تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 280 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2800

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

در نهايت چاره اي براي هوادار نميمونه جز اينكه بگه
    پرسپوليس اول بشي آخر بشي دوست داريم
    راستي چند وقته ديگه اين شعار رو توي ورزشگاه ها نشنيدم
    شايد معيار طرفداري فرق كرده و تيم حتما بايد اول بشه تا دوسش داشته باشيم

2. 2 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    forum.p30world.com/member.php?u=989

پيش فرض

من به شخصه اميدوارم واسه فصلِ بعد:
    1. علي دايي () از تيم بره؛
    2. علي كريمي () به تيم برگرده؛
    3. يه مربي خوب؛
    4. چن تا خريد خوب...
    سلام، منم نظراتمو بگم:
    1.مخالفم
    2.موافقم
    3.داریم...
    4.موافقم

این فصل اگه بتونن واسه فوروارد کریم انصاریفرد و آرش افشین رو بگیرن خیلی خوب میشه!
    کریمی و مهدویکیا اگه بیان، چون با غیرت و تعصب بازی میکنن میترکونن!
    با تشکر از وقتی که در اختیارم گذاشتین!

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

انصاری‌فرد که داره میره بلک‌برن
    حالا جدی هم نباشه، حتماً اروپایی میشه ... لیاقتش رو هم داره ...
    آرش افشین هم فکر نمی‌کنم فولاد بده، چون قراردادش دو ساله است ... مثل نوروزی ...
    مهدی و علی بیان عالی میشه، تو زمین راه هم برن از خیلیا بهترن!

5. 2 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نظر دوستان محترم اما من با اومدن مهدوي كيا و كريمي مخالفم
    سنشون بالاست و متاسفانه برعكسي بازيكناي سن بالاي اروپايي اضافه وزن هم دارن البته علي كريمي رو بعد از رفتن به شالكه نديدم
    من فكر ميكنم قبل از هر چيزي پرسپوليس نياز داشته باشه كه بعد از مدتها چهار بازيكن خارجي خوب به خدمت بگيره تا يه تكوني بخوره
    دو تا در خط مياني يكي در دفاع و يكي در حمله
    خيلي دوست دارم انصاريفرد بياد ولي بعيد ميدونم با اين قيمتايي كه ميدن پرسپوليس توان خريدشو داشته باشه
    زنيد پور اگه بياد و مثل دوران آمادگيش باشه خريد خيلي خوبي ميشه

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با احترام به نظرت علیرضا جان، ولی من با زنیدپور مخالفم، چون واقعاً تو این یه فصلی که تو استیل بود، به شدت از آمادگی دور شد و دیگه اون بازیکن سابق سایپا نیست ... اون قدر حاشیه اومد دنبالش که دیگه من حتی در حد پرسپولیس نمی‌بینمش !!

اما در مورد کریمی و مهدی ... علی کریمی که فکر کنم همه به هوش ذاتی و قدرت رهبری تیمیش واقف باشیم ... مسلماً آماده هم هست! چون اگه ماگات نمی‌رفت، تازه رسیده بود به مرز آمادگی‌ای که ماگات می‌خواد !! یعنی یه چیزی فراتر از آمادگی یه بازیکن معمولی !! حالا اگه فلیکس ریسک نکرد و بازیش نداد، بماند، اما به اون شرایط لازم رسیده بود ... با اومدن رانگنیک، خب چون اعتقادی بهش نداشت و بازیکن هم زیاد داشت، بازی نرسید بهش ...
    ولی در کل فکر می‌کنم حداقل سطح بازیش از تیاگو و مازیار زارعی که تو فصل قبل دیدیم بالا‌تر باشه !!
    اما مهدی ...
    نمی‌دونم بازیای استیل رو دنبال می‌کردی یا نه؛ اما تو اون تیم از پیش بازنده، فقط دو تا بازیکن بودن که مثل همیشه بازی می‌کردن؛ یکی فریدون زندی بود و یکی همین مهدی مهدوی‌کیا ... اضافه وزن آن‌چنانی هم نداره ... ولی جدای از این‌ها، هافبک راست خوبی نداریم الان ... حتی اگه غلامرضا رضایی هم برگرده، باز یه هافبک راست تخصصی نیست ... مهدی تو چند بازی‌ای که نه در دفاع، بلکه در هافبک راست بازی کرد، نشون داد چقدر کارآمد‌تره ... پستی که سال‌ها توش درخشید ...
    مهدی کسی نیست که واسه تیم کم بذاره !! هنوز که هنوزه سانتراش از بهترین‌های ایرانه ... قدرت تغذیه‌ی خوبی داره ... اگه تو تابستون تمرینای دایی خوب پیش بره و مهدی بتونه خودش رو بالا بکشه و از اون افت استیل فاصله بگیره، دوباره می‌تونه همون مهدی خوب تیم ملی بشه ...

8. 2 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anon85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    here & there

پيش فرض

سلام،
    واسه من واقعا جاي سواله كه اين دوستاني كه هنوز از عملكرد علي دايي دفاع مي كنن، منطقشون چيه؟
    از نظر فني كه بازي تيمو هممون داريم مي بينيم؛
    تو نتيجه گيري هم همين چن تا دليل كافيه كه اين فصلو بهش گفت فاجعه: چهارم شدن تو ليگ، حذف شدن از گروه مقدماتي ليگ آسيا، باخت رفت و برگشت تو دربي، شكسته شدن ركورد باخت متوالي تيم، ...
    از لحاظ مسائل بيرون زمين هم كه ماشالا حاشيه هايي كه ايشون به نحوي توش نقش داشتن كم نيست: اختلاف با كاشاني و تهديد به افشاگري (كه بيشتر به توجيه نتايج تيم مي مونه؛)، خداحافظي ناگهاني كريم باقري؛ اخراج شيث رضايي از تيم در 2 مرتبه؛ (دفعه ي اولشو يه بچه 5 ساله هم مي فهميد كه توجيه باخت تو دربيه؛)، درگيري با بوقچي تيم و تهديد كردن ليدر ها به آوردن تماشاچي از اردبيل با اتوبوس؛ ...

به نظر من اگه همه ي اينها رو با كارنامه ي ايشون تو تيم ملي جمع بزنيد، به اين نتيجه مي رسيد كه علي دايي هنوز مربي بزرگي، حداقل تو سطح فوتبال ايران، نيست؛ (البته فن هاي آقاي دايي ميتونن بيان و از قهزماني اين آقا با سايپا بگن؛ هر چند كه مطمئنا اسمي هم از ورنر لورانت نميارن...)

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

روی سخن دوستمون anon85 رو به خودم فرض نمی‌کنم، چون نه از فن‌های دایی‌ام، نه حتی خوشم میاد از ایشون !!
    من طرفدار ابقاش هستم، دلیلش رو هم گفتم! علی دایی یه سال آزمون و خطا رو پشت سر گذاشته، به تجربه و شناخت خوبی از بازیکنا و تیم رسیده، حالا بخوایم عوضش کنیم، مربی بعدی دوباره باید یه سال زمان واسه همین آزمون و خطا‌ها صرف کنه، و این جریان ادامه داره و پرسپولیس رو به نابودی کشیده میشه ...

در مورد حواشی اما، مسلماً اخلاق مزخرف دایی بی‌تاثیر نبوده، اما قبول کنیم خیلی هم باهاش خوب تا نشد ... هر روز یه بامبول جدید ...
    ولی در کل همه می‌دونیم که مربی پرحاشیه‌ایه ...

11. این کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز anon85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    here & there

پيش فرض

اول از همه بگم مخاطبِ من شخصِ خاصي نبود؛
    چون همون جوري كه تو پست قبليم نوشتم، حقيقتا واسه من جاي سوال داره كه چطوري هنوز هم ميشه از عملكرد علي دايي دفاع كرد؟

آخه فقط اينجا هم نيست؛ هر جايي كه ميري وقتي بحث اين فصل ميشه، يه درصد قابل توجهي از پرسپوليسيا ميگن علي دايي مقصر نيست...
    (من به شخصه حدس مي زنم رسانه هاي خودمون تو اين قضيه تاثير دارن؛ به هر حال خيلي با علي دايي مهربانانه برخورد كردن...)

سوالِ من اينه: مگه تو فوتبالِ حرفه اي، سرمربي مسئول نتايج تيم (و كلا مسائل فني) نيست؟
    مگه هممون اذعان نداريم كه نتايج امسال پرسپوليس چيزي تو مايه هاي فاجعه بوده؟
    پس ديگه دفاع از علي دايي چه معني داره؟

دادن يه فرصت ديگه به يه مربي بازنده...

13. 2 کاربر از anon85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

در مورد بازیکنانی مثل زنید پور ، افشین ، نوروزی ، انصاری فرد ، مهدوی کیا و کریمی با نظر دوستان موافقم .
    زنید پور دیگه اون بازیکن سابق نیست ، باید خیلی تلاش کنه تا دوباره اسمش رو زنده نگه داره !
    افشین و نوروزی قرار دو ساله دارن و بعید فولاد از دستشون بده ! قابل پیش بینیه اگرک قرار به فروششون باشه چه قیمت بالایی خواهند خواست که هیچ تیمی حاضر به پرداختش نیست !
    کریمی تویه چند بازی که به میدان رفت عملکرد خوبی داشت ... و واقعا تمرین کردن با تیمی مثل شالکه بازیکن رو برای لیگ ایران خیلی فراتر از آماده نگه می داره !
    مهدوری کیا گرچه تویه تیمی بود که ته جدول سقوط کرد اما خودش از بازیکنان تاثیر گذار استیل بود . هنوز که هنوز سانترهاش بی نقص ه و تاثیر گذار !
    (اگه قرار باشه کریمی و مهدوی کیا برگردن امیدوارم داستانی مثل کریمی براشون تکرار نشه !! )
    انصاری فرد هم که الان بهترین شرایط برای ترانسفرش به اروپا هست . باید بره ، آیندش اینطوری واقعا رقم می خوره ، لیاقتشم داره .

15. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

بحث در مورد علی از جمله بحث هایی هست که بدلیل دیدگاه ها و نظرات مختلف شاید هیچوقت به یه نتیجه واحد نرسه و البته به نظر من تقریبا همشون هم درستن !
    علی دایی واقعا اسطورست ... کسی که واقعا تویه این فوتبال بوده و زحمت کشیده . واقعا زحمت کشیده ! نه مثل فوتبالیست های امروزی سر از امارات در آورد و نه اسمش کمرنگ شد . دیگه از این نمونه نداریم و شاید نخواهیم داشت .
    اما بحث عملکرد که پیش بیاد دیگه قرار نیست بواسطه فن بوی بودن یا اسطوره بودن علی دایی چشم بسته ازش حمایت بشه ! ( کما اینکه متاسفانه شاید خیلی از کسانی که ازش طرفداری می کنن دلیلی جز این دو نداشته باشن)
    دایی این فصل کارنامه درخشانی داشت ! خیلی درخشان ! فوتبال تیم ملی زمان دایی هم اصلا جالب نبود !این فصل هم از لحاظ فوتبالی پرسپولیس سطح متوسطی داشته ، پر از نوسان ! بعضی بازی ها بی نظیر ، بعضی بازی ها افتضاح ! اینا نشون میده دایی یه مربی کامل نیست ، هنوز نیست اما به نظر من با هر کارنامه ای برای این فصل باید یه فصل دیگه هم بهش فرصت داد . این فصل پرسپولیس با این حاشیه و ... رتبه چهارم رو گرفت . گرچه در حد نام پرسپولیس نیست اما رتبه بدی هم نیست . به نظر من علی دایی از لحاظ فنی هنوز به حد ایده آل نرسیده و در کنارش هم نقص هایی مثل غرور بیش از حد یا عدم توانایی در دادن دستورهای تاکتیکی یا تمرینات نا مناسب یا عدم توانایی در کنترل روانی بازیکنان هم وجود داره . انصافا این فصل هم خیلی دایی رو اذیت کردن ، آخر فصل خیلی از مسایل رو شد ، حالا طی فصل چه مسایلی بود خدا می دونه .
    اینکه دایی در توجیه باخت ها همش دم از مسایل حاشیه ای میزنه رو منم باهاش مخالفم، ، مسئول درجه یک نتیجه نگرفتن تیم سر مربی هست ! دلیلی نداره پای مدیرعامل و لیدر و غیره و ذالک وسط کشیده بشه ! سرمربی باید بتونه حاشیه ها رو کنترل کنه نه خودش بهش دامن بزنه ! البته بگم اگه این اواخر دایی همه چیز رو به صراحت گفت به نوعی دیگه کاسه صبرش لبریز شده بود ، به نظر من هم کار درستی کرد.
    من با نظر کوروش موافقم ... بهتره یه فصل دیگه به دایی فرصت بدن تا عیار واقعی دایی مشخص بشه !

17. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •