تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 33 اولاول ... 13192021222324252627 ... آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 322

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من که امروز رفتم فتا برا شکایت ان شاءالله دادگاه هم میرم برا شکایت و قول پیگیری سریع داده اند تا دوباره از این غلطا نکنن. دوستان هیشکی خرید نکنه .
    Last edited by bs62210; 12-12-2016 at 15:59.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ddavod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    iran-tehran

پيش فرض

یعنی ۳۲۹ هزار تومان من هم رفت هوا من خبر نداشتم کلاه برداریه من حتی ۲ سال پیش رفتم دفترشون تو خیابان نجات الهی برای خرید اقساطی که شرایط منو تایید نکردند دیشب هم یه مادر برد خرید کردم و پول ریختم نوشته ۲۴ ساعته جنس و میفرستن ولی خبری نشد یعنی صبح پا بشم برم دفتر شون
    Last edited by ddavod; 11-12-2016 at 20:38.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    iran-tehran

پيش فرض

من رفتم دفتر شهر ری جمع کرده بودن و کسی اونجا نبود بعدشم کلا یه جای پرت بود یه محله عقل مونده حالا دارم میرم نجات الهی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

بلاخره بعد 28 روز با هر روز تماس و در اخر با شکایت پولمو واریز کردن بخاطر همینه که تا الان کلاهبردار نشدن چون پولو پس میدن بعد مدتی . شمام به تاپیک های قبلی عمل کنید ان شاءالله به پولتون میرسید.

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

این سایت اینجوریه که پول مردم رو 2هفته تا 1 ماه یا بیشتر نگه میدارن بعد پس میدن

ی نوع کاسبی هست خیلی راحت

سود پولارو استفاده میکنن تو حسابشون

هیچ کالایی ندارن
    الکی میزنن موجود جنسارو

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    iran-tehran

پيش فرض

من رفتم نجات الهی یارو میگه اینجا دفتر اقساطی بعد شماره دفتر شهر ری و گرفت بارو گفت تا ساعت 5 میریزم نشد 9 صببخ تو خسابته که امروز هم از ساعت 10 بالای 20 بار تماس گرفت صبح گفت حساب دار نیومده یه بار گفت سرمون شلوغ بود جواب ندادیم بعد از ظهر هم گفت باز امروز میریزم که هنوز هم هنوزه نریختن

هر چی هست هرچی هست این یه شرکت بی در پیکره اصلا نوع جواب گویی نوع رفتاراشون

قبلا گفتم من دیروز رفتم تو دفتر شهر ری اولا که تو ادرس نزده زنگ چند من رفتم حدود 8 تا زنگ داشت یکی رو همینطور زدم یه نفر جواب داد و گفت از اینجا رفتن بعد سایت شماره تماس همونجا رو گذاشته اصلا چیز عجیبین کلاه برداری مدل جدیدن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام. دوست عزیر. بالاخره آدرس دقیقشون که در حال حاظر فعالند کجاست. می شه به طور کامل بدین. می خوام تو شکایتم بنویسم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

بیش از 2 سال پیش اومدم توی این تاپیک و تجربه خریدمو از این فروشگاه نوشتم. و حالا بعد از گذشت 2 سال می بینم که این فروشگاه همچنان پابرجاست و دست از کلاهبرداری بر نداشته. برام واقعا جالبه که چرا هیچ ارگانی جلوی فعالیتش رو نگرفته. اگه پس دادن پول بعد از یکی دو هفته از مجرمانه بودن عمل اینها کم میکنه یعنی قانون ضعیفه و در چنین حالتی پلیس فتا هم مقصر نیست.

لطفا دوستانی که موفق به پس گرفتن پول می شن شماره تلفن های مراجع زیربط و نام افراد پیگیر رو به اشتراک بگذارند تا بقیه هم از طریق همون افراد پیگیری کنند. من خودم از طریق درگاه الکترونیک بانک پرداخت کردم و از همین طریق نیز پیگیری کردم و خیلی راحت به پولم رسیدم.

9. این کاربر از dmcie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

ضمنا روش گوشی همراهتون نرم افزار ضبط صدا بذارید و در تماس با فروشگاه حتمی صداشونو ضبط کنید.

11. این کاربر از dmcie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام و درود خدمت دوستان
    موضوعی هست در مورد این سایت انلاین پیشرو که باید بگم . من مشهد هستم و حدود 4 یا 5 سال پیش از این سایت یکدستگاه پرینتر خریدم . ساعت 11 بود و بدلیل مشغله کاری فرصت نشد مبلغ رو واریز کنم چون باید حضوری از طریق فیش بانکی واریز میکردم و چون از طرف فروشگاه هم تماسی گرفته نشد با خود گفتم حتما ارسال نمیکنن و شب رفتم از مجتمع تک خریدم و فردا ساعت 11 از فروشگاه انلاین پیشرو با من تماس گرفتن و گفتن که بسته به دستتون رسیده یا نه منم گفتم نه و مجدد تماس گرفتن و شماره بسته تیپاکس دادن و منم با تیپاکس تماس گرفتم و دیدم بسته بعد از نیم ساعت به دستم رسید حالا من موندم و 2 تا پرینتر . منم چون نمیخواستم به اعتمادی که فروشگاه به من کرده بود لطمه بزنم سریع فرستادم پولشو به حسابشون واریز کنن و شماره فیش رو براشون فکس کردم البته اون زمان ادرس فروشگاه فرق داشت و مدیر فروشگاه هم اقای امیریان شایسته بودن که واقعا ادم محترمی بودن
    در این چند سال هم هر ماه چندین بار از دیجیکالا خرید میکنم و گاهی از بامیلو که واقعت لذت بخش و بدون درد سره و حتی راحت تر از خردید حضوری.
    بنا به شناختی قبلی که از فروشگاه انلاین پیشرو داشتم
    در تاریخ 1395/9/25 یک باطری لپ تاپ خریدم به مبلغ 79000 تومان و یک پرینتر کانن به مبلغ 1340000 تومان که مبلغ باطری رو به حساب بانک اقتصاد نوین بنام مرتضی عبیری کارت به کارت کردم و تماس گرفتم برای هماهنگی و راهنمایی که متاسفانه اصلا تلفن ها پاسخگو نبود یا مشغول بودن یا دایورت رو موبایل که در دسترس نبود
    گفتم شاید این چند روز تعطیلی هست اینجوریه ولی در کل این روش درست نیست
    الان هم که بطور اتفاقی با این تاپیک روبرو شدم و نظر دوستانو خوندم موندم چکار کنم
    Last edited by MB.RAHIMI; 17-12-2016 at 03:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •