تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2096 از 2600 اولاول ... 109615961996204620862092209320942095209620972098209921002106214621962596 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,951 به 20,960 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

یکی دو هفتس تو گیم های آنلاین یه تایم اوت میده جوری که میندازت از بازی بیرون(نه از اون تایم اوتا که چند ثانیه گیر میکنه بعد ادامه میده)همه چی اوکیه یهو پرت میشی بیرون :

Overwatch
    heros of storm
    fortnite
    PUBG
    world of warcraft
    rainbow 6
    توی این بازیا مثلا این مشکلو دارم کس دیگه هم این مشکلو داره؟ من مخابرات شهید کرمیم
    2 تا رنج آی پی داره هر دو همینن

امکان داره از مودم باشه؟ 5 6 ساله دارمش :/ جالبه اینترنت قطع نمیشه و میشه استفاده کرد لینک هم نمیپره :/ همون رو دوباره ریکانکت میزنم وصل میشه... ولی تو بعضی بازیا تایم اوت بدی امکان برگشت نیست:/
    تو clash royale هم تاثیر گزاشته پینک من 8.8.8.8 نزدیک 100 هست یویی 10 تایم اوت میده باز درست میشه
    مشکل از خود مخابرات هست

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یکی دو هفتس تو گیم های آنلاین یه تایم اوت میده جوری که میندازت از بازی بیرون(نه از اون تایم اوتا که چند ثانیه گیر میکنه بعد ادامه میده)همه چی اوکیه یهو پرت میشی بیرون :

Overwatch
    heros of storm
    fortnite
    PUBG
    world of warcraft
    rainbow 6
    توی این بازیا مثلا این مشکلو دارم کس دیگه هم این مشکلو داره؟ من مخابرات شهید کرمیم
    2 تا رنج آی پی داره هر دو همینن

امکان داره از مودم باشه؟ 5 6 ساله دارمش :/ جالبه اینترنت قطع نمیشه و میشه استفاده کرد لینک هم نمیپره :/ همون رو دوباره ریکانکت میزنم وصل میشه... ولی تو بعضی بازیا تایم اوت بدی امکان برگشت نیست:/
    من بازی نمی کنم ولی تاثیر time out توی وبگردی و دانلود هم معلومه
    این جور وقتا توی صفحه اول مودم CRC شدیدا میره بالا و SNR Margin مرتبا هم بالا و پایین میشه
    نمی دونم ربط داره یا نه ولی وقتی تلفنو از خط می کشم تا حدی مشکل کمتر میشه. مثلا با تلفن روزی 10-15 بار اینجوری میشه ولی بدون تلفن روزی 2-3 بار (تلفنم اسپلیتر هم داره)
    Last edited by whitewolf; 23-06-2018 at 13:25.

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

راستشو بخوای من همون اوایل 20-30 صفحه از تاپیکو خوندم و همش میدیدم شما از 175 گیگ و یک چهارم همیشه حرف میزنی و برام جای تعجب بود
    که خب الان دلیلش رو فهمیدم، چون شما حجم باقی مونده رو برات تو پنل نمیزنه مبنا رو روی این گذاشته بودی که سیستم مخابرات 175 گیگ در نظر گرفته و اگه مبادلات داخلی باشه یک چهارم کم میشه و اگه خارجی باشه همون حجم واقعی. ولی همونطور که امین گفت تو پنل ما پیش پرداخت ها حجم باقی مانده رو 700 گیگ (البته 700000 مگابایت) زده. که طبق اعلام خودشون داخلی باید معمولی کم بشه و خارجی 4 برابر. ولی اتفاقی که در عمل میوفته اینه که چه داخلی و چه خارجی حجم معمولی محاسبه میشه. شما هم متاسفانه چون حجم باقی مونده نداری هیچوقت نمیتونی دقیق بفهمی که الان این حجمی که به عنوان مصرف شده زده چجوری محاسبه شده، ولی وقتی خارجی رو 4 برابر محاسبه نکرده احتمال خیلی زیاد مثل مال ما حساب شده، گرچه بازم نمیشه صد درصد گفت.

کاش دوستانی که از مخابرات غیر تهران سرویس دارن تو پستاشون اعلام کنن که سردرگمی از این که هست بیشتر نشه!
    راستی یک بار دیگه هم ازمایش رو تکرار کردم. دفعه قبل فقط از سرور داخلی دانلود کردم
    این دفعه یک بار از سرور داخلی گرفتم یک بار هم از سرور خارجی
    نتیجه اینکه طبق حرف شما و امین هر 2 رو معمولی حساب کرد. یعنی نه داخلی رو یک چهارم حساب کرد و نه خارجی رو 4 برابر
    یعنی با خیال راحت میشه گفت پس پرداخت های مخابرات تهران هم 700 گیگ حجم دارن.
    کاش زودتر می فهمیدم
    بقیه پس پرداخت ها هم بدونن خوبه
    تنها تکته ای که هست اینه که ححم دقیق دانلود شده رو درست حساب نمی کنه. معمولا یه قایل 500 مگی رو 600 مگ حساب می کنه. و این به صورت تصاعدی بیشتر هم میشه

4. 3 کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

داداش منم همین مشکل رو دارم :(

راهی نداری؟ کلافه کرده منو بعد از فی**تر تلگرام اینجوری شده

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض ADSL / مخابرات استان تهران

سلام
    ديروز بخاطر قطع و وصل مكرر اينترنت ( حدود يك هفته اخير ) به مركز مخابرات هجرت مراجعه كردم.
    به يكي از باجه ها رفتم گفتم ميخوام جمعش كنم adsl رو !
    گفته نميتوني !! بخاطر اينكه قرارداد شما يكساله هست و شما زودتر از موعد داري جمعش ميكني !
    بريد و حداقل تا ٦ ماه تموم بشه بعد بياييد !
    بالاخره با اصرار گفتم الان هم كه ٤-٥ ماه شده ! جمعش كنيد و قبول كرد !
    البته گفته احتمالا جريمه بشي گفتم من قراردادم ماهيانه ٤ مگ بوده نه ساليانه و نه پيش پرداخت !!
    بهرحال قبض رو كه داد پرداخت كنم ديدم ديتا ٢٧/٠٠٠ تومان اضافه بر مبلغ هزينه adsl زده !
    گفتم اين ديگه چيه؟!
    ميگه اضافه مصرف كرديد !
    گفتم آقاي محترم طبق قانون جديد فيفا شما بايد بعد از اتمام حجمم سرعت مياورديد به حداقل يعني ١٢٨ تا خودم شارژش كنم نه اينكه حجم اضافه بزنيد تنگش !

خلاصه جمعش كردم تصميم گرفتم مودم سيمكارتي بگيرم هر چند اين هم آش دهن سوزي نيست ولي خوب امنيت كه داريم [emoji58]

جالب اينه كه خطمون مسي هست ولي به شركت ها اجازه نميدن كه سرويس بدن و انحصاريش كردن !
    يكي از .. ترين مركز مخابرات تهران مركز هجرت هست !
    اين خانه از پايبست ويران است ![emoji17]

7. 2 کاربر از 01110362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام
    ديروز بخاطر قطع و وصل مكرر اينترنت ( حدود يك هفته اخير ) به مركز مخابرات هجرت مراجعه كردم.
    به يكي از باجه ها رفتم گفتم ميخوام جمعش كنم adsl رو !
    گفته نميتوني !! بخاطر اينكه قرارداد شما يكساله هست و شما زودتر از موعد داري جمعش ميكني !
    بريد و حداقل تا ٦ ماه تموم بشه بعد بياييد !
    بالاخره با اصرار گفتم الان هم كه ٤-٥ ماه شده ! جمعش كنيد و قبول كرد !
    البته گفته احتمالا جريمه بشي گفتم من قراردادم ماهيانه ٤ مگ بوده نه ساليانه و نه پيش پرداخت !!
    بهرحال قبض رو كه داد پرداخت كنم ديدم ديتا ٢٧/٠٠٠ تومان اضافه بر مبلغ هزينه adsl زده !
    گفتم اين ديگه چيه؟!
    ميگه اضافه مصرف كرديد !
    گفتم آقاي محترم طبق قانون جديد فيفا شما بايد بعد از اتمام حجمم سرعت مياورديد به حداقل يعني ١٢٨ تا خودم شارژش كنم نه اينكه حجم اضافه بزنيد تنگش !

خلاصه جمعش كردم تصميم گرفتم مودم سيمكارتي بگيرم هر چند اين هم آش دهن سوزي نيست ولي خوب امنيت كه داريم [emoji58]

جالب اينه كه خطمون مسي هست ولي به شركت ها اجازه نميدن كه سرويس بدن و انحصاريش كردن !
    يكي از .. ترين مركز مخابرات تهران مركز هجرت هست !
    اين خانه از پايبست ويران است ![emoji17]
    سلام

من هم دقیقا مثل شما بودم البته زمانش گذشته (1سال) و اینی هم که هست فقط و فقط دادن فرصت بیشتر به مخابرات بلکه سرویس هاش بهتر بشن بود . مثل اینکه بعد از رفع PCM مثبت و منفی و امکان یافتن داشتن اینترنت روی خط (خط مسی) باید تا یکسال از خود مخابرات سرویس گرفته بشه تا بتونین از سرویس های دیگه هم اینترنت تهیه کنید .

برای رفع PCM هم آنقدر اذیت کردند که با شکایت کار درست شد ...
    در تاپیک مخابرات خراسان رضوی با عکس یک نمونه از این کارها رو آوردم که به حسابی جشنواره محسوب میشه ولی نمیدونم چرا سرویس های جشنواره دقیقا مثل سرویس های قبل جشنواره هستند ! میتونید یک نگاه بندازید شاید من دارم اشتباه میکنم !

محتوای مخفی: جشنواره ؟ 
    هر دو آپ 16
    تصویر بالا هر ماه رو مشخص کرده و تصویر دوم کلی مثلا کل 3 ماه
    تصویر بالا ترافیک رو بر حسب داخلی نوشته که برای بین الملل بر حسب 1/4 باید حساب بشه
    Last edited by FactorX; 24-06-2018 at 21:23.

9. این کاربر از FactorX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

مخابرات رو سرویس های جدیدش(...,FUP) وقتی قرارداد میبنده مثلا رو 8 مگ سرویس رو باز میزاره یا رو همون 8 میبنده؟

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

مخابرات رو سرویس های جدیدش(...,FUP) وقتی قرارداد میبنده مثلا رو 8 مگ سرویس رو باز میزاره یا رو همون 8 میبنده؟
    ميبنده ، تاره همونم نميده ! قطعي سرويسي و ... بماند !

12. این کاربر از 01110362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

ميبنده ، تاره همونم نميده ! قطعي سرويسي و ... بماند !
    والا قطعی که من قدیم مخابرات داشتم عوض کردم اومدم رو شاتل الان اوضاع سرعت افتضاحه قطعی ندارم ولی سرعت مخابرات رو نداره وسرعتش هم اصلا پایدار نیست

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام یکی از اشنایان ما مخابرات داره ولی به دلایل مختلف از جمله حجم کم و ناقص بودن گزارش مصرف مخابرات و مشخص نبودن حجم دقیق مصرفی و باقی مانده میخواد جمع کنه بره یه شرکت دیگه مثه پارس انلاین یا اسیاتک
    شنیدم که مخابرات اجازه نمیده این کار رو . درسته یا نه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •