تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: مشاوره خرید مودم وایرلس

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تو خونه 150 متری یک مودم tp- link w890 جوابگو هست؟
    کلا چه جور مودمی هست خوبه کیفیت و کاراییش..؟
    ممنون
    بهتره تو همچین خونه ای یه مودم با انتن قویتر بگیرید البته اگر می خواین از وایرلس استفاده کنید
    در ضمن فکر کنم وایرلسش از نوع G باشه که برد کمتری نسبت به نوع N داره.
    مودم خوب و با کیفیتیه نصبت به قیمتش

پروفشنال vahid_crab708's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

مثل مقایسه پراید با بنز می مونه!!!!
    هر دو تا راه میرن و ادمو به مقصد می رسون تو اتوبان هم هر دو تا باید 120 تا برن!!!!
    بحث سر کیفیت قطعات و برند معتبر linksys و کلاس گذاشتن هست البته dlink هم کیفیت نصبی داره و همون کارو می کنه بحث سر خوب و عالی هست
    یعنی لینکسیس x2000 خانه 150 متری دو طبقه را پوشش می دهد و مشکل داغ کردن و ریست ندارد؟

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

مثل مقایسه پراید با بنز می مونه!!!!
    هر دو تا راه میرن و ادمو به مقصد می رسون تو اتوبان هم هر دو تا باید 120 تا برن!!!!
    بحث سر کیفیت قطعات و برند معتبر linksys و کلاس گذاشتن هست البته dlink هم کیفیت نصبی داره و همون کارو می کنه بحث سر خوب و عالی هست
    بنز از ایمنی بسیار بالاتری نسبت به پراید دارد آیا لینکسیس هم از امنیت بسیار بالایی برخوردار است؟چرا ipv6 ندارد ؟این چی؟

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بنز از ایمنی بسیار بالاتری نسبت به پراید دارد آیا لینکسیس هم از امنیت بسیار بالایی برخوردار است؟چرا ipv6 ندارد ؟این چی؟
    دوست عزیز هرسه این مودمها خوبن شما به نسبت پولتون انتخاب کنید.
    الان شاید 90 درصد کاربرای ایرانی از tplink و d-link استفاده میکنن تو بحث اینترنت مودم نقش واسطه است امنیت رو روی سیستم باید برقرار کنین.

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوست عزیز هرسه این مودمها خوبن شما به نسبت پولتون انتخاب کنید.
    الان شاید 90 درصد کاربرای ایرانی از tplink و d-link استفاده میکنن تو بحث اینترنت مودم نقش واسطه است امنیت رو روی سیستم باید برقرار کنین.
    این مودم linksys x2000 یک خانه 150 متری و دو طبقه را ساپورت می کنه یا نه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

این مودم linksys x2000 یک خانه 150 متری و دو طبقه را ساپورت می کنه یا نه؟
    نمیشه 100 درصد بگی که جواب میده یا نه. اگر امکانشو دارین امتحان بکنید از دوستان مودم بگیرین بعد با لپ تاپ تست بکنید ببینین اون جاهایی که نیاز دارین انتن مناسب هست یا نه. مودم سری N بگیرین حتما
    اگر تو کل ساختمون جواب نمیده باید از انتن های قویتر که تو بازار موجوده استفاده کنیین

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

نمیشه 100 درصد بگی که جواب میده یا نه. اگر امکانشو دارین امتحان بکنید از دوستان مودم بگیرین بعد با لپ تاپ تست بکنید ببینین اون جاهایی که نیاز دارین انتن مناسب هست یا نه. مودم سری N بگیرین حتما
    اگر تو کل ساختمون جواب نمیده باید از انتن های قویتر که تو بازار موجوده استفاده کنیین
    این مودم سری n است و از دو آنتن داخلی با تکنولوژی پیشرفته به کار می رود اگر 100 متر 2 طبقه را جواب بده کافی تو را خدا جواب بدید من می خوام تو این هفته بگیرم از طرح و مدلش خوشم می آد چه کار کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه camel_60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام دوستان من یک مودم و روتری احتیاج دارم که بشه باهاش بشه راحت فیلم اچ دی با کیفیت رو
    راحت به اسمارت تی وی شر کنم در حال حاظر مودم من asus am604 هست که فیلم های اچ دی رو فریز می کنه اتفاقا برام عیدی یک مودم D-Link DSL-2640U دادن ولی بازش نکردم چون مودم 150mb هست شک کردم جواب گو کارم بشه می خواستم نظر شما دوستان گل رو بدونم. امکان تعوض مودم وسر گذاشتن مبلغی رو هم دارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام به دوستان من یک مودم وایرلس dsl-2730 dlink دارم بعضی وقتا که سرعت اینترنتم کم میشه مودم رو روشن خاموش میکنم درست میشه.البته مودم من تو یکسال شاید 5 بار خاموش بشه ایا سرعت اینترنت رو امکان داره مودم کم کنه؟سرعت این مودم خوبه؟ یه روتر هم میخوام که هارد یا وسایله جانبی بهش وصل کنم.ایا مودم رو عوض کنم مودم روتر دار بگیرم مثل 2750u dlink یا یه روتر جدا کدوم بهتر و مغرون به صرفه تره؟
    ایا به روتر میشه فلش یا هارد معمولی وصل کرد و وایرلسش کرد؟یا حتما باید هارد اکسترنال وایرلس باشه؟هارد اکسترنالهای پروتابل معمولی رو میشه فقط با روتر یا مودم وایرلسش کرد یا هارد باید قابلیت وایرلس شدن رو داشته باشه؟
    این هاردهایی که وایرلس هستن پورت وایرلس دارن یا سخت افزارشو دارن؟
    واسه مودمم مشتری دارم 80تومن خوبه بفروشم مودم 2750u رو بگیرم؟

Last edited by viper.killer; 09-09-2013 at 11:54.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام به دوستان من یک مودم وایرلس dsl-2730 dlink دارم بعضی وقتا که سرعت اینترنتم کم میشه مودم رو روشن خاموش میکنم درست میشه.البته مودم من تو یکسال شاید 5 بار خاموش بشه ایا سرعت اینترنت رو امکان داره مودم کم کنه؟سرعت این مودم خوبه؟ یه روتر هم میخوام که هارد یا وسایله جانبی بهش وصل کنم.ایا مودم رو عوض کنم مودم روتر دار بگیرم مثل 2750u dlink یا یه روتر جدا کدوم بهتر و مغرون به صرفه تره؟
    ایا به روتر میشه فلش یا هارد معمولی وصل کرد و وایرلسش کرد؟یا حتما باید هارد اکسترنال وایرلس باشه؟هارد اکسترنالهای پروتابل معمولی رو میشه فقط با روتر یا مودم وایرلسش کرد یا هارد باید قابلیت وایرلس شدن رو داشته باشه؟
    این هاردهایی که وایرلس هستن پورت وایرلس دارن یا سخت افزارشو دارن؟
    واسه مودمم مشتری دارم 80تومن خوبه بفروشم مودم 2750u رو بگیرم؟

چرا کسی جواب نمیده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •