تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 34 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 337

نام تاپيک: مشاوره برای خرید لوازم خانگی

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

مطممئن باش اینا هیچ فرقی ندارن.شرکت های بزرگی مثل زیمنس یا بوش که مثل کارخونه های چینی نیستن هر آت آشغالی تولید کنن فقط ارزون باشه.اگه قرار بود کاراییشون فرق داشته باشه اصلا تولید نمیکرد.حتما یه تحقیقی کردن دیدن که هیچ فرقی ندارن.همون بحث سونی ژاپن و مالزی شد.

زیمنس زیمنسه.دیگه فرقی نمیکنه تو آلمان تولید بشه یا ترکیه یا صحرای آفریقا.
    اتفاقا خیلی فرق دارن،من متریال رو به عینه دیدم فرق میکنه،یعنی شما میگین عمر استیل با پلاستیک متفاوت نیست ؟
    تازه این چیزیه که ما میبینیم،توی دستگاه که 100% خیلی فرق میکنه
    من میخوام بگم کیفیت همون سونی که شما گفتین هم بسیار متفاوته،سونی ژاپن واقعا مرگ نداشت،اما سونی مالزی کم هم سوتی نداشت

2. 2 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

AEG امتحان کنید
    شرکت سپهر الکتریک وارد می کنه که خدمات مناسبی داره
    من یه مدتی تو نماینده ی AEG تو شهرمون کار کردم قبلاً، اون موقع شرکت آریان چابهار AEG وارد می کرد . جنساش حرف نداره

4. این کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

اتفاقا خیلی فرق دارن،من متریال رو به عینه دیدم فرق میکنه،یعنی شما میگین عمر استیل با پلاستیک متفاوت نیست ؟
    تازه این چیزیه که ما میبینیم،توی دستگاه که 100% خیلی فرق میکنه
    من میخوام بگم کیفیت همون سونی که شما گفتین هم بسیار متفاوته،سونی ژاپن واقعا مرگ نداشت،اما سونی مالزی کم هم سوتی نداشت
    مطمئنا شرکت از چیزی که تولید میکنه اطمینان داره و نمیاد به خاطر پلاستیک و استیل اسم خودشو زیر سوال ببره.

فرق اینا هم ممکنه تو 50 سال استفاده معلوم بشه.وگرنه پلاستیک و استیل تو 10-15 سال هیچ فرقی با هم ندارن.(مگر این که بخایی یه عمر ازش کار بکشی)

الان همه شرکتا کارخونشون رو میبرن جایی که کارگر ارزونتر باشه.خود سونی خیلی از قسمت هاش رو برده چین.

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یه چیز دیگه هم هست اینه که دیگه لوازم خانگی رو برای مصرف یک عمر طراحی نمی کنن
    من اون موقع برای نصب ظرفشویی رفتم یه خونه ای ، یه ظرفشویی AEG داشتن مال 40 سال پیش بود
    قدیمیه راحت 5 برابر یه ظرفشویی فعلی وزن داشت ! همه چیزش فلزی بود
    ولی الان چون تکنولوژی ها دائم عوض می شن شرکتها ترجیح می دن کار رو سریعتر و ارزونتر تموم کنن.

7. این کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

AB

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

مطمئنا شرکت از چیزی که تولید میکنه اطمینان داره و نمیاد به خاطر پلاستیک و استیل اسم خودشو زیر سوال ببره.

فرق اینا هم ممکنه تو 50 سال استفاده معلوم بشه.وگرنه پلاستیک و استیل تو 10-15 سال هیچ فرقی با هم ندارن.(مگر این که بخایی یه عمر ازش کار بکشی)

الان همه شرکتا کارخونشون رو میبرن جایی که کارگر ارزونتر باشه.خود سونی خیلی از قسمت هاش رو برده چین.
    شرمنده عزیز
    برای حرفت احترام قائلم،اما هیچ جوره نمیتونم بپذیرمش،دلایل منطقی هم آوردم،چون من تجربی از روی جنس ای مختلف صحبت میکنم
    به هر حال
    موفق باشی

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

منم با آقا پوریا موافق هستم .کیفیت محصولات بوش آلمان خیلی بالاتر از ترکیه هست.ترکیه محصولاتش رو برای جهان سوم و کشور های آسیایی میزنه.پس برای اینکه قیمت رو پایین بیاره از یه چیزایی کم میزاره.به علاوه اصلا اون مدل هایی که آلمان میزنه ترکیه نمیزنه.هر کدوم مدل ها و خط تولیده خودشون رو دارن.

ماشین لباسشویی هم هر چی سنگین تر باشه بهتره.به علت اینکه از بلوک سنگین تری درش استفاده شده تا نیروی حاصل از گشتاور چرخشی موتور رو خنثی کنه و به اصطلاخ ماشین تو جاش حرکت نکنه و صداش کمتر باشه.(البته این سنگینی هم محاسبه داره .مثلا برای 7 کیلویی با 10 کیلویی خیلی فرق داره.)

در مورد آ ا گ هم بگم که اصل آلمانش خیلی خیلی کمه و داره ایتالیا میزنه.

10. 2 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

منم با آقا پوریا موافق هستم .کیفیت محصولات بوش آلمان خیلی بالاتر از ترکیه هست.ترکیه محصولاتش رو برای جهان سوم و کشور های آسیایی میزنه.پس برای اینکه قیمت رو پایین بیاره از یه چیزایی کم میزاره.به علاوه اصلا اون مدل هایی که آلمان میزنه ترکیه نمیزنه.هر کدوم مدل ها و خط تولیده خودشون رو دارن.

ماشین لباسشویی هم هر چی سنگین تر باشه بهتره.به علت اینکه از بلوک سنگین تری درش استفاده شده تا نیروی حاصل از گشتاور چرخشی موتور رو خنثی کنه و به اصطلاخ ماشین تو جاش حرکت نکنه و صداش کمتر باشه.(البته این سنگینی هم محاسبه داره .مثلا برای 7 کیلویی با 10 کیلویی خیلی فرق داره.)

در مورد آ ا گ هم بگم که اصل آلمانش خیلی خیلی کمه و داره ایتالیا میزنه.
    کیفیتش هم بالا باشه شما نمیخایی که یه عمر ازش استفاده کنی.همین کیفیت پایینی که میگین (که به نظر من پایین هم نیست) برای 10-15 سال کافیه و لازم نیست پول بیشتر بدی و آلمانی بخری.الان دیگه هیچ کس نه 40 سال بلکه حداکثر 8-10 سال از یه وسیله استفاده میکنه و میندازتش دور.

شما محصولات دو سال پیشو با الان مقایسه کن ببین چقدر تکنولوژیشون پیشرفت کرده.چندین نوع امکانات جدید گذاشتن روش اون موقع 4 تا برنامه داشتن الان 7 تا دارن.

یکی از آشناها رفته بود لندن اونجا میخاست یه دوربین سونی بخره.اولش طبق عادت ایرانیا از فروشنده پرسیده بود که این سونی ژاپنه یا مالزی.میگفت فروشنده مسخرش کرده بود که سونی سونیه دیگه چه فرقی داره.

متاسفانه تو ایران یه جوری جا افتاده که همیشه ژاپن و آلمان بهترن.البته در این که تولیدشون کیفیت بالایی داره شکی نیست ولی دیگه الان همه کارخونه ها همونطور که دوستمون هم گفتن میخان جنس ارزونتر تولید کنن تا وقتی شما میخایی عوضش کنی کمتر ضرر کنی و راحت تر بتونی بخری.(مثلا کمپرسور یخچال های بوش ساخت آلمان نیستن و ارزونتر هستن.)برای تولید جنس ارزون هم باید کارخونه هاشون رو جایی ببرن که کارگر ارزونتره.شما اگه بدونی که تمام قطعات دیجیتال کمپانی بوش تو چین تولید میشن بازم میگی فقط آلمانی؟

در ضمن بوش تو ترکیه تحت لیسانس تولید نمیشه و فقط کارخونش رو برده اونجا.

در مورد مدل ها هم فقط کد بندی فرق میکنه و تنها دو مدل مخصوص آلمان هستن.شما بوش استرالیا و ترکیه و آلمان رو با هم مقایسه بفرمایین میبینین که مدل ها فقط در اسم متفاوتن و شکل و برنامه و ویژگی هاشون یکیه.

بالاخره هر کس یه نظری داره.

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام

من توصيه ميکنم از محصولات AEG که ساخت آلمان هم هست خريد کنيد .

واقعا عاليه

ما ماشين ظرفشوييAEG داريم که الان 7-8 سال داره خيلي خوب کار ميکنه.

ماشين لباسشويش هم که محشره.هنوز هم ظاهرش بعد از گذشت 16-17 سال خوبه هم خيلي خوب کار کرده .

در ضمن مشکلي هم پيش بياد چون نمايندگي داره تو ايران راحت ميتونيد مشکلشو حل کنيد ...

13. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

ما که با بوش مشکلی نداریم و واسه 5سال پیش هست و لابد اصل المانه
    ولی اینکه دوستان می گن جدیداش چنین و چنان هست رو بنده بی اطلاعم.
    AEG هم برند مطرحی هستش و از شرکت سپهرالکتریک هم ماشین لباسشوییش رو داریم راضی هستیم.
    و پیشنهاد هم می کنم سمت کنوود نرین.یکی از بستگان به تازگی خریده و هنوز مشکلی باهاش نداره ولی کیفیت قطعاتش رو حتی چشمی هم می تونین بفهمین که قابل قیاس با بوش نیست و اشغالیه.
    Last edited by amirfiri; 14-12-2010 at 13:34.

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

کیفیتش هم بالا باشه شما نمیخایی که یه عمر ازش استفاده کنی.همین کیفیت پایینی که میگین (که به نظر من پایین هم نیست) برای 10-15 سال کافیه و لازم نیست پول بیشتر بدی و آلمانی بخری.الان دیگه هیچ کس نه 40 سال بلکه حداکثر 8-10 سال از یه وسیله استفاده میکنه و میندازتش دور.

شما محصولات دو سال پیشو با الان مقایسه کن ببین چقدر تکنولوژیشون پیشرفت کرده.چندین نوع امکانات جدید گذاشتن روش اون موقع 4 تا برنامه داشتن الان 7 تا دارن.

یکی از آشناها رفته بود لندن اونجا میخاست یه دوربین سونی بخره.اولش طبق عادت ایرانیا از فروشنده پرسیده بود که این سونی ژاپنه یا مالزی.میگفت فروشنده مسخرش کرده بود که سونی سونیه دیگه چه فرقی داره.

متاسفانه تو ایران یه جوری جا افتاده که همیشه ژاپن و آلمان بهترن.البته در این که تولیدشون کیفیت بالایی داره شکی نیست ولی دیگه الان همه کارخونه ها همونطور که دوستمون هم گفتن میخان جنس ارزونتر تولید کنن تا وقتی شما میخایی عوضش کنی کمتر ضرر کنی و راحت تر بتونی بخری.(مثلا کمپرسور یخچال های بوش ساخت آلمان نیستن و ارزونتر هستن.)برای تولید جنس ارزون هم باید کارخونه هاشون رو جایی ببرن که کارگر ارزونتره.شما اگه بدونی که تمام قطعات دیجیتال کمپانی بوش تو چین تولید میشن بازم میگی فقط آلمانی؟

در ضمن بوش تو ترکیه تحت لیسانس تولید نمیشه و فقط کارخونش رو برده اونجا.

در مورد مدل ها هم فقط کد بندی فرق میکنه و تنها دو مدل مخصوص آلمان هستن.شما بوش استرالیا و ترکیه و آلمان رو با هم مقایسه بفرمایین میبینین که مدل ها فقط در اسم متفاوتن و شکل و برنامه و ویژگی هاشون یکیه.

بالاخره هر کس یه نظری داره.
    بخشید اسم گلتون رو نمیدونم پس مجبور به نقل قول شدم.ببخشید.

چرا ما نمیخوایم یه جنسی رو مثلا 30 سال استفاده کنیم؟ما یه ماشین لباسشویی زیمنس داشتیم بیچاره 40 سال کار کرد و بعدش ترکید.همون تکنولوژی که داشت ماله 40 سال پیش از بالاترین مدلهای ایرانی کنونی بالاتر بود.تا 5 سال پیش از سامسونگ و ال جی هم بالاتر و بهتر بود.
    حالا از همه گذشته ما وقتی جنسی رو میخریم برای 10 سال, وقتی 40 سال کار کرد میریم دوباره همون رو میخریم ولی وقتی جنس رو خریدیم برای 5 سال ولی سره یک هفته هزار جور مشکل داشت اونوقت چه میشه کرد؟

در مورد اون فامیل شما هم بگم که همون طور که گفتم برای اروپا تولیدات واقعا فرق نمیکنه ولی استاندارد اروپا و آمریکا با آسیا فرق میکنه!(هنوز ما رو متمدن حساب نمیکنن).

مثلا تو مارک ایندزیت مثال میزنم که دو تا یخچال بود دقیقا یک مدل که یکی ترکیه بود و دیگری ایتالیا.
    در ترکیه ای دقیقا متوجه ارزان سازی میشدی .کیفیت ساخت پایین .حتی جنس دستگیره هاش رو نگاه میکردی با هم از زمین تا آسمون فرق میکرد.

مشکل کشور سازنده نیست.همون طور که گفتم مشکل اینه که جنس درجه 3 اینا برای ما میاد ولی درجه 1 رو به جاهای دیگه میدن.
    الان یه نگاهی به جنس های چینی بندازیت متوجه میشد.
    یکی از دوستان برای کار تجاری و قرارداد رفته بود چین .میگفت که تمام تجار ایرانی دنبال جنس ارزونتر و سود بیشتر هستن.
    یه مثال دیگه میزنم از لپ تاپ های سونی که بعضیا زده ساخت چین و بعضی آمریکا و ژاپن.
    همین قدر بگم که اگه آمریکاییش رو باز کرده باشید میبینید به غیر از باتری تماما چینی هست ولی روش زده آمریکا.ولی وقتی کیفیت ساخت رو میبنی کاملا متوجه میشی که کدوم بهتره!

16. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •