تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: از استانبول تهران تا استانبول ترکیه !!!

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خب توقع ندارم ! واسه همین کلا جم رو از لیست کانال ها حذف کردم
    همین فارسی 1 رو هم به خاطر سریال های امریکایی اخر هفته اش به زور تو لیست نگه داشتم !!!
    متاسفم که حرفه ای ترین پکیج فارسی رو پاک کردید در ضمن سریال های این شبکه برای خانم های خونه دار خوبه نه برای من و شما

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

متاسفم که حرفه ای ترین پکیج فارسی رو پاک کردید در ضمن سریال های این شبکه برای خانم های خونه دار خوبه نه برای من و شما
    مطمئنی برای خانمهای خانه دار خوبه ؟چرا اونوقت؟

3. 2 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Jang Bogo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

برادر جان تو بهترین بودن امریکایی ها هیچ شکی نیست اما شما توقع داری جم بیاد بریکینگ بد و دکستر بزاره؟ ؟

ارسال شده از ST25i با استفاده از تپاتالک 2
    برکینگ بد برای پخش از شبکه ماه پاره ای هیچ مشکلی نداره.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

برکینگ بد برای پخش از شبکه ماه پاره ای هیچ مشکلی نداره.
    دوست عزیز هیچ برنامه ای پخشش از طریق ماهواره مشکل نداره
    شبکه ای اگه بخواد یه برنامه ای که دارای کپی رایت هست رو پخش کنه دو راه داره
    1. خرید صد در صد حق پخش یک برنامه که هزینش بالای ملیارد میشه که هیچ شبکه ی فارسی همچین پولی نداره
    2. خرید حق پخش از شرکت صاحب حق پخش (مثل پخش فوتبال ار شبکه سه) این روش درسته که ارزون تر هست اما حتما شبکه باید تحت یک سیستم کدگذاری منل ناگراویژن ؛ویدئو گارد؛یا بیس کد بشه البته این قانون بسته به نوع و بیم ماهواره تغییرات جزئی داره
    والبته هزینه خرید یک کارت برای باز گشایی به طور مثال سیستم کوناکس
    170یورو برای سه ماه هست ایا شما همچین پولی میدهید

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

باز خدا خیر بده این پدر ما رو گذاشته رو یورواسپورت و این ورزشیا دیگه خونواده نمی شینن ازین سریالایی که حتی شنیدن صدای دوبلوراش حال آدمو بد می کنه ببینن !

7. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

اتفاقا سریال های ترکیه یکی از بهترین سریال های خارجی برای خانواده ایرانی است
    من منظورم این بود که نسبت به بقیه کشور ها سریال های ترکیه بیشتر به فرهنگ ما میخوره
    تایید میشه سریال های کره ای و ترکی خیلی بیشتر تو ایران بیننده داره ، علتش هم همونه که گفتید..
    حداقل بهتر از سریال های کلمبیایی و مکزیکی و اسپانیایی هست..

به نظر من که سریالهای ترکیه ای حتی ارزش دیدن یک قسمت هم ندارند و فقط جهت تخریب فرهنگ ساخته میشند
    ما آخر نفهمیدیم این فرهنگ ما چیه که میخوان تخریبش کنن..
    یه تعریف از فرهنگ ما ایرانی ها بدید لطفا
    بعدش بگید این سریال ها دقیقا کجاش فرهنگ رو تخریب میکنه ؟

9. 4 کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ما آخر نفهمیدیم این فرهنگ ما چیه که میخوان تخریبش کنن..
    یه تعریف از فرهنگ ما ایرانی ها بدید لطفا
    بعدش بگید این سریال ها دقیقا کجاش فرهنگ رو تخریب میکنه ؟
    هیچی. منظور من از فرهنگ ، یه سری از اخلاقیات خاص ایرانیها هست که هرطوری ببینید میفهمید که این اخلاقیات درسته.
    اینجور سریالها نشون میدند که اگر زندگی زناشویی مستحکم هم نباشد اشکالی نداره. یعنی هروقت با هرکی خواستی ازدواج کن ، هروقت خواستی طلاق بگیر ، هروقت دل هرکسی رو خواستی بشکون. اینجور سریالها که توی کانالهای فارسی زبان پخش میشن معمولا بی غیرت بودن رو رواج میدن.
    البته سریالهای کره ای خیلی بهتر هستن. ولی فقط تاریخیها. واقعا سریالهای آموزنده و فوق العاده ای هستند. با داستانهای قشنگ که حتی ارزش 2 بار دیدن هم دارند. احترام گذاشتن رو خیلی خوب یاد میدند
    Last edited by Jang Bogo; 03-09-2012 at 11:43.

11. 4 کاربر از Jang Bogo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

هیچی. منظور من از فرهنگ ، یه سری از اخلاقیات خاص ایرانیها هست که هرطوری ببینید میفهمید که این اخلاقیات درسته.
    اینجور سریالها نشون میدند که اگر زندگی زناشویی مستحکم هم نباشد اشکالی نداره. یعنی هروقت با هرکی خواستی ازدواج کن ، هروقت خواستی طلاق بگیر ، هروقت دل هرکسی رو خواستی بشکون. اینجور سریالها که توی کانالهای فارسی زبان پخش میشن معمولا بی غیرت بودن رو رواج میدن.
    البته سریالهای کره ای خیلی بهتر هستن. ولی فقط تاریخیها. واقعا سریالهای آموزنده و فوق العاده ای هستند. با داستانهای قشنگ که حتی ارزش 2 بار دیدن هم دارند. احترام گذاشتن رو خیلی خوب یاد میدند
    برادر من تا کی باید سر خودمون رو بکنیم تو لاک یه نگاهی به اطرافت بنداز فرهنگ کجا بود تموم شدو رفت من خودم یه مدتی سرباز دادگاه بودم یه چیز های میدیدم که تو صد تا فیلم و سریال کلمبیایی پیدا نمیکردی
    تا کی باید خودمون رو گول بزنیم

13. 2 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

دوست من چه ربطی داره ؟
    اگه اینجوری باشه باید تمام فیلم های اکشن و جنگی دنیا رو جمع کن..چون داره رواج خشونت میده.و توش قتل و دزدی و جنایت و خون و خونریزی هست..
    بعدشم با این حرفایی که شما درباره فیلم های ترکی و کره ای زدی.نشون میده که شما حتی یک دونه از این سریال ها رو هم ندیدی..

15. 2 کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

بعدشم با این حرفایی که شما درباره فیلم های ترکی و کره ای زدی.نشون میده که شما حتی یک دونه از این سریال ها رو هم ندیدی..
    نه ندیدم عزیز چون میدونم ارزش دیدن ندارند. سریالهای تاریخی کره ای فوق العاده هستند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •