تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 234 از 334 اولاول ... 134184224230231232233234235236237238244284 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,331 به 2,340 از 3333

نام تاپيک: تیبا ( TIBA )

اگه نباشه جاش خالی می مونه captainpersian's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام
    دوستان تیبا ی ما وقتی روشن میکنی علاوه بر صدای موتور صدایی مثل ریختن آب داره .
    نظرتون چیه؟
    صدای ریختن اب از جلو یا عقب؟؟

به احتمال زیاد برای برای پمپ بنزین هستش.مخصوصا اول استارت و وقتی ماشین سرده

تا بنزین از باک به سمت موتور شروع به حرکت کنه صدایی شبیه شر شر اب داره

داره خودمونی میشه a5_big's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=captainpersian;6352291]امروز زنگ زدم به اون اگهی هایی که تیبا رو به زیر قیمت کارخانه میفروشند

رنگ روغنی 11.100 و متالیک 11.300

پرسیدم جریان چیه که قیمت پایین هست که گفت به خاطر جدید بودن و اینکه هنوز استقبال نشده م l90 رو مثال زد

بعد پرسیدم که خدمات چی داره :
    گفت بیمه.کارت نارنجی به همراه سفر مشهد!!!

سفر به مشهد !!! به من كه ندادن ثبت نام 88 بودم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام.
    دوستان من در حين ثبت نام تيبا هستم (با وام بانكي). چند روزيه تاپيكها رو ميخونم. چندتا سوال داشتم كه اميدوارم به جواب برسم:
    1- منظورتون از اينكه صتدوق بران نداره همون اهرم سمت چپ پاي راننده است يا يه دكمه روي درب صندوق مثله 405 يا چيزه ديگه؟
    2- سپر جلو نسبت به پرايد پايين تره آيا كسي با اون مشكل نداشته؟ مثلا به جايي گير كنه؟
    3- نرمي فرمان ، شتاب ، صداي كم موتور تويه كابين ، نرمي خوده ماشين آيا قابل قياس با 405 يا ريو هست؟
    4- سوختش چطوره ؟ تويه شهر با ترافيك و كولر و تويه جاده؟
    5- وقتي ازش كولر ميگيري سرعتش چطوره ؟
    6- اونايي كه باطريشون رو عوض كردن بعدش ظبط ازشون كد خواست ؟
    7- پيشنهادتون براي تعويض لاستيكاش و پهن كردن اونا چيه؟ تويه سرعت و نرميش تاثير داره؟

و در آخر واسه كسي كه شايد با قرض كردن بتونه 2 تومن رو پولش بذاره يه ريو بخره آيا پيشنهاد ميدين يا كارايي ريو رو داره؟ البته بگم ريو 13،800تومني كارخونه ايربگ نداره ، شيشه هاي عقب برقيه و 16 سوپاپه.فعلا اونم واسه فروش اضطراري مثل تيبايه.

داره خودمونی میشه tiba-'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با سلام.
    دوستان من در حين ثبت نام تيبا هستم (با وام بانكي). چند روزيه تاپيكها رو ميخونم. چندتا سوال داشتم كه اميدوارم به جواب برسم:
    1- منظورتون از اينكه صتدوق بران نداره همون اهرم سمت چپ پاي راننده است يا يه دكمه روي درب صندوق مثله 405 يا چيزه ديگه؟
    2- سپر جلو نسبت به پرايد پايين تره آيا كسي با اون مشكل نداشته؟ مثلا به جايي گير كنه؟
    3- نرمي فرمان ، شتاب ، صداي كم موتور تويه كابين ، نرمي خوده ماشين آيا قابل قياس با 405 يا ريو هست؟
    7- پيشنهادتون براي تعويض لاستيكاش و پهن كردن اونا چيه؟ تويه سرعت و نرميش تاثير داره؟

و در آخر واسه كسي كه شايد با قرض كردن بتونه 2 تومن رو پولش بذاره يه ريو بخره آيا پيشنهاد ميدين يا كارايي ريو رو داره؟ البته بگم ريو 13،800تومني كارخونه ايربگ نداره ، شيشه هاي عقب برقيه و 16 سوپاپه.فعلا اونم واسه فروش اضطراري مثل تيبايه.
    ج 2 -من با سپر جلو و جوب جلوي در مشكل دارم .خيلي آروم رد ميشم
    ج 5 - خيلي كم تاثير داره
    ج 6 -بله كد خواست

اگه نباشه جاش خالی می مونه captainpersian's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

13.800 ریو کارخونه گیرنمیاد

در ضمن تا اونجا که من میدونم ریو جدید ABS .AIRBAG و .... اضافه کرده و تیپ قدیم تولید نمیشه

داره خودمونی میشه asme1982's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام.

در مورد سوال آخرتون ...
    من خودم ریو داشتم و تلی تجربه رانندگی با تیبا رو نداشتم ...
    ولی درمورد ریو باید بگم شتابش هیچوقت ناامیدتون نمی کنه و کولر بسیار خوبی داره و فرمونش بسیار نرمه حتی می تونم بگم نرمتر از 206!
    ولی اتاقش به نسبت 405 و سمند کوچکتره ولی در کل من خودم هنوز با اینکه فروختمش خیلی تو زیر 20 تومنی ها قبول دارم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان كسي جواب كاملتري به سوال هاي من نداره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه TIBA-NAVID's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با سلام.

سلام به شما
    صندوق پران نداره یعنی اگر ریموت کنترل داشت.که البته اونم نداره . اما اگه داشت دکمه ای بود روش که صندوق عقب با اون باز میشد و نیاز به باز کردن از داخل خودرو هم نبود.
    ضمنا مثل 405 دکمه ی صندوق عقب فشاری نیست که با فشار باز بشه.
    بلکه حتما باید کلید رو ببری و بچرخونی ...
    سایپا به خاطر اینکه مردم استرسی نشن موقع باز کردن در صندوق با صندوق پران کلا صلاح دونسته این وسیله اضافی رو استفاده نکنه.همین طور ریموت هم جنبه تزئینی داشته و نذاشتن روی ماشین!!!
    2:بعد از تعویض باتری ضبط کد خواست و این کد هم غیر قابل تغییره.
    7:بهتون پیشنهاد میکنم تاپیک مربوط به لاستیک تیبا رو که برای جمع و جور کردن مباحث این مطلب ترتیب دادیم مطالعه بفرمایین.
    هرچند لابلای همین صفحاتم اوایل بحث های مفصل و کاملی کرده بودم که پیدا کردن اونا الان کار حضرت فیله ...
    به همون تاپیک سر بزنین
    من که کلا تیبا رو از ریو و ماشین های هم کلاسش خوش آتیه تر و بهتر میدونم از جمیع نظرات
    شما رو نمیدونم.نظر و انتخاب یه مساله شخصیه
    ارتفاع تیبا به مراتب از پراید و ریو بالا تره
    حتی از ریو حدود 1 سانت بالاتره
    اگه تیبا بخواد جایی گیر کنه که دیگه ماشین ریو دیگه جایی که تیبا گیر کنه کارش قبلا تموم شده .....!!
    کولر بسیار با کیفیت و خنکی داره.
    خیلی کم روی حرکت تاثیر میذاره.
    شاید فقط بشه در سربالایی های خیلی تند و اونم وقتی هنوز داری با دنده سبک حرکت میکنی اندکی حس کرد...
    مختصرا در مورد تایر بگم 185/70/13 و 185/65/13 از نظر من بهترین تایرهای در رنج استانداردن برای تیبا.
    که هر کدوم موارد بالا یه ملاحظاتی دارن که باید رعایتشون کرد در انتخاب مارک.
    در کل من 185/70/13 رو بهتر میدونم برای تیبا به شرطی که تایری انتخاب بشه که قالب اون اندکی کوچک تر باشه یا نهایتا استاندارد باشه.به هیچ وجه مدل و کمپانی که لاستیکش قالب بزرگ باشه رو برای انتخاب این سایز پیشنهاد نمیدم.
    اما 185/65/13 هم مناسبه که فقط نکتش اینه که مقداری خیلی کم ارتفاعو کم میده.در حد 2 3 میلی متر
    و همین طور فضای خالی بالای گلگیرو حدود 5 6 میلی متر بیشتر میکنه که من از نظر ظاهری مناسب نمیدونم اما در کل از جمیع جهات از تایر فعلی تیبا بهتره
    کلا بهتون توصیه میکنم به تاپیک انتخاب تایر مراجعه کنین در این زمینه.هم میتونین تصاویر رو ببینین.هم توضیحات مربوط به این مساله که مطمئنا میتونه بهتون کمک کنه.
    --
    نرمی فرمان و نرمی ماشین و صدای کم موتور و ... هم قابل مقایسه با 405 نیست.به هیچ وجه نمیشه فرمانشو با 405 مقایسه کرد.
    البته من شاید چون تایر های مناسبی تهیه کردم شاید این مساله اینقدر تفاوتشون برام زیاد شده.
    همین طور نرمی کیریبوکس و کلاجش هم بسیار عالیه.
    من که پژوم اصلا دندش به این خوبی عوض نمیشد هیچ وقت.
    این با اینکه صفره خیلی خیلی نرم عوض میشه.امروز بعد حدود 7 8 روز حرکت با تیبا پشت پژو نشستم.
    سفت دنده عوض شدنش و همین طور فرمون سفت ترش چیزی بود که همون اول شدیدا خودنمایی میکرد برام.
    همین طور ترمزدستی خیلی سفتش و اینکه بخوای کیپ بگیره یه کشتی باید باهاش کلا بگیری هم چیزی بود که خوب جلب توجه میکرد....
    تیبا خیلی خیلی نرمه ترمز دستش و کیپم میگیره.

در کل آرزوی موفقیت دارم براتون

آدرس تاپیک مربوط به انتخاب لاستیک مناسب برای تیبا:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بازم بگم که لابلای صفحات همین تاپیکم بحث هایی قبلا مطرح کرده بودیم که البته گمون کنم مطالب به صورت کامل و مختصر و مفید در اون تاپیک جمع آوری شدن.
    Last edited by TIBA-NAVID; 11-08-2011 at 18:28.

9. این کاربر از TIBA-NAVID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آقا نويد ممنون از پاسخ كاملت فقط يه سوال پيشنهاد ميدي موقع تحويل ماشين چي ها رو چك كنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه TIBA-NAVID's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

آقا نويد ممنون از پاسخ كاملت فقط يه سوال پيشنهاد ميدي موقع تحويل ماشين چي ها رو چك كنم.

اگه بخوام پیشنهاد بدم پیشنهاد میدم خودرویی که میگیرین اگه ثبت نامیه جدیده که هیچ
    اما اگه فوری میخواین بگیرین حتما دقت کنین تیباتون تولید بعد از برج 4 باشه.چون الان واقعا حس میکنم خیلی از ایرادایی که قبلا میگفتن داره رفع شده در تحویلی های الان.
    و کلا کیفیتش پایدار شده.
    نکته ی دیگه اینکه حتما حتما وقتی دیگه دعوت نامتون اومد یکی دو هفته بعدش پیگیر شرکت باشین و مطمئن باشین که ماشینتون احیانا 1 درصد مساله بوستر نداشته باشه.البته اگه ماشین فوری میخواین بخرین این مهمه
    وگرنه که ثبت نام بخواین بگیرین که گمون نکنم این مساله تا زمان تحویل به شما دیگه پابرجا باشه
    چون الان مثلا موقع تحویل من فقط ماشین من که کلی پیگیر بودم سیستم ترمزش بررسی شده بود و همون شرکت اصلاح کرده بود
    و اون چند ماشین همراه ماشین من این کارو نکرده بودن و همون اول ماشینو باید میبردن تا بررسی بشه براشون.
    نکته دیگه اینکه باتری و لاستیک رو مورد توجه قرار بدین .من که همون اول تعویض کردم.به نظرم کمی سایپا کم لطفی کرده در مورد این 2 مورد.
    دیگه چیزی الان به ذهنم نمیرسه.
    این موارد رو توجه کنین واقعا از ماشینتون راضی خواهید بود به امید خدا و دیگه اسم 405 و اینا رو هم در مقابلش نخواهید اورد....

12. این کاربر از TIBA-NAVID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •