تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 210 از 214 اولاول ... 110160200206207208209210211212213214 آخرآخر
نمايش نتايج 2,091 به 2,100 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

آخر فروم باز sanam.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ماه

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    تا چایی که من شنیدم میگن خانمها از ۳۰ سال به بالا باید از محصولات کلاژن ساز استفاده کند
    حالا محصولات کلاژن ساز چه فرقی با سفت کننده صورت دارند؟
    توایران چند تا شرکت هست که این محصولات روتهیه کنه و کدومش بهتره؟
    تا جایی که من شندیدم میگن محصولات سینره خیلی خوبن
    ولی اون رو امتحان نکردم
    از دوستان کسی نظری نداره؟
    من الان 36 سالمه نمی دونم محصولات کلاژن ساز مصرف کنم یا سفت کننده صورت؟ و بعدم باید چه مارکی بگیرم؟
    محصولات خارجی 100تومن به بالا هستن ونمی دونم آیا ارزش خریدن دارن یا نه
    Last edited by sanam.b; 27-11-2015 at 16:07.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    تا چایی که من شنیدم میگن خانمها از ۳۰ سال به بالا باید از محصولات کلاژن ساز استفاده کند
    حالا محصولات کلاژن ساز چه فرقی با سفت کننده صورت دارند؟
    توایران چند تا شرکت هست که این محصولات روتهیه کنه و کدومش بهتره؟
    تا جایی که من شندیدم میگن محصولات سینره خیلی خوبن
    ولی اون رو امتحان نکردم
    از دوستان کسی نظری نداره؟
    من الان 36 سالمه نمی دونم محصولات کلاژن ساز مصرف کنم یا سفت کننده صورت؟ و بعدم باید چه مارکی بگیرم؟
    محصولات خارجی 100تومن به بالا هستن ونمی دونم آیا ارزش خریدن دارن یا نه
    نمیدونم دقیقا با چه اسمی هست اما موضوع اصلی اینه که یکسری از محصولات به دلیل ترکیبات خاصی که دارن روند سلول سازی پوست رو تسریع میکنند بنابراین پوست حالت شادابتر و بهتری پیدا میکنه و از اون حالت خمودی و افتادگی که با گذر زمان و خیلی هم نامحسوس ایجاد میشه جلوگیری میکنه...

در مورد محصولات ایرانی به هیچ عنوان نظری ندارم اما از بین محصولات دیگه بهترین حالت محصولات لیراک هستند که البته بسیار هم گرونند اما کاملا موثرند و در درجه بعدی به شدت از طرفداران محصولات دکلاره(دکلره) هستم.

و نکته دیگه اینکه صرفا برحسب تجربه شخصی میگم: مدتها من جز ضد افتاب و کرم پودر معمولی چیزه خاص دیگه ای استفاده نمیکردم و میگفتم کرم اونقدرها هم نمیتونه تاثیرگذار باشه اما وقتی به اصرار یکی از نزدیکان به یکی از پزشکان تقریبا مشهورمراجعه کردم با صرف هزینه نه چندان کم چندین و چند مدل کرم از برندهای اوریاژ، آیسیس فارما و ACM دز موارد مختلف تهیه کردم و بعد از گذشت 3 هفته به وضوح دیدم که چقدر تاثیرگذار هستند!
    منتهی نکته اینه که باید به طور مداوم و بصورت پیگیر مصرف داشت و کوتاهی در این امر باعث میشه عملا فرقی به حالتون نکنه...

3. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت موسی الرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

هرکی مشکل پوست و مو داشت با این شماره تماس بگیره میتونم کمکش کنم
    رجبعلی زاده 09359506370

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    صورت من جوش میزنه که خب دارم راکوتان میخورم
    ولی یه جای جوش به صورت برجسته به وجود اومد که بعد از ماه ها از بین نمیره عین یه جوش زیر پوستی کوچیک هست ولی جوش نیست
    اینو چی جوری از بین میشه برد ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    به خاطر شرایط کاری که دارم مدام زیر نور افتاب هستم . پوست صورتم سفید و چرب هست.چه محصولی رو پیشنهاد می فرمایید که شادابی و شفافیت پوستم برگرده و همچنین چین و چروک و لک هایی که به خاطر افزایش سن به روی صورت ایجاد میشه برطرف بشن و یا با سرعت کمتری ایجاد بشن. شنیدم که کرم هایی حاوی ویتامین c مفید هستن.
    با اینکه 34-5 سال بیشتر ندارم دوستانی که بعد از 3-4 سال من رو میبینن میگن چقدر صورتت پیر شده اهل هیچ دود و دمی هم نیستم
    از کمک دوستان سپاسگزارم
    ایام به کام باد

- - - Updated - - -

با سلام به دوستان عزیز
    به خاطر شرایط کاری که دارم مدام زیر نور افتاب هستم . پوست صورتم سفید و چرب هست.چه محصولی رو پیشنهاد می فرمایید که شادابی و شفافیت پوستم برگرده و همچنین چین و چروک و لک هایی که به خاطر افزایش سن به روی صورت ایجاد میشه برطرف بشن و یا با سرعت کمتری ایجاد بشن. شنیدم که کرم هایی حاوی ویتامین c مفید هستن.
    با اینکه 34-5 سال بیشتر ندارم دوستانی که بعد از 3-4 سال من رو میبینن میگن چقدر صورتت پیر شده اهل هیچ دود و دمی هم نیستم
    از کمک دوستان سپاسگزارم
    ایام به کام باد

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    از کمک دوستان سپاسگزارم
    ایام به کام باد

- - - Updated - - -

با سلام به دوستان عزیز
    از کمک دوستان سپاسگزارم
    ایام به کام باد
    کرم ترمیم کننده اکسفولیاک نوروا یک مرطوب کننده ی قوی برای پوست های چرب هست. اینو مداوم استفاده کنید...براتون ضد افتاب با توجه به شغلتون واجبه...حدالامکان کلاه هم بگذارید حتما

کلا برای داشتن یک پوست شاداب خوردن مایعات کافی+ضدافتاب+ مرطوب کننده
    این سه مورد عالی هستند.

8. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    صورت من جوش میزنه که خب دارم راکوتان میخورم
    ولی یه جای جوش به صورت برجسته به وجود اومد که بعد از ماه ها از بین نمیره عین یه جوش زیر پوستی کوچیک هست ولی جوش نیست
    اینو چی جوری از بین میشه برد ؟
    به پزشکتون بگید براتون تخلیه کنه (اگر جوش زیر پوستی هست)

10. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت alexjon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

حدود قیمتی مدنظرتون چقدره؟
    بهرحال پیشنهاد من ایناست:

1- زنونه مردونه نداره کرم ضد افتاب ellaro (الارو) رو پیشنهاد میکنم که spf 50 یا 30 داره و رنگی یا فاقد رنگ با توجه به جنس پوستتون معمولی یا مخصوص پوست های چرب تهیه کنید
    2-مرطوب کننده ی بایودرما (سبیوم گلوبال با خاصیت مرطوب کنندگی و لایه برداری پوستهای چرب)
    3-همان گزینه 2 در واقع گزینه 2 و 3 میتونه یکجا باشه
    ببخشید ولی به هیچ وجه الارو رو به کسی معرفی نکنین که بعد قطع یا مصرف یه دوره پوست به حدی بهم می ریزه که درست کرنش کار هرکسی نیست

و این که تجربه ثابت کرده یا ایرانی بخریم یا خارجی تحت لیسانس به هیچ کاری نمیاد الارو هم کلن ببوسیم بذاریم کنار

در آغاز فعالیت alexjon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوستان

یه کرم ضد افتاب رنگی ضد جوش بهم معرفی کنید از مای رنگی استفاده میکنم ولی صورتم جوشهای سر سفید میزنه یه
    چیزی میخوام که منافذ پوست رو نبنده و جوش ایجاد نکنه.
    ضد افتاب اکسفولیاک مناسبه ترشح چربی پوستو کنترل میکنه پوشش روی صورت هم عالیه ولی اگه پوستون یه دست نیست بایوتاچ بهتره
    تجربه شخصی من اینهکه بایوتاج بخرین حالا یه کم قیمتش بیشتره ولی ارزش داره استفاده شه ضد افتاب ضد لکه

13. این کاربر از alexjon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

به پزشکتون بگید براتون تخلیه کنه (اگر جوش زیر پوستی هست)
    نه گفتم که جوش نیست جا جوشه برجستگی هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •