تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2102 از 2600 اولاول ... 11021602200220522092209820992100210121022103210421052106211221522202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,011 به 21,020 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستانی که مشکل کم شدن حجم ( ترافیک داخلی رو حساب نمیکنه ) یا توی بازی های آنلاین مشکل دارند برند سایت 195 شکایت کنند

توی گوگل بزنید سامانه شکایت 195 بعدش تلفن ثابت و adsl رو انتخاب کنید و شکایت خودتون رو ثبت کنید.

2. این کاربر از amirg2d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه milad1993xx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

من که احتمالا بدم جمعش کنن پارس انلاینی چیزی بگیرم تا اومدن پچ wow 1ماه وقت دارم نتمو فیکس کنم :/ اخر فروردین 8 مگ گرفتم تازه داره 360 گیگش تموم میشه 9 گیگ مونده بعدش احتمال زیاد کوچ میکنم میرم بعد از 7 8 سال از مخابرات

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان بنده امروز با 2020 تماس گرفتم و گفتن این حجم جشنواره نسیم ماه به ماه شارژ میشه یعنی مثلا من ک 6 ماهه دو مگ(سرعت چهار برابر که میشه 8 مگ) حجم 90 گیگ خارجی گرفتم،هرماه 90 گیگ حجمم میشه و ماه به ماه این 90 گیگ لحاظ میشه و اگر این 90 گیگ قبل اتمام 31 روزه یا 30 روزه تموم بشه سرعت میاد رو 128 ولی اگه حجم بخری باز میاد رو سرعت قبل.

فرستاده شده از E6533ِ من با Tapatalk

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

کامل نه قبلن ها که مشکلی نداشت 3 ساعت که شب بازی م کردم یک بار هم تایم اوت نداشت و قطع نمی شد...همین الان که داشتم پست های رو می خوندم دو بار پشت سر هم قطع شد...دیشب که بازی کردم دو بار قطع شد ولی بعدش اوکی بود کلا الان دو روز هست که مشکل به شدت یه هفته پیش نیست برای من خیلی بهتر شده ولی نه صد در صد....

آره کارشناس بی شعورش به من هم گفت که بازی آنلاین ساپورت نمی کنیم ولی شما اصلا حرفی از بازی آنلاین نیازی نیست بزنی بحث پینگ هم اصلا نیست مشکل قطعی و وصلی و تایم اوت زیاد هست...وقتی نت قطع و وصل بشه فقط برای بازی آنلاین مشکل پیش نمی یاد موارد دیگه هم هست که مشکل پیش میاد مثلا من خودم اون موقع که زیاد قطع و وصل میشد یه پرداخت الان داشتم که همون لحظه که پرداخت انجام شد قطع شد پول رو کم کرد ولی توی سایت پذیرنده نزده بود البته بعد اصلاحی خورد پول برگشت ولی قطع و وصلی و تایم اوت زیاد واسه مواردی مهمی مثل پرداخت آنلاین هم مشکل پیش میاره... در مورد ساپورت نکردن بازی آنلاین هم isp های ایران همینن بی شعور تر از این حرف ها هستن که براشون بازی آنلاین مهم باشه...البته من چون توی شهرکمون که حومه تهران هستیم adsl فقط مخابرات میده isp های معروف adsl هیچکدوم اینجا خدمات نمی دن...شما اگه می تونی از isp های دیگه بگیری تست کن یه بار من یه جا شنیده بودم که بعضی isp های adsl نت مخصوص بازی آنلاین دارن...

در آخر هم این سامانه پاسخ گویی وزارت ارتباطات می تونی ثبت شکایت کنی اتفاقا یه گزینه داره با عنوان "کیفیت اینترنت" که می تونی انتخاب کنی برای شکایت من که ثبت شکایت کردم از خود مخابرات دو روز بعدش زنگ زدن: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ماله منم هفته پیش خراب شد یه دو سه روز درست شده بود دوباره سه چهار روزی که خراب شده
    هیچ کاریشم نمیشه‌کرد یهو ۳۰ دقیقه خوبه ۱ دقیقه تایم اوت میده

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ماله منم هفته پیش خراب شد یه دو سه روز درست شده بود دوباره سه چهار روزی که خراب شده
    هیچ کاریشم نمیشه‌کرد یهو ۳۰ دقیقه خوبه ۱ دقیقه تایم اوت میده

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    برای من هم تا پریروز خوب بود ولی دوباره دیشب 4 بار توی بازی قطع شد...خاک بر سرها معلوم نیست چه تری زدن توی نت نمی تونن درستش کنن...

7. این کاربر از SPIRIT PALST III بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام mr korash منم گرفتم اما انگار حجم کل 6 ماه بود
    سلام
    من دو بار با 2020 تماس گرفتم ، گفتن هر ماه همین حجم شارژ میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان تو پورتال مخابرات میتونید وارد بشید ؟
    هر چی یوزر پسورد میزنم میگه ارور نامشخص ! و وارد نمیشه ...

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام چه طرح هاش گرون کرده !!سرعت 1 مگ سالانه 212 تومن واسه 25 گیگ !!! این جوری موبایل به صرفه تره که !!!
    از طرح های کمپین با صرفه چیزی نداره این مخابرات الان؟؟؟

11. این کاربر از sky1sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام.
    من به اجبار دارم از اینترنت مخابرات استفاده می کنم. سرعت 8 مگ برداشتم که خط نوسان و قطعی داشت و گفتن خط نمی کشه. حالا رو 4 مگ فیکس کردن و باز سرعت بین 2 تا 4 نوسان داره.
    سوالم اینه که با توجه به سرعت 4، سرعت دانلود فایل ها باید چقدر باشه؟ یعنی باید تقسیم بر 8 کنم که بشه 512 یا همون 4 مگ باید باشه؟

13. این کاربر از hesam 63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام.
    من به اجبار دارم از اینترنت مخابرات استفاده می کنم. سرعت 8 مگ برداشتم که خط نوسان و قطعی داشت و گفتن خط نمی کشه. حالا رو 4 مگ فیکس کردن و باز سرعت بین 2 تا 4 نوسان داره.
    سوالم اینه که با توجه به سرعت 4، سرعت دانلود فایل ها باید چقدر باشه؟ یعنی باید تقسیم بر 8 کنم که بشه 512 یا همون 4 مگ باید باشه؟
    دوست عزیز حداکثر کشش سیستم adsl, بیست و چهار مگابیت بر ثانیه هست که بسته بع فاصله از مرکز مخابراتی یرعت کم میشه. هرسرعتی گفتن باید بر 8 تقسیم کنی چون هر هشت بیت میشه یک بایت.

فرستاده شده از E6533ِ من با Tapatalk

15. این کاربر از dele_tanha 1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •