تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: کسی هست که به موسیقی گروه Tool گوش داده باشه ؟

آخر فروم باز Doyenfery's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

Last edited by Doyenfery; 16-01-2007 at 02:10.

اگه نباشه جاش خالی می مونه cully_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    PALACE OF DREAMS

پيش فرض

من بعد از یه هفته از ساختن این تاپیک چیزی جز پست METAL ZADE ندیدم تا امروز که اومدم و دیدم که تاپیک رسیده به صفحه 2.
    متالزاده جان از این مصاحبه با مینارد ازت تشکر میکنم.ولی از شنیدن این حرفت خیلی جا خوردم

یه بند متوسط هست
    به ندرت هم کارای خوب داره
    ولی خوب به خاطر کلیپ های عجیب غریبش مشهور شده
    البته به نظر من
    من با A PERFECT CIRCLE کاری ندارم ولی شما برو یه بار دیگه آهنگهای TOOL رو گوش بده ، تا حالا چه گروهی رو دیده بودی که یه همچین آهنگهای پیچیده ای (هم از نظر موسیقی و هم از نظر LYRIC) داشته باشن.

واقعا چه صدایی رو زلالتر و شفافتر از صدای MAYNARD سراغ داری ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    PALACE OF DREAMS

پيش فرض

آدام جونز گیتاریست گروه تول ، علاوه بر اینکه توسط مجله رولینگز استون جزو 10 گیتاریست برتر دنیا شد ، تو کارنامه خودش ساختن جلوه های ویِژه فیلمهایی مثل Terminator و Jurasic Park رو هم داره .

از وجود یه همچین آدمی توی یه گرو ه میشه چه استفاده ای کرد ؟ ---- معلومه ، ساختن ویدیو کلیپ.
    ولی گروه تول با داشتن یه همچین ذهن خلاقی تنها 5 تا ویدیو کلیپ داره که هر کدوم رو میشه به عنوان بهترین ویدیو کلیپ دهه 90 انتخاب کرد.
    Last edited by cully_4u; 16-01-2007 at 03:21.

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    PALACE OF DREAMS

پيش فرض

راستی ، روزنامه ای مثل شرق انتشار آلبوم جدید گروه تول رو (آلبوم 10000days ) با وجود محدودیت های بسیاری که تو رسانه های ایران وجود داره ( صحبت کردن از این نوع موسیقی توی روزنامه هایی با این تعداد مخاطب خیلی سخته) اعلام کرد .
    کاری که قبلا همین مجله تنها دو بار اونهم برای گروههایی مثل Queen و Nirvana انجام داده بود.

این خودش میتونه نشون از تاثیر فرهنگی و ارزش بالای موسیقی این گروه باشه.

این متن بالا رو ک Doyenfery گذاشته همون مطلب روزنامه شرقه.

آخر فروم باز Metalzadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سرزمین هرگزها

پيش فرض

من با A Perfect Circle کاری ندارم ولی شما برو یه بار دیگه آهنگهای Tool رو گوش بده ، تا حالا چه گروهی رو دیده بودی که یه همچین آهنگهای پیچیده ای (هم از نظر موسیقی و هم از نظر Lyric) داشته باشن.

واقعا چه صدایی رو زلالتر و شفافتر از صدای Maynard سراغ داری ؟
    من فقط نظر خودم رو گفتم
    فکر کنم به خاطر این باشه که زیاد تو خط این سبک نیستم

آخر فروم باز Metalzadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سرزمین هرگزها

پيش فرض

آدام جونز گیتاریست گروه تول ، علاوه بر اینکه توسط مجله رولینگز استون جزو 10 گیتاریست برتر دنیا شد ، تو کارنامه خودش ساختن جلوه های ویِژه فیلمهایی مثل Terminator و Jurasic Park رو هم داره .

از وجود یه همچین آدمی توی یه گرو ه میشه چه استفاده ای کرد ؟ ---- معلومه ، ساختن ویدیو کلیپ.
    ولی گروه تول با داشتن یه همچین ذهن خلاقی تنها 5 تا ویدیو کلیپ داره که هر کدوم رو میشه به عنوان بهترین ویدیو کلیپ دهه 90 انتخاب کرد.
    اطلاعاتی که دادی جالب بود
    ولی فک کنم بیشتر از 5 تا کلیپ داشته باشن

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    PALACE OF DREAMS

پيش فرض

خواهش میکنم ...

در آغاز فعالیت DKzeit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام.همین دیروز اومدم به این سایت و عضو شدم-this doesn't mean that i'm not familiar with forum issues,but my very first persian forum-
    بسه.جست و گریخته اینو اون فقط میگن یکی دو بار tool شنیدم...آره اونایی که tool رو میفهمن خیلی کمن و باید بگم از این موضوع خوشحالم...cully_4u,واقعا بهت تبریک میگم که تونستی با tool ارتباط برقرار کنی(دلم میخواد اسمتو بدونم و اینکه از کجایی/من افشینم)...تو درست چند قدم با دریای tool فاصله داری و بدجوری بهت توصیه میکنم که یه شیرجه ی حسابی تو این دریا بزنی...از 6 سال پیش که خودم این کارو کردم آدمای زیادی رو در حال شنا کردن دوروبرم ندیدم .وباید بگم وقتی اینجا دیدمت خوشحال شدم که با این علاقه میخوایی لذتت از tool رو share کنی.......میتونیم فعلا تا صبح درباره ی فقط یکی از آهنگای tool با هم صحبت کنیم...
    از Metalzadeh هم ممنونم به خاطره اون مصاحبه...
    راستی .خیلی دلم میخواد از این که maynard رو رهبر گروه خطاب میکنیم دست برداریم ( یکم که از ساحل دور شی منظورمو میفهمی) اما یادتم باشه که not all martyrs see divinity
    Last edited by DKzeit; 24-04-2007 at 19:07.

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    PALACE OF DREAMS

پيش فرض

من حدود یه ماهه که به فروم نیومدم ... DKzeit اگه این تاپیک رو دیدی دوباره یه پیغام خصوصی برام بفرست ...

در آغاز فعالیت DKzeit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

هی...دیگه داشتم نا امید میشدم.ای بابا عجب فرومای سرد و بی بخاری داره این P30world ..چند هفته میشه که عضو شدم و چند تا پست تو فرومای مختلف گذاشتم اما دریغ از یه جواب.مسخرست...
    cully_4u ckeck your proflie out...

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •