تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 51

نام تاپيک: آشتي خواهي ايرانيان

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

در زمان ایران باستان دقیقا چند کشور وجود داشته که شما ایران را مثل دهها کشور دیگر می دانید؟
    دید شما دچار مشکل خیلی زیادی است که ایران و مردم ایران را جز بدترین کشورهای جهان و بی فرهنگ ترین مردم دنیا می بینی!آن چیزی را که از دوروریهای خود میبینی به مردم ایران تعمیم نده.مشکل از خودت و دوروریهاته نه مردم ایران!
    البته بستگی به این داره که شما فرهنگ و دانایی را چطور معنا می کنید؟
    سلام دو نکته منفی تو پست هاتون دیده میشه:

1- دوری از حقیقت امروزی ایران و کشاندن بحث به هر شکلی به ایران باستان

2- توهین به کسی که با شما مخالفه!

فکر میکنم بهتره بحث رو اینطور ادامه بدیم:

از نظر من ایران با شکوه ترین کشور تاریخی در بین تمام کشور های دنیاست. اونقدر تاریخ و فرهنگ کهن غنی که هرچقدر هم بهش افتخار کنیم کمه. هر کی هم بهش افتخار نکنه ایرانی نیست و جزو مزدور های خیانت کاره.

خوب من نوعی با اینطور تفکرات چطور میتونم به پیشرفت کشورم کمک کنم؟ با افتخار به تاریخ ۲۵۰۰ ساله کهن؟!
    بحث ما به هر موضوعی که کشیده میشه شما فقط همین حرفو داری که بزنی .... افتخار، شکوه و ....

در هر زمینه ای هم از وضعیت کشور انتقاد بشه احتمالا جوابتون همین افتخار و شکوه خواهد بود. همینقدر مشغول افتخار کردن بودیم که در یه سری چیز ها به مشکل برخوردیم. اینو هم بدونید دشمنان از اینکه به تاریخمون افتخار کنیم درش غرق شیم خیلی خوشحال تر میشن تا اینکه در راه پیشرفت ازش استفاده کنیم و عادلانه بهش نگاه کنیم.

احتمالا در جواب بگید من ایرانی نیستم و این تفکرات خیانت آمیز دشمنان ایرانه که یکیشونم منم. خوب تمام پیشفرض هارو بر این بذارید که من دشمن ایرانم! پس خواهشا منطقی جواب داده و دهان این دشمن رو خرد کنید. چون با این پست های مشابه تون بیشتر خودتون رو زیر سوال بردید. میشه از پستاتون هم فرهنگ غنی ایرانی رو درک کرد.

ادعا میکنید مردم ایران غنی از فرهنگ اند در حالی که تو پست هاتون انواع توهین هارو بی هیچ خجالتی انجام میدید.

2. 3 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

کشور یه معنای یه واحد سیاسی یه اصطلاح نسبتا جدید هست با توجه به قدمت بشر و در زمان ایران باستان هم تمدن ها و ملل گوناگونی وجود داشته اند ، بعضی ها مثل یونانی ها رومی ها در بعضی مسائل مثل فلسفه ، حقوق، آزادی و ... از ایرانی ها سرآمد تر بودند.
    نظر اون دوستمون دلیل نمیشه شما به ایشون و اطرافیانشون توهین کنید ایشون بر طبق مشاهداتشون نظرشون رو دادند که من هم نظرشون رو رد کردم ولی توهین هم نکردم.

شما واقعا در خواندن نوشته ها انگار مشکل دارید ها!
    کجای حرفای من دروغ دیدید؟ من گفتم هر کشوری یه تاریخ و پیش زمینه ای داره این دروغه؟ یا جایی که گفتم نباید کسی دیگران و فرهنگشان رو خوار و کوچک ببینه؟ یا جایی که نوشتم نباید یه صفت رو به طور کل به یه گروه نسبت داد؟
    این کاربر با توهین به تمام مردم ایران،ایرانیان را مردمی نادان و بی فرهنگ ترین مردم دنیا معرفی کردند و شما هم زیر پست این کاربر از نظر ایشان تشکر کرده اید و آن را تایید کرده اید.
    گفتید این کاربر براساس مشاهداتشون این برداشت را داشتند ایشون بیجا کردند که مشاهداتشون را به تمام مردم ایران تعمیم دادند همین رفتار و گفتار شما دلیلی بر این است که شما در گفته هاتون هیچ صداقتی ندارید و هیچ اعتقادی هم به نظرات خودتون ندارید.حرف از راستی میزنین اما مدافع دروغ و تحریف هستید.

- - - Updated - - -

کشور یه معنای یه واحد سیاسی یه اصطلاح نسبتا جدید هست با توجه به قدمت بشر و در زمان ایران باستان هم تمدن ها و ملل گوناگونی وجود داشته اند ، بعضی ها مثل یونانی ها رومی ها در بعضی مسائل مثل فلسفه ، حقوق، آزادی و ... از ایرانی ها سرآمد تر بودند.
    نظر اون دوستمون دلیل نمیشه شما به ایشون و اطرافیانشون توهین کنید ایشون بر طبق مشاهداتشون نظرشون رو دادند که من هم نظرشون رو رد کردم ولی توهین هم نکردم.

شما واقعا در خواندن نوشته ها انگار مشکل دارید ها!
    کجای حرفای من دروغ دیدید؟ من گفتم هر کشوری یه تاریخ و پیش زمینه ای داره این دروغه؟ یا جایی که گفتم نباید کسی دیگران و فرهنگشان رو خوار و کوچک ببینه؟ یا جایی که نوشتم نباید یه صفت رو به طور کل به یه گروه نسبت داد؟
    این کاربر با توهین به تمام مردم ایران،ایرانیان را مردمی نادان و بی فرهنگ ترین مردم دنیا معرفی کردند و شما هم زیر پست این کاربر از نظر ایشان تشکر کرده اید و آن را تایید کرده اید.
    گفتید این کاربر براساس مشاهداتشون این برداشت را داشتند ایشون بیجا کردند که مشاهداتشون را به تمام مردم ایران تعمیم دادند همین رفتار و گفتار شما دلیلی بر این است که شما در گفته هاتون هیچ صداقتی ندارید و هیچ اعتقادی هم به نظرات خودتون ندارید.حرف از راستی میزنین اما مدافع دروغ و تحریف هستید.

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

لطفا از ارسال پستهای بی محتوا و توهین آمیز خودداری کنید. اینجا جای بحث شخصی نیست!
    اگه فکر میکنید شرایط گفتگو با نظر مخالف رو ندارید میتونید گفتگو رو خاتمه بدید.

5. 5 کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

سلام دو نکته منفی تو پست هاتون دیده میشه:

فکر میکنم بهتره بحث رو اینطور ادامه بدیم:

از نظر من ایران با شکوه ترین کشور تاریخی در بین تمام کشور های دنیاست. اونقدر تاریخ و فرهنگ کهن غنی که هرچقدر هم بهش افتخار کنیم کمه. هر کی هم بهش افتخار نکنه ایرانی نیست و جزو مزدور های خیانت کاره.

خوب من نوعی با اینطور تفکرات چطور میتونم به پیشرفت کشورم کمک کنم؟ با افتخار به تاریخ ۲۵۰۰ ساله کهن؟!
    بحث ما به هر موضوعی که کشیده میشه شما فقط همین حرفو داری که بزنی .... افتخار، شکوه و ....

در هر زمینه ای هم از وضعیت کشور انتقاد بشه احتمالا جوابتون همین افتخار و شکوه خواهد بود.همینقدر مشغول افتخار کردن بودیم که در یه سری چیز ها به مشکل برخوردیم. اینو هم بدونید دشمنان از اینکه به تاریخمون افتخار کنیم درش غرق شیم خیلی خوشحال تر میشن تا اینکه در راه پیشرفت ازش استفاده کنیم و عادلانه بهش نگاه کنیم.

احتمالا در جواب بگید من ایرانی نیستم و این تفکرات خیانت آمیز دشمنان ایرانه که یکیشونم منم. خوب تمام پیشفرض هارو بر این بذارید که من دشمن ایرانم! پس خواهشا منطقی جواب داده و دهان این دشمن رو خرد کنید. چون با این پست های مشابه تون بیشتر خودتون رو زیر سوال بردید. میشه از پستاتون هم فرهنگ غنی ایرانی رو درک کرد.

ادعا میکنید مردم ایران غنی از فرهنگ اند در حالی که تو پست هاتون انواع توهین هارو بی هیچ خجالتی انجام میدید.
    سلام
    متاسفانه شما بد برداشت می کنید.
    گفتید تو نوشته هام این دو نکته منفی وجود دارد

در مورد نکته شماره یک:
    کلا برداشتتون غلط و اشتباه بوده است چون اصلا بحث در مورد ایران باستان بوده نه ایران حال حاضر پس میخواهید من در مورد حال حاضر ایران صحبت کنم؟طرف امده با دروغ و توهمات خودش تاریخ ایران باستان را یه تاریخ سرشار از جنایت وحشی گری فاحشه گری بزرگان تاریخ ایران را مزدور خطاب و........معرفی کرده شما توقع دارید بنده سکوت اختیار کنم؟بله من به تاریخ باستانی ایران افتخار می کنم اما این دلیلی نمی شود که از معایب و کاستی های حال حاضر ایران چشم پوشی یا سر خود را زیر برف کنم و توهم این را داشته باشم که هیچ عیبی نداریم چون 2500 سال پیش ایران دارای تاریخ با شکوهی بوده است!
    شما از کجای گفته های من این برداشت را داشتید که بنده از حقیقت حال حاضر ایران دوری کرده ام اصلا مگه بحث سر تاریخ حال حاضر بوده؟؟؟
    در مرود نکته شماره 2:
    مخالفینم؟بنده پاسخ کسایی را دادم که به تاریخ و تمدن سرزمینم توهین کرده و می کنند و با تحریف تاریخ به حرافی خود ادامه می دهند با ادای آدمهای روشن فکر !ببخشید اون عده خجالت نمیکشن که مردم ایران را یه مشت وحشی جانی فاحشه گر خطاب می کنند؟و مردم حال حاضر را بی فرهنگ ترین و نادان ترین مردم جهان می گویند؟
    شما بجای قاطی کردن بحثها بهتره با دقت مطالب را بخوانید.
    Last edited by dvd2010; 16-06-2016 at 16:59.

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

سلام
      محتوای مخفی: . 
    متاسفانه شما بد برداشت می کنید.
    گفتید تو نوشته هام این دو نکته منفی وجود دارد

در مورد نکته شماره یک:
    کلا برداشتتون غلط و اشتباه بوده است چون اصلا بحث در مورد ایران باستان بوده نه ایران حال حاضر پس میخواهید من در مورد حال حاضر ایران صحبت کنم؟طرف امده با دروغ و توهمات خودش تاریخ ایران باستان را یه تاریخ سرشار از جنایت وحشی گری فاحشه گری بزرگان تاریخ ایران را مزدور خطاب و........معرفی کرده شما توقع دارید بنده سکوت اختیار کنم؟بله من به تاریخ باستانی ایران افتخار می کنم اما این دلیلی نمی شود که از معایب و کاستی های حال حاضر ایران چشم پوشی یا سر خود را زیر برف کنم و توهم این را داشته باشم که هیچ عیبی نداریم چون 2500 سال پیش ایران دارای تاریخ با شکوهی بوده است!
    شما از کجای گفته های من این برداشت را داشتید که بنده از حقیقت حال حاضر ایران دوری کرده ام اصلا مگه بحث سر تاریخ حال حاضر بوده؟؟؟
    در مرود نکته شماره 2:
    مخالفینم؟بنده پاسخ کسایی را دادم که به تاریخ و تمدن سرزمینم توهین کرده و می کنند و با تحریف تاریخ به حرافی خود ادامه می دهند با ادای آدمهای روشن فکر !ببخشید اون عده خجالت نمیکشن که مردم ایران را یه مشت وحشی جانی فاحشه گر خطاب می کنند؟و مردم حال حاضر را بی فرهنگ ترین و نادان ترین مردم جهان می گویند؟
    شما بجای قاطی کردن بحثها بهتره با دقت مطالب را بخوانید.
    دوست عزیز به هرحال همه ی ما ایرانی هستم و حق داریم درباره ی تاریخمون نظر بدیم. نه جنگی با هم داریم و نه دشمنی.
    ممکنه نظراتمون مخالف باشه و این مخالفت به قدری مارو آزار بده که طرف مقابل رو به دروغ گویی و تحریف متهم کنیم. این اتهامات در بحث ها کار پسندیده ای نیست.
    بر فرض مثال ممکنه فردی از کشور خودش متنفر باشه و نسبت به تاریخش بدگویی کنه. ما اینجا حق نداریم به اون اتهامی بزنیم چون جای ایشون نیستیم. ممکن به ایشون ظلمی شده باشه که به ما نشده و ممکن ایشون افکاری داشته باشه که ما در اون افکار به سر نبریم.
    ظالمانه ترین اتهام به این فرد اینه که اون رو جاهل و نادان خطاب کنیم ... همین.
    شما فکر اینم بکن که طرف مقابل هم درباره ی شما چنین نظراتی داره و فکر میکنه که شما مزدور و تحریف کننده اید. بنابراین شرط عاقلانه ی ادامه ی هر بحثی دوری از تعصبات و کینه هامون و نزدیک شدن به منطق و مدارک و مستند هاست.
    تاریخ ما خوب یا بد مال ماست و همه ی ما با جون و دل اون رو میپذیریم. اگر جایی خوبی بوده به اون میبالیم و الگوی راهمون میکنیم و اگر بدی بوده از اون عبرت گرفته و اون رو ادامه نمیدیم.
    خوشبختانه از تاریخ ما اونقدر منابع و مستند ها هست که بشه عاقلانه درباره ی عملکرد هر شاهی قضاوت کرد.

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

ایران هم یه کشور مثل دهها کشور دیگهفکر نکنم هیچ کشوری تو دنیا باشه که فکر نکنه آخر فرهنگ و هنر و تاریخه و ما هم از این قاعده مستثنا نیستیم.ولی چیزی که من شخصا میبینم و با مقایسه با کشورهای دیگه که رفتم ، ایران در حال حاضر از بدترین کشورهای جهانه ، با بی فرهنگترین و نادانترین مردم و شاید فقط در مقایسه با کشورهایی مثل کومور شرقی و سومالی و اینا بشه ایران رو کمی بالا دید.
    و مسئول وضعیت کنونی دوستان همین Captain_America هستند شما ایران در چهار راه سر نوشت را مطالعه بفرمایید متوجه می شوید.

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

همچنان که صلح و آشتی مسیحیان رو باید از بردگان آفریقایی جویا شد ، آشتی خواهی ایرانیان رو هم بهتره از ملل قتل عام شده دوران باستان پرسید .
    همیشه نسخه تورانی شاهنامه رو هم بخونید.
    اگر می تونید این ملل معرفی کنید تا ما هم بشناسیم البته بدون مراجعه به وبسایت های دروغ پراکنی و کپی مطالب ان ها به صورت مستند.

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

و مسئول وضعیت کنونی دوستان همین Captain_America هستند شما ایران در چهار راه سر نوشت را مطالعه بفرمایید متوجه می شوید.
    الان من و دوستانم (که ممنون میشم معرفی کنید تا آشنا بشیم ) مسئول چه چیزی هستیم دقیقا ؟
    تقبیح فاشیسم و نژادپرستی و تاکید بر برابری نوع بشر وضعیت فعلی رو به اینجا رسونده یا رفتارهای ایدئولوژیک و بنیاد گرانه ناشی از خود برتر بینی امثال شما؟
    اگر می تونید این ملل معرفی کنید تا ما هم بشناسیم البته بدون مراجعه به وبسایت های دروغ پراکنی و کپی مطالب ان ها به صورت مستند.
    در این خصوص یه تاپیک در همین انجمن هست که مطالب مفیدی قرار داده شده :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

الان من و دوستانم (که ممنون میشم معرفی کنید تا آشنا بشیم ) مسئول چه چیزی هستیم دقیقا ؟
    تقبیح فاشیسم و نژادپرستی و تاکید بر برابری نوع بشر وضعیت فعلی رو به اینجا رسونده یا رفتارهای ایدئولوژیک و بنیاد گرانه ناشی از خود برتر بینی امثال شما؟

در این خصوص یه تاپیک در همین انجمن هست که مطالب مفیدی قرار داده شده :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر می خواندید من بار ها گفته ام که فاشیت نیستم و اکنون هم می گویم که "فاشیست نیستم و با هر شکل آن مخالم" نه چون ادم خوبی هستم زیرا معتقدم که ایرانیت با فاشیسم مخالف است پس اگر می خواهم ایرانی باشم نباید فاشیست باشم.
    گفتم کپی برداری از این وبسیت و ان وبسایت را رها کنید و کمی به خود زحمت دهید و مطالعه بفرمایید.
    دوستان شما کسانی هستند که این نگون بختی امروزه را برای ما درست کردند.

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

خب ، یکی از دوستان فرمودن بنده دور و وریهام بد هستن و اونو تعمیم میدم به همه مردم
    خدمتتون عارضم که بنده ساکن همین کشور هستم و اگه اطرافیانم بد هستن ، بالقوه اطرافیان جنابعالی هم هستن ، پس فکر نکنید با یه همچین توهینایی بنده احساس ضعف میکنم.

برچسب زدن و تهمت زدن هم یکی دیگه از خصوصیات بد ماست که تو 99 درصد ماها موقع کم آوردن اتفاق می افته.

در خصوص عرایضم ، البته بدون تعصب اگه باشید ، نباید زیاد غیرعادی باشه ، ولی لازم میدونم یه کم توضیح بدم:

یه سری به اینستاگرام بزنید ، چند تا پست از چند تا شخص معروف ایرانی ببینید. کامنتهای زیرشو با دقت بخونید
    یادتون بیارید که ایران نزدیک 19 ساله اینترنت عمومی داره ، ولی ما از ساده ترین برخوردهای اجتماعی تو مجازی عاجزیم ، و روز به روز هم بدتر میشیم

ایران رتبه اول استفاده از مواد مخدر دنیاست

ایران در فساد اداری رتبه 141 از 168 کشور دنیا رو داره. یعنی فقط 27 کشور فاسدتر از ما هستن

طبق آمار رسمی ، 9 میلیون نفر طی سال قبل به رمال و فالگیر مراجعه کردن.

ما هنوز ساده ترین اصول شهرنشینی رو بلد نیستیم و حتی تلاشی هم برای یاد گرفتنش انجام نمیدیم:
    همه مردم ، بلااستثنا شبها آشغالاشونو میندازن دم در همسایه
    99 درصد مردم اگه افسر و دوربین نباشه ، کوچکترین ارزشی برای قوانین راهنمایی و حق دیگران قائل نیستن.
    محلهای تفریحی سواحل شمال ما از زباله دونی فلان کشور همسایه کثیفتره.

اینا نمونه های خیلی سردستی بود که همین لحظه من یادم اومد.
    حالا شما هی بیا بگو کوروش فلان بوده ، تمدن ما با شکوه بوده ، تمدن مای اس ، ما امروز کوچکترین اصول شهروندی و انسانی رو بلد نیستیم ، چه فرقی میکنه چند هزار سال پیش یا چند صد سال پیش این کشور ، امپراتور جهان بوده یا طویله بوده؟
    هیچ مدرک مکتوب فارسی و ایرانی ای از قبل از اسلام وجود نداره ، و اونهایی که هستن هم مربوط به کشورای دیگه هستن که کاملاً تو صحتشون شک هست و حتی همین مطالب غیر دقیق هم بر خلاف نظر عوام ، چندان نشون دهنده "عصر طلایی" و " تمدن باشکوه" نیست. برای اطلاعات بیشتر میتونید "ما چگونه ما شدیم" دکتر صادق زیبا کلام رو مطالعه کنید.

ضمن اینکه متاسفانه هر برهه زمانی تاریخ ما که تاریخ مکتوب و درست داره ، پر از گند کاریه . برای نمونه میتونید به کتابهایی مثل "تاریخ عصر حافظ" و "پشت پرده های حرمسرا" مراجعه کنید.

13. 2 کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •