تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: هدف مخابرات از ارائه ADSL ؟

راي دهنده
518. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • کاهش قیمت اینترنت

90 17.37%
  • رقابت با PAP ها و شکوفایی حوزه اینترنت

25 4.83%
  • انحصار طلبی و حذف رقبا

155 29.92%
  • مانیتورینگ کاربران

248 47.88%
صفحه 2 از 265 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2641

نام تاپيک: سرویس ADSL مخابرات تهران

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

سلام.من تازه فهمیدم که دوستم از مخابرات ADSL گرفته.اونم 512!
    پرسیدم چجوری؟گفت که با کارت دانشجویی!
    حالا هم هرچی زنگ میزنم بهش گوشی رو بر نمیداره!من امروز میخوام برم مخابرات و کارو یک سره کنم و 512 از مخابرات با کارت دانشجویی بگیرم!
    سرعت دانلود 512 مخابرات روی سرعت دانلود 64 ثابته؟!(همین رو میخوام ازش بپرسم ولی ...)
    شما یه لطف بکن اگر تونستین با دوستتون ارتباط برقرار کنین لطف کنین بشون بگین بیاد اینجا یه تست از سرویسش بگذار از سایت speedtest.net

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

آقا در مورد نجوه محاسبه قیمت کسی میدونه چه جوریه .

ماهی 10 تومن یعنی مثلا از 12 این ماه تا 12 ماه بعد 10 تومن یا هر ماه شمسی 10 تومن.
    قبض بعدی برای شهریور ماه هست (از 89/03/01 تا 89/05/01) که برای شما بیاد این چند روز تا انتهای ماه (31 تیر) رو برای ADSL محاسبه می کنن یعنی مبلغ ناچیزی میشه .

از دوره بعد (89/05/01 تا 89/07/01) دیگه روی روال می افته ماهی 9920 که میشه 19840 تومن. یعنی هر 2 ماه یکبار توی قبض این مبلغ درج میشه.

Last edited by mehrdad38; 04-07-2010 at 12:55.

3. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

adsl مخابرات يعني دردسر اگر مجبور نباشيد اصلا نگيريد همين مهرداد از فن اوا داشت ناشكري كرد حالا گير مخابرات افتاد

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

adsl مخابرات يعني دردسر اگر مجبور نباشيد اصلا نگيريد همين مهرداد از فن اوا داشت ناشكري كرد حالا گير مخابرات افتاد
    نه اتفاقا من مخابرات رو ترجیح می دم تا پول به فن اوای کلاه بدار و زیر مجموعه هاش بدم. اگر چه مخابرات فقط 128 می ده ولی خیالم راحته که پول 128 رو میدم نه اینکه 512 بگیرم برام 256 ببندن (شرکت هادی کام زیر مجموعه فن اوا) .

الان من از مخابرات 128 دارم سرعت 14 فیکسه. قعطی هم نداشتم تا به الان نامحدود هم هست مگه دیوانه ام برم شرکتی مثل فن اوا و زیر مجموعش 512 بگیرم برام 256 ببندن این هم یه نوع دزدیه خدا ازشون نگذره. اون کسی که بهم این شرکت رو پیشنهاد داد .....خودشم 1 مگابیت ازاین شرکت گرفته بود برای اونم سرعتش 11 بود بعدا که من خطم رو رانژه کردم پست اش رو توی فروم دیگه دیدم که شکایت کرده بود از این شرکت.

همه داستان من رو توی این فروم می دونن 6 ماه بدون اینترنت چه مکافاتی کشیدم. همه ش هم تقصیر سادگی خودم و ناجنسی اون شخصی بود که این شرکت رو بهم معرفی کرد هیچوقت یادم نمی ره.
    Last edited by mehrdad38; 04-07-2010 at 15:40.

6. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

البته انتظارات فرق داره یکی مثل مهرداد از مخابرات چنان راضی و ممنونه که روزی 40 رکعت اضافه بر سازمان نماز میخونه که ثوابش برسه به مخابرات یکی مثل پادشاه میگه گور پدر مخابرات ول میکنه میره ایرانسل یکی هم مثل من میگه اگه مخابرات ماهی 20 تومن هم دستی بده ازش نمیگیرم چه برسه به این که ماهی 10 تومن هم بدم.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

البته انتظارات فرق داره یکی مثل مهرداد از مخابرات چنان راضی و ممنونه که روزی 40 رکعت اضافه بر سازمان نماز میخونه که ثوابش برسه به مخابرات یکی مثل پادشاه میگه گور پدر مخابرات ول میکنه میره ایرانسل یکی هم مثل من میگه اگه مخابرات ماهی 20 تومن هم دستی بده ازش نمیگیرم چه برسه به این که ماهی 10 تومن هم بدم.
    نه من اصلا برای مخابرات نماز نمی خونم به هیچ وجه من گفتم مخابرات رو ترجیح می دم به این شرکت های دله دزد و مفت خور ولی نگفتم آسمون باز شده مخابرات افتاده پایین.

می دونی چیه انتخاب بین بد و بدتره

بعدشم مخابرات توی همه مناطق یکجور عمل نکرده برای کینگ قعطی زیاد داشته و بنا به دلایلی که خودش داره رفته سراغ ایرانسل.

ولی برای من هیچ مشکلی تا حالا نداشته 128 به معنای واقعی و نامحدود

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

البته 128 واقعی که میگه منظورش همن 14 کیلو بایته که مبناش idm هست که اگر کسی باهاش کار کرده باشه میدونه که وسیله مناسبی برای سنجش سرعت نیست ضمن این که 14 کیلو بایت 128 واقعی نیست واقعی 16 کیلوبایته که رسیده به 12.8 کیلو بایت چون هرکی با ADSL تو ایران کار کرده باشه میدونه که اینجا Downstream و یا Upstream تقسیم بر 10 میشه نه 8 که خود مخابرات هم تایید کرد پس باید بشه 160 دان و 160 آپ در صورتی که 127 دان و 63 آپ هست.
    برای اثبات سرعت خودتون کافیه رقمی که Dumeter نشون میده رو با چیزی که idm میگه رو مقایسه کنید.
    ایضا مهرداد میگه پادشاه بدلیل فلان و بهمان و عملکرد مختلف مخابرات خوب در اومده یا بد ولی نمیگه مخابرات دزده ولی اینو برای شرکتهای خصوصی محق نمیدونه و قطعا میگه دزدند چرا؟ فقط بخاطر این که اسم نامحدود داره چون نامحدوده پس امام زاده هست و حال آن که همین نامحدود رو 24 ساعته استفاده کنید که بمعنای مصرف 24 ساعته برق و استهلاک کامپیوتر چیزی میشه حدود 1.1 گیگ اگه نخواد وبگردی کنه درصورتی که با چند هزارتومن(5هزارتومن) اضافه و عقل سلیم میشه بیشتر از این مقدار و زمان یک چهارم مال مخابرات گرفت و استفاده کرد ولی داستان اینه که اگه عقل بچشم باشه مشگل پیش میاد چون اسمش هست محدود ولذاست که مهرداد بعد از یک هفته موفق میشه آفیس 2010 رو دانلود کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsan-inventor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    من با دایال آپ آن میشم !
    خطمون فیبر نوری هستش خواستم بدونم که مخابرات به خطوط فیبر نوری adsl میده یا نه مثل شرکت های خصوصی که میگن امکان نداره اینم نمیشه ؟!
    ممنونم .

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

مخابرات فیبر نوری رو تبدیل به مسی میکنه و روی اون مسی برای خودش اینرتنت میده برای اطلاعات بیشتر حتما به مرکز یه سر بزن.

12. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

سلام دوستان
    من با دایال آپ آن میشم !
    خطمون فیبر نوری هستش خواستم بدونم که مخابرات به خطوط فیبر نوری adsl میده یا نه مثل شرکت های خصوصی که میگن امکان نداره اینم نمیشه ؟!
    ممنونم .

مخابرات روی فیبر نوری هم سرویس می ده منتها به گفته خودش ارائه ADSL بر بستر کابل مسی در اولویت هست. شما بهتره یه سوال از مرکز مخابراتی تون بپرسین.

14. 2 کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •