تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2108 از 2600 اولاول ... 11081608200820582098210421052106210721082109211021112112211821582208 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,071 به 21,080 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

این نسیم و غزال فقط برای پیش پرداخت هاست دیگه درسته؟ پس پرداخت ها ندارن؟

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوستان من طرح نسیم 8 مگ با سرعت دو برابر 700 گیگ برای 3 ماه رو فعال کردم.

چند تا مشکل دارم. سرعت دو برابر یعنی 16 مگابیت. یعنی 2 مگ بر ثانیه. اما 500 کیلوبایت داد در بهترین شرایط. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ به خدا مجبور شدم بیام سراغ مخابرات.

مشکل بعدی اینه که چرا هیچ جای پنل کاربری ترافیک باقیمانده رو نزده؟ میشه راهنمایی کنید؟

ممنون

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چند تا مشکل دارم. سرعت دو برابر یعنی 16 مگابیت. یعنی 2 مگ بر ثانیه. اما 500 کیلوبایت داد در بهترین شرایط. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ به خدا مجبور شدم بیام سراغ مخابرات.

مشکل بعدی اینه که چرا هیچ جای پنل کاربری ترافیک باقیمانده رو نزده؟ میشه راهنمایی کنید؟

ممنون
    تصویری از مودم رو قرار بدید تا شرایط مودم رو ببینیم. احتمالا مشکلی باعث نویز و کاهش کشش خط شده.

4. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تصویری از مودم رو قرار بدید تا شرایط مودم رو ببینیم. احتمالا مشکلی باعث نویز و کاهش کشش خط شده.
    چجور میشه متوجه شد؟ تصور کدوم قسمت رو باید چک کرد و باید دنبال چی بود تا متوجه شد؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

بفرمایید.

سرعتم افتضاحه. الان به 2 مگ رسیده در حالی که باید 16 مگابیت باشه.

این رو هم لطفا بفرمایید که مقدار ترافیک باقیمانده رو چجوری ببینم.

ممنون
    Last edited by amirpers; 31-07-2018 at 16:30.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ممنون
    دوست گرامی

خط شما رو 4 مگ بسته شده البته بیشتر از این هم کشش نداره.
    قبل از خرید سرویس باید کشش خط رو چک می کردین.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام.برای پس پرداخت هم هست.من امروز فعال کردم .هزینه روی قبض میاد.اینا اصلا گوش نمیدن چی میگی .میگن غزال همون نسیم هست فقط اسمشو عوض کردن.
    یا شما باید سرعت ۴ برابر رو با قرارداد ۶ یا ۱۲ ماه انتخاب کنید یا اون حالتی که سرعت مثلا۲ مگ رو بگیرید باهمون سرعت بهتون میدیم و ۴۰ گیگ ترافیک بین الملل ولی به ازا هر۳ ماه تمدید قرارداد ۱ ماه اینترنت رایگان.
    هر دو حالت باهم نمیشه که هم بخواین سرویس ۲ مگ بگیرید و سرعت ۴ برابر بشه و ماهی ۹۰ گیگ ترافیک بین الملل بگیرید با قیمت ماهی ۲۵۰۰۰ تومان و هم به ازا قرارداد یک ساله که بستید بیان ۴ ماه بعد قرارداد هم اینترنت رایگان بدن.
    با ۲ کارشناس ۲۰۲۰ صحبت کردم هر جفتشون همینو گفتن.
    برای من سرعت رو روی ۸۱۹۱kbps گذاشتند ولی سرعت دانلود از ۸۵۰ KB بالاتر نمیاد و اصلا به فکر دانلود با سرعت1 MB نباشید

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بفرمایید.

سرعتم افتضاحه. الان به 2 مگ رسیده در حالی که باید 16 مگابیت باشه.

این رو هم لطفا بفرمایید که مقدار ترافیک باقیمانده رو چجوری ببینم.

ممنون
    سلام ببینید دوست عزیز خط شما در حالت دانلود تو مودم هم گفتهmax rate 4469 kbps هست یعنی آخر کشش خط شما همین ۴.۵ مگابیت هست شما نهایت ۴ مگابیت سرعت میتونید بگیریدهمان حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ کیلوبایت در دانلود .
    شما بگید سرویس ۱ مگ ۱۲ ماه با قیمت ماهانه ۲۰۰۰۰ تومان بهتون بدن (یا براتون به سرویس که گفتم تبدیل کننند) که سرعت ۴ برابری که بهتون بدن بشه ۴ مگابیت.خط شما کشش بیشتر از این سرعت رو نداره والکی پول اضافه هزینه نکنید.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوست گرامی

خط شما رو 4 مگ بسته شده البته بیشتر از این هم کشش نداره.
    قبل از خرید سرویس باید کشش خط رو چک می کردین.
    سلام ببینید دوست عزیز خط شما در حالت دانلود تو مودم هم گفتهmax rate 4469 kbps هست یعنی آخر کشش خط شما همین ۴.۵ مگابیت هست شما نهایت ۴ مگابیت سرعت میتونید بگیریدهمان حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ کیلوبایت در دانلود .
    شما بگید سرویس ۱ مگ ۱۲ ماه با قیمت ماهانه ۲۰۰۰۰ تومان بهتون بدن (یا براتون به سرویس که گفتم تبدیل کننند) که سرعت ۴ برابری که بهتون بدن بشه ۴ مگابیت.خط شما کشش بیشتر از این سرعت رو نداره والکی پول اضافه هزینه نکنید.

من دو روز پیش همینجا پرسیدم که خط فیبر نوری تا چقدر رو جواب میده که دوستان راهنمایی کردن تا ۱۶ رو جواب میده.
    خب چرا الان خط من تا ۴ جواب میده؟ مشکل از کجاست و باید چکار کرد؟
    ضمن اینکه سرعت من بیشتر اوقات زیر ۴۰۰ کیلوبایته و این یعنی حدود ۳ مگ. حتی ۴ مگ هم نیست.

من مصرفم بالاست. هم ترافیک و هم سرعت. خونه قبلی فن آوا ۸ مگ داشتم با ۲۰۰ گیگ ماهیانه و شبانه رایگان. الان ببینید به چه داستانی مبتلا شدم...

11. این کاربر از amirpers بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من دو روز پیش همینجا پرسیدم که خط فیبر نوری تا چقدر رو جواب میده که دوستان راهنمایی کردن تا ۱۶ رو جواب میده.
    خب چرا الان خط من تا ۴ جواب میده؟ مشکل از کجاست و باید چکار کرد؟
    ضمن اینکه سرعت من بیشتر اوقات زیر ۴۰۰ کیلوبایته و این یعنی حدود ۳ مگ. حتی ۴ مگ هم نیست.

من مصرفم بالاست. هم ترافیک و هم سرعت. خونه قبلی فن آوا ۸ مگ داشتم با ۲۰۰ گیگ ماهیانه و شبانه رایگان. الان ببینید به چه داستانی مبتلا شدم...
    شما مطمئنی خطت فیبره؟
    از کجا متوجه شدید؟ مخابرات خودش گفته؟
    فاصله شما از مرکز مخابراتی بالای 3 کیلومتره. در حالیکه معمولا فاصله
    تا کافوی نوری خیلی کمتره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •