تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: سوال درمورد معدل

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

نه من شما رو سرکار نذاشتم
    شما هر نمره ای که از یک درس بگیرین براتون ثبت میشه
    منتهی برای محاسبه معدل کل یا همون معدل لیسانس آخرین نمره ای که از هر درس گرفتین رو در نظر میگیرین
    برای مثال شما از یک درس 8 بگیرین و پاس نشین ولی ترم بعد با نمره 14 پاسش کنین برای محاسبه معدل نمره 14 رو با بقیه نمرات جمع میکنن
    و تا جایی که میدونم معدل کل ازمعدل ترمی مهمتره
    من منظورم پائین اومدن معدل ترمتون بود تو پست اول نگفته بودین معدل کل
    البته زمان ما شما اگه از یه درس نمره 8 میگرفتین و ترم بعد دوباره برش میداشتین و ازش 16 میگرفتین بازم اون 8 تو معدل کل تاثیر داشت
    البته قوانین دانشگاهها سال به سال تغییر میکنه ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

منتهی برای محاسبه معدل کل یا همون معدل لیسانس آخرین نمره ای که از هر درس گرفتین رو در نظر میگیرین
    برای مثال شما از یک درس 8 بگیرین و پاس نشین ولی ترم بعد با نمره 14 پاسش کنین برای محاسبه معدل نمره 14 رو با بقیه نمرات جمع میکنن
    این مسئله در مورد اولین نمره درست نیست. این محاسبه نشدن برای نمرات دوم و سوم و بعه بعد هست.
    اولین نمره و آخرین نمره در معدل کل محاسبه میشه. فرضا از 160 واحد 3 تا درس 4 واحدی رو افتاده باشی و دوباره نمره گرفته باشی، مجموع انتخاب واحدت میشه 172 واحد و معدل کل بر اساس این تعداد واحد محاسبه میشه.
    در آخر ترم میتونی هر درسی که دوست داشتی رو دوباره بگیری و برای جبران کردن معدل دروس اختیاری زیادی هست و نیاز نیست حتما اون درسی که 10 شدی رو دوباره بگیری.
    این تکنیک راهکاریه که به دانشجویانی که در مرز مشروط علمی قرار دارن کمک بشه تا بتونن ادامه تحصیل بدن.

در آغاز فعالیت Elin♥khanoom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

Last edited by Elin♥khanoom; 02-02-2017 at 14:35.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

من منظورم پائین اومدن معدل ترمتون بود تو پست اول نگفته بودین معدل کل
    البته زمان ما شما اگه از یه درس نمره 8 میگرفتین و ترم بعد دوباره برش میداشتین و ازش 16 میگرفتین بازم اون 8 تو معدل کل تاثیر داشت
    البته قوانین دانشگاهها سال به سال تغییر میکنه ...
    اره منم رو همین معیار گفتم چون من کسی رو میشناختم کاراموزیشو نرف حالشو نداشت بره ولی کاراموزی رو گرفته بود نرف شد 0 این صفر ضربدر سه شد شد 60 رو کل معدل کارشناسیش تاثیر گذاشت یعنی رو کل همون 140 واحد 0/5 نمره کل معدلشو کشید پایین .... دوباره گرف اینبار شد 17 ولی جفتش واسش حساب شد هم صفره هم 17 این قانون مال 6 سال پیش بود دیگه الان نمیدونم چ طوریه دانشگاهشم دولتی بود

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •