تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: اروردادن موقع بالا اومدن اوبونتو

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

فکر نکنم مربوط به menu.lst باشه.احتمالا نمیتونه از پارتیشن بوت شه.بهترین کار اینه که به پیشنهاد آخر پست عمل کنید(صد در صد جواب میده)
    اگه میشه مجددا نصب کنید ولی اینبار به جای some thing else گزینه ی Install ubuntu alongside win 8 رو انتخاب کنید.اگه جواب نداد بوت لودر گراب رو اول حذف کنید، سپس پارتیشن های ساخته شده برای اوبونتو رو پاک کنید و بعد توی دی وی دی یه برنامه هست به اسم wubi.exe اونو اجرا و نصب کنید ببینید کار میکنه یا نه.مطمئن شید اول گراب رو حذف میکنید...

برای حذف گراب:

دی وی دی نصب ویندوز رو بوت کنید و بعد از بوت شیفت و F10 رو بزنید و دستور

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    رو وارد کنید.

البته امکانش هست که بوت لودر ویندوز پاک شده باشه و نیاز به نصب مجدد بوت لودر یا حتی ویندوز داشته باشید.

یک پیشنهاد:

اگه براتون میسره هارد رو از اول پارتیشن بندی کنین.پارتیشن اول رو برای ویندوز، دومی و سومی رو برای فایل های شخصی بسازید.بعد دیسک نصب اوبونتو رو بوت کنید و install ubuntu alongside windows رو بزنید.

البته من برای شما که تازه به لینوکس میپیوندید لینوکس مینت رو به جای اوبونتو پیشنهاد میدم.کار باهاش آسون تره و رابط کاربری KDE اش هم گرافیک بالایی داره.تحت اوبونتو هم هست و میتونید فرامین، برنامه ها و ترفند های اوبونتو رو توی اون هم اجرا کنید...

داره خودمونی میشه mohammad.vampire's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

کاری که گفتید انجام دادم اول پارتشین هاموپاک کردم بعد هم اوبونتوروازطریق install ubuntu alon...نصب کردم ولی نمیدونم چرا ازم پارتشین بندی نخاست وخود به خود نصب شد.خدامیدونه چندوقت طول بکشه کارکردن باهاشو یاد بگیرم.ممنون از راهنمایییتون.موفق باشین

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من قبلا کارت صدای سیستمم سوخت و یه کارت صدای جدید انداختم روش وهرموقعی که ویندوزعوض میکردم ویندوزاون کارت صداروشناسایی نمیکردومجبوربودم همیشه نرم افزارمخصوصشونصب کنم.الان که اوبونتونصب کردم کارت صداموشناسایی نکرده.چه جوری باید نصبش کنم؟

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

راستش نمیدونم خودمم نتونستم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بپرسید تا بقیه هم راهنماییتون کنن...

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

یاهومسنجریرای اوبونتو نسخه ای داره؟میشه نصب کرد؟

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

خیر ولی میتونید از نرم افزار PIDGIN استفاده کنید.توی software center جستجوش کنید.برای نصب برنامه ها از طریق ترمینال تو ترمینال این دستور رو وارد کنید:

کد:
    و به جای software اسم برنامه رو بنویسید.یک نکته رو هم به خاطر بسپارید که اسم برنامه هیچ وقت توش فاصله نیست.همچنین هیچ وقت حرف بزرگ نداره مگه اینکه استثنایی باشه.مثلا برای نصب pidgin

کد:
    رو تو ترمینال وارد کنید.بعد از زدن اینتر از شما رمز میخواد.اونو وارد کنید (موقع وارد کردن رمز کاراکتر ها رو نشون نمیده)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

من قبلا کارت صدای سیستمم سوخت و یه کارت صدای جدید انداختم روش وهرموقعی که ویندوزعوض میکردم ویندوزاون کارت صداروشناسایی نمیکردومجبوربودم همیشه نرم افزارمخصوصشونصب کنم.الان که اوبونتونصب کردم کارت صداموشناسایی نکرده.چه جوری باید نصبش کنم؟
    سلام به شما و همه دوستان
    ببیند لینوکس مثل ویندوز نیست که بعد از نصب نیاز به نصب درایور برای قطعات داشته باشه . در اکثر موارد خوش قطعات را میشناسه و اگر هم نشناسه در اپدیت بعدی کرنل مشکل مرتفع خواهد بود . شما یه سری اطلاعات لطفا بدهید ببینیم چند چند هستیم .
    -نوع توزیعی که استفاده میکنید
    -ورژن کرنلی که استفاده میکنید.
    - نوع کارت صدا احتمالا باید pci باشه
    -خروجی دستور زیر
    کد:
    اگر نوعش یو اس بی بود
    کد:
    -خروجی دستور زیر به محض لاگین کردن در توزیع خود
    کد:
    جهت گذاشتن خروجی در پست خودتون از علامت # استفاده کنید تا نظم تاپیک هم حفظ بشه

8. این کاربر از CP-LS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اگ منظورتون از نوع توزیع و نوع ورژن همون مدل لینوکس هست که من از اوبونتو13.10استفاده میکنم
    مدل کارت صدام همم فک کنم با توجه به اون دستوری که شما دادیدC-Media Electronics Inc CMI8738/CMI8768 PCI Audio (rev 10)
    این باشه واگ میشه یکم زیردیبلم صحبت کنید متوجه حرفاتون بشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اگ منظورتون از نوع توزیع و نوع ورژن همون مدل لینوکس هست که من از اوبونتو13.10استفاده میکنم
    مدل کارت صدام همم فک کنم با توجه به اون دستوری که شما دادیدC-Media Electronics Inc CMI8738/CMI8768 PCI Audio (rev 10)
    این باشه واگ میشه یکم زیردیبلم صحبت کنید متوجه حرفاتون بشم
    سلام خوب نسخه اوبونتو 13.10 در تاریخ 17 جولای 2014 به پایان عمر خودش رسیده و شما نباید از اون استفاده کنید یا سریعا اپگرید کنید تا به نسخه 14.04.1 برسید یا نسخه 14.04.1 را از وبسایت اوبونتو دانلود و نصب کنبد . راجع به زیر دیپلم حرف زدن هم ، این اصطلاحات در لینوکس چیز خاصی نیست با کمی وقت گذاشتن و مطالعه به شرطی که علاقه مند باشید میتوانید شما هم متوجه منظور دوستان لینوکسی خودتون بشید .

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

بدون کارت صدا نمیتونید کار کنید؟خود مادربرد خروجی صدا نداره؟چون تو سایت تولید کننده کارت صداتون رفتم دیدم لینوکس رو پشتیبانی نمیکنه.اون درایوری هم که گذاشتید خیلی قدیمیه.

در مورد توزیع هم به نظر من بهتره ۱۴.۰۴.۱ رو بگیرید.نسخه های اوبونتو و برخی توزیع های دیگه در دو نوع منتشر میشن.نسخه هایی که نوشته LTS به معنی Long Time Support هست و این یعنی این نسخه مدت طولانی ای پشتیبانی میشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •