تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 44

نام تاپيک: سیستم برای فتوشاپ و 3dmax

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اوکی. انجام شد دوست عزیز.

بابت مواردی که فرمودید، هیچ مشکلی نیست و در بالاترین سطح، به شما بازدهی خواهد کرد!

قابلیت ارتقا و آینده نگری بسیار عالیی نیز درون کیس حاکم هست که در آینده در صورت نیاز ارتقا بدید.

در مورد رم، شما 100 دیگه افزایش بدید، می تونید جی اسکیل (بهترین مدل در دنیا) رو خریداری کنید!

690 و 660 جفتشون از نسل قبل قطعات هستن! قیمتشون 2/5 اختلاف هست!
    حتما 100 افزایش میدم.ارزششو داره
    ببخشید متوجه منظورتون نشدم از"از نسل قبل قطعات هستن!"یعنی الان قدیمی هستن و سری جدید جایگزین شده؟....دو و نیم میلیون اختلاف دارن؟ماشالا..پس دیگه نپرسم قیمت نسل جدید چنده!
    ivy bridge با hazwellفرقشون در چیه؟

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

حتما 100 افزایش میدم.ارزششو داره
    ببخشید متوجه منظورتون نشدم از"از نسل قبل قطعات هستن!"یعنی الان قدیمی هستن و سری جدید جایگزین شده؟....دو و نیم میلیون اختلاف دارن؟ماشالا..پس دیگه نپرسم قیمت نسل جدید چنده!
    ivy bridge با hazwellفرقشون در چیه؟
    اوکی.
    بله. از نسل قبل هستن و نسل های جدیدشون به بازار اومدن!
    منتها با توجه به بودجه و کاربرد شما، خرید نسل قبل براتون بازدهی بهتری داره!!!
    هاسول جدید تر و کمی بازدهیش بهتر و بهینه تره! اما در عوض حرارت بیشتری تولید می کنه نسبت به نسل قبل.
    بنده برای شما آیوی بریدج نوشتم. سری هاسول از سوکت 2011، پایان سال میلادی، به بازار عرضه میشه با سوکت 2011-E.
    اما 6 ماهه پیش هاسول برای سوکت 1150 اومد به بازار.
    Last edited by Hessam 2; 18-01-2014 at 21:38.

3. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اوکی.
    بله. از نسل قبل هستن و نسل های جدیدشون به بازار اومدن!
    منتها با توجه به بودجه و کاربرد شما، خرید نسل قبل براتون بازدهی بهتری داره!!!
    هاسول جدید تر و کمی بازدهیش بهتر و بهینه تره! اما در عوض حرارت بیشتری تولید می کنه نسبت به نسل قبل.
    بنده برای شما آیوی بریدج نوشتم. سری هاسول از سوکت 2011، پایان سال میلادی، به بازار عرضه میشه با سوکت 2011-E.
    اما 6 ماهه پیش هاسول برای سوکت 1150 اومد به بازار.
    کلا راجع به سوکت نمیدونم .ممنون از توضیح
    من شهرستان زندگی میکنم.آیا نیازه بیام تهران سیستم جمع کنم یا قطعات رو بخرم همینجا اسمبل کنند برام..نکته خاصی برای این سیستم ها به نسبت سیستم های معمولی هست؟

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

کلا راجع به سوکت نمیدونم .ممنون از توضیح
    من شهرستان زندگی میکنم.آیا نیازه بیام تهران سیستم جمع کنم یا قطعات رو بخرم همینجا اسمبل کنند برام..نکته خاصی برای این سیستم ها به نسبت سیستم های معمولی هست؟
    خیر. نیازی نیست. شما می تونید تهران سیستم رو بخرید. همون تهران اسمبل کنن برای شما و در پایان هم براتون ارسال کنن و درب منزل تحویل بگیرید. کار ما دقیقاً همینه.

اما در کل در تهران و بازارهای ولیعصر هم می تونید خرید حضوری کنید.

خیر. نکته ی خاصی نیست. مبارکتون باشه. ایشالله فن هاش واستون بچرخه و ما رو از دعای خیرتون بی نصیب نذارید.
    Last edited by Hessam 2; 18-01-2014 at 22:02.

6. 2 کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

پس واجب شد یه سری به سایتتون بزنم
    از شما هم ممنونم که وقت گذاشتید

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

پس واجب شد یه سری به سایتتون بزنم
    از شما هم ممنونم که وقت گذاشتید
    خواهش می کنــــــم...
    البته سایت فروش نداریم فعلاً.
    رئیس سایت سخت افزار هم بنده نیستم. اما عمده فعالیت ما و بعضاً مارکتینگمون در انجمن سایت انجام میشه.
    فروشگاه اصلی خود وبسایت سخت افزار هم در سال 93 به بهره برداری خواهد رسید به عنوان بهترین و معتبرترین فروشگاه سخت افزار کشور.

در خدمتتون هستیم...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

خواهش می کنــــــم...
    البته سایت فروش نداریم فعلاً.
    رئیس سایت سخت افزار هم بنده نیستم. اما عمده فعالیت ما و بعضاً مارکتینگمون در انجمن سایت انجام میشه.
    فروشگاه اصلی خود وبسایت سخت افزار هم در سال 93 به بهره برداری خواهد رسید به عنوان بهترین و معتبرترین فروشگاه سخت افزار کشور.

در خدمتتون هستیم...

بهتر نیست اول سایتتون رو بزنید بعد ازش کلی تعریف کنید
    Last edited by _LOVE_CODER_; 19-01-2014 at 01:56.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

اصلا حسش نبود مشخصات یک سیستم رو بنویسم یادمم نمیاد تو اینترنت برای کسی نوشته باشم ونمیدونم چی شد برا شما نوشتم

تقریبا 1 ساعت نیم و نصفه شبی وقتم رو گرفت ولی ارزشش رو داشت اگر کسی این سیستم رو جمع کنه لاقل میدونم جا دوری نرفته زحمت نوشتنش

من به شما این سیستم رو بیشنهاد میدم
    سیستمی کاملا همه فن حریف در تمام زمینه ها

سی ‍‍‍پی یو XEON E5-2620

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مادر بورد
    P9X79 LE یا P9X79

835 - 865 قیمت رایان صبا بازار کمتره

چهار عدد رم DDR3 باس 1333 که هر کدام حتما 2 گیگ باشن هر کدوم فکر کنم 75 باشه چهار تاش میشه 300 قیمتش
    (برحسب قیمت رایان صبا) تو بازار باید کمتر پیدا کنی
    مارکش زیاد مهم نیست اما Corsair باشه بهتره

هارد هم یک SSD بگیر (برای درایو C ویندوزت) که Read و Writes اش بیشتر از 500 مگا بایت باشه (رو جعبه هارد رو نگاه کن)
    قیمت هم فکر کنم دور بر 270 باشه (حدسی) پارسال گرفتم این قیمت بود مارکش ترجیها از مارک های معروف باشه ترجیحا Corsair باشه خوبه

تا اینجا 2470

گرافیک رو من باشم یک عدد R9 280x میگیرم که قیمتش 1300 هست باز علما میگن Nvidia با موتورهای رندرگیری مچ تر هستش می تونی
    به نظر من درسته کارت های انویدیا دارای شتاب دهنده برای رندرگیری هستند
    اگر فقط رندرگیری براتون مهمه خوب اندویدیا گزینه خوبیه
    اما اگر یک کارت گرافیک میخواید که تو رندرگیری کمی از انویدیا ضعیفتر باشه اما تو بازی و کارهای گرافیکی دیگه بسیار قدرتمند باشه و جواب بده نظر بنده 280x ATI هست
    اگر نظرت انویدیا بود با مشورت اساتید یک گرافیک انویدیا انتخاب کنم من زیاد با کارت های انویدیا سروکله نزدم

در مورد پاور هم یک پاور 600 به بالا باشه برای کیس خالی بیشتر از 100 و پاور بیشتر 400 نیازی نیست خرج کنید (البته قیمت پاور 600 رو نمیدونم)

برای مانیتور هم یک مانیتور LED 20 اینچ کافیه هست قیمتش هم تقریبا 470 هست

موس کیبور هم که قیمتی نداره یک اسپیکر 5 کانله هم بگیر نمیدونم چند

از 3 سال پیش به اینور دیگه سیستم جمع نکردم و از قیمت های روز خبر ندارم برای همین قیمت ها رو حدودی از خود سایتهها گفتم

این سیستم تا 5 سال دیگه جواب کاراتون رو راحت میده و بازدهیش در بالاترین سطح قرار داره و قیمت مناسب

تقریبا زیر 5 تومن در میاد

اگر خواستی میتونی یک هارد 2 ترا وسترن 64 مگ بافر هم و دی وی دی رایتر هم اضافه کنی با هم 350 فکر کنم بشه

سعی کنی رنگ موس کیبورد مانیتور و اسپیکرات یکی یا نزدیک به هم باشه

امیدوارم بدرد کسانی که بودجه ای در اندازه شما برای خرید سیستم دارند بخوره
    وسلام نامه تمام !

11. این کاربر از _LOVE_CODER_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

با اینکه دیگه نخواستم توی این تاپیک دخالتی کنم ولی فک کنم الآن وقتشه به نصیحت آقا حسام گوش کنم

آقا این سیستم پیشنهادی منه که زیر بودجه مورد نظر شما قاعدتا باید جمع بشه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه با همین قطعات سیستمو جمع کنی فکنم بتونی روی مانیتور Asus VX239H حساب باز کنی که برای نیاز شما فوق‌العاده‌ست و من خودم هم همینو دارم و ازش کاملا راضیم قیمتشم اگه اشتباه نکنم الآن باید ۱۱۰۰ تا ۱۱۵۰ باشه
    از اونجایی‌که کیس زیر ۵ تومن جمع میشه، میشه اضافه‌شو روی مانیتور هزینه کرد.

اگه خواستی هزینه‌رو کم کنی، میتونی مادربرد رو مدل پایین‌تر بگیری یا فعلا کولر رو حذف کنی که البته من توصیه می‌کنم دست نزنی به اونا

هرچند من بشخصه اصلا و ابدا تجربه خوبی از هاردهای سیگیت باراکودا ندارم ولی خوب چند وقت پیش سر این موضوع کلی توی انجمن بحث کردیم و دوستان گفتن که از این مدل راضین پس من همینو توصیه می‌کنم هرچند باتوجه باینکه برای شخص خودم و دوستان نزدیکم زیاد خرابی داشت، ترجیه میدم از هاردهای وسترن استفاده کنم. الآن هم روی سیستم‌هام سیستم عامل و نرم‌افزارها روی SSD و اطلاعات و فایل‌های دیگه‌ام روی HDD وسترن سری گرین که برای آرشیو مناسبه ولی برای استفاده بعنوان هارد اصلی بدرد نمی‌خوره.
    البته بگم که هاردهای من زیاد کار میکردن و استفاده سنگین ازشون میشد که الآن برای شما چون ترکیب SSD و HDD هست عملا استفاده سنگین میره روی SSD پس نباید مشکلی باشه.

راستی اقا حسام وب‌سایتتونو دیدم دیروز بنظرم باید یکم روی طراحیش کار کنین، حداقل اگه فعلا نمیخواین زیاد دستی بهش بکشین، فقط یه کادربندی مشخص برای قسمت‌های مختلف بذارین که آدم متوجه بشه چی از کجا شروع میشه و به جا ختم

13. 2 کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

رئیس سایت، من نیستم عزیز...

از طریق فرم "تماس با ما" در بالا - سمت راست پیج (که عکس پاکت نامه داره)، حتماً این موارد رو مطرح کنین.
    Last edited by Hessam 2; 20-01-2014 at 10:05.

15. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •