تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: باز گزاشتن در كيس

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

سلام .

من كلا اگه در كيسم بسته باشه ؛ تمركزمو از دست ميدم هميشه درش بازه . چند وقت يه بار هم با جارو برقي گرد و خاكشو تميز ميكنم .
    حالا اگه هم ميخواين در كيس بسته باشه و فن روي در كيس باشه ؛ اگه پاور قوي نداريد ؛ يا ميخوايد از اون زياد برق نكشيد ؛ ميتونيد با يه آداپتور مستقيم به برق وصلش كنيد .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

جاروبرقی چیه! یه «بلوور» بگیر صفا کن (از کامپیوتری‌هایی که تو کار سخت‌افزارن بخواه...).

3. این کاربر از Balrog بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من یه نکته بگم برای دوستان،
    اگر از مسئله گرد و غبار که وارد کیس میشه بخاطر باز بودن در کیس بگذریم؛ این‌که باز گذاشتن در کیس باعث خنک‌تر شدن قطعات داخل کیس می‌شه یا نه کاملاً بسته به شرایط و دمای محیط و کیس‌تون داره؛
    اما نکته مهم اینجاست که به وجود اومدن جریال هوای درست در درون کیسه که باعث کنترل دمای کیس میشه، یعنی ورودی‌های مناسب هوا همراه خروجی مناسب در اصل این جریان هواست که در داخل کیس گرما رو از قطعات می‌گیره و خارج میکنه، برای همین کیس‌ها همه طراحی و معماری برای جریال هوا در درونشون دارن که خوب کیس‌های گرون قیمت‌تر با طراحی پیشرفته‌تر و فن‌های بهتر و شاید بیشتر (بسته به طراحی سیستم جریال هوای کیس) سیستم جریال هوای مناسبی برای خروج گرما از کیس ایجاد میکنن. به طور کلی برای همین همیشه باز گذاشتن در کیس باعث پائین اومدن دما قطعات داخل کیس نمیشه، مخصوصاً اگر دمای محیط بالا باشه، چون در اصل شما با این کار روال سیستم جریال هوا تعبیه شده برای کیس رو به کلی نابود می‌کنین.

کلاً اینطوری بگم اگر کیس خوبی دارین بهتره هیچ وقت برای دمای کمتر دره کیس رو باز نزارید و بزارید کیس خودش جریال هوا رو کنترل کنه ولی خوب تو بعضی از کیس‌های ارزون قیمت و غیر استاندراد یا قدیمی هم ممکنه باز گذاشتن در کیس تأثیر مثبت داشته باشه.

این نکته هم وجود داره که معمولاً دمای قطعات وابستگی خیلی زیادی به دمای کیس یا محیط ندارن و بیشتر از چند درجه معمولاً این مسائل نمی‌تونه مثلاً دمای یه CPU یا GPU رو تغییر بده (البته همیشه استثنا هم وجود داره).

Last edited by Guts; 06-02-2010 at 02:11.

5. 5 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه regedit021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran city

پيش فرض

منم كه در كيسم هميشه بازه. يه فن توپ دارم اما صداش زياده خاموشش كردم.واسه شركت اينتل هستش.الان كيسم اصلا فن نداره !فقط يكي پاور ويكي سي پي يو ويكي هم رو به روي هاردم گذاشتم كه خيلي خوب خنكش مي كنه!!
    جريان هواي خوبي توش صورت ميگيره!
    چون با اينكه كاراي سنگيني باهاش انجام ميدم ولي هميشه خنكه!
    اما اگه جيبم مايه بياد توش يه كولر مستر يا ....ميگيرم خلاص!
    هر وقت هم بخوام تميز كنم از بچه ها بلوور ميگيرم تميز مي شه !توپ

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان کولر مستر چیه؟

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یه کمپانی که کیس، پاور و سیستم خنک کننده قطعات کامپیوتر و... تولید می‌کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بابا این چه حرفی فن که بیشتر سیستمو کثیف می کنه .
    شما برین دور فن پاورتونو نگاه کنید می بینید چه خاکی گرفته.
    من پاورم رو با سیستمم گرفتم در کیسمم همیشه بازه و داخل پاورم که یک فن داره و زیر فن سی پی یوم پر خاک اما جاهای دیگه سیستمم اینجوری نیست.

داره خودمونی میشه AC Schnitzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اینو که میگم خودم شخصا تست کردم ، دمای کیسم ، (Green Tolip Plus ) که دوتا فن ساید کاور داره ،با باز گذاشتن درش بیشتر شد ، تست کردم ، شخصا

پس متوجه میشیم که دمای کیس تنها و تنها بستگی به چرخش هما در کیس داره نه باز گذاشتن درش یا از کارا

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

با باز کردن در کیس AIRFLOW (گردش هوا )ناقص میشه .

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

كيس من قديمي هستش .براي چهار سال پيش هستش.فقط يك فن دارم اونم واسه ي سي پي يو هستش.كيسم فن نداره . ولي وقتي در كيسو مي بندم بازي ها رو بعد از نيم ساعت اصلا نميكشه . به خطر همين باز ميزارم . اين بحث تحويه ي هوا هم به نظر من براي اون كيس هايي هستش كه فن دارن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •