تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 85

نام تاپيک: Battle Car _ Android

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

رضا برای محکم کاری تنظیمات سخت مورد نیاز روی emu بنداز خروجی بگیر تست کن emu فکر کنم تظیمی باشه.

2. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جای بهتری برای آپلود نبود لعنتی 50کیلو در ثانیه بیشتر سرعت نمیداد

بازی رو روی Sony Xperia Z ریختم بدون هیچ مشکلی اجرا نکرد در حد هلو کلاً بازی میخواد بیاد صفحه سیاه میره بیرون اتوماتیک
    محض اطلاعتون بگم که این گوشی 2 گیگ رم داره,Nexus 7 یک گیگ,Z قوی ترین GPU موجود روی گوشی ها یعنی Adreno 320 رو داره در صورتی که 7 Nexus یک Tegra 3 داره شنیدم خود اندروید فرکانسش رو Down Clock هم میکنه که باتری نخوره ,CPU هم به همین ترتیب Z یک CPU Qualcomm Snapdragon چهار هسته 1.5 گیگاهرتز داره در صورتی که Nexus 7 از چهارهسته A9 1.2 گیگاهرتز بهره میبره.(البته Nexus 7 هم یکی از خر ترین تبلت های موجوده و تمام بازی های اندروید به جز بازی Oil Rush رو راحت اجرا میکنه,بازی که گفتم رو فقط 40 مدل گوشی در حال حاضر اجرا میکنن)
    برای یکی از بچه ها یه محیط خیلی خلوت زده بودم با کارت گرافیک Nvidia GT 9400 اجرا کرده بود به خاطر اینکه یک دونه Parallax زده بودم توش افت فریم داشت,من خودم برای بازی اندرویدی که دارم میسازم تمام سنگ فرشام Parallax دارن این گوشی داره عین خر 60 فریم میده و این نشون دهنده اینه که کلاً بازیت ....... هست,راستی گوشی دوستات احیاناً GLX نبودن ؟؟؟

یعنی کلاً با این وضعیت خروجی گرفتن از بازی که هر چی سیستم قوی تر میشه بازی Stability اش رو از دست میده کلاً شما میتونی قبول نکردن SlideMe رو به فال نیک بگیری و بری بازین رو روی شونصد تا گوشی قبل از عرضه تست کنی.....
    شانس آوردیم قرار نیست نیروگاه هسته ای را اندازی کنی
    Last edited by Hotsun; 28-04-2013 at 20:46.

4. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

بازی رو روی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Xperia Z ریختم بدون هیچ مشکلی اجرا نکرد در حد هلو کلاً بازی میخواد بیاد صفحه سیاه میره بیرون اتوماتیک
    محض اطلاعتون بگم که این گوشی 2 گیگ رم داره,Nexus 7 یک گیگ,Z قوی ترین GPU موجود روی گوشی ها یعنی Adreno 320 رو داره در صورتی که 7 Nexus یک Tegra 3 داره شنیدم خود اندروید فرکانسش رو Down Clock هم میکنه که باتری نخوره ,CPU هم به همین ترتیب Z یک CPU Qualcomm Snapdragon چهار هسته 1.5 گیگاهرتز داره در صورتی که Nexus 7 از چهارهسته A9 1.2 گیگاهرتز بهره میبره.(البته Nexus 7 هم یکی از خر ترین تبلت های موجوده و تمام بازی های اندروید به جز بازی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Rush رو راحت اجرا میکنه,بازی که گفتم رو فقط 40 مدل گوشی در حال حاضر اجرا میکنن)
    برای یکی از بچه ها یه محیط خیلی خلوت زده بودم با کارت گرافیک Nvidia GT 9400 اجرا کرده بود به خاطر اینکه یک دونه Parallax زده بودم توش افت فریم داشت,من خودم برای بازی اندرویدی که دارم میسازم تمام سنگ فرشام Parallax دارن این گوشی داره عین خر 60 فریم میده و این نشون دهنده اینه که کلاً بازیت ....... هست,راستی گوشی دوستات احیاناً GLX نبودن ؟؟؟

یعنی کلاً با این وضعیت خروجی گرفتن از بازی که هر چی سیستم قوی تر میشه بازی Stability اش رو از دست میده کلاً شما میتونی قبول نکردن SlideMe رو به فال نیک بگیری و بری بازین رو روی شونصد تا گوشی قبل از عرضه تست کنی.....
    او رفیق زیاد مشکلو جدی گرفتی
    روی گوشی سونی اریکسون x10 و این سونی اریکسون جدیدا چیه ضده آبه ( ویرایش : sony go ) ؟ با یه htc مدل پایین تست کردم خیلی روون اجرا میکرد الان دوباره خروجی گرفتم احتمالا تو خروجی جدید مشکل پیدا کرده که اینم مشکل خاصی نیست با یه تنظیمات ساده برطرف میشه باید بدونی که ؟! چون خودم گوشیم x8 ته میپره بیرون تست نکردم
    در ضمن چرا اینقدر وارد جزییات میشی نصف متنتو حوصله نکردم بخونم همینجوری رد شدم :دئ
    الان یه خروجی دیگه میگیرم رو گوشی رفیقم تست میکنم و بعد اپلود میکنم
    Last edited by Reza Azimy_RW; 28-04-2013 at 21:54.

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

رضا برای محکم کاری تنظیمات سخت مورد نیاز روی emu بنداز خروجی بگیر تست کن emu فکر کنم تظیمی باشه.
    رو تبلت Nexus 7 تست کردم ,پس مشکل سخت افزار نباید باشه چون سنگین ترین بازی هارو هم باهاش روون اجرا کردم
    مرسی دوستان واسه تستتون حتما پرویز
    Last edited by Reza Azimy_RW; 28-04-2013 at 21:44.

7. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

او رفیق زیاد مشکلو جدی گرفتی
    روی گوشی سونی اریکسون x10 و این سونی اریکسون جدیدا چیه ضده آبه ( ویرایش : sony go ) ؟ با یه htc مدل پایین تست کردم خیلی روون اجرا میکرد الان دوباره خروجی گرفتم احتمالا تو خروجی جدید مشکل پیدا کرده که اینم مشکل خاصی نیست با یه تنظیمات ساده برطرف میشه باید بدونی که ؟! چون خودم گوشیم x8 ته میپره بیرون تست نکردم
    در ضمن چرا اینقدر وارد جزییات میشی نصف متنتو حوصله نکردم بخونم همینجوری رد شدم :دئ
    الان یه خروجی دیگه میگیرم رو گوشی رفیقم تست میکنم و بعد اپلود میکنم
    آخرین سونی که ضد آبه دو ماهه اومده همین Xperia Z هست که گفتم,در ضمن دیگه Ericsson رو ننویس سونی دیگه باهاش کار نمیکنه.
    راستی همینکه متن رو نخوندی نشون دهنده اینه که واقعاً ایرانی اصیل و به تمام معنا هستی,واقعاً بهت افتخار میکنم,فقط به خاطر صداقتی که داشتی :دئ
    ژاپنیه اومده بود ایران بازیای ایرانی رو تو نمایشگاه رسانه دیجیتال ببینه,آشغال ترین بازیا رو هم به احترام سازنده ها وای میستاد تا ته تریلراشون رو میدید,(ما 20 تا تریلر داشتیم خودمون به مترجمش گفتیم اگه خواست بره),اونوقت بگین فرهنگ ایرانی........جهان سومی بیش نیستیم.

فقط خواهشاً خواستی آپ کنی حداقل دیگه تو Mediafire باشه خواستی بیشتر مرام بذاری هم برو Dropbox
    Last edited by Hotsun; 28-04-2013 at 22:05.

9. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بازی رو روی Sony Xperia Z ریختم بدون هیچ مشکلی اجرا نکرد در حد هلو کلاً بازی میخواد بیاد صفحه سیاه میره بیرون اتوماتیک
    محض اطلاعتون بگم که این گوشی 2 گیگ رم داره,Nexus 7 یک گیگ,Z قوی ترین GPU موجود روی گوشی ها یعنی Adreno 320 رو داره در صورتی که 7 Nexus یک Tegra 3 داره شنیدم خود اندروید فرکانسش رو Down Clock هم میکنه که باتری نخوره ,CPU هم به همین ترتیب Z یک CPU Qualcomm Snapdragon چهار هسته 1.5 گیگاهرتز داره در صورتی که Nexus 7 از چهارهسته A9 1.2 گیگاهرتز بهره میبره.(البته Nexus 7 هم یکی از خر ترین تبلت های موجوده و تمام بازی های اندروید به جز بازی Oil Rush رو راحت اجرا میکنه,بازی که گفتم رو فقط 40 مدل گوشی در حال حاضر اجرا میکنن)

سلام رفیق
    نمیدونم چرا این تبلتو با Xperia Z مقایسه کردی چون کاملا واضحه که سخت افزار Z یا One یا Optimus G از نکسوس قوی تر هستو منم نگفتم قوی ترین هست اما بعد از Ipad 4G بهترین تبلت سال 2012 هست نسبت به قیمت و امکاناتی که ارائه میده.
    چیپ گرافیکی SGX543MP3 که روی ایفون 5 هست از Adreno 320 قوی تر هست خواستی لینک بنچمارک هاش رو هم بزارم
    سی پی یو Z هم قوی ترین نیست و Exynos 5 Octa اس 4 تو بنچمارک ها بالاتره و 2 تا چهار هسته داره که شامل یه چهار هسته Cortex-A15 و یک Cortex-A7 که اگه خواستی بگم چطور عمل میکنن که در مصرف باتری چقدر تاثیر گذارند.
    پ.ن: راستی اپلودباز که خوبه من با نت 1.5 مگ 194 تا فیکس سرعت داشتم

11. 2 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

رضا تست کن بنین البته فکر کنم سرعت تو emu یکم بیاد پایین.

13. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

خواستیم مشخصات شو بدونیم میریم سایتش .میگم احیانا تبلتت پلاستیکی نبوده

15. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

سلام مثل همیشه ترکوندی سلیقه چیدمان مرحله ات عالیه
    اگه از oclution area و بالا بردن تایم رفرش فیزیک استفاده کنی
    بازیت عین هلو اجرا میشه
    تو خود یونیتی سعی کن فریم ریت زیر 70 داشته باشی

کلا موق باشی لینک دانلود بازیتو تو بازار بزار بچه ها برن بخرن

17. 3 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به شدت منتظر لینک دانلودممممممم

سلام رفیق
    نمیدونم چرا این تبلتو با Xperia Z مقایسه کردی چون کاملا واضحه که سخت افزار Z یا One یا Optimus G از نکسوس قوی تر هستو منم نگفتم قوی ترین هست اما بعد از Ipad 4G بهترین تبلت سال 2012 هست نسبت به قیمت و امکاناتی که ارائه میده.
    چیپ گرافیکی SGX543MP3 که روی ایفون 5 هست از Adreno 320 قوی تر هست خواستی لینک بنچمارک هاش رو هم بزارم
    سی پی یو Z هم قوی ترین نیست و Exynos 5 Octa اس 4 تو بنچمارک ها بالاتره و 2 تا چهار هسته داره که شامل یه چهار هسته Cortex-A15 و یک Cortex-A7 که اگه خواستی بگم چطور عمل میکنن که در مصرف باتری چقدر تاثیر گذارند.
    پ.ن: راستی اپلودباز که خوبه من با نت 1.5 مگ 194 تا فیکس سرعت داشتم
    سلام چطوری؟؟؟
    اتفاقاً من از شما تعجب میکنم که در مورد Stability بازی صحبت میکنم فکر میکنی حرفم در مورد سخت افزاره
    اتفاقاً خودم بخوام تبلت بگیرم یکی از گزینه هام همین تبلتیه که گفتی...
    راستی از یه چیز دیگه هم تعجبی بسیار زیاد کردم: آیفون اندروید نیست که با هم مقایسه میکنی,در ضمن من کلی بنچمارک معتبر دارم که SGX543MP3 از Adreno 320 ضعیف تر عمل کرده(تو چت بحث کنیم بهتره),CPU هم راست میگی این CPU جدید تازه اومده با رجوع به بنچمارک ها عملکردش نسبت به Z چیزی حدود 0.9 (ضعیف تر) تا 1.8(قوی تر) هست....

خواستیم مشخصات شو بدونیم میریم سایتش .میگم احیانا تبلتت پلاستیکی نبوده
    باز این اومد اسپم مسخره داد...
    اصلاً با کی بودی؟؟؟
    من اصلاً تبلت ندارم گوشی Xperia Z دارم (اصلاً 2.5 ملیون از نزدیک دیدی که بخوای گوشی 2.5 ملیونی دیده باشی؟؟؟)
    راستی برای تویی که بهت میگن G-Buffer میدونی چیه؟به جایی که بری اطلاعاتشو در بیاری , با اعتماد به نفس کامل میای میگی مگه تو Invoke میدونی چیه باید بیشتر از اینا توضیح داد وگرنه خدای نکرده میای از این اسپم مسخره ها میدی دوباره...

19. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •