تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 52

نام تاپيک: فریمور LT + عرضه شد !!!!

پروفشنال alipsp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    کرج گوهردشت

پيش فرض

متاسفانه نصبش بسی سخت و خطر ناکه واسه همین کسی به خودش زحمت و ریسکه اینکارو نمیده.
    بهتر ببرین بیرون براتون بریزن دوستان

2. این کاربر از alipsp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    شهریار

پيش فرض

متاسفانه نصبش بسی سخت و خطر ناکه واسه همین کسی به خودش زحمت و ریسکه اینکارو نمیده.
    بهتر ببرین بیرون براتون بریزن دوستان

من که اسلیم درایو جنچ شده دارم میتونم آپدیت کنم به LT+ ؟

پروفشنال alipsp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    کرج گوهردشت

پيش فرض

من که اسلیم درایو جنچ شده دارم میتونم آپدیت کنم به LT+ ؟
    آره میشه فکر کنم.چون فرقی نمیکنه.درایو درایوه دیگه.ولی مطمئن نیستم بزار کسی که سواد داره جواب بده

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

فعلا که این LT+ منتشر شده مورد داره ...
    باید علاوه بر نصبش ، بازیها رو هم پچ کنید تا اجرا بشن .
    به کسایی که تا امروز صبر کردن و هنوز هیچ بلایی سر کنسول واسه اجرای بازیهای جدید نیاوردن پیشنهاد می کنم باز هم دست نگه دارن تا ببینیم طی چند روز آینده چه اتفاقی میفته ؟
    شاید یه نسخه ی Repack یا یه چیز دیگه تو همین مایه ها منتشر بشه که احتیاج به پچ کردن بازی هم نباشه ...

6. 14 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

فعلا که این LT+ منتشر شده مورد داره ...
    باید علاوه بر نصبش ، بازیها رو هم پچ کنید تا اجرا بشن .
    به کسایی که تا امروز صبر کردن و هنوز هیچ بلایی سر کنسول واسه اجرای بازیهای جدید نیاوردن پیشنهاد می کنم باز هم دست نگه دارن تا ببینیم طی چند روز آینده چه اتفاقی میفته ؟
    شاید یه نسخه ی Repack یا یه چیز دیگه تو همین مایه ها منتشر بشه که احتیاج به پچ کردن بازی هم نباشه ...
    مرسی...
    منظورت از نسخه ریپک چیه؟ یعنی ریپک برای چی؟ واسه بازی یا LT Plus ؟
    به هر حال من هم آپدیت داشبورد و هم این ال تی پلاس رو دانلود کردم و دارم ولی هنوز هیچ کدوم رو نریختم...

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

مرسی...
    منظورت از نسخه ریپک چیه؟ یعنی ریپک برای چی؟ واسه بازی یا LT Plus ؟
    به هر حال من هم آپدیت داشبورد و هم این ال تی پلاس رو دانلود کردم و دارم ولی هنوز هیچ کدوم رو نریختم...
    نسخه Repack یعنی همون نسخه اصلاح شده ی فرمور .
    وقتی فرمور 1.6 هم عرضه شد مشکل داشت که فرداش نسخه ی Repack عرضه شد و اصلاح شد .
    از من میشنوی یکی دو روز دیگه هم دست نگه دار تا ببینیم چی پیش میاد ...

9. 6 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه metal baz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    In the nowhere but in every where

پيش فرض

درود خدمت دوستان , یه سوال من اون آپدیت بتا رو نصب کردم الان اگه این +LT رو ببرم واسم آپدست کنن دیگه میتونم راحت و بدون درد سر بازی کنم یا کلا کنسول رو باسد بندازم دور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه metal baz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    In the nowhere but in every where

پيش فرض

درود خدمت دوستان , یه سوال من اون آپدیت بتا رو نصب کردم الان اگه این +LT رو ببرم واسم آپدست کنن دیگه میتونم راحت و بدون درد سر بازی کنم یا کلا کنسول رو باید بندازم دور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    زودتر جواب منو بدید دارم دیونه میشم یعنی با این آپدیت برمیگرده به روزهای خوش قدیم

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

زودتر جواب منو بدید دارم دیونه میشم یعنی با این آپدیت برمیگرده به روزهای خوش قدیم
    چه ربطی داره داره عزیز این LT+ برای AP 2.5 بازی ها اومده اونی که نصب کردی داشبورد هست حتی می تونی روی اون داشبورد بتا مال کینکت رو هم نصب کنی... اصولا غیر از دور زدن AP 2.5 این LT+ باید با داشبورد کینکت هم سازگار باشه چون بعد از اومدن اون ساختن پس مسلما سعی می کنن با داشبورد کینکت مچ باشه... البته این یه نظریه منطقی هست... ولی مطمئنم همینطوره پس نگرانی نداشته باش... فعلا هیچ آپدیتی رو نصب نکن ببینیم فید بک های مختلف چه جوابی می دن من هنوز هیچ آپدیتی رو دستگاه نصب نکردم آخریش همون آپدیت آوریل بود

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

خب برو بچه ها برید همه دستگاهتون رو به LT+ آپدیت کنید .چند تا نکته که احتمالا واسه بعضیا سوال باشه : (حتما بخونید)

1 . با آپدیت به +LT شما باید حتما بازیهای جدید رو با پچ امنیتی که برای AP2.5 طراحی شده بازی کنید ، این پچ از این به بعد باید خود به خود روی دی وی دی هایی که از فروشنده ها می گیرید باشه بنابراین حتما بازی رو از یه جای مطمئن بخرید که می دونید از این پچ استفاده می کنن .
    2 . با توجه به نکته 1 از این به بعد بازیهای جدید که امنیت واسه لایو نداشته باشن (پچ نشده باشن) روی هیچ دستگاهی چه آنلاین و چه آفلاین ، چه واسه لایو بازها و چه واسه غیر لایو باز ها، اجرا نمیشن بنابراین اگه اهل لایو باشید می تونید امیدوار باشید که از این به بعد همه ی بازیهایی که می گیرید در محیط لایو امن هستند .
    3 . با نصب +LT همه ی بازیهای قدیمی قابل اجرا هستند حتی اگه پچ نشده باشند چون توی بازیهای قدیمی از AP2.5 خبری نیست بنابراین با خیال راحت آپدیت کنید .
    4 . آپدیتش کار سختیه بنابراین اگه تا حالا تجربه نداشتید ببرید یه جای مطمئن بدید واستون آپدیت کنن .

14. 9 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •