تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 136 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1356

نام تاپيک: *. بحث و بررسي سرويس ADSL مخابرات استان تهران.*

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

به حال من که فرقی نکرده! ما با اعتماد به نفس کامل رفتیم داخل مرکز مخابراتی پاسداران با تمام مدارک یه کلمه گفتن خططون فیبر نوری هست نمیدیم ما هم سرمون رو انداخیم پایین برگشیم به منزل!!!
    حالا کی تکنولوژیش رو میتونن بخرن! احتمالا پول اونو هم باید بدیم دیگه!! گرونه آخه!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

یکی از دوستان من که تعریف میکرد خونه یکی از آشنایانشون که از مخابرات اینترنت گرفته بوده و مشکل ارتباط داشته رفته و دیده سرعت اینترنت 128 داره نصف دایل آپ کار میکنه و همش هم بینش قطع میشه و دوباره باید مودم ریستارت بشه ؛ اول مودمو برده خونه چک کرده دیده سالم با یک مودم دیگه هم همین مشکل رو داشته بعد هم با پشتیبانی مخابرات تماس گرفته که میگفت یه تلفن گویا بود که آخرش هم به هیچ وصلت نمی کرد و بعدم قطع میشد.
    این چیزی بود که اون تعریف میکرد.کلن مخابرات مانند تمامی کارهای قبلیش اینبار هم که دیده یک سفره ای باز شده گفته چرا چهار تا شرکت خصوصی و نیمه خصوصی بخورن؟خودم با قیمت کمتر (بخوانید پول زور کمتر) اینترنت پرسرعت! ارائه میدم هم کنترل ونظارتم کاملتر میشه روی کاربرها.
    حالا من نمیدونم اگه وضعیت اینترنتشون اینطوری باشه چطوری کاربر میخوان جذب کنن؟
    دوستان کسی هست که اینترنت از مخابرات گرفته باشه؟
    به نظر من با این وضعیت که اینترنت کشوری پیش میره بعید نیست یک روز کلن قطعش کنن!قبلا اگر کسی یه همچین چیزی میگفت میگفتم نیمشه ولی لان دیگه آنچنان هم بعید نمیدونم!

پروفشنال brave_ie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ساکن نیستم

پيش فرض

با وکالاتنامه هم قبول می کنند( رسمی و با ذکر تل و نوع درخواست )
    راستی من پول تل رو با نت داده بودم که تو مرکز ما اینو نمی دونستند که می شه این کار رو کرد (فرد اسدی) و من مجبور شدم یک پرینت از بانک ببرم براشون
    در هر صورتی که مالک خط نباشید و بخواید بگیرید باید مالک خط شما رو برای دریافت تجهیزات (دقیقا همین رو بنویسه) معرفی کنه

پروفشنال brave_ie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ساکن نیستم

پيش فرض

یکی از دوستان من که تعریف میکرد خونه یکی از آشنایانشون که از مخابرات اینترنت گرفته بوده و مشکل ارتباط داشته رفته و دیده سرعت اینترنت 128 داره نصف دایل آپ کار میکنه و همش هم بینش قطع میشه و دوباره باید مودم ریستارت بشه ؛ اول مودمو برده خونه چک کرده دیده سالم با یک مودم دیگه هم همین مشکل رو داشته بعد هم با پشتیبانی مخابرات تماس گرفته که میگفت یه تلفن گویا بود که آخرش هم به هیچ وصلت نمی کرد و بعدم قطع میشد.
    این چیزی بود که اون تعریف میکرد.کلن مخابرات مانند تمامی کارهای قبلیش اینبار هم که دیده یک سفره ای باز شده گفته چرا چهار تا شرکت خصوصی و نیمه خصوصی بخورن؟خودم با قیمت کمتر (بخوانید پول زور کمتر) اینترنت پرسرعت! ارائه میدم هم کنترل ونظارتم کاملتر میشه روی کاربرها.
    حالا من نمیدونم اگه وضعیت اینترنتشون اینطوری باشه چطوری کاربر میخوان جذب کنن؟
    دوستان کسی هست که اینترنت از مخابرات گرفته باشه؟
    به نظر من با این وضعیت که اینترنت کشوری پیش میره بعید نیست یک روز کلن قطعش کنن!قبلا اگر کسی یه همچین چیزی میگفت میگفتم نیمشه ولی لان دیگه آنچنان هم بعید نمیدونم!
    سیاست مخابرات قیمت کمتر و حجم بیشتره اینطوری هم، خیلی مشتری جذب میکنه الان حتی تقاضا از عرضه بیشتره .
    البته الآن یه چند روزی هست که تو چندتا مرکز که دوستمون گفتن downtime که قرار بوده 4 ساعت باشه و از قرار معلوم 4 روز شده (که امیدوارم مشکل دیگه ای نباشه).

5. این کاربر از brave_ie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

سلام دوستان

بالاخره ما هم امروز رفتيم مركز مخابراتي بهشتي درخواست سرويس ADSL داديم. مسئولش يه زنه بود كه چقدر خوش برخورد بود منتها براي خوردنش يه كاميون عسل لازم بود

دوستاني كه داستان من رو در جريان هستنن، مي دونن من الان نزديك به 5 ماهه كه به علت مشكلات مركز مخابراتي مون نمي تونستم سرويس ADSL داشته باشم كه خدا رو شكر بعد از اين 5 ماه، امروز مركز مخابراتي مون دوباره فعاليت ADSL رو از سرگرفت و من امروز درخواست كتبي دادم.

يه شماره موبايل هم گرفت گفت هفته ي ديگه
    بهتون زنگ مي زنيم براي دايري.
    Last edited by mehrdad38; 27-02-2010 at 13:55.

7. 5 کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

اين تايپك از صفحه اولش معلومه كه بهتر از قبلي هست.

داره خودمونی میشه goodigood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوستان

بالاخره ما هم امروز رفتيم مركز مخابراتي بهشتي درخواست سرويس ADSL داديم. مسئولش يه زنه بود كه چقدر خوش برخورد بود منتها براي خوردنش يه كاميون عسل لازم بود

دوستاني كه داستان من رو در جريان هستنن، مي دونن من الان نزديك به 5 ماهه كه به علت مشكلات مركز مخابراتي مون نمي تونستم سرويس ADSL داشته باشم كه خدا رو شكر بعد از اين 5 ماه، امروز مركز مخابراتي مون دوباره فعاليت ADSL رو از سرگرفت و من امروز درخواست كتبي دادم.

يه شماره موبايل هم گرفت گفت هفته ي ديگه بهتون زنگ مي زنيم براي دايري.

به سلامتی!
    به امید روزی که منم adsl پیزوریم ردیف شه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان

يه شماره موبايل هم گرفت گفت هفته ي ديگه
    بهتون زنگ مي زنيم براي دايري.
    تبریک می گم آقا دعا کن این adsl ما هم وصل شه البته الان از اون طرف وصله ها کسی هم نمی یاد ببینه چرا اینجا وصل نیس راستی به من گفتن از هیچ شرکتی تا بعد از عید مدرک قبول نمی کنند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه zigma94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

به به به به ... می بینم که تاپیک جدید همچون ققنوس از خاکستر تاپیک قبل سر برآورد و شروع به کار کرد . که میخواستم این اتفاق میمون رو خدمت همه ی دوستان تبریک و تهنیت بگم

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

حقیقتش رفقا به من میگن آقای فنایی ، یعنی اگه به چیزی یا کسی گیر بدم تا طرف به فنا نره ول کن معامله نیستم D: در مورد تاپیک قبل هم خودتون شاهد و ناظر بودید که مقصر اصلی کی بود p: در هر حال امیدوارم که اینجا دیگه شاهد اون دست از اتفاقات نباشیم . { همچنین امیدوارم شاهد حضور برو بچه های هیئت " المی" که دو تا سرویس 1 مگ از مخابرات گرفتن والی وقت نمی کنن "بریج" کنن هم نباشیم }و حالا برای خالی نبودن عریضه توجهتون رو به خبری که هم اکنون بدستم رسید جلب می کنم :

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

پیرو خبر مسرت بخش ثبت نام ADSL مهرداد خان در مرکز شهید بهشتی و خوشحالی بیش از حد و خارج از کنترل ایشون از شنیدن این خبر ( رجوع شود به شکلکهای پست مربوطه) و از اونجایی که بعضی اوقات خوشحالی بیش از حد کار دست آدم میده و یک وقت عملی انجام میده که بعد از برگشتن به حالت عادی موجب پشیمونی میشه ، به قصد خنثی کردن فضای حاصله و طبق لینکی که در آخر کامنت گذاشتم از امروز تا 72 ساعت آینده تلفنهای mehrdad38 و سایر برو بچه های شهید بهشتی و مراکز مخابراتی سیدالشهداء، شهید کلانتری، شهید تندگویان و دانشگاه به علت کابل برگردون روی هواست و دچار اختلال . بنابراین اگه شما هم چند روزی بنیانگذار تاپیک رو روئیت نکردید زیاد نگران نشید و دست به گیرنده هاتون نزنید چون ایراد از فرستندست .

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

این هم لینک :

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه Ghost_MRB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

از امروز تا 72 ساعت آینده تلفنهای mehrdad38 و سایر برو بچه های شهید بهشتی و مراکز مخابراتی سیدالشهداء، شهید کلانتری، شهید تندگویان و دانشگاه به علت کابل برگردون روی هواست و دچار اختلال . بنابراین اگه شما هم چند روزی بنیانگذار تاپیک رو روئیت نکردید زیاد نگران نشید و دست به گیرنده هاتون نزنید چون ایراد از فرستندست .

این هم لینک :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وای به حالشون.
    به ما هم گفتن 3 روز طول می کشه ولی دقیقا 1 هفته بعد وصل شد.
    یه سوالم داشتم.
    تو تاپیکه قبلی گفته شد که شرکتهای pap باید قیمت هاشون حداکثر تا 20% بالاتر از مخابرات باشه.
    حالا این شرکت ها قیمتاشونو میارن پایین یانه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •