تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2088 از 2600 اولاول ... 108815881988203820782084208520862087208820892090209120922098213821882588 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,871 به 20,880 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

کسایی که 256 - 512 نامحدود سایق رو دارن فقط به خاطر اینکه دلشون خوشه حجم تموم نمیشه ، بیخیال خداییش...

2. 2 کاربر از Bensonw3x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

کسایی که 256 - 512 نامحدود سایق رو دارن فقط به خاطر اینکه دلشون خوشه حجم تموم نمیشه ، بیخیال خداییش...

دقیقا همینه و توهمی بیش نیست؛ چون سرعت کند هست و باید کلی پول قبض برق واسه روشن بودن کامپیوتر و فرسودگی سیستم؛ مودم رو بدیم رو داد. ولی در هر دو صورت نامحدود کند و حجمی واسه مشتری ضرر ه و این هزینه هایی که ما پرداخت می کنیم هیچ تناسب با سرویس و اینترنتی که تو این کشور به ما می دن نداره و سودش تو جیب این حکومت ظالم هست. هزینه ها و تعرفه ها بیش از سرعت و حجمی که به ما میدن هست. این کشور با این همه ادعا باید به مردم برای کسب آگاهی و رشد سرعت 512 را به رایگان در اختیار همه بده که البته خواب و خیالی بیش نیست.
    Last edited by Spectero; 04-06-2018 at 22:29.

داره خودمونی میشه amir_aria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

از دوستان ساکن استان البرز که از پرتال adsl.tci.ir استفاده می‏‌کنند تفاوتی احساس نکردند در دو ماه گذشته ؟
    به نظر میاد به تازگی و از زمانی که حجم 75 گیگ اسما به 150 دگرگون شد ؛ حجم اینترنت بسیار کمتر شده ، در حالی که بسته سه گیگ ایرانسل من در پایان ماه تموم نمیشه ، بسته خونه که مک آدرس هست و فقط هم خودم استفاده می کنم در کمتر از دو هفته به پایان می‌رسه !!!
    اگر یک و نیم گیگ باشه منطقیه اما 150 گیگ نمی‌تونه باشه !
    Last edited by amir_aria; 05-06-2018 at 02:29.

داره خودمونی میشه adame_haji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دقیقا همینه و توهمی بیش نیست؛ چون سرعت کند هست و باید کلی پول قبض برق واسه روشن بودن کامپیوتر و فرسودگی سیستم؛ مودم رو بدیم رو داد. ولی در هر دو صورت نامحدود کند و حجمی واسه مشتری ضرر ه و این هزینه هایی که ما پرداخت می کنیم هیچ تناسب با سرویس و اینترنتی که تو این کشور به ما می دن نداره و سودش تو جیب این حکومت ظالم هست. هزینه ها و تعرفه ها بیش از سرعت و حجمی که به ما میدن هست. این کشور با این همه ادعا باید به مردم برای کسب آگاهی و رشد سرعت 512 را به رایگان در اختیار همه بده که البته خواب و خیالی بیش نیست.
    داداش .... شمایی که میگی توهمی بیش نیست من میگم شما حساب کن :
    اینترنت نا محدود مخابران 512 داشتم با قیمت ماهیی 22 هزار تومن
    شبانه روز لپتاپم روشن بود . ماهی 120 گیگ دانلود داشتم
    120 گیگ در ماه اونم بصورت بین الملل
    اونم فقط با 22 هزار تومن
    الان چه تعرفه ای باید انتخاب کنم که برام مقرون به صرفه باشه ؟
    یکبار من قعطی از مخابرات توی این چند ساله ندیدم

6. 2 کاربر از adame_haji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

منم همون شبانه روز لپ تاپمو روشن گذاشتم که به فاک رفت ، جدی میگم، اشکال نداره شما صبح تا شب بزار رو دانلود ، تا عمر که داری اصن نمیدونی معنی اینترنت چی هست ، یه بار سرعت 16 مگابیت رو تجربه کنی تازه میفهمی نت چیه ، منم همین صحبترو میکردم ، شما الان هر ماه 120 گیگ دانلود میکنی ؟ یا فقط حساب کتابت اینطوریه ؟ هارد نامحدود داری ؟ تا کی میخوای حالا دانلود کنی ؟ اصن با این تعرفه های غیر حجمی نه تنها دیگه اصن به فکر حجم نیستی ، بلکه از سرعت نت لذت میبری ، دقیقا همون چیزی که گفتم ، فقط دلتون خشه که حجم تموم نمیشه.

8. 3 کاربر از Bensonw3x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

داداش .... شمایی که میگی توهمی بیش نیست من میگم شما حساب کن :
    اینترنت نا محدود مخابران 512 داشتم با قیمت ماهیی 22 هزار تومن
    شبانه روز لپتاپم روشن بود . ماهی 120 گیگ دانلود داشتم
    120 گیگ در ماه اونم بصورت بین الملل
    اونم فقط با 22 هزار تومن
    الان چه تعرفه ای باید انتخاب کنم که برام مقرون به صرفه باشه ؟
    یکبار من قعطی از مخابرات توی این چند ساله ندیدم

اگر مشکلی با قبض برق نداشته باشی و از بین رفتن قطعات کامپیوترت بر اثر فشار کار و گرما در ساعات طولانی می تونم بگم درست میگی. دنلود پشت سر هم و روشن بودن کامپیوتر تازه نیاز به سرکشی هم داره که نکنه برق بره؛ مشکل سیستم عامل و خاموش روشن شدن غیر عادی؛ از کار افتادن و مشکل برنامه دنلودر. که این هم نیاز به در کنار بودن کامپیوتر داره؛ البته به ندرت این مشکل پیش میاد و بعضی ها از صبح که میرن بیرون روشن میزارن تا شب که بیاد. من در این 5 - 6 سال که از مخابرات اینترنت گرفتم حدود 4-5 بار قطعی کوتاه مدت در حدود 1 تا 2 داشتم و کندی سرعت هم در همین حدود که با این وضع مملکت و سرویس دهی در همه چیز باز خیلی خوب بوده و راضی بودم. الان افرادی هستن که همین مبلغ من و شما را هم ندارن هر دو ماه برای اینترنت کم سرعت پرداخت کنن. چون ماها که عشق دنلود فیلم و سریال و برنامه و ... هستیم باید قبول کرد سرعت 256، 512 و حتی 1 سرعتی نیست بخصوص از یوتیوب که فیلتره و مدام لینکهای دنلود تغییر می کنه و باید با ترس و لرز دنلود کرد که اگر خراب هم بشه و قطعی به هر دلیلی پیش بیاد حجم، وقت و از همه مهمتر اعصاب تلف می شه. به نظر من که هیچ موقع این دولت و تشکیلات مافیایی این کار رو نمی کنه باید سرعت زیر 1 مگ برای همیشه منقرض بشه و برای 1 همه حداقل قیمتها رو تعیین کنن تا همه اقشار و مردم حتی ضعیف ترین افراد از نظر وضع مالی هم بتونن از سرعت حداقل 1 مگ استفاده کنند تا رشد و شکوفایی بیشتر بشه؛ ولی خوب مافیایی که خودش فاسده و رشد نمی فهمه چیه چطور می خواد مردم رو شکوفا کنه؟

10. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

منم همون شبانه روز لپ تاپمو روشن گذاشتم که به فاک رفت ، جدی میگم، اشکال نداره شما صبح تا شب بزار رو دانلود ، تا عمر که داری اصن نمیدونی معنی اینترنت چی هست ، یه بار سرعت 16 مگابیت رو تجربه کنی تازه میفهمی نت چیه ، منم همین صحبترو میکردم ، شما الان هر ماه 120 گیگ دانلود میکنی ؟ یا فقط حساب کتابت اینطوریه ؟ هارد نامحدود داری ؟ تا کی میخوای حالا دانلود کنی ؟ اصن با این تعرفه های غیر حجمی نه تنها دیگه اصن به فکر حجم نیستی ، بلکه از سرعت نت لذت میبری ، دقیقا همون چیزی که گفتم ، فقط دلتون خشه که حجم تموم نمیشه.
    از نظر من هر دو سرویس به اصطلاح نامحدود و حجمی مشکل داره؛ مشکل اصلی هر دو هم عدم تناسب هزینه و پولی که مشتری برای سرویسی که می گیره هست. به نظر من هر دو قشر کاربرا ناراضی باشند. بهترین نوع اینترنت = قیمت پایین + سرعت و حجم بالا.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

والا قیمتا الان شما بخوای حساب کنی زیاد هم بد نیستا! مخابرات رو اگه تعرفه هاش رو بزاریک کنار که کلا جز بشر ها حساب نمیشن ، مابقی شرکت ها الان سرعت و حجم خوبی ارائه میدن ، الان اونقدر ریال ما بی ارزش شده که والا 50 هزار تومان ماهیانه دیگه پول به حساب نمیاد ! شما جدول شرکت ها رو ببین ، همه روی سرعت 8 مگابیت با قیمت پنجاه هزارتومان ، 200 گیگ حجم ارائه میدن ، واقعا 200 گیگ کمه ؟ تازه اینترنت هم موقع تموم شدن حجم قطع کامل نمیشه...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از Bensonw3x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

پاک شود.........
    Last edited by Bensonw3x; 05-06-2018 at 18:35.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

واقعا باید به جایی شکایت کرد . بخاطر فیبر الکی فقط مخابرات برای فیبر میده . تعرفه هاش هم که داغونه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •