تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 26 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 255

نام تاپيک: بهترین رشته رزمی از دید شما / در کدام رشته رزمی فعالیت دارید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه genius_islamic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

در مورد عینکی بودن نه مشکلی نداره یک نفر بود توی سالن ما که واقعا کماندویی بودا اتفاقا عینکی هم بود درضمن عینکش را هم همش می زد
    برای کمر بند هم توی ورزش ما که امتحان و اینا زیاد نمی گیرند یک مدت که دستت راه بیفته پول میگرفتند و مدرک صدار میکردند مردکش هم معتبر بود و از بالا میومد تا یک جایی هم میتونستی بالا بری چون خو استاد هم دان 3 بیشتر نبود توی کاراته فکر میکنم راحت تر باشه یعنی راحت میری مشکی و اینا را میگیری البته نه خیلی و نشد هم نیست
    درضمن:اخطار به کسانی که چاق هستند وقتی میاند حسابی هیکلی میشن ولی اگه ورزش را رها کنین حسابی جاق میشین شکم میارین چون تمرینات شکم هم زیاد انجام میشه اگه اومدین باید تا اخرش باشین یا اروم اروم جلو برین

2. 3 کاربر از genius_islamic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

راستی نحوه ی کار بیشتر دو نفر دو نفر بعضی وقت ها هم 3 تا میشدیم 3 تا بیشتر زمانی که میخواستیم صفت شیم

4. 2 کاربر از genius_islamic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

من سوال دارم
    برای یاد گرفتن یک ورزش رزمی اگه عینکی باشی مشکلی بوجود میاد ؟ و اینکه اینها که کمربند مشکی یا زرد و ... می گیرند از کجا شروع می کنند ؟ آیا مدرک هم صادر می شه ؟ نحوه تمرینش چه طوریه ؟ دو به دو هست یا انفرادی
    سلام رفیق من خودمم عینکی هستم.
    راستش بستگی داره به رشته و حرکاتت مثلا تو کونگ فو که من می رفتم حرکات پرشی هم داشت و مجبور بودی حداقل اون لحظه عینک رو برداری چون تو دست و پا می شکست البته بعضی ها هم وسواس دارند که تو ورجه وورجه عینک نداشته باشند.
    این هم بر میگرده به ورزش و هم به خودت.

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:13 AM ----------

سلام
    اسمش معلومه خیلی ها هم میاند ولی فکر میکنم شاید چون خشونتش بالاست زیاد نمیمونند شاید هم بعضی ها برای دعو میاند
    دفاع شخصی اول باید رزمی را خوب بلد باشی بعد یک سری تکنیک ها هست مثلا یک نفر چاقو زد چطوری چاقو را بگیری و دستگیرش کنی درکل اول باید رزم کار کنی تا بدنت و اصول را یاد بگیری بعد توی دفاع شخصی ازشون ااستفاده کنی شهرتون اسمش چیه؟
    سلام و بازم ممنون.
    خوب این انگار برام جالب نیست.
    نظرت در مورد جودو چه طوره؟
    میدونی جه فرقی با کونگ فو داره؟

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:14 AM ----------

در مورد عینکی بودن نه مشکلی نداره یک نفر بود توی سالن ما که واقعا کماندویی بودا اتفاقا عینکی هم بود درضمن عینکش را هم همش می زد
    برای کمر بند هم توی ورزش ما که امتحان و اینا زیاد نمی گیرند یک مدت که دستت راه بیفته پول میگرفتند و مدرک صدار میکردند مردکش هم معتبر بود و از بالا میومد تا یک جایی هم میتونستی بالا بری چون خو استاد هم دان 3 بیشتر نبود توی کاراته فکر میکنم راحت تر باشه یعنی راحت میری مشکی و اینا را میگیری البته نه خیلی و نشد هم نیست
    درضمن:اخطار به کسانی که چاق هستند وقتی میاند حسابی هیکلی میشن ولی اگه ورزش را رها کنین حسابی جاق میشین شکم میارین چون تمرینات شکم هم زیاد انجام میشه اگه اومدین باید تا اخرش باشین یا اروم اروم جلو برین
    راستش من مدتی که باشگاه بودم از همین بدم میومد که کیلویی مدرک می دادند.
    راستی من یه مشکلی دارم که سینه هام زیادی ورم دارند البته چند سالی هست اینجوریه.
    مال اضافه وزنه یا چیز دیگه ای؟

6. این کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام راستش توی این ورزش خیلی شبیه به نظامی ها مدرک میدند اصلا معلون نیست چه طوریه یک بار می میری مسابقه مدال میری از سفید بهت قرمز را میدند یک بار هم طرف خوشش نمیاد ازت یا شل و ولی سه سال میای بعد به بهت ابی یا سبز میده
    حالا شاید این سالن ما اینطوریه من برای کمربند نمی رفتم خیلی ها تقریبا فکر میکنم بیشتریا اینجوریا کمربند هم نمی بندند مسابقه هم نری اسیب نمی بینی یعنی تا خودت نخوای اسیب نمی بینی

8. این کاربر از genius_islamic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام genius_islamic جان و دوستان تو نقل قول بالا مطالبی بی پاسخ موند.اطفا دادامه بدین.

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یادش بخیر ما بچه بودیم می رفتیم تکواندو !!!
    حدوده 9 ماه یا کمتر رفتم !!
    هر 3 ماه یه بار امتحان کمربند برگزار میشد !!
    تا سبز رفتم الانم گواهینامشو دارم

البته به زور خونواده می رفتم

11. 2 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز babelirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    سنندج

پيش فرض

سلام
    در مورد ورزشی که دوست عزیزمون genius_islamic گفتن
    باید خدمتتون عرض کنم که ما توی دنیا هیچ رشته ای نداریم که همچی تموم باشه این رشته ای هم که شما گفتید بله خیلی خوبه ولی مثل دانشگاه های ایران میمونه شما از هر چیزی یکم میخونید ولی دست آخر میبینید که از هیچکدوم اینقد بلد نیستی همش در حد یک مبتدی هست من خودم خیلی دربارش تحقیق کردم .
    در مورد رشته های من بگم به شخصه دفاع شخصی رو نمیپسنم خوب نظر شخصی ادمه خیلی جالب نیست یه جورایی فقط یاد میگیری دفاع کنی
    خوب رشته هایی مثل کونگ فو هم که خودت رفتی جالبه ولی قدرت ضربات خیلی زیاد نیست
    ولی در مورد رشته خودم کیک بوکسینگ باید بگم شما مثلا" زدن توی بیضه فقط خطاست که اونم جوری نیست که اگه بزنی بندازنت بیرون اگه 3 بار بزنی اونوقته که فول تمام میشه و شما حذف میشی از جریان مسابقه ولی جالبی این رشته اینه که شما هیچگونه محدودیتی واسه ضربات نداری پرشی داریم تکنیکی داریم ضربات مشت به فراوانی از اون بیشتر ضربات پا هست که با قدرت و انرژی زیادی در این ورزش هست من به شخصه درجه خشونت کیک بوکسینگ رو 80% میدونم
    بازم سوالی بود در خدمتم در مورد فول کوتاک ، تکواندو ، جودو و موتایی هم اطلاعات خوبی دارم

13. 2 کاربر از babelirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

سلام به همگی دوستان من تموم ورزش های رزمی رو یه نگاهی انداختم و رشته های زیر برم جالب بود.

پارکور :
    حرفه ای و سخت و کار آن پرش و انتخاب بهترین راه. هدف: در این ورزش مثلا از هر مکانی که میروی به جای رفتن از پله ها از آن میپری و .....

کونگفو توآ:
    ورزش رزمی خوب و ایرانی

تایچی چوان:
    مدیتشن و ورزش های رزمی ترکیب شده و حرکات نرم و آرام اند.

جوجیتسو:
    ورزش رزمی که همه حرکات چه نرم چه سخت و چه چرخشیو چه پرتابی در آن هست.

جودو:
    ضربات دست و پا در آن ممنوع استو هدف آن زمین انداختن و از پا در آوردن حریف است.

جیت کان دو :
    سبک ایجاد شده توسط بروسلی.

کاجو کنبو :
    این سبک ترکیبی از هنرهای رزمی تانگ سودو (Tangsoodo)، جودو (Judo)، جوجیتسو، کنپو (Kenpo) و کونگ فو می باشد. در این رشته هر تکنیک به گونه ای طراحی شده است که بنابر عکس العمل بدن حریف ، حرکت بعدی را شکل می دهد.

كاراته :
    کاراته‌ یک نوع ورزش رزمی است. به معنای روش مبارزه و دفاع با دست خالی (بدون سلاح) و شامل ضربه‌های سریع دست و پا.

حالا میخوام در مورد این رشته ها نظرتون رو بدونم.و اینکه کدوم از همهم بهتره و تو ایران بهتر جواب میده؟

برای پارکور و ایچی چوان و جوجیتسو و جیت کان دو و کاجو کنبو تو ایران و شهر من یعنی بیرجند باشگاه هست؟

الان به نظر شما اینکه تو جودو حرکلات دست و پا ممنوعه محدودیت نیست؟بدون دست و پا پس چه کار میکنند؟کشتی می گیرند؟

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

سلام
    در مورد ورزشی که دوست عزیزمون genius_islamic گفتن
    باید خدمتتون عرض کنم که ما توی دنیا هیچ رشته ای نداریم که همچی تموم باشه این رشته ای هم که شما گفتید بله خیلی خوبه ولی مثل دانشگاه های ایران میمونه شما از هر چیزی یکم میخونید ولی دست آخر میبینید که از هیچکدوم اینقد بلد نیستی همش در حد یک مبتدی هست من خودم خیلی دربارش تحقیق کردم .
    در مورد رشته های من بگم به شخصه دفاع شخصی رو نمیپسنم خوب نظر شخصی ادمه خیلی جالب نیست یه جورایی فقط یاد میگیری دفاع کنی
    خوب رشته هایی مثل کونگ فو هم که خودت رفتی جالبه ولی قدرت ضربات خیلی زیاد نیست
    ولی در مورد رشته خودم کیک بوکسینگ باید بگم شما مثلا" زدن توی بیضه فقط خطاست که اونم جوری نیست که اگه بزنی بندازنت بیرون اگه 3 بار بزنی اونوقته که فول تمام میشه و شما حذف میشی از جریان مسابقه ولی جالبی این رشته اینه که شما هیچگونه محدودیتی واسه ضربات نداری پرشی داریم تکنیکی داریم ضربات مشت به فراوانی از اون بیشتر ضربات پا هست که با قدرت و انرژی زیادی در این ورزش هست من به شخصه درجه خشونت کیک بوکسینگ رو 80% میدونم
    بازم سوالی بود در خدمتم در مورد فول کوتاک ، تکواندو ، جودو و موتایی هم اطلاعات خوبی دارم
    سلام رفیق و ممنون جواب دادی.
    راستش من از بوکس و کیکبوکسکینگ خوشم نمیاد و رشته های مورد علاقه ام رو در پس بالا نوشتم.این رشته هه مثل بوکس و... یه جورایی خطرناکند.نیستند؟
    الان تفاوت این سه رشته که گفتی چیه به نظرت؟

15. این کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام این رشته ای که بنده گفتم از همه ی رشته ها کامل تره چون مشکلات اونا را برداشتن یک جورایی فقط واسه مبارزه و اینا هست چون مثل کاراته و انیا زیاد حرکات نمایشی و فرم کار نمیکنند گفتم مثل رشته نظامی می مونه پارکو که دوست عزیز فرمود خیلی عالی هست ولی بهتره اول رزمی کار کنین تا بدونین چی به چی هست دفاع شخصی هم همینطور چون باید از همین تکنیک های رزم استفاده کنین من دنبال ورزش نظامی بودم که این خیلی خوب بود حالا خودتون بهتر میدونین درضمن اسیب هم نمی بینید چون مثلا توی بوکس یکی از دوستام میگفت توی تمرینات هم به هم مشت میزدیم یا کیک بوکسینگ شنیدم که با چوب به ساق پا می زدند اما این اصلا تا نخوای مبارزه کنی اصلا اسیب نمی بینی خیلی کم فقط باید حواست باشه حرکات را درست انجام بدین

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

در ضمن در کل عرض کنم خدمتتون که این ورزش همه چی داره البته نه به صوت حرفه ای هرچی که به درد مبارزه بخوره را از هرورزش برداشتن مثلا بوکس برای صورت جودو و کشتی برای راند 3 خلاصه هرچی دیگه حتی روی دیوار هم راه می رفتیم البته 2 3 قدم

17. این کاربر از genius_islamic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Davood_titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ...::: هـمــــدان :::....

پيش فرض

من از دفاع شخصی خوشم میاد ولی حیف فرصت نشده برم سراغش

19. این کاربر از Davood_titan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •