تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 224 از 225 اولاول ... 124174214220221222223224225 آخرآخر
نمايش نتايج 2,231 به 2,240 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2024

پيش فرض

االان شما فقط با پینگ مشکل داری ؟
    اگر مکس ریت خطت اینقدر بالا رفته ببین میتونی تا 100 مگ بگی برات ست کنن و اگر پارامترهای کیفی خطتت سقوط نکرد ترد اف بدی با افزایش 13 تایی پینگ نیست.
    البته پروفایل اکانت هم باید عوض بشه و بیاد رو 30A یا 35B. من هر جا دیدم وی دی اس ال ارائه شده بهترین حالت رو 17a بوده و حوالی 70 مگ سرعت.
    بله مشکل من پینگه فقط... من سرعت 30 مخابرات خریدم گفتن تا 40 برات ست کردیم راضی باش! بالاتر نمیبرن... هرچند حاضرم کمتر از 30 هم باشه ولی پینگ داخلی 35 با وجود شرایط خوب خطم (snr بالای 30 و line attenuation 8) راضیم نمیکنه
    میگم پروفایلم رو فست کنید، از استان های دیگه دیدم که رو VDSL هم میشه پروفایل دستی ساخت که فست باشه... میگن ما تو خراسان رضوی این کار رو نمیکنیم... میگم پروفایلم رو تغییر بدین.. میگن دادیم ولی هیچ فرقی برام نمیکنه

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بله مشکل من پینگه فقط... من سرعت 30 مخابرات خریدم گفتن تا 40 برات ست کردیم راضی باش! بالاتر نمیبرن... هرچند حاضرم کمتر از 30 هم باشه ولی پینگ داخلی 35 با وجود شرایط خوب خطم (snr بالای 30 و line attenuation 8) راضیم نمیکنه
    میگم پروفایلم رو فست کنید، از استان های دیگه دیدم که رو VDSL هم میشه پروفایل دستی ساخت که فست باشه... میگن ما تو خراسان رضوی این کار رو نمیکنیم... میگم پروفایلم رو تغییر بدین.. میگن دادیم ولی هیچ فرقی برام نمیکنه
    درود.. کیفیت خطت فوق العاده عالیه و واقعا خیلی حیفه . مشکل اینه جز تعداد معدودی بقیه تو این مخابرات یک مشت بی سوادن و اصلا نمی فهمن پروفایل چی هست, fast یا interleave چی هست و..... . اگر اخیرا هم تغییراتی در مسیر شبکه خراسان تا تهران ایجاد شده باشه 99% هیچ کس خبر نداره . شما مستقیم رفتی مخابرات محل یا 2020 زنگ زدی ؟ مخابرات محل با من اصلا راه نیامد ولی 2020 زنگ زدم 3 بار برام تغییر پروفایل دادن تا چیزی که میخواستم گرفتم . اگر که 2020 هم زنگ زدی و جواب نگرفتی دیگه واقعا نمیشه کاریش کرد.
    الان شما تو مودمت current profile چی هست ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2024

پيش فرض

درود.. کیفیت خطت فوق العاده عالیه و واقعا خیلی حیفه . مشکل اینه جز تعداد معدودی بقیه تو این مخابرات یک مشت بی سوادن و اصلا نمی فهمن پروفایل چی هست, fast یا interleave چی هست و..... . اگر اخیرا هم تغییراتی در مسیر شبکه خراسان تا تهران ایجاد شده باشه 99% هیچ کس خبر نداره . شما مستقیم رفتی مخابرات محل یا 2020 زنگ زدی ؟ مخابرات محل با من اصلا راه نیامد ولی 2020 زنگ زدم 3 بار برام تغییر پروفایل دادن تا چیزی که میخواستم گرفتم . اگر که 2020 هم زنگ زدی و جواب نگرفتی دیگه واقعا نمیشه کاریش کرد.
    الان شما تو مودمت current profile چی هست ؟
    سلام مجدد... من هم مخابرات رفتم هم از طریق ویراستی و 195 شکایت کردم.. هم اینستاگرم رسمی مخابرات شماره تلفن اکسس منطقه م رو بهم داد تا اقدام کنم؛ تو هر سه راه اخیر "دقیقا یک نفر" باهام تماس گرفت.. اوایل میگفت ما رو VDSL فست نداریم و بار اخر گفت از طریق مرکز تهران اقدام کنین چون ما تو خراسان همچین پروفایلی تنظیم نمیکنیم
    یک سوال شما خودتون VDSL دارین و 2020 براتون فست کردن؟ جسارتا کدوم استانید؟

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام مجدد... من هم مخابرات رفتم هم از طریق ویراستی و 195 شکایت کردم.. هم اینستاگرم رسمی مخابرات شماره تلفن اکسس منطقه م رو بهم داد تا اقدام کنم؛ تو هر سه راه اخیر "دقیقا یک نفر" باهام تماس گرفت.. اوایل میگفت ما رو VDSL فست نداریم و بار اخر گفت از طریق مرکز تهران اقدام کنین چون ما تو خراسان همچین پروفایلی تنظیم نمیکنیم
    یک سوال شما خودتون VDSL دارین و 2020 براتون فست کردن؟ جسارتا کدوم استانید؟
    درود.. من از مهر 1402 برای منزل جدید (تهرانپارس شرق/تهران) سرویس VDSL گرفتم. پروفایل ار ابتدا فست ست شده و فقط برای تنظیم رو سرعت دلخواه با 2020 دو سه باری تماس گرفتم تا روی حداکثر سرعت دانلود پایدار با SNR بالای 10 ست کنن و روی اپلود هم خیلی سیریش نشدم چون همون مقدار فعلا کافی هست و اون روز زیاد موی دماغشون شده بودم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

سلام دوستان . من adsl 16 دارم میخوام vdsl 16 بگیرم . سرعت بالاترم نمیتونم بگیرم . ارزش داره هزینه بیشتر کنم ؟ برا گیم و وب گردی . قند شکن و ...

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوستان . من adsl 16 دارم میخوام vdsl 16 بگیرم . سرعت بالاترم نمیتونم بگیرم . ارزش داره هزینه بیشتر کنم ؟ برا گیم و وب گردی . قند شکن و ...
    درود..
    شما ممکته بتونی سرعت اپلود بالاتری دریافت کنی. سوال کردی بپرسی با دانلود 16 اپلود چند ست میکنن ؟
    ممکنه یک مقداری کیفیت هم بهتر بشه چون تا کافو فیبر هست و از اونجا بستر مسی میشه.
    اگر مودمتون خیلی قدیمی نباشه احتمالش زیاده از VDSL هم پشتیبانی کنه و عملا شما هیچ هزینه اضافی بابت تجهیزات نمیدید و فقط قیمت بسته ها کمی فرق میکنه.

7. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

درود..
    شما ممکته بتونی سرعت اپلود بالاتری دریافت کنی. سوال کردی بپرسی با دانلود 16 اپلود چند ست میکنن ؟
    ممکنه یک مقداری کیفیت هم بهتر بشه چون تا کافو فیبر هست و از اونجا بستر مسی میشه.
    اگر مودمتون خیلی قدیمی نباشه احتمالش زیاده از VDSL هم پشتیبانی کنه و عملا شما هیچ هزینه اضافی بابت تجهیزات نمیدید و فقط قیمت بسته ها کمی فرق میکنه.
    مودمم ساپورت میکنه . طبق قرارداد همین الانشم باید آپلودمو رو ۲ میبستن که روی ۱ بستن . البته خیلی آپلود برام مهم نیست . حتی دانلودم برام مهم نیست . بیشتر استیبل بودن سرویس برام مهمه که طبق فرامایش خودتون چون مقداری از مسیر فیبر هست امکان استیبل بودن سرویس بیشتر . خصوصا من که گیم حرفه ای میزنم کوچکترین نوسان هم برام مهمه .

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

مودمم ساپورت میکنه . طبق قرارداد همین الانشم باید آپلودمو رو ۲ میبستن که روی ۱ بستن . البته خیلی آپلود برام مهم نیست . حتی دانلودم برام مهم نیست . بیشتر استیبل بودن سرویس برام مهمه که طبق فرامایش خودتون چون مقداری از مسیر فیبر هست امکان استیبل بودن سرویس بیشتر . خصوصا من که گیم حرفه ای میزنم کوچکترین نوسان هم برام مهمه .
    درود.. اگر گیمر هستید اپلود حداقل 2 مگ نقش مهمی تو استبل بودن پینگ تو بازی خواهد داشت. من خودم اورواچ و ورلد و اپکس بازی میکنم اسپایکهای لحظه ای اپلود تا 1 مگ زیاد دارم که اگر اپلود هم حداکثر 1 مگ باشه افزایش لحظه ای پینگ خواهید داشت که واقعا ازار دهندست. اگر با همون دانلود 16 اپلود بالای 2 مگ براتون ست کنن تجربه گیم بهتری خواهید داشت.
    شما که مودمتون VDSL ساپورت میکنه پس هزینه اضافی تجهیزات نخواهید داشت و اگر اپلود خوب هم براتون ست کنن با سویچ کردن به VDSL ضرر نمیکنید به خصوص برای گیم.

- - - Updated - - -
    Last edited by luches; 09-04-2024 at 09:27.

10. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

من مورتال کمبت بازی میکنم . هفته دیگه تورنومنت آنلاین دارم . ممنون از راهنماییت . فردا اقدام میکنم برای تغییر سرویس

- - - Updated - - -

درود.. اگر گیمر هستید اپلود حداقل 2 مگ نقش مهمی تو استبل بودن پینگ تو بازی خواهد داشت. من خودم اورواچ و ورلد و اپکس بازی میکنم اسپایکهای لحظه ای اپلود تا 1 مگ زیاد دارم که اگر اپلود هم حداکثر 1 مگ باشه افزایش لحظه ای پینگ خواهید داشت که واقعا ازار دهندهست. اگر با همون دانلود 16 اپلود بالای 2 مگ براتون ست کنن تجربه گیم بهتری خواهید داشت.
    شما که مودمتون VDSL ساپورت میکنه پس هزینه اضافی تجهیزات نخواهید داشت و اگر اپلود خوب هم براتون ست کنن با سویچ کردن به VDSL ضرر نمیکنید به خصوص برای گیم.

- - - Updated - - -
    من مورتال کمبت بازی میکنم . هفته دیگه تورنومنت آنلاین دارم . ممنون از راهنماییت . فردا اقدام میکنم برای تغییر سرویس

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان من در مورد vdsl اطلاعات زیادی ندارم. زیاد هم سرعت برام مهم نیست در حد ftth هزینه کنم. مخصوصا اینکه مودم vdsl هم دارم...
    مخابرات، چند روز پیش سرایر کوچه‌ رو کن و فیبر نوری گذاشت. ایا این بر ارائه vdsl تاثیر گذار هست؟ فاصله از مرکز برای من زیاده حدود ۱.۵ کیلومتر هست. در حال حاضر هم تست سر خط ۱۸ مگ اپ میشه adsl

- - - Updated - - -

دوستان من در مورد vdsl اطلاعات زیادی ندارم. زیاد هم سرعت برام مهم نیست در حد ftth هزینه کنم. مخصوصا اینکه مودم vdsl هم دارم...
    مخابرات، چند روز پیش سرایر کوچه‌ رو کن و فیبر نوری گذاشت. ایا این بر ارائه vdsl تاثیر گذار هست؟ فاصله از مرکز برای من زیاده حدود ۱.۵ کیلومتر هست. در حال حاضر هم تست سر خط ۱۸ مگ اپ میشه adsl

- - - Updated - - -

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •