تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: فرزاد حسنی و آزاده نامداری از هم جدا شدند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

مطمئنيد اين ليست درسته !؟ فريبرز عرب نيا از عسل بديعي جدا شد !؟ يا امين زندگاني با مينا لاكاني ؟
    بله این دو مورد که گفتید مربوط به خیلی وقته قبله! به طوری که وقتی عسل بدیعی فوت شد تنها زندگی میکرد و از عرب نیا و پسرشون جدا بود...
    امین زندگانی هم سالها قبل از مینا لاکانی جدا شده و به تازگی((البته الان دیگه تازه محسوب نمیشه )) با الیکا عبدالرزاقی ازدواج کرده!

2. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

واقعا چرا مردم به زندگی خصوصی این افراد اهمیت میدن، بعضی از این افراد رو تو جامعه از نزدیک می بینم و دیدم چه شخصیت های پایینی دارند. اینقدر مردم بی خود بهشون بها میدن که خودشون هم باورشون شده

4. 5 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

واقعا چرا مردم به زندگی خصوصی این افراد اهمیت میدن، بعضی از این افراد رو تو جامعه از نزدیک می بینم و دیدم چه شخصیت های پایینی دارند. اینقدر مردم بی خود بهشون بها میدن که خودشون هم باورشون شده
    تو تمام جوامع ( شدیدترش آمریکا ) ، کلا مردم از روی کنجکاوی در مورد زندگی خصوصی افراد مشهور اطلاعات کسب می کنن.
    یک موضوع طبیعی هستش.

6. این کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

درسته در خارج از ایران هم به زندگی هنرمندان اهمیت میدن و مثلا طرف میره کنسرت میره سینما اصلا میره دکه روزنامه فروشی ازش خبر چاپ میشه! اما اینا که به کنار
    ایرانی ها اصولا خاله زنک هستند از این جهت که کلا دوست دارن همه جا سرک بکشن اصلا هم فکر نکنید کار مردم عادی هستا نمونه بارزش همین مجری های برنامه ها! نمونه بارزش اقای فردوسی پور جهت خودشیرینی و گرم کردن برنامه ریزجزئیات فوتبالیستا و مربیا رو هم حاضره رو کنه!
    یا فرزاد حسنی یا رشیدپور و ...و....
    دیگه صفت اکثریت ایرانی هاست کاریش نمیشه کرد

8. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

مجری جنجالی، اموال شوهر سابقش را توقیف کرد!!

خبرنگار تی وی پلاس امروز از دادگاه خانواده مجتمع قضایی ونک باخبر شد مجری زن مطلقه جنجالی که این روزها اخبار زیادی حول او و همسر سابقش شنیده می شود، با به اجرا گذاشتن مهریه اش، مهر توقیف اموال را بر خانه و کارت بانکی همسر سابقش زد.
    این حکم در شعبه 263 دادگاه خانواده مجتمع قضایی خانواده صادر شده است. شنیده می شود تعداد سکه های مهریه این مجری خانم 114 سکه بوده است که 10 تای آن را بخشیده و 104 سکه دیگر را مطالبه کرده است، برای همین طبق حکم دادگاه، منزل مسکونی و کارت بانکی همسر سابقش را توقیف کرده است.

بعد از باخبر شدن از این اتفاقات با مجری مرد تلویزیون تماس گرفتیم تا اگر صحبتی درباره این اتفاق دارد به ما بگوید که در مقابل اصرار خبرنگار ما سکوت کرد و گفت: «هیس! آبرودارها فریاد نمی زنند. خداوند آدم های صبور را دوست دارد. این روزها مردمان زیادی از کشورم (مرد و زن) با صبر و توکل در حال سر کردن مشکلات شان هستند. من همیشه به صراحت و رک گویی معروف بوده ام، حال می خواهم به صبوری معروف شوم. این روزها حال خوشی دارم چراکه خودم را به خدا نزدیک می دانم، خدا نیز فرموده است «من صابران را دوست دارم.»

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

13 ادعا و افشاگری آزاده نامداری در مورد همسر سابقش فرزاد حسنی !!!

آزاده نامداری، مجری تلویزیون با به اشتراک گذاشتن عکسی تلخ و دردناک از آثار شدید ضرب و شتم روی صورت و چشم خود،
    از اتفاقاتی غیرقابل باور مربوط به زندگی گذشته اش با همسر سابق اش فرزاد حسنی، مجری و بازیگر تلویزیون و سینما پرده برداشت.

در مقابل این اتفاق سکوت کرده و شما را به خواندن متنی که آزاده نامداری در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشته بود، دعوت می‌کنیم :

"متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رو منتشر کنم... اما دیگه باید،،، باید... این عکس مستنده... و بسیاری از مدیران محترم تلویزیون خودمو و حالمو رویت کردن...
    امروز به لطف دروغگویی ایشون مستند من پخش نشد،،، و هزار اتفاق تلخ دیگه...
    من الان سرپام، خوبم. زندگی میکنم، درس میدم،،، کار میکنم و دوباره زنده شدم...
    متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده شو میسپره دست کسی که به نزدیکترین کسش رحم نکرد،،،
    به تایید دوستانش ازدواج با من فقط یه شو یا نمایش بیشتر نبود،،،
    به لطف پدرم من حق طلاق داشتم وگرنه شاید الان زنده نبودم...
    این عکس تلخه ولی واقعیه، برای هوادارایی میگم که از ایشون بت ساختن، بتی که به هییییچ مسلکی پابند نیس،
    دیگه کسی تو کامنتای من حق نداره اسمی از ایشون بیاره.
    آقای حسنی،،، میدونم دهنت باز میشه به هر تهمتی. اما من واگذارت میکنم به خدا ...
    و خوشحالم که دیگه نمیبینمت. فقط بدون چهل تا فایل صوتی دست من داری که مدتهاست حتی خودم گوشش ندادم... والسلام"

محتوای مخفی: عکس (خصوصی) منتشر شده توسط آزاده نامداری در اینستاگرامش 

منبع :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by EhsanCPU; 24-03-2015 at 07:27.

11. 4 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

وای خدایا
    ادم نمیدونه چی رو باور کنه
    چقدر بده واقعا حالا نه تنها این خانوم
    کلی زن دیگه هست که مورد ضرب و شتم هستن و مجبور به تحملن(بخاطر شرایط زندگی...) قصد بحث اجتماعی و ریشه یابی ندارم
    ولی
    دیگه از کسانی که کباده ی ادب و هنر و همه چی بلد بودن رو در تلویزیون ملی ایران یه دوش میکشن خیلی بعید و زشت و غیرقابل تحمله
    متاسفانه مثل اینکه روز به روز به تعداد بازیگرها و مجری های فاقد صلاحیت اضافه میشه
    البته اینم اضافه کنم که اینها هم ادمن مثل بقیه جامعه
    وقتی امار این چیزا بطور کلی در جامعه بالا میره شامل افراد حاضر در جمع کوچک رسانه هم میشه

مثل بیماری سرطان در هنرمندان که نماد افزایش سرطان در کل ایرانه!

13. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از هیچ کدومشون خوشم نمیاد مخصوصا اون پسره ...

داره خودمونی میشه BestDev's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

اين عكس و حرفا دليل نميشه كه حق رو به خانوم نامداري بديم. به نظر من هيچ مردي اينقدر وحشي نيست كه همسر خودشو بزنه دليل اين اتفاق اينه كه واسه هم ساخته نشده بودن همين ! ممكنه بعدها هر كدوم مجددا ازدواج كنن و خوشبخت شن. وقتي درك متقابل و سازگاري و تحمل طرفين كم باشه آخرش ميشه اين و مقصر هيچكدوم نيستن....

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

اين عكس و حرفا دليل نميشه كه حق رو به خانوم نامداري بديم. به نظر من هيچ مردي اينقدر وحشي نيست كه همسر خودشو بزنه دليل اين اتفاق اينه كه واسه هم ساخته نشده بودن همين ! ممكنه بعدها هر كدوم مجددا ازدواج كنن و خوشبخت شن. وقتي درك متقابل و سازگاري و تحمل طرفين كم باشه آخرش ميشه اين و مقصر هيچكدوم نيستن....
    مقصر نیست؟

پس با این تفاسیر چرا زیر چشم فرزاد حسنی مغرور کبود نشده؟قدرت بدنی به این آقا اجازه داده بدلیل عدم سازگاری طرفین ایشون رو کتک بزنه؟

از اجرای این حضرت عالی در برنامه هایش کاملا مشخه با هیچ احدی سازگاری نخواهد داشت

کاملا حق رو به خانم آزاده نامداری میدم

17. 5 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •