تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 45

نام تاپيک: [متاسفم برا خودمون..]

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

ببخشید دخالت میکنم.
    ولی به نظر من بهتره تمومش کنید
    این تاپیک فقط موجب دلخوری بیشتر بین اعضا میشه
    تاسف باره ...
    وقتی میبینم توی پستاتون دارید یکی یکی ترور شخصیت میکنید همدیگه رو
    بزارید هر کی هر راهی رو دوست داره بره ...
    ما نمیتونیم ادعا کنیم راهی رو که خودمون طبق تجربیات خودمون بدست اوردیم راه درستیه و بخوایم به بقیه بگیم از همون راه برن! (کلا میگم اصلا منظورم شخص خاصی نیس مطمئن باشید)
    آینده رو کسی نمیتونه پیش بینی کنه ...
    تجربه به من ثابت کرده که هر چیزی یاد بگیری یه جایی به دردت میخوره، یعنی فرصت هایی برات به وجود میاد که باید ابزارش رو داشته باشه تا از اون فرصت استفاده کنی !
    حالا این ابزار میتونه بازی سازی با یونیتی باشه !
    یا بازی سازی با یو دی کا !
    یا انجین نویسی ...
    و یا هر چیزی دیگه ای ....

یه راهی رو انتخاب کنید و تا تهش برید ...
    هی از این شاخه به اون شاخه نپرید.

به این فکر نکنید چیزی که یاد میگیرید حتما به درد آینده تون بخوره چون واقعا معلوم نیس !
    شاید یکی یه انجین یاد بگیره و در آینده به دردش بخوره (مثل کسایی که خودم میشناسم) و شاید یکی انجین نویسی بلد باشه و به دردش بخوره و شاید اصلا هیچ کدوم از اینا به دردش نخوره !!

ما نمیتونیم بگیم خب من برم با یونیتی یا یو دی کا کار کنم یا انجین بنویسم پس حتما آینده به دردم میخوره !
    معلوم نیس ...
    ببینید به چی علاقه دارید ... کاری که میکنید ازش لذت ببرید. شاید یکی دوست نداره با یه انجین آماده کار کنه و میخواد خودش انجین رو بنویسه ! یکیم بر عکس دوست داره با انجین آماده کار کنه !
    سلیقه ها فرق داره.

ببخشید سرتونو درد اوردم ... میدونم این تاپیک حذف میشه و باید بشه ...
    خواهشا بی خیال شید ... همدیگه رو ماچ کنید و آشتی کنید

و در آخر این بیت رو به سعید تقدیم میکنم :

بیا برگرد تا فروم از عادتت سیر نشده
    تا فروم با یه سعید دیگه درگیر نشده
    Last edited by 3Dmajid; 26-06-2011 at 12:39.

2. 5 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

من نمیخواستم این تاپیک اینجوری بشه میخواستم تو یکی دوتا پست بعدیم یه سری سایت برای یاد گیری بازی سازی با اصول اصلی از یه سری بازیسازای بزرگ رو بزارم و پیشنهاد بدم هم کار بازیسازی با یونیتی و یو دی کی رو داشته باشن کسایی که مبتدی یا انجین بازن(!!) و هم اون راه ااصولی رو برن.
    الان بعدش نگید نمیشه چون میشه و من دارم این کارو میکنم . الان دارم directx میخونم و از طریق ایمیل با دوتا آدم با تجربه هم راهنمایی میگیرم.
    اینطوری آینده کوتاه مدتشون با بازی سازی تو ایران و داشتن منبع درآمد حل میشد و هم یه دید جهانی میداشتند.
    ولی خوب مثل این که اینجا هیچکس هر دو طرف قضیه رو نمیبینه ...پس منم بیخیال میشم.
    این بخش فروم منبع بازیساز ها بود ولی الان چی ؟! با اومدن شما و امثال شما به این وضع افتاد ! بد نیست یه سر به فروم برنامه نویس و PD بزنید و ببینید نظرات خیلی علمی شما رو چطوری مسخره میکنن !!! بخشی که کاربر فعالش فرق انجین Open Source رو با انجینی که میخریم ندونه ، همون بهتر که مسخره بشه !!
    خوب بنا بر همین صحبت علمی سعید من میرم تو سایه تا این فروم از بازیساز لبریز بشه و ملت بهم نخندن.
    بوس بای

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

د حالا شما ناز نكنيد ! همه ميخوان برن مگر كي تو اين انجمن فعاليت داره ؟ 10-11 نفريم ديگه ؟ اگر شما هم برين ديگه كي ميمونه (منظور كسايي كه سوال ديگران رو جواب ميدن )؟ اين تايپيك كه پاك ميشه ولي شما هم نا اميد نشو و سعي كن به حرف هاي بي دليل علمي ديگران اهميت ندي . مثلا اينا همه ميگن 3d game Studio بده! ولي من حرف كسي رو قبول نميكنم چون اصلا سيستم كاري اين موتور با ديگر موتور ها متفاوته و كسايي كه ميرن يو دي كي بايد حتما تيمي كار كنن و تنهايي نميتونن بازي خوبي بسازن ! شايد شما مخالفت كنيد ولي قبلش كمي فكر كني كه چرا من اين حرف رو زدم ...

ولي نيازي نيست كه همه شما فروم رو ترك كنيد اگر هم دقت كنيد ،تمام راهنمايي ها و تجربه ها و ... كاملا رايگان در اختيار ديگران قرار داده ميشه . كسايي كه به قول خودمون انجين بازن در نهايت كارشون به كارتون خوابي ميرسه همه هم ميدونن ، پس بي خيال حرف هاي بي دليل ديگران، نيازي نيست شما توجه كنيد اگر هم شما نظري ميديد و توجهي نميشه شما وظيفتون كه راهنمايي ديگران است رو انجام دادن باقيش با خواننده است .

5. 2 کاربر از RatAtouille بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

د حالا شما ناز نكنيد ! همه ميخوان برن مگر كي تو اين انجمن فعاليت داره ؟ 10-11 نفريم ديگه ؟ اگر شما هم برين ديگه كي ميمونه (منظور كسايي كه سوال ديگران رو جواب ميدن )؟ اين تايپيك كه پاك ميشه ولي شما هم نا اميد نشو و سعي كن به حرف هاي بي دليل علمي ديگران اهميت ندي . مثلا اينا همه ميگن 3d game Studio بده! ولي من حرف كسي رو قبول نميكنم چون اصلا سيستم كاري اين موتور با ديگر موتور ها متفاوته و كسايي كه ميرن يو دي كي بايد حتما تيمي كار كنن و تنهايي نميتونن بازي خوبي بسازن ! شايد شما مخالفت كنيد ولي قبلش كمي فكر كني كه چرا من اين حرف رو زدم ...

ولي نيازي نيست كه همه شما فروم رو ترك كنيد اگر هم دقت كنيد ،تمام راهنمايي ها و تجربه ها و ... كاملا رايگان در اختيار ديگران قرار داده ميشه . كسايي كه به قول خودمون انجين بازن در نهايت كارشون به كارتون خوابي ميرسه همه هم ميدونن ، پس بي خيال حرف هاي بي دليل ديگران، نيازي نيست شما توجه كنيد اگر هم شما نظري ميديد و توجهي نميشه شما وظيفتون كه راهنمايي ديگران است رو انجام دادن باقيش با خواننده است .
    اولا بگم اصلا با این که میگی تیمی با یو دی کی کار کنیم درسته
    دوما من نگفتم میرم گفتم میرم تو سایه یعنی بیشتر خواننده میشم تا خدارو چه دیدی شاید ماهم بازیساز شدیم.بچه ها برای راهنمایی دادن زیادن من کیم...؟

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

برای خودم متأسفم که وقتم رو به خاطر اینکه راه درست رو به شما و امثال شما نشون بدم تلف کردم ... راهی رو که خودم رفته بودم دیدم اشتباهه و خواستم بهتون بگم که شما اون راه رو نرید ولی به جای گوش کردن تیکه بار من میکنید. یعنی اینقدر گوش کردن تجربه های یه نفر براتون سخته ؟! این همه توی تاپیک « میخواهم بـازیـساز شوم » تایپ کردم ، یه نفر نفهمید من چی میگم !! همه کار خودشون رو میکنن و همش توی فکرشون آرزوی ساخت بازی رو دارن . فعلا با UDK خوش باشید .. به زودی Cry Engine میاد همتون میرید سمتش به خاطر اینکه شما انجین بازید ، بازیساز نیستید . خیلی ها بودن قبل از شما توی این بخش فروم که روی FPSC قسم میخوردن !! اونها هم نمیخواستن راه درست بازیسازی رو برن ... اونها هم مثل شما انجین باز بودن نه بازیساز .

این بخش فروم منبع بازیساز ها بود ولی الان چی ؟! با اومدن شما و امثال شما به این وضع افتاد ! بد نیست یه سر به فروم برنامه نویس و PD بزنید و ببینید نظرات خیلی علمی شما رو چطوری مسخره میکنن !!! بخشی که کاربر فعالش فرق انجین Open Source رو با انجینی که میخریم ندونه ، همون بهتر که مسخره بشه !!

من از این بخش فروم میرم .. خیلی ببخشید به خاطر اینکه تجربم رو بهتون گفتم . با دوستانتون توی این فروم گل بگید و گل بشنوید و UDK رو عین خدا بپرستید شاید فرجی شد یه بازی از آسمون براتون نازل شد !!

متأسفم برای خودم ...
    سعید جان شما بحث تعصب می کشید وسط شما سر یونتی بیشتر همه تعصبی بودین.درسته فعالیت ها اومده پایین وبیشتر بروی بحث های محاورره ای بحث میشه اما تاحدودی خودتون هم قاطی این بحث شدید این درسته بعضی از دوستان (خودم تا حدودی) انجین بازاند تا بازی ساز . بازی ساختن به موتور نیست بلکه به پشت کار هست .اما دلخور نشو دوست عزیزم.

اما دوستان بیاید همدیگر ماچ کنید و آشتی کنید.

این هم برای سعید:
    برگردد این فروم بی تو خرابه برگردد این فروم تو رو کم می یاره برگردد دلمون واست بی قراره

ببخشید گفتم فضا عوض بشه
    Last edited by parvizamd; 26-06-2011 at 12:07.

8. 5 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MARTIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    ایران عزیز,مازندران

پيش فرض

انجمن جای تبادل نظر است نه راضی کردن طرف مقابل.

مثلا ده صفحه میاین بحث می کنین که طرف مقابل و راضی کنین که مثلا من که این و گفتم منظورم این نبود و اون بود و همین طور ادامه می دیدن که یه طرف , طرف مقابل و راضی کنه.
    به نظر من شما دیدی به اندازه کافی پست زدی که مطلبت رو رسوندی بعد طرف مقابل هم بر فرض نظرات مخالفش رو گفت( که حتی به نظر شما اصلا درست نیست) خوب دیگه شما نظرت رو گفتی اونم گفت (هر کی خوند خودش تشخیص بده چی درسته) حالا بیا ده صفحه ادامه بده مطلب همون دو صفحه اوله که بی خود کشدار شده(کلا یه جورایی هم از تبادل نظر خارج می شه و می رسه به کل کل و دلخوری .....).

10. 4 کاربر از MARTIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

مارتین با منی ؟
    یه بار پست دادم که؟!

پروفشنال MARTIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    ایران عزیز,مازندران

پيش فرض

مارتین با منی ؟
    یه بار پست دادم که؟!
    نه بابا تو که خوب اومدی.

با دوستان (و خودم ) هستم که چرا این مسئله دلخوری تو تاپیک قبلی پیش اومده....
    Last edited by MARTIN; 26-06-2011 at 12:34.

13. 2 کاربر از MARTIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

من از اول در جریان این بحث ها نبودم ولی با خوندن این تاپیک ، بقیه تاپیکای این قسمت رو خوندم

جالب اینجاست که اینجا کسی نمیخواد اشتباهاتش رو قبول کنه و فقط سعی میکنه بحث رو ادامه بده . الان داشتم تاپیک UDK Unreal Engine III رو میدیدم saeed_cpu_full گفته بود که تک نفری نمیشه بازی ساخت و AMIR REZAs گفته نه منظورش این نیست منظورش بازی AAA هست ! میتونست همونجا بحث تموم بشه ، به منظور هم دیگه چکار داریم ؟!؟! یا توی تاپیک برای بازی سازی از کجا شروع کنم بحث ها میتونست با جواب resident2011 تموم بشه ولی باز AMIR REZAs اومده پست زده و بحث رو ادامه داده و خیلی برام جالبه که توی پست خودش توی این تاپیک گفته بود :

تا کی میخواید این بحثو ادامه بدید ؟

با نوشتن یک مقاله ، با یک آموزش ، با یک تاپیک پرمحتوا میتونستید این کار رو انجام بدید .
    من زیاد در این قسمت فعالیت نداشتم ولی تاپیک میخواهم بازیساز شوم که توسط saeed_cpu_full زده شده و قبلا این کار رو انجام داده

در کل AMIR REZAs من دشمنی با کسی ندارم و طبق دیده های خودم قضاوت کردم و صاحب این تاپیک هم حق داره ناراحت باشه چون بحث ها ادامه پیدا کرده . شما هم اگه دیدی کسی اشتباهت رو بهت گفت یا ازت انتقاد کرد ناراحت نشو و بحث رو ادامه نده . اینطوری جو همیشه دوستانه میمونه و فعالیت ها مفید تر میشه و دیگه شاهد این بحث ها نمیشیم

همونطور که دوستان عزیز گفتن بیاین با همدیگه آشتی کنید
    Last edited by 3alimx; 26-06-2011 at 14:34.

15. این کاربر از 3alimx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

اما دوستان بیاید همدیگر ماچ کنید و آشتی کنید.
    همونطور که دوستان عزیز گفتن بیاین با همدیگه آشتی کنید
    من نه به کسی توهین کردم ونه حرف اشتباهی زدم که بخوام عذر خواهی کنم از این بچه بازیام خوشم نمیاد پس انقدر نگید آشتی کنین

17. 2 کاربر از NINJA0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •