع روشن شدن ساساتش فعال میشه حالا اون لحظه که روشن نشده به احتمال خیلی زیاد ساساتش هنوز درگیر بوده که باعث شده موتور خفه کنه وروشن نشه اگه اون لحظه چند باری سویچو بازو بسته میکردی درست میشد نگران نباش موتورت مشکل نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •