تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 31

نام تاپيک: سریال معراجی ها

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سه قسمته که دارن درگیری تو دانشگاه رو نشون میدن . قسمت امشب هم دارن تمامی درگیری های دیشب رو تو شبکه های خبری اونوری نشون میدن .

کلا تو 2 قسمت باید تموم میشد

داره خودمونی میشه H&H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران-ستارخان

پيش فرض

آشغالی بیش نیست!!!!!مسخره

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

از دو سه قسمت اولش هیخ خوشم نیومد اما رفته رفته که داستانش مشخص شد برام جذاب شد

بازی همراه با لودگی امیر نوری و همچنین علی صادقی خیلی با حاله. بعضی مواقع تیکه های جالبی می پرونن

قسمت دیشب که شبکه های بی بی سی و من و تو و VOA پوشش خبری می دادن خیلی جالب بود.

اصلاً فکر نمی کردم اینقدر خوب بشه

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شاهرخ شاهی: برای بازی درمعراجی‌ها به ایران بازگشتم

نیما شاهرخ‌شاهی جزئیاتی از نحوه حضور در «معراجی‌ها» و نقش خود شرح داد و با اشاره به سکانسی که شهدای گمنام دفن می‌شوند، از تأثیر این لحظه بر همه بازیگران و اشک ریختنشان سخن گفت و تأکید کرد تا مدت‌ها به یاد شهدای جنگ تحمیلی به ویژه شهدای گمنام بوده است.

نیما شاهرخ‌شاهی بازیگر سینما و تلویزیون درباره حضورش در سریال «معراجی‌ها» اظهار کرد: سال گذشته من منزل خواهرم که در خارج از کشور زندگی می‌کند بودم که از همکاران مسعود ده‌نمکی با من برای بازی در سریالی دعوت کردند. من که قرار بود چند ماهی نزد خواهرم بمانم بعد از این پیشنهاد به ایران بازگشتم و پس از مطالعه فیلمنامه که داستان بسیار جالبی داشت، بازی در سریال «معراجی‌ها» را پذیرفتم.
    وی افزود: شش - هفت ماه کار سنگین در سرما و گرمای هوا و در لوکیشن‌های سخت مخصوصا در لوکیشن شهرک سینمایی دفاع مقدس داشتیم و بسیاری از روزها بیش از 12 ساعت کار می‌کردیم ولی از آن پروژه‌هایی بود که من واقعا دوستش داشتم.
    رفتار دوستانه عوامل به من انرژی مثبت می‌داد
    بازیگر سریال‌های «فاصله‌ها»، «شمس العماره» و «ملکوت» یادآور شد: نکته جالب این سریال این بود که در زمان تصویربرداری، رفتار همه عوامل از خود آقای ده نمکی گرفته تا فرشاد گل‌سفیدی تصویربردار و بازیگران جلوی دوربین، همه و همه دوستانه بود و جو بسیار خوبی حاکم بود. همین مساله به من برای ایفای نقش بهتر در سریال انرژی مثبت می‌داد؛ چرا که وقتی حال عوامل پشت دوربین خوب باشد، حال بازیگران هم جلوی دوربین خوب خواهد بود.
    شاهرخ شاهی با اشاره به قوت فیلمنامه در این سریال، ادامه داد: من در این سریال نقش پسر دانشجویی را بازی کردم که در حقیقت سر دسته دانشجویانی بود که مخالف تدفین شهدای گمنام در صحن دانشگاه هستند. هدف آنها این است که با کمک استاد گنجی که او هم مخالف این مساله است، تندیس مجسمه‌ای را در محل تعیین شده برای دفن شهدای گمنام، نصب کنند.
    وی با اشاره به تفاوت‌های عمده نسخه سینمایی «معراجی‌ها» با نسخه سریالی آن تأکید کرد: از ابتدا هم قرار نبود که نسخه تلویزیونی «معراجی‌ها» مطابق نسخه سینمایی‌اش باشد بلکه از اول هم قرار بود داستان سریال با فلش بک‌هایی به نسخه سینمایی، روایت جدیدی از دفاع مقدس را بیان کند.
    بازیگر فیلم‌های سینمایی «پارک وی»، «دایره زنگی» و «مجنون لیلی» با ابراز تعجب از استقبال خوب هموطنان و فروش فیلم «معراجی‌ها» در زمان اکران اذعان کرد: من واقعا فکر نمی‌کردم اینقدر این فیلم با اقبال هموطنان مواجه شود و امیدوارم مخاطبان شبکه یک سیما هم از مجموعه تلویزیونی استقبال کنند و آن را بپسندند.
    شاهرخ‌شاهی که پس از «اخراجی‌های 3» دومین تجربه کاری‌اش را با مسعود ده نمکی تجربه کرده است، تصریح کرد: در تمام نقش‌هایی که بازی می‌کنم اگر آن نقش به شخصیت واقعی من نزدیک باشد سعی می‌کنم با
    اضافه کردن برخی حرکات بدنی و دیالوگ‌ها، به نحوی آن را از خودم دور کنم تا در درجه اول زمانی که بیننده بازی من را می‌بیند بتواند با آن شخصیت همذات پنداری کند و در وهله بعد دوستان و آشنایانم هم متوجه شوند که نیما شاهرخ شاهی نقشی را متفاوت‌تر از چیزی که خود واقعی‌اش هست بازی کرده است.
    وی که بیشتر در نقش های جدی ایفای نقش کرده تا طنز، اضافه کرد: از حدود 80 اثر سینمایی و تلویزیونی که تاکنون در آن بازی کردم، در بیش از 60 اثر، نقشم کاملا جدی بوده است. خودم هم بیشتر علاقه دارم در نقش‌های جدی بازی کنم. گرچه در سریال‌های طنزی چون «موج و صخره» به کارگردانی مجید صالحی، خودم را محک زدم اما تمایلم به بازی در نقش‌های جدی بیشتر است. البته در «معراجی‌ها» برخی اوقات گروه دانشجویی مخالف دانشجویان تشکلی، در موقعیت طنزی قرار گرفته و خود به خود دیالوگ‌ها و گفتار من هم رگه‌هایی از طنز به خودش می‌گیرد.
    این بازیگر درباره پیش‌بینی‌اش از جذب مخاطب به این سریال گفت: عادت ندارم که از قبل درباره موفقیت کارم پیش بینی کنم که آیا مردم آنرا می‌پسندند یا نه اما در سریال «معراجی‌ها» ماجرا فرق داشت و پس از پایان تصویربرداری، به شدت منتظر بودم تا این سریال پخش شود، چون برای آن خیلی زحمت کشیدم و از نظر من سریال جذاب و خوش ساختی است و به نظرم پیش بینی آقای ده نمکی که گفته بود نسخه سریالی «معراجی‌ها» از نسخه سینمایی آن بیشتر مخاطبان را جذب خواهد کرد حتما محقق خواهد شد.
    تلخ‌ترین لحظه «معراجی‌ها»
    شاهرخ‌شاهی درگذشت پنج تن از همکارانش در حین ساخت این سریال در شهرک سینمایی دفاع مقدس را از تلخ ترین لحظات و خاطرات این مجموعه تلویزیونی دانست و افزود: برای ساخت این سریال واقعا زحمت زیادی کشیده شده است و امیدوارم خروجی «معراجی‌ها» خوب از آب در بیاید.
    ده نمکی دست بازیگران را در دیالوگ‌ها باز می‌گذاشت
    بازیگر فیلم «سگ‌های پوشالی» درباره کارکردن با ده نمکی توضیح داد: مسعود ده نمکی همیشه از پیشنهاد بازیگران در ایجاد تغییر در متن فیلمنامه استقبال می‌کند و دست بازیگر را در این باره باز می‌گذارد اما تا جایی
    که از خط فیلمنامه دور نشویم. ده‌نمکی هنگام انتخاب بازیگر، با شناختی که از توانایی او در بداهه گویی دارد، این اختیار را به بازیگرش می‌دهد تا نقش را خوب از آب در بیاورد، بنابراین این یک تعامل دو طرفه است که در نهایت به خروجی خوب آن کاراکتر کمک می‌کند.
    وی درباره بازی در کنار علی صادقی و امیر نوری گفت: من با علی صادقی سه چهار تا کار کردم و خیلی هم دوستش دارم مخصوصا موقعی که با او هم بازی هستم، آن کار را خیلی دوست دارم چون که او جنسی از طنز در
    وجودش دارد که من آن طنز را می‌پسندم حالا همه اینها را بگذارید در کنار دیالوگ گفتنش، تکه کلام‌هایش و میمیک صورتش.
    در سکانس دفن شهدای گمنام در دانشگاه اشک ریختم و گریه کردم
    شاهرخ شاهی درباره تاثیرگذارترین سکانس سریال «معراجی‌ها» گفت: آن سکانسی که در پایان سریال شهدای گمنام را در صحن دانشگاه دفن می‌کردند، هرچند که نمادین بود اما همه بازیگران اشک ریختند و گریه کردند
    و آنچنان این لحظه بر روح و قلب من تاثیر گذاشت که تا مدتها به رشادت‌هایی که شهدا و ایثارگران برای حفظ مام میهن و دفاع ازحیثیت و ناموس مردم کشورمان در هشت سال دفاع مقدس به خرج دادند، فکر می‌کردم، مخصوصا
    شهدایی که نام و نشانی هم از آنها بعد از شهادتشان نیست و پدران، مادران و همسرانشان هنوز هم چشم انتظار خبری از آنها هستند.
    وی که سریال «جاده چالوس» به کارگردانی احمد معظمی‌ را در نوبت پخش از شبکه تهران دارد، در پاسخ به اینکه آیا بعدها از بازی در سریال مسعود ده نمکی پشیمان نمی‌شود، تاکید کرد: اگر منظور شما فیلم «اخراجی‌ها3» است که رنگ و بوی سیاسی داشت باید بگویم که من بازیگر حرفه‌ای هستم و به این مسایل هم کاری ندارم و فقط بازی ام را انجام می‌دهم. ده نمکی مرد بسیار دوست داشتنی و مهربانی است و کارش را هم خوب بلد است و من خیلی خوشحالم که دومین کارم را با او در سریال «معراجی‌ها» به انجام رساندم.
    خبرگزاری مهر

5. 4 کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

یعنی واقعا شرم آوره داستان بچه گانه و لودگی فرمول موفقیت ده نمکی ... مثلا دیشب این چیه سرهم کرده جلسه در کافی شاپ و فرار به ویلای شمال .. اینا از ضعف مفرط منطق در داستانگویی نشات می گیره

داره خودمونی میشه SAEED 120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مسیر سریال و هدفش کاملا مشخصه ولی اگر به شعور بیننده بی احترامی نکنه . به قول قدیمیا بعض هیچیه.

حداقل میتونیم تو طوفان دیالوگهای هدف دار این سریال از قسمتهای طنزش لذت ببریم .

ما که لیت نایت شو نداریم که بشینیم آخر شب لذت ببریم ( اما جیمی فالون های زیادی داریم که در صحنه نیستن ) حداقل با این سریالها شبمون رو هر چند کم فروغ بگذرونیم.

شما فکر کن این سریال نبود شب باید چی میدیدیم؟

اینو ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا اینو ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

مسیر سریال و هدفش کاملا مشخصه ولی اگر به شعور بیننده بی احترامی نکنه . به قول قدیمیا بعض هیچیه.

حداقل میتونیم تو طوفان دیالوگهای هدف دار این سریال از قسمتهای طنزش لذت ببریم .

ما که لیت نایت شو نداریم که بشینیم آخر شب لذت ببریم ( اما جیمی فالون های زیادی داریم که در صحنه نیستن ) حداقل با این سریالها شبمون رو هر چند کم فروغ بگذرونیم.

شما فکر کن این سریال نبود شب باید چی میدیدیم؟

اینو ؟

یا اینو ؟

دوست عزیز دیگه نمی تونی انتخابهای دیگه ای به دوستان پیشنهاد بدی همه چیز که تلویزیون نیست اگه ده نمکی نویسنده است پس تمام ایران بهتر اون می تونن بنویسن ...

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دو قسمت از سریال رو خونه‌ی مادر بزرگم اجبارا دیدم....
    دونستن این مسئله که اینا اتفاقات واقعی دانشگاه شریف فک کنم هست( اون سال تابوت شهید رو انداختن تو اب ظاهرا! و کتک کاری شدیدی شد و رئيس دانشگاه یا دانشکده هم کتک میخوره ظاهرا که البته توی مستند مجوز دار میراث البرتا بهش اشاره شد اینا....) و نشون دادن این مسائل کمی توهین به شعور بیننده هست...

من هر دو قسمت رو مهمون بودم و همزمان با فیلم، از سرو صدای حدود 8 نفر بچه‌ی تازه کلاس اول شده و بزرگ‌تر ها که با هم حرف میزنن( مردا با هم، زنا با هم! پسرا با هم! دخترا با هم!) دیدم، با این حال، حس کردم که در حال تحریف واقعیت هاست!! ))

مثلا، یه یارو یه چیزی شنید رفت به رفیقش خبر داد که میان میبرنت اونجا که نی انداخت!!
    یا پسره زنگ زد به دختره که گوشی جواب نده میان میگیرنت و اینا و بعد اینا میرن در خونش که باهاشون مذاکره بکنن ولی اینا میترسن و ظاهرا میخوان فرار بکنن!! ))

کلا سریال میخواد بگه بعضی چیزا سو تفاهم بوده! )) و باعث ایجاد مشکل شده....
    به قولی اشتباهی بوده که اونجوری شده....

البته من کاملا معتقدم که سوتفاهم و سواستفاده ها خیلی زیاد بوده! و مواردی رو شخصا دیدم که چطوری سوتفاهم و سواستفاده شده ازش، ولی اینی که اینا دارن نشون میدن مشخصا توهین به شعور مخاطب و تحریف تاریخ هستش...

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

کاملا سخیف بود

داره خودمونی میشه HGH 878's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    USI=United States Iran

پيش فرض

پیرزن رفته به گردش ......
    از درفشانی های مسعود ده نمکی
    من که مبهوت بودم این جمله رو شنیم یا نه که دیدم بله
    دوستان میدونن مصرع بعدیشو واقعا خجالت آوره
    همون خنده بازار راست میگفت ده نمکی جوک های توی موبایلشو میاره میکنه فیلم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •